Opinie o Ceramika Nowa Gala SA w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ceramika Nowa Gala SA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ceramika Nowa Gala SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ceramika Nowa Gala SA w Warszawa

odp

Bartek - 2013-04-05 17:44:01 wie kto coś może o przyjęciach do biura?nie

Bartek

wie kto coś może o przyjęciach do biura?

dop

zainteresowany - 2013-04-04 09:54:21 ile można wypalić odcieni za jednym wypałem w piecu ? np. cn12 ?jak sama nazwa wskazuje 12

zainteresowany

ile można wypalić odcieni za jednym wypałem w piecu ? np. cn12 ?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Ceramika Nowa Gala SA? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
zdegustowany

Chodzi mi o niekompetencje i niewiedze ludzi na stanowiskach kierowniczych (zarówno wyższych, jak i niższych)

wrrr

zdegustowany - 2013-03-30 20:35:14 czy Zarząd zrobi w końcu porządek w tej firmie z tym całym bałaganem i brakiem organizacji?co dokladnie masz na mysli?

zdegustowany

nowy

Panowie wiecie cos na temat Alvan?

liniowiec

witojcie, kiedy wreszcie wypierdziela tego [usunięte przez moderatora] cwaniaczek jakich malo, nasmiewa sie z innych a sam [usunięte przez moderatora] umie. [usunięte przez moderatora]

do igora

człowieku z czego się cieszysz, ze wyplaty na czas? nawet w valdi ceramice dostali zalegle wyplaty (valdi ceramika = firma trup) tylko w upadajacych firmach nie ma wyplat na czas, prawda jest taka: NG ma najgorsze stawki w rejonie

ok zenada ok

[usunięte przez moderatora] Dosc ze teamty sa nie za blache to jescze zawezacie je do jednego dzialu np ; [usunięte przez moderatora]. Wszyscy wiedza ze tam jest ciezko, ze najwiecej ludzi pracuje, to moze ktos chce ich sklocic bo slkoconym dzialem ogolnie ludzmi latwiej zadzic ( potwierdzone naukowo ) kierowac itp... Mysle ze o to tu moze chodzic ? Obym sie mylil Panowie i Panie.

polernik

to teraz powiedz to kierownikowi polerni

kiepska brygada

Marcin Jab... - 2013-03-05 23:04:06 Może małe sprostowanie dla osób, które obrzucają mnie błotem i sugerują jakąś dwulicowość do pewnych osób.. Jestem tu pierwszy i z pewnością ostatni raz, bo nie mam zamiaru się bawić w jakąś dziecinną zabawę. Jeśli chodzi o Michała to jest on jednym z nie wielu, których bardzo szanuję, gdyby nie on to pewnie robiłbym nadal na podajniku(i nie musiałem tu wprowadzać jakiegoś rodzaju przekupstwa typu: stawianie wódki!!!), podejrzewam, że gdybym miał jeszcze możliwość być u niego na brygadzie to wiele więcej bym sie nauczył...gdyby nie słuchy jakie mnie dochodzą ,że jestem rzekomo na liście "podejrzanych" to nawet bym czasu nie marnował, żeby tu cokolwiek napisać, ale do Michała mam ogromny szacunek i chciałem to sprostować, a jeśli ktoś ma mi coś do zarzucenia to może trochę odwagi, bo obsmarować komuś tyłek anonimowo to każdy może. Śmiać mi się chce z ludzi, którzy udają w pracy "kolegów'' ,a później potrafią może w zazdrości zepsuć komuś opinie. A tchórzy, którzy są mocni tylko anonimowo mam ich głęboko... Zastrzegam sobie, że nie życzę , żeby ktokolwiek wypisywał albo pomawiał mnie o takie rzeczy, bo jeszcze mam na tyle kultury, żeby dla osób których szanuję (M.S i L.S) być wobec nich w porządku. Może zamiast niejednoznacznych domysłów, którymi są zwykłe inicjały podawane przez naprawdę nudzące się osoby, warto byłoby rozejrzeć się za kimś kto może wg nie jest w kręgu osób po których można byłoby spodziewać się takich rzeczy. u kiepa mozesz jedynie nauczyc sie brac przepustki jak jest awaria albo wolne w dni gdzie bedzie robione przezbrojenie albo jakies proby plytek, i glownie pierwsze zmiany hahaha kto takich ludzi robi brygadzistami to smiech na sali

