Opinie o H+H Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy H+H Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w H+H Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H+H Polska w Warszawa

Przemo reda

Witam chciałem podzielić się z wami opinia na temat h +h (usunięte przez administratora) zacznijmy od początku (usunięte przez administratora)zakładu(usunięte przez administratora)karze pracowników za l4 bo twierdzi że pracownik bierze l4 bo nie chce mu się pracować wygórowane normy wzięte z powietrza bandowanie foliwanie na dworze nie zależnie od warunków deszcz śnieg czy wiatr straszenie pracowników mała szttnia 2 firmy w jednym zakładzie szukanie dziury w całym(usunięte przez administratora)

@edward

No i jaki socjal przedstawił? :D Te 3100 to już sztywna kwota? Nie dałoby się później więcej wyciągnąć?

admin

Znasz pracodawcę, produkty firmy H+H Polska? Czekamy na Twoją ocenę! Każdy komentarz jest cenny dla osób poszukujących pracy.

M
@Lidka

Nie był wydajny kierownik z magzynierem robił wałki , sprzedawał bloki 2 (usunięte przez administratora)klasy w ten sposób więcej szło metrów , i firma prosperowała . Gdyby miały iść pierwszej klasy już dawno by zamknęli zakład . Niestety była to ruina , awaria po awarii , ponoć plac wynajął jakiś Włoch , zakład był przy marywilskiej 44 a to oznacza tereny gruntowe . W 2021 były robione odwierty , czyli teren prawdopodobnie dobry pod developerke , ogólnie zakład nie był taki zły można było zarobić ładną sumę wszystko po odprowadzane pamiętam czasy jak wypłaty na ten okres sięgały 4300-4500 plus nagrody od firmy cykliczne . Pozdrawiam serdecznie całą załogę

admin

@admin

Zakład produkcyjny H+H w Warszawie został zamknięty.

Nikola
@Wariat

Hmmm....a dlaczego? Był mało rentowny? I co się stało z tymi pracownikami, którzy pracowali w tym zakładzie, zostali przynajmniej przerzuceni gdzieś indziej?

@Nikola

Zostali zwolnieni z odprawami.

Lidka
@Wariat

Dobrze, że chociaż z odprawami i że nie było żadnych zaległości finansowych przy tym wszystkim. A wiadomo, dlaczego zamknęli ten zakład? Pracownicy chociaż mieli odpowiednio wcześniej jasność sytuacji, żeby mogli szukać sobie nowej pracy?

M Nowy wpis
@Lidka

Widziałam, że zwolnił się etat dla Głównej Księgowej i myślę nad aplikowaniem. Oferta wygląda dobrze, co prawda nie wyszczególnili widełek, ale skoro oczekują m.in. 5 lat doświadczenia, to chyba są w stanie zaoferować zarobki na poziomie? Dobrze mi się wydaje? Sen z powiek spędza mi tylko to, co tu piszecie.. że niektóre odziały się zamykają, produkcja też, pracownicy na czołowych stanowiskach są zwalniani :/ Dlatego szukają Głównej Księgowej? Możecie mi doradzić, co robić, aplikować czy nie?

Czak Nowy wpis

Bardzo dobra firma i świetnie zarządzana. Kilka lat temu zakupili Prefabet po czym go zamknęli dając wspaniały prezent dla konkurencji. Rok 2023 kolejne zamknięcia zakładów i zwolnienia pracowników, kolejne prezenty dla konkurencji. Najważniejsze to ślepe wykonywanie poleceń, bo statystyki muszą się zgadzać.

Czy rozmowa rekrutacyjna w H+H Polska odbywa się również w języku angielskim?

