Opinie o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. w Wrocław

Czy w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Zatrudniony

Adam Madeja robi czystki więc nikt nie chce awansować, widząc co się dzieje

Ruda
@Zatrudniony

I bardzo dobrze. (usunięte przez administratora) gosciu nie ma opier...lania sie menagerów. Tak powinno byc. Dosc (usunięte przez administratora) i poniewieraniu pracowników

lenda

Nie ma żadnych rekrutacji wewnętrznych jest zatrudnianie po znajomościach bez wiedzy o handlu dlatego też między innymi jest coraz gorzej w kauflandach

Psiapsia
@Zatrudniony

Kolejny który nie ma pojęcia o orce w tym miejscu. Ksieciunio od boleści ...

Henryk

sobota, 18 września 2021, godz. 11.15 przyjechałem z zamiarem kupna piwa, przy wejściu w punkcie obsługi klienta zapytałem o możliwość oddania butelek na wymianę, usłyszałem, ze przy wyjściu mam pokazać paragon i oddać butelki. Tak zrobiłem i otrzymałem bon rabatowy do wykorzystania w kasie. Taki bon powinienem otrzymać przy wejściu, żeby od razu wykorzystać go w kasie. Wyraziłem swoje niezadowolenie w sposób głośny i wyraźny. Doszła druga pani i nakrzyczała na mnie jeszcze głośniej ! Wściekła jak lwica z oczami jak pięciozłotówki darła się jak opętana. Zadziwiające ! Czy tak powinna wyglądać obsługa klienta ? Ja jako klient mogę i mam prawo wyrazić niezadowolenie ale pani w punkcie obsługi nie może krzyczeć na klienta. Spodziewałem się spokojnego wyjaśnienia sprawy, a nie takiego zachowania. Tacy ludzie nie powinni pracować w punkcie obsługo klienta.

Inny klient
@Henryk

‚ (…) mogę i mam prawo (…) , oraz , Wyraziłem swoje niezadowolenie w sposób głośny (…) , Proponuję zacząć od siebie, bo Pan chyba trochę się ‚zagalopował’ w tym wpisie i osądzaniu…

Klient t
@Henryk

Nic nie możesz i nie masz prawa Głośno to na swoją starą Bon jest ważny 3 miesiące od wydania Jeśli nie masz zamiaru przez ten czas przychodzić do Kauflandu to cóż - całe szczęście Mniej buców mniej zdartych gardeł Pań z punktu obsługi

XY
@Klient t

Sz. P. Henryku proszę powyższe niezadowolenie z jakości obsługi dokładnie opisać na 'profilu jakość obsługi klienta Kauflandu'.Ten profil, to profil pracowniczy. Przedstawiciele firmy tu nie zaglądają.

Nika
@Henryk

Drogi Panie jeśli Pan może podnieść głos to o czym to świadczy ja nie pisze tu czy dobrze zrobiono z wydaniem paragonu za butelki po zakupach pisze o zachowaniu jesteśmy równi choć klienci traktują nas jak najgorsze zło niezrozumiałe dlaczego tak jest, np.wykładam towar mając w rękach karton muszę się usunąć bo akurat jakiś klient chce przejść beż słowa przepraszam stoi i czuje ze zaraz mimo braku przejścia wpycha się we mnie lub wózek byle przejść oczywiście bez słowa LUDZIE jesteśmy tacy sami jak każdy z was mamy rodziny dzięki nam macie gdzie zrobic zakupy a traktujecie nas jak najgorszy sort.Jesli Pan podnosi głos to nie rozumiem dlaczego druga strona nie zrobi tego samego dwa razy gloscniej (wiem że to nieprofesjonalne było zachowanie)jestem ciekawa jak Pan by się zachował zamieniając się miejscami .Jest pandemia szanujmy się!

xxx
@Nika

"dzięki nam macie gdzie zrobić zakupy " a dzięki nam macie pracę ,szanujmy się na wzajem

Maral
@Henryk

To, ze płacisz za usługę nie oznacza, ze możesz w taki sposób odzywać się do obsługi to też ludzie. Płacenie za coś nie daje Ci takiego prawa.

Marzenka
@Henryk

No tak pani w punkcie ma milczeć a klient (usunięte przez administratora) na głowę , ta pani to tez człowiek jak każdy i należy jej się szacunek , jeżeli nie umiesz trzymac buzi na kłódke i masz ludzi za nic rób zakupy przez internet pozatym zapraszam do pracy w markecie zobaczysz jak to fajnie jak klienci cie poniżają, głupie prawo klient Pan pracownik (usunięte przez administratora) masakra.