PedzacyBMR

Płace są regularne i pewne więc jak ktoś nie wie to się nie odzywa....Mamy obecnie czasy w których wszystko rosnie (sklep itd) pensje raczej stoją w miejscu i każdy szary człowiek choć nie tylko bo i stanowisko kierownicze nie jest dobrze opłacalne , będzie czół braki budżetowe z powodu rosnących cen a niech wyskoczy jakiś nieoczekiwany wydatek i kulejemy na jedną nogę,,,,,,,, Osobiście uważam że zarabiamy duzo za mało jako szara strefa bez której nie było by elity gdzie elita ma znowu dużo za duzo , czyli nie ma sprawiedliwego podziału pensji w stosunku do panującej sytuacji na rynku ... Niby da się żyć ale jak jestes zwykłym robolem nie wolno cię stac na jakies byle frykasy bo ci sie przewróci w głowie ...!!!!!!!

popieram zenade

nareszcze ktos normalny na tym forum nie pomyslicie pisarze ze moze ktos dawno zwolniony bardzo w tej firmie niespelniony badz z duzo wyzszej polki cos celowo napisal by wszyscy tacy ludzie jak zwykli pracownicy zaczeli sie wyzywac ??? tematy teraz po szarych pracownkach sie slizgaja a oni zadowoleni ze ho ho - nareszcie maja spkoj !!! mysle ze dobrze by bylo jakby pisarze pokasowali konta wpisy by ustaly to i forum by zgaslo bo po co je trzymac ja brak chetnych forumowiczow do pisania firma jakos idzie placic marnie ale placa podobno placa wiec po co czlowiek szarak ma jeszcze bluzdac drugiego szaraka ??? panowie i panie innej prawdy to nie widze moze jedna ze ktos chce ta firme zrownac z innymi juz dawno zamknietymi.........

zenada

o rany wezcie sie za siebie a nie glupoty piszecie Grosze wam placa a wy sie dajecie jeden na drugiego nadaje a gora sie z was smieje naprawde tak jest O lepszy byt w pracy nikt nie pojdzie bo sie boicie a o 100 zl premii to matke byscie sprzedali wlasna zenada zenadaZrobcie jakies zebranie z presesem postawcie warunki i tyle A nie nadajcie jeden na drugiego bo oni z was sie smieja

Marcin Jab...

pit

Panowie jak sie sprawdza nowy placowy??/ na ng

do lajcik

lajcik - 2013-02-28 18:47:50 Dzięki wielkie że nie tylko ja tak myśle o [usunięte przez moderatora] Dobrze to ująłeś pisząc o [usunięte przez moderatora] że klata do przodu, głowa do góry i pochodzić 8 godzin to on potrafi. Nie ma ten typ siły odkręcić jakiejkolwiek mocniej zakręconej śruby a on chce do mnie startować [usunięte przez moderatora] Nie mam pojęcia dlaczego Kierownik Polerni jeszcze nie przejrzał na oczy i go tam trzyma. Pewnie tylko dlatego że to braciszek brygadzisty. [usunięte przez moderatora] to brygadzista z prawdziwego zdarzenia. [usunięte przez moderatora] zna się na rzeczy tylko ten jego głupi charakterek. Jak nie postawisz mu dobrej wódeczki to Cię będzie olewał i wyśmiewał przy innych pracownikach za Twoimi plecami.I nagada kierownikowi że się nie nadajesz i będziesz dalej pracował na marnym stanowisku. Pzdr wszystkich ,,spoczko" z działu Polerni.do lajcik: [usunięte przez moderatora] wypisujesz bzdury na chlopakow z kotrymi robiles a nie raz nie dwa ratowali ci [usunięte przez moderatora] bo dawno bys polecial stad! zawsze byles mocny w gebie jedynie i nic wiecej! [usunięte przez moderatora]

sortowaczkaaa

abo ja wiem - 2013-02-28 00:31:24 no to posunołeś gosciowi ze ma słabe iq ze jest zwykłym robolem itd z tym ze on piszac na twoj temat ma racje chodzisz i gadasz z ludzmi a robic to braciszek brygadzista robi nie ty no co najwyzej mozesz postac i popatrzec jak zaiwania za ciebie , mi by było wstyd gdyby brat za mnie (usunięte przez administratora) bo moze i pojacie masz ale jestes lalusiem wypinajacym klatke z głową uniesiona w góre a smiesznie to wyglada ze szok dostał bys pstryczka w nosek i bys sie zapłakał a nie widzac goscia wypisujesz bzdury zeby sie pokazał hehe bardzo komus tam naublizałes a ten ktos napisał prawde na twoj temat i co moze 2 jak pisze to samo to zmyslaja co ? tak kamerki fajna sprawa na polerni w koncu Pan kierownik osiwieje hahaobaj bracia [usunięte przez moderatora] wygladaja jak mezczyzni. dobrze zbudowani i o ladnych rysach twarzy. jestem kobieta wiec sie znan. do tego sa wyksztalceni, nie garbia sie chodzac prosto z glowa do gory bo maja do tego powody. [usunięte przez moderatora] zazdroscisz i wypisujesz glupoty na interneci. jestes zalosny

Ceramika Nowa Gala SA