Hachette Livre Polska Sp.z o.o.

Opinie o Hachette Livre Polska Sp.z o.o.

admin 2015-06-16 16:15
Macie może nowe informacje? Temat ucichł, a na pewno dzieje się coś nowego w firmie Hachette Livre Polska Sp.z o.o., pomóż nam poznać jej prawdziwe oblicze. Zostaw anonimową opinię.
Justyna 2016-10-05 15:45
Nie polecam!! Ponad dwa miesiace czekam na zamowienie a od "przemilej" konsultantki slysze tylko ze czekaja na towar i nie znaja daty dostawy
Janusz 2017-02-24 17:57
Zamówiłem pod koniec grudnia 2016 r. końcowe tomy serii Biblioteki Filozofów. Obsługa z infolinii (608 921 455) zapewniała mnie, że mimo iż ta seria skończyła się dawno, końcowe tomy są w ich posiadaniu. Na początku stycznia ponownie kontaktowałem się z Hachette pod w/w numerem i poinformowano mnie, że tomy z Biblioteki Filozofów zostały do mnie wysłane. Kilka dni później odebrałem przesyłkę. Były w niej ostatnie tomy Hrabiego Monte Christe. Skontaktowałem się z numerem 608 921 455 z prośbą o wytłumaczenie zaistniałej sytuacji. Rozmawiająca ze mną konsultantka była niezbyt miła i próbowała mi wmówić, że dostałem to, co zamówiłem. Wobec powyższego odesłałem książki z żądaniem zwrotu pieniędzy na podane konto 20.01.2017 r. Na początku lutego dzwoniłem pod numer 608 921 455 z pytaniem jak wygląda sprawa zwrotu pieniędzy. Otrzymałem odpowiedź, że jest adnotacja o przekazaniu sprawy do księgowości. Do chwili obecnej tj. 24.02.2017 nie zwrócono mi, można tak określić, wyłudzonych pieniędzy.
Janusz 2017-03-02 09:49
Ciąg dalszy robienia idiotów z klientów przez konsultantki Hachette pod nr 608 921 455. Sprawa dotyczy zwrotu pieniędzy. Ponad trzy tygodnie temu dzwoniąc pod w/w numer powiedziano mi, że jest adnotacja o przekazaniu sprawy zwrotu pieniędzy do księgowości w ubiegłym tygodniu. Taką informację otrzymałem ponad trzy tygodnie temu. Wczoraj tj. 01.03.20017 o godz 16.32 zadzwoniłem pod w/w nr i otrzymałem odpowiedź, że sprawa zwrotu pieniędzy została przekazana do księgowości tydzień temu. Kłamstwo i krętactwo. Firma Hachette Polska Sp. z o.o. ul. Widok 8, 00-023 Warszawa nie wykazuje dobrej woli w sprawie zwrotu pieniędzy.
Zostaw swoją opinię o Hachette Livre Polska Sp.z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hachette Livre Polska Sp.z o.o.