WANDA
@xxx

czy uważacie że praca za 3100brutto to .......... jest ok my wam dziękujemy ,gorszej i mniej opłacanej pracy na rynku pracy nie ma

Mila7677
@WANDA

Bo to prawda. Ciężka praca a zarobek byle jaki. W moim mieście kaufland omijany z daleka jako pracodawca.

Psiapsia
@Marzenka

Bo się społeczeństwo nauczyło że jak w domu źle pójdzie albow pracy to przylaza .... Nie powiem co... I po ludziach jeżdżą jakby każdy człowiek nie miał uczuć. Przyjdź dziadu do marketu na jeden dzień, na następny jako klient przyjdziesz już na kolanach i z pokłonem dla tamtych pracowników.

Grażyna , Ryszard

pracę tę oceniam jako średnią,brak możliwości rozwoju,(kadra faworyzująca tylko znajome osoby,ośmieszanie,ignorowanie, lekceważenie,przede wszystkim układy, Dyrektor regionalny, Menedżer, Lider , w stosunku do pracownika...wynika to z bezkarności) współpracownicy w sporej części w porządku, a poza tym dźwiganie ciężkich rzeczy i wykonywanie nie ludzkich norm jedyną miłą rzeczą było czasowe wynagrodzenie ,Rejon (Zielona Góra ,Żagań, Żary)

Pracuję w centrali już kilka lat i muszę stwierdzić że dla Kau flandu najważniejsze jest wizerunek. W dążeniu fo tego celu nie cofną się przed niczym. Niby dbają o zdrowie pracowników udostępniając płyn do dezynfekcji dłoni ale ten płyn jest rozcieńczany wodą i tym samym nie spełnia swojej roli. Gratulacje

Zyta
@Marcin

Jaki płyn ? W ramach oszczędności nie ma ani płynu ani rękawiczek.Musimy sami sobie kupować

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Roznoszenie Gazetek z AUTEM do 100zł/dzień !!! - PABIANCE?
logo firmy Specjalista IT
Diebold Nixdorf
logo firmy Backend / Smart Contract Developer
Wrocław
P&P Solutions Sp. z o.o.

Pocieszające jest to że te s.. Dostały 140 mln grzywny od UKOiK. Ps oddany pracownik centrali od wielu lat

XY
@Marcin

Bardzo dobrze, niech to będzie kara za oddanych pracowników, których wymietliz firmy jak (usunięte przez administratora) Nie ważne były osiągnięcia, tylko układy. Czysty nepotyzm. Wyrok jest jeszcze nieprawomocny.Z utęsknieniem czekam na tę chwilę, jak 140 ml po stronie UOKiK za tych wyzyskiwanych przez Kaufland dostawców i (usunięte przez administratora)klientów. :)

Witam przed sylwestrem kupiłem wyrzutnie w Kauflandzie w OSTROŁECE Wyrzutnie ,,Sokół"51 strzałów firma Hestia okazało się w sylwestra o północy że to lipa i darmo wydane pieniądze podpaliłem ląd i tylko on się spalił i tylko tyle w temacie ale nikt nie podchodził do niej za jakieś 15 min z wyrzutni wystrzeliło dosłownie parę strzałów i wyrzutnia wybuchła i rozerwało ja takiego produktu to ja się nie spodziewałem kasę szlak trafił !!!!mam parę zdjęć jak to wyglądało na 2 dzień

@Marcin

Masz paragon?, idź do sklepu i niech kasę Ci oddają. Łaski nie robią.... Sprzedają bubel i narażają klientów na niebezpieczeństwo. Dobrze, że się rozsądnie zachowałeś, bo w przeciwnym razie ta przygoda mogła się dla Ciebie tragicznie zakończyć.

Nieznajoma

W Częstochowie w Kaufland przy ulicy Okolnickiego w grudniu zmarły na Covid dwie pracownice w wieku 50 lat????????????

