Opinie o DROGERIA I MARKET GRUPA EKO w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DROGERIA I MARKET GRUPA EKO. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DROGERIA I MARKET GRUPA EKO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DROGERIA I MARKET GRUPA EKO w Wrocław

Aneta Nowy wpis

Macie zniżkę na produkty z drogerii?

przedstawiciel Nowy wpis

Wrocław, Kamieńskiego- Delikatesy Certum Witam, porażka, z nową kierowniczką nie da się w ogóle dogadać. Zawsze ma jakiś problem. Nie miła i złośliwa nie tylko w stosunku do przedstawicieli ale również dla swoich pracowników. Wchodzisz do biura przez magazyn a tam wielkie jedno śmietnisko. Dziwie się że nikt nie zwraca uwagi na stan magazynów, biuro samo w sobie to jedna wielka rupieciarnia. Dziwne jak można pracować w takich warunkach ale kawa musi być pomiędzy tym całym nieładem . Załoga nie zadowolona z poczynań swojej kierowniczki i podejścia do pracy. Sam nigdy nie widziałem tej Pani na sklepie żeby pomagała swoim ludziom to skąd mają brać przykład?Atmosfera fatalna. Sam jak mam przyjechać na ten sklep to staram się wykonywać swoją pracę w miarę jak najszybciej bez zbędnych rozmów które i tak zawsze się kończą na nie.

anonymous Nowy wpis

Często korzystam z tego sklepu. Jest spoko!

Lidia Nowy wpis

@Dostawca posiadasz dużą wiedzę o firmie DROGERIA I MARKET GRUPA EKO jak na osobę zewnątrz. Czy może jakiś pracownik chciałby potwierdzić Twoją wypowiedź na temat kadry zarządzającej? Ważne, by każda informacja na forum byłą wiarygodna.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DROGERIA I MARKET GRUPA EKO? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Dostawca

Sklep Eko Wrocław Kamieńskiego, jestem jednym z dostawców, nie oceniam sklepu zbyt dobrze, przynajmniej od zaplecza-brudno i to widać że nie od wczoraj, chyba sprzątaczka za mało zarabia... Pracownicy też nie mają najlepszej opinii. Sklep jest widocznie źle zarządzany. Ciągła rotacja pracowników też świadczy o tym sklepie. Pracownice skarżą się na młodą kierowniczkę która nie umie zarządzać ludźmi i organizować pracy, brak kompetencji. Ciekawe czy firma takich wysyła choćby na jakieś szkolenia jak kierować zespołem ludzi? Ta Pani nie potrafi wydawać poleceń pracownikom, niestety panuje system koleżeński a osoby na stanowiskach kierowniczych i zastępcy nie mają stosownego wykształcenia, czy nadzorujący pracę głównych kierowników tego nie widzą bo to jakie profity przynosi ten sklep też świadczy o nich... Z zamawianiem towarów też dramat, jak się za to bierze ktoś kto się nie zna. no ale dziś w handlu pracują ludzie bez przygotowania i fundamentalnej wiedzy o produktach spożywczych, tacy "podawacze towaru i kasjerzy". Szkoda niektórych pracowników bo przez takie złe zarządzanie sklepem traci dobry pracownik który może się starać i nic to nie daje...

Lidia

@Alicja czy swoją dezaprobatę wyraziłaś w sklepie DROGERIA I MARKET GRUPA EKO? Bo to nie miejsce na takie opinie. Jest to forum opinii o pracodawcy. I powinny się tutaj znajdować same komentarze związane z pracą w tej firmie.

Alicja

jestem długoletnim klientem sklepu Eko, bardzo zbulwersowała mnie ostatnia promocja z garnkami whirpool . Zakupiłam cały komplet garnków z których część otrzymałam od razu z pokrywkami a co do pozostałych mialam czekać na dostawę pokrywek/ 28cm i 24cm/. Cierpliwie czekałam ok 4 tyg. Super przyszły aleeee całkiem inny wygląd jak te które już kupiłam. Jak można tak traktować klientów, wspomnę że jestem poważnym klientem który zostawiał w sklepie Eko znaczące kwoty za zakupy. Podsumowując zostałam z garnkami z promocji Eko gdzie komplet garnków nie jest kompletem ponieważ bardzo różni się wzorem pokrywek. Jest to już ostatnia promocja Eko w której brałam udział. Podkreślam że sklep EKO takim przykładem nie szanuje klientów.

Lidia

Czy pracownicy firmy DROGERIA I MARKET GRUPA EKO wiedzieli jak będzie wyglądać praca przed podpisaniem umowy? Czy ktoś jeszcze miał takie doświadczenia jeżeli chodzi o warunki pracy?

****

Witam! jestem klientem sklepu eko Nowa Ruda-Słupiec jestem w ciężkim szoku jak widzę dziewczyny na mięsnym ile muszą przerzucic towaru ile dżwigania to jest nie do opisania a szanowna Pani kierownik nawet swoich czterech liter nie podniesie z biura żeby którąkolwiek laskę dać do pomocy .żenada pozdrawiam

Prac...

Sama prawda o eko Ze spuszczoną głową powoli, idą pracownicy z ekowskiej niewoli. Kręgosłupy wysiadają! Nogi nabrzmiewają! Ale oni się nie poddają.! Usiedli wyczerpani w domu, na nic już siły nie mają, a nazajutrz znowu podążać do niewoli mają. Na półki towar wykładają z klientami się użerają a prezesi i tak to gdzieś mają cyferki nade wszystko przekładają. Dziewczyny tony mięsa przewalają kolejki po nabiał sięgają a prezesi i tak marne miny mają. Premii pracownikom nie dają, bo normy nie wyrabiają. Normy perfidnie zawyżają i pracownika za nic mają. Gdy nie chorujesz, starasz się i wiele lat już pracujesz, to w dowód uznania dyplom w czarnej ramce otrzymujesz. Niech prezesi za nasze premie bawią się i radują, bo w drugim życiu srogo tego pożałują.

