Opinie o DROGERIA I MARKET GRUPA EKO w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DROGERIA I MARKET GRUPA EKO. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DROGERIA I MARKET GRUPA EKO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DROGERIA I MARKET GRUPA EKO w Wrocław

To prawda w Bytomiu Odrzanskim bardzo jest brudno i smierdzaco.Sa panie ktore musialy by udac sie do fryzjera zrobic pozadek z wlosami bo estetyka jest wazna jesli chodzi o wyglad.A w tym sklepie to roznie jest .

anka

Jestem klientem sklepu w Bytomiu Odrzanskim i ogarnia mnie niechec robienia w tym sklepie zakupow coraz to inne nie mile ekspedientki sa zatrudniane wykladaja towar i brudnymi lapskami podaja bez odpowiedniego stroju towar na masarni .Gdzie jest kierowniczka tego zesz sklepu czy aby tez jest taka rozmazana jak jej pracownice .Okres przed swiateczny to masakra w tym sklepie smrud zabija juz w dzwiach.

Pracowałam w eko jakiś tydzień, zwolniłam się sama. Kierowniczka kazała mi siedzieć po 12 albo i 14 godzin dziennie, jako zastepca kierownika. Lekka przesada ja też mam życie prywatne a to że p. Kasia kierowniczka nie to juz nie moje zmartwienie. Regionalna jest zachwycona ta kierowniczka przychodzi na 5:30 i wychodzi około 19. Chciała żebym ja też tak zostawała. Tylko że ona siedziała cały czas w biurze nic nie robiąc i gadając przez tel ze swoim narzeczonym (jak można mówić o narzeczeństwie majac jakieś 45 lat) i narzekając na cała załogę która jest serio bardzo dobra, pomijając fakt, że kobieta wiekowa koło 65 ze stoiska mięsnego kradnie a kierowniczka zamiast ją wywalić każe się składać reszcie na zaginione mięso i wedliny. do tego po tygodniu gdy przyniosłam wypowiedzenie okazalo się że jakoś z kasy głównej zniknęły pięniadze wiec po tygodniu pracy odeszłam z długiem 521zł a za tydzień tam dostanę może 200zł? spoko tylko pracować w tej firmie skoro po tygodniu jesteś 300zł w plecy...

mortadela

Pracowałam w eko:-)eko na początku spoko obroty podniosłam do góry:-)góry ale jak zmienili regionalną masakra!!PSYCHA SIADŁA!!wylądowałam w szpitalu!!brak słów!!na początku prawie 2 tys a potem 1400:-(

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DROGERIA I MARKET GRUPA EKO? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
on

Na krzykach też jest sklep eko. Pracowałem tam jakiś czas ale dlatego, że kietowniczka mnie nie trawiła a jej zastępca miała (usunięte przez administratora) do powiedzenia to mnie zwolnila. Bo niby kradlem i nie przykladalem się. Porażka. Wyzysk.

aninim

chyba się kolezanka z [usunięte przez moderatora] na mózgi zamieniała. uczciwie? w ciagu tygodnia miałam 12 godzin nadliczbowych za które nie zaplacili i jeszcze zaczynałam 23 a umowa byla dopiero od 29 wiec 6 dni w ogole bez umowy to ma być [usunięte przez moderatora] uczciwie?!!!!

xyz

brutto of course

pt1

Mieliście fajną regionalną. Czy ktoś wie co się z nią dzieje?

jp

Nie polecam! Najnizsza krajowa dla kasjerów, kirownictwo trochę więcej, wymagania jakby ludzie zarabiali kupe kasy! Regionalne (usunięte przez administratora) sa beznadziejne, wredne i fałszywe! Zwalniają ludzi non stop i zatrudniają coraz gorszych! Jak ktoś tam pracuje to UWAGA LUBIĄ PODŁOŻYĆ ŚWINIE! o premii można zapomnieć bo zawsze jest jakiś powód żeby ja zabrać! Dyrekcja Eko i Jim powinna zacząć od zwolnienia regionalnych!

ona1

w tym sklepie naprawdę jest zle -może czas na zmiany kierownicze -pamientam tą rudą sklepową fajna była -:)ale uważam że powinni zmienić kierownictwo

bobo2003

w legnicy -jak odszedł kierownik zaraz zwolniły się kasjerki ,potem zatrudnili nową załogę i też zaczynają zwalniać,była sympatyczna taka ruda sklepowa wszędzie udzielała konkretnych informacji już jej nie ma ,więc spytałem gdzie jest -zwolniona przez kierowniczke.JAK ZWALNIAJĄ TAKICH PRACOWNIKÓW MOŻE TRZEBA ZWOLNIĆ KIEROWNICTWO A LUDZI ZOSTAWIĆ wtedy będzie ok

bobo2003

przy kasie w sklepie każą kasjerką wciskać batoniki lub inne artukuły,jak się spytałem dlaczego tak robią -bo jak sprzedają 30 szt to może dostaną premię-polecenie kierowniczki regionanej tylko podziwiać operatywność kierownictwa.może jak kasjerka wciśnie 4kg batonów zostanie kierownikiem

uprzejma

eko jaworzyna. to co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. pseudo pani kierownik ze (usunięte przez moderatora) myśli że jest bogiem i wszystko może. wyrzuca towar do śmietnika np tylko dlatego ze była zakurzona butelka po czym potrafi osądzić dziewczyny o kradzież.potrafi tylko wyzwać pracowników od brudasów, nierobów (usunięte przez administratora) i idiotów a sama inteligencja nie grzeszy. taka jest prawda, że ta pani nie zna się na swojej pracy, jest niekompetentna, wulgarna a jedyna rzecz jaką potrafi robić to "lizać tyłek dyrektora regionalnego".

?

Jestem klientem eko od kilu lat i to co widzę aż serce boli że dziewczyny pracują po 10-12godzin a szefostwo nie potrafi do cenić ich.teraz zostały na sklepie dziewczyny które nie mają pojęcia o handlu i sklep upada tylko dla tego że te dobre pracownice poszły na l4 .w tym momenice strach wchodzić to tego sklepu...

xyz

1700+500 przynajmniej tyle mam ja :/

lis

W którym eko kierowniczka ma 1600+500?????

Agata

Szeregowy pracownik zarabia 1600 brutto, przynajmniej w Gliwicach.

Potwierdzam te słowa. Trochę lepiej było jeszcze rok, półtora roku temu, ale jak zmienili regionalną i do władzy dorwała się pani (usunięte przez moderatora) to zaczęła się masakra. Wymyślała cuda, nie znając potrzeb sklepu, a jak nie chcieliśmy się dostosować do jej widzimisię, to po prostu nam podziękowano

wisus

Informacji na temat dokumentów nie udzielam na forum,ponieważ komentarze czytają nie tylko pracownicy.Kontakt tylko prywatny.Na początek zacznij od prawnika,jeśli Cię na niego nie stać to polecam Panią(usunięte przez moderatora)która już raz pomogła mojej rodzinie.Udzieli zarówno pomocy psychologicznej jak i prawnej.Sprawa ma zainteresowanie,jest to sprawa rozwojowa począwszy od nadgodzin ,a kończąc na mobbingu.Najważniejsze to się nie bać a już czas aby sprawa ujrzała światło dzienne.

kaśka

witaj jakie dokumenty mialas aby walczyc o nadgodziny??

Zostaw merytoryczną opinię o DROGERIA I MARKET GRUPA EKO - Wrocław

DROGERIA I MARKET GRUPA EKO