Ogromne zwolnienia na zakladach(całe rodziny tracą prace) redukcja stanowisk zamykanie zakładów zwalnianie czołowych pracowników w centrali którzy pomagali i rozwiązywali problemy i nagle zatrudnienie nowej osoby do HRu w Warszwie. Po cobyly te zwolnienia? Udawane zwolnienia żeby pozbyć ludzi którzy chcieli z nami rozmawiać co nam pomagali. to wygląda na ładowanie portfeli znajomym w warszawie. kolejny nic nie robiący HrBP (BP-Bitny Pies) szuka awantury,czlowiek bijatyka. znowu będzie rządzić tam gdzie nie trzeba. Dzwonic do tej baby to jak rozmowa z diablem.Szkoda gadać

Alvin

To rzeczywiście nie wygląda zbyt dobrze. Ogólnie te osoby, które zostały zwolnione to z tego co zrozumiałem doświadczeni pracownicy. Kto w takim razie wprowadza nowe osoby w zakres obowiązków? Czy Ci co nie zostali zwolnieni, to warunki pracy w ich przypadku się nie zmieniły? Zapytam o produkcję. Bo widziałem tu wpis, że na produkcji 3100 na rękę. Dalej to aktualna stawka?

Jakie godziny pracy obowiązują w H+H Polska?

Przemo reda

edward
@Przemo reda

jakis czas temu bylem na rozmowie w sprawie pracy na stanowisko produkcyjne,kierownik zachwalal firme jakie to zyski,socjal itp a potem jakbym dostal w twarz okolo 3100 z premia do 20% ktora jest uznaniowa hehe.Zycze powodzenia w szukaniu (usunięte przez administratora)

@edward

Zmora

Co było powodem zwolnienia z funkcji menadżera zakładu Jacka Ś?

Byebye
@Zmora

Zapewne ciągły brak wyników produkcyjnych + coraz częstsze donosy od niektórych osób do "góry" o różnych rzeczach dziejących się w zakładzie, a które to poprzedni były już menedżer próbował zatajać.

Jarek
@Byebye

Ciekawe czy coś się zmieni w zakładzie, jeżeli będzie nowy Menedżer.....

@Jarek

Zmieniło się. Dyscyplinarnie został zwolniony magazynier.

Stary
@Wariat

Mają wolny wakat na magazyniera?

@Stary

Nie.

Sebastian
@Wariat

To na jego miejsce nikogo nie potrzeba? Na magazynie pracuje tyle osób że nie odczuje się braku jednego pracownika? Nowy menadżer nie zrobił żadnych roszad kadrowych? Ciekawy jestem jak teraz z wolnymi miejscami w firmie.

Janek

Kogoś z zewnątrz przyjeli na szefa magazynu?

Okres próbny

(usunięte przez administratora) Odradzam tam pracy i kupowania tego fajnego towaru zwanego "gruzobeton" nie stać ich jaki kolwiek remont maszyn które są tam nie remontowane od 25 lat a wymagają Perfect towaru ????. Inne zakłady mają prawie nowe wózki widłowe a w Warszawie są stare trupy co jedzą 5km/h a (usunięte przez administratora)wymaga robienia norm jak kiedyś wózki jeździły 32km/h . Ludzie tu pracują ciągiem po 16h na dobę. Zamiast inwestować w maszyny zakładaja kamery monitoringu wizyjnego by inwigilować ludzi(usunięte przez administratora) Każdemu nowemu kandytowi odradzam pracy w tym skansenie. (usunięte przez administratora)

@Okres próbny

A czy coś z tego co tu padło zostało już może zgłoszone? Już nawet nie mam na myśli atakowanie pipu podstawowymi niedogodnościami, które tu padły, ale o samo kierownictwo mi chodzi. Ktoś im wyjaśniał temat tych wózków i ich max prędkości? Lub temat alkoholu?

@Izabela

Wózki jeżdżą z przepisową prędkością, czyli 10km/h (w praktyce (zależy od wózka) od 13-20 km/h). Pracownicy pod wpływem alkoholu są zwalniani z pracy.

@Wariat

gdzie tak jest w jakim zakładzie ?

@pracownik

W Warszawie.

Honorata
@Wariat

Ktoś tu napisał, że zakład zamykają. Czy to prawda? Żadnej oficjalnej informacji nie ma na ich stronie. A jeżeli tak, to pytanie, który zakład? Czy ten w Warszawie?