Kozak

Kaufland Wrocław Długa, Pani szefowa kas chyba z tego jak zrozumiałem nie wiem jak miała na plakietce ale chyba Beata lub Bożena, niemiła i strasznie arogancka nie polecam, już lepiej iść do samoobsługowej niż sie użerać z głupia baba

Klient Wroc
@Kozak

Masz racje, miałam z nią raz do czynienia, zenada

sabina

chcialam sie zapytac czy emeryt pobierajacy rente rodzinna dostaje bony na swieta

Zbulwersowany klient

Witam .Mam pytanie odnośnie Pani Dyrektor z Kauflanda z Brzegu.Byla widziana dzień w dzień w sklepie,ale od dłuższego czasu już jej nie widzę podobno uległa wypadkowi i jej niema firma chce to utajnić bo ludzie pracują tam ponad 10 godz. a mogą tylko 8 więc są zajechani .trzeba coś z tym zrobić !!!!

laser

Kaufland (usunięte przez administratora) klientów. Występują różnice w gazetce internetowej (po wybraniu sklepu) a gazetką, którą otrzymałem w sklepie. Nie wszystkie produkty występujące w gazetkach są w sklepie dostępne. Chciałem kupić sandacza, trzy wizyty w sklepie zakończyły się porażką. Panie wykładające towar każdorazowo informowały mnie, że nie otrzymali sandaczy.

albert

Sytuacja miała miejsce 30 Listopada 2021 o godzinie 9.45, w supermarkecie Kaufland we Wrocławiu przy ul.Długiej .Wybrałem się tam na zakupy jak zawsze od wielu lat(wcześniej Tesco a jeszcze wcześniej Hit).Przechadzałem się po alejkach wsadzając do koszyka kilka drobnych rzeczy (dosłownie 3 rzeczy:bułki,gumkę do mazania i pojemnik na długopisy) przy stoisku z elektronika wzialem dodatkowo duże pudełko ze słuchawkami nausznymi Motorola model 800 które wsadziłem również do koszyka,poszedlem sprawdzic cene na jedynym czytniku który jest w tak dużym sklepie,mieści się on w dużej otwartej części sklepu gdzie nie ma żadnych regałów tylko jest dużo niskich koszy z produktami,więc widoczność z każdej strony jest idealna(kamer i obsługi) sprawdziłem cenę na czytniku ale cena była 150zl a w internecie znalazlem info ze maja byc po 50 zl(i faktycznie sa w niektorych kauflandach) niestety nie w tym,nieopodal czytnika stal kosz z dokładnie tymi samymi słuchawkami więc odłożyłem je do reszty słuchawek. Po około 20 minutach zakupów udałem się do kasy samoobsługowej ,w pobliżu stały 2 pracownice sklepu i coś mówiły że …”ukradł słuchawki” ale nie skojarzyłem tego faktu ,zapłaciłem i skierowałam się do wyjścia , Tam czekał na mnie ochroniarz, bezceremonialnie donosnym glosem mówił kilkakrotnie ze mam isc z nim,wołał głośno kilka razy kogoś z obsługi sklepu i się zezłościł że nikt nie chce przyjsc(był nerwowy i grubiański ),wkoncu ktos z obslugi się pojawił (jakiś przestraszony młody chłopak) i to wszystko miało miejsce na terenie sklepu na oczach klientów. Weszliśmy na zaplecze zaraz potem skręciliśmy w lewo do małego pokoiku ,w drzwiach stanął ochroniarz zagradzające przejście ,potem zostałem krótko „przesłuchany” i kazano mi wyciągnąć wszystko z plecaka w którym znajdowały się tylko produkty widniejące na rachunku, ochroniarz był bardzo niemiły i arogancki. Proszę o ustosunkowanie się do zaistniałej sytuacji i wyjaśnienie na jakiej podstawie zostałem potraktowany jak zwykły (usunięte przez administratora) podczas gdy uważam się za uczciwego obywatela, często robiącego zakupy w tym sklepie. Czuje się bardzo zniesmaczony i upokorzony ta sytuacja. Tym bardziej ze nie zrobiłem niczego co upoważniałoby pracowników sklepu o powyższe oskarżenia.

taka ja
@albert

zanim bym pokazała co mam w plecaku, najpierw kazałabym zadzwonić na policję. Wierz mi, że policja dostaje białej gorączki do ich wezwań, szczególnie gdy są bezpodstawne /dotyczy to wszystkich molochów/.

@albert

Mialam podobną sytuację, w tym samym sklepie, chamski ochroniarz przeszukal moja torebke ,ze niby alkohol wynioslam,a ja nawet nie bylam na monopolowym,na nic tłumaczenia, a najgorze ze po calym zajściu nie bylo komu zglosic skargi ,przeprosic tez nie bylo komu,chyba ze burkniecie pod nosem sorry to przeprosiny.

Jola

Kaufland we Wrocławiu ul Długa 37 odradzam niemiła obsługa haos brak czytników jedna kasa otwarta chodzą wszyscy bez maseczek ludzie z obsługi jak rozkładają towar to poprostu rozpychają się prz d klijentem jeden bajzel obsługa niemiła opryskliwi aroganccy szwendają się nic nie robią a kasy pozamykane tragedia powinni zamknąć ten bajzel śmierdzi na wejściu ochrona robi co chce niepolecane tego sklepu

Anna24

może ktoś udzielić informacji odnośnie pracy w centrali Kauflanda jako specjalista w dziale zakupu? chce aplikować na stanowisko - warto? jak wygląda rekrutacja? może ktoś orientuje się w wysokości zarobków albo atmosfery w tym dziale?