Były (a) obecny (a) pracownik (a)

Witam, jeżeli chodzi o tą firmę to to totalna masakra właśnie mamy zamiar złożyć pozew odnośnie traktowania w eko krynica-zdrój jeżeli jakieś sklepy są chętne to zapraszamy przecież nie można pracować na 4 stanowiskach sprzedawać aktywną wysłuchiwać że źle i nie tak premie hahaha zarobki 1350zł przecież śmiech na sali i wszystko podchodzi pod mobing już jednego regionalne skazali więc teraz myślę że poważnie potraktują to co u nas się dzieje jak można tak traktować ludzi i wyzyskiwać. Postawmy się wszyscy piszcie do inspekcji i wszystkich kontroli nagrywajcie tel co mówią jak traktują, jak oszukują z godzinami jak z urlopami czasem pracy itp wyzysk i mobing.

Nr.Wiedza11

Sklep Eko to dobry sklep lecz nie widać tego na pierwszy rzut oka ........Zacznijmy od pracowników : - Ich płaca jest stanowczo za niska , ich premie nie są takie jakby się wydawało , muszą oni pracować w zbyt dużych zmianach co nie sprzyja ich zdrowiu i psychice.... Pracują oni za najniższą krajową (1350 Zł ) brutto. Po za tym co tydzień przyjeżdża do nich inspekcja regionalna której jakby się zdawało nie jest sprawdzanie stanu sklepu , lecz uprzykrzanie pracownikom tych sklepów . Ci inspektorzy czepiają się pracowników o wszystko : - o to że za wolno rozładowywują towar na sklep lecz pracownicy robią to tak szybko że prawie dochodzi do ich wykończenia fizycznego i psychicznego . - na kasach czepiają się zbyt wolnego kasowania klijentów lecz pracownicy robią to tak szybko że prawie dochodzi do ich wykończenia fizycznego i psychicznego . Więc lepiej nie zatrudniać się w tym sklepie ....

Nr.Wiedza11

adma

@matt pewnie po prostu chodzi o to, że musisz rozmawiać z klientem i doradzać mu, żeby pomóc w podjęciu zakupowych decyzji :)

a....

Właśnie najlepszy jest temat sprzedaży aktywnej.zarabiasz 1850 brutto,a robisz z siebie dzień w dzień debila. Chlera, jak klient chce makaron, to go znajdzie i kupi. W kółko straszenie, że jak nie sprzedasz, to zobaczysz. W naszym sklepie zastanawiamy się nad skargą do pip bo to już za dużo.

qwno legnica

nie ma się co dziwic ze dostajecie po 1600 brutto skoro na magazynie glownym sa takie stanowiska jak wozkowy 25 zł na godizne plus premia 750 zl albo np przyjecie towaru 25 plus premia jak chlopakki za spokojna prace maja po 5 tys miesięcznie to wy na sklepach musicie mieć po 1600 brutto to jest porpstu logiczne to co się na magazynie w nowej wsi wrocławskiej dzieje to się w glwoie nie miesci ale sa tez takei stanowiska jak kompletacja czyli mixer dziennie przerzucasz około 10 ton mniej więcej 24 dni pracy oczywscie stawka akordowa 13 groszy za karton czyli średnio 120 zł dniowki na własnej dzialanosci na koniec miesiąca zawsze szybkie podliczenie kar które obowiazuje tylko mixerow i z wyplatyy ucieka co miesiąc średnio po 500 zł oczywscie kary sa tylko dla kompletujących jednym słowem tragedia lepiej isc do lidla przynajmniej umowa o prace i 2 tys zł zadnych kar i cieplo w pracy bo na magazynie w eko caly czas 6 stopni i nie mowie tu o chłodni żeby ktoś nie miał zludzen zarabiają tu tylko udziałowcy i klierownicy którzy maja wysokie wyplaty i kradna towar jak się da no i kilka stanowisk o których pisałem wcześniej ale te stanowiska dla swoich żeby zawsze mieć w kims poparcie dziekuje milej pracy :)

Ze wszystkimi opiniami w pełni się zgadzam , prawda ze personel zmieniają jak rękawiczki. Pracowałam tam trzy miesiące umowę miałam na trzy miesiące a zostałam zwolniona miesiąc przed końcem umowy. Masakra jest , znaczki to chyba po to aby zatrzymać klienta i nic poza tym.

Praca w Eko żaden szał wyzysk jeszcze raz wyzysk mają ludzi za nic.Sklepy brudne, mięso często stare .Nie POLECAM pracy w tym bagnie .

ewa

W Bytomiu Odrzańskim zatrudnia się tylko z rodziny żeby się dostać trzeba miec chody.Wiem bo sama pytaam miejsca nie było a za tydzień córeczka zastępcy kierowniczki juz została przyjęta.

ida

Jestem klientką sklepu w Bytomiu Odrzańskim jestem zaskoczona tym co tam się wyprawia zwolnili taka fajna panią dzięki której można było coś kupić ciekowego w promocji.A w sklepie dalej straszy pani na masarni ona chyba pracują za karę.gdzie jest kierownik tego sklepu zatrudnia ludzi którzy powinni przebywać zdala od ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o DROGERIA I MARKET GRUPA EKO - Wrocław

DROGERIA I MARKET GRUPA EKO