Sogun

Menadżer csu reda to kłamca (usunięte przez administratora) kat i oprawca człowiek któremu przypomniał się stinizm brak poszanowania dla człowieka chcesz przyjąć się do csu reda weź toi toi na plecy

Saszka

Bongo

Warszawo wywalcie w końcu kierownika zakładu csu Reda w takim obozie na da się pracować w więzieniu ludzie mają wiece swobody w kanielonikmach ludzie żyją lepiej niż w tej firmie chcecie mieć ludzi do pracy chcecie mieć zyski to go wywalcie

haha

Zamykają zakład, wszyscy zostają zwolnieni, gratulację dla ekipy zarządzającej - tak trzymać, idealne doprowadzenie do ruiny :) Ale najważniejsze, że się w tym roku podczas kryzysu zmieniło 5letnią flotę samochodów na nowiutkie hybrydy.

@haha

Myślę, że gdyby nie awaria pieca (2 z 2) to zakład produkcyjny dalej by działał. A tak zostanie pewnie centrala i póki co magazyn (bo w Puławach nie mają miejsca na wyroby gotowe i przewożą palety do Warszawy).

Jakub
@haha

Ale to tak totalnie wszyscy są zwalniani, czy może zostaną przeniesieni na inne działy? Zaskoczony jestem, bo jeszcze niedawno zastanawiałem się czy tu pracą się zainteresować. Serio jest to dziwne dla mnie. Czy firma tym osobom zapewnia jakieś chociaż odprawy ewentualnie, aby na czas szukania pracy mieć za co przeżyć?

Bury

Warszawo obudźcie się w końcu czas zmienic menadżera zakładu reda csu ten człowiek był zwykłym robolem dostał stanowisko to teraz ludzi traktuje jak (usunięte przez administratora) jak zabawki czwowiek czy on ogóle zna takie słowo firmie podobno zależy na tym by byli pracownicy ale do puki będzie w tym ten człowiek nie będzie ludzi Ludzie dokładają starań by zakład funkcjonował na jakimś poziome a tu (usunięte przez administratora) niszczy wszystko mało tego ostatnio 3 kolegów dostało naganę 2 za nie założeniu 2 workokow bo tyle brakowało do normy a 3 bo mu się piasek przesypal bo czujnik nie zadziałał kolejna sprawa zabieranie premii bo kupili 40 letnia ponad prasę co chwilę zesuta kolejna sprawa remonty jasne sprzątanie kolejna sprawa na nocce jeden człowiek bez nadzoru autoklawy pod ciśnieniem

Witam chciałbym podziwić się z opinią o csu reda zakład nowym zakładem jest zakład od września powinien pracować w trybie automatycznym tak nie jest szef produkcji zachowuje się tak jakby ten zakład chodził w automacie wyśrubowane normy (usunięte przez administratora)nie możesz iść się wysrac raz w ciągu dnia i to w ciągu przerwy l4 jest odbierane ze nie chcesz pracować przychodzisz do pracy po zwolnieniu dostajesz karę zabierają Ci premie zarząd mówił o oszczędnościach oszczędności to takie że oszczędza się kosztem pracownika nie ludzkie warunki w szatni brud smród i ubustwo brak przestrzegania czasu pracy przykład ktoś zachoruje nie mają ludzi bo nikt w takiej chorej firmie nie chce pracować przykład masz druga zmianę to nie pada pytanie czy możesz przyjść do pracy drugiego dnia na rano tylko że masz przyjść na ranni zmianę po 6 h pauzy zmuszanie do nadgodzin nie ma pytania czy byś przyszedł masz przyjść bo inaczej nie będzie premii mistrzowie zmiany boją się odezwać nie wstawia się za pracownikiem bo boją się ze stracą ciepła posadę kierownik zakładu robi z ludzi głupków (usunięte przez administratora) ludzie dla niego to marionetki zabawki

Izabela

I pewnie jakbym chciała dopytać o te wypadki to i tak nic nie powiesz, bo już zamiecione jest? Bo jakieś info w ramach uwiarygodnienia by się przydało

Tomasz
@Izabela

Przyjmij się do nas do pracy to szybko wszystko zrozumiesz

@Tomasz

No nie wiem, bo dość niepokojąco o tym wszystkim napisałeś. Kiedy ostatnio ktoś nowy się u was pojawił tak właściwie?