Świadomy

Olejcie tę firme ludzie. Oni zatrudniają tam ludzi ze wsi po podstawówce bez zembów. A ci menagerowie tacy sami. Wieś, wieś, wieś, wiecie dlaczego? Bo takimi ludzmi łatwiej się zarządza, są łatwiejsi w obsłudze i łatwiej nimi manipulować.

Świadomy

Ja urodzony w mieście i jak patrze na was wsioki jak się miotacie to mi się przykro robi. Wracajcie na wieś, bo miasto was ewidentnie przytłacza, to nie jest miejsce dla was. A jak chcesz zostać to przynajmniej nie zmyślaj i nie donoś. To przez Balcerowicza, wiem i współczuje wam.

Przybyłka
@Świadomy

Sory ale to,że jestem ze wsi nie oznacza ,że nie mam wykształcenia,bo posiadam średnie i zęby też jeszcze mam. ????

gość

Najgorsza jest druga zmiana czyli sprzątanie na ladzie. Jedna na drugą się patrzy,która posprząta. A jeszcze najgorzej jak są klienci - nie ma kiedy.

Rudziaq
@gość

To już wasz problem, że nie potraficie ze sobą rozmawiać - u nas na ladzie normalnie się dogadujemy i dzielimy robotą (tak, na 2 zmianie też). Mniej narzekania, więcej robienia i da się radę - my nawet jak jesteśmy we 2 to się ogarniamy na spokojnie (chociaż jeden plus marketów do 23).

Gosc
@gość

Współczuję????

olga

Hej. Co z tymi dodatkami za niedziele? bo już nawet Lidl daje jakiś przysłowiowy dodatek a my dalej nic. coś wiecie?

@olga

4 zł brutto dodatku za godz. Nie wiem czy smiac sie czy płakać.

Byłem dzisiaj rano w kaflandzie w Łowiczu na stoisku z mięsem była taka pani , która była bardzo opryskliwa i bardzo pyskował bardzo nerwowo zachowywała się do klientów jest tam bardzo nie miła obsługa . Pozdrawiam.

Becia

Witam mam pytanie jeśli zatrudnię się na 3/4 etatu jaką wypłata dostanę na rękę I czy polecacie taka prace na pierwszą w życiu?

@Becia

Pracuje za 3/4 etatu. Nawet z wypłata + premia motywacyjna wychodzi nawet nieźle ( mieszkam w małym mieście więc mi się oplaca )

Iza93
@J.

Witam czy może mi Pani powiedzieć właśnie jak to jest z tym etatem 3/4 stoję przed decyzją czy się podjąć ta pracę chciała bym poznać decyzję ile wynosi wypłata??

@Iza93

Dostaje niecałe 2000 na rękę na 3/4.

@J.

Proszę mi powiedzieć czy na stanowisku kasjer-sprzedawca też będę odpowiedzialna za wykładanie towaru bo słyszałam że kasjerki chodzą wykładać towar też no oczywiście mi na rozmowie powiedziano że będę chodzić sporadycznie wykładać towar ale słyszałam inne opinie

@Aaa

Zależy od ilosci klientów. U nas na markecie w czwartki piątki i soboty nie ma szans by kasjerka zeszła na wykładanie. Ba, nawet do łazienki jest ciężko zejść bo nie ma kto stanąć ;) W czwartki gazetka więc wiadomo, najwięcej ludzi.

@Aaa

Dodam jeszcze, że zależy ile kasjerek jest na zmianie. U nas jest czasem 1 kasjerka i 1 kasa główna do południa, więc wiadomo że w polki nikt nie pójdzie. Najważniejsza na kasie jest produktywność. ;)

Aaa

Czy może mi ktoś powiedzieć ile się zarabia netto na 3/4 etatu z dodatkami tj motywacyjny i ten że duże miasto

Wykładacz
@Aaa

Ze wszystkimi dodatkami ok.2000 Oczywiście jak nie masz ubezpieczenia , multisporta - jak masz to odpowiednio mniej Noi cały miesiąc musisz mieć przepracowany bez L4 a nawet urlopu na żądanie bo wtedy wszystkie premie przepadają

@Wykładacz

Dziękuję za informację

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 5 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 238 ocen.

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.