@Izabela

Można śmiało powiedzieć był miał miejsce , i były menadżer chciał go zataić , niestety nie udało mu się wypadek był z winy pracodawcy

@Tomasz

Witaj, mam pytanie bo chcę zostać przyszłym pracownikiem h+h , jaka jest temperatura na produkcji betonu komórkowego ? Pracuję w podobnej firmie i będę zmieniać pracę. Proszę o odpowiedź na moje pytanie.

Pracownik z Warszawy

Kierownik zakładu sprawuje apodyktyczną władzę. Reszta kadry zarządzającej w zakładzie w Warszawie to jego pionki na każde zawołanie. Zakład doprowadzony do ruiny zarówno pod względem maszyn, jak i kadry pracowników. Utrzymanie ruchu w praktyce nie istnieje, nie ma dnia bez poważnej awarii. Narzucone normy są nierealne, normę udało się wykonać może z dwa lata temu jeden dzień jak akurat nic się nie zepsuło. Pracownicy zasuwają po 12 i 16 godzin, dodatkowo obsługując kilka stanowisk na raz, bo na każdej zmianie brakuje ludzi do pracy. Starzy pracownicy już ciągną do emerytury, młodzi przychodzą i zaraz uciekają. Nikt się nie dziwi, bo pieniądze i warunki pracy słabe. Latem praca na rozgrzanej hali, spocony walisz młotem w maszyny, bo wszystko się zacina. Jesienią i wiosną jak trochę popada, to wszystkim leci woda na głowy, bo dach hali dziurawy jak ser. Kadry biegają i robią zebrania dlaczego nie udaje się pozyskać pracowników do zakładu. Zamiast robić zebranie przy kawce wystarczy wejść na halę i zaraz ma się odpowiedź. Zakład nadaje się jedynie do tego, aby nakręcić w nim film o PRL, taki film dostałby jeszcze nagrody za wierne odwzorowanie realiów tamtych czasów.

Betonowy ludzik
@Pracownik z Warszawy

Prawdziwie opisane realia

Przyszły pracownik h+h
@Pracownik z Warszawy

Witam, mam pytania do Pana powyżej. Interesuje mnie praca jako operator maszyn i urządzeń w firmie h+h i interesuje mnie jaka panuje temperatura na hali produkcyjnej betonu komórkowego w lecie. Odpowiedz była by mi bardzo pomocna, mam chęć aplikować na stanowisko operatora maszyn. Jakby ktoś jeszcze napisał ile na zmianę pracy wykonuje się odlewów. Czekam z cierpliwością na odpowiedź

Beton

Kiedyś to była fajna firma… teraz panuje złota zasada, o której warto pamiętać jak decydujesz się na pracę w H+H: każdy błąd i niekompetencja Twojego przełożonego jest Twoim błędem, ale za to każdy Twój sukces będzie sukcesem Twojego przełożonego…

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w H+H Polska?

Super gość ????

Mają ale za takie pieniądze nie będą pracować tym bardziej w zakładzie w Warszawie co manager zakładu podciera (usunięte przez administratora) szkłem na byle czym oszczedza potem więcej gruzu wychodzi niz dobrego towaru

Wanda
@Super gość ????

Nawet po nabyciu doświadczenia nie można liczyć na dobrą pensję?

Seko

Tak

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w H+H Polska?

Witek

W centrali kiepsko. Bałagan w administracji. Nigdy nie wiadomo do kogo dzwonić.

Iwona

skoro piszesz o takich rzeczach ze sie dzieja, to czemu nikt z pracownikow nic z tym nie zrobi, to nie dawne czasy gdy PIp nie reagowal ... wiec czemu nikt nie zglosi zlego zachowania, co ?

Zostaw merytoryczną opinię o H+H Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w H+H Polska?

Zobacz opinie na temat firmy H+H Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w H+H Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 0 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H+H Polska?

Kandydaci do pracy w H+H Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

H+H Polska