Glenmark Pharmaceuticals

Opinie o Glenmark Pharmaceuticals

Nestor 2011-04-27 21:42
na umowie 4500brutto, ogolnie firma przezntuje sie niezle i ludzie tam pracujacy fajni i interesujacy w sensie repi,kadra kierownicza z rozbujałą wyobraznia i rozdmuchanym ego, co ja kiedys... i tyle spoko auto ford focus combi 2009 telefon z limitem na 100zł-pelne szaleństwo...;/ szkolenia w sensie sprzedazowe słabo odzwierciedlajace rzeczywistośc a raczej sztampowe info nic nie wnoszace w rozwoj pracownika, program do raportowania ETMS raporty codzienne i plany tygodniowe, baza jak najbardziej ale nie weryfikowalna do poziomu czy byl dany ruch u lekarza czy nie, ogolnie to samo co w ptk czy eniro w necie masz..... teraz personalnie [usunięte przez moderatora] kierownik regionalny... ha ha ha... kazdy w garniturze bytom w skodzie superb by wygladal na waznego... kompetentny jesli chodzi o rozmowy z lekarzem jesli chodzi o to tyle... teraz wiosna to i tak glowa na kazda spodniczke sie kiwa, jak wchodzilismy do lekarek to najchetniej zostawałby sam... tzw promocja leków,,, sami sobie dopowiedzcie... wpsarcie z centrali biura na poziomie hurtowni zawsze odp juz nad tym pracujemy... fajnie, ogolnie po pracy z nim mozna nabrac tylko wstretu... nie polecam moze u kogos innego bylo by lepiej, a plany..... adekwatne dla liderów na rynku nie dla firmy generycznej z 2 letnim starzem na polskim rynku. kolejna olanzapina chyba jest juz ich ponad 20 na rynku i plan pod nia... priorytet szanse na sprzedaz marne, budzety promocyjne na poziomie 2000tys kwartalnie... praca tam to taka walka z wiatrakami, przyszlosci z tego nie bedzie
anonim 2011-05-05 08:33
Idę w przyszłym tyg na rozmowę rekrutacyjną do tej firmy na przedstawiciela medycznego. Może ktoś coś o firmie więcej napisać?
XXX 2014-06-02 23:16
Witam potrzebuje niezbędnych informacji na temat tej firmy. Jak się ogólnie pracuje. Mam podjąć decyzję, o zmianie pracy i muszę znać jak najwięcej info. Z góry dziękuje.
johny 2014-09-20 07:38
Chciałbym podpytać jak wygląda aktualnie praca w Gglenmark? ile można dostać kasy na rękę z niewielkim doświadczeniem? ile wizyt dziennie, dużo pracy w aptekach, jakie auta i czy jest duża rotacja repow. Firma rekrutuje do linii CNS i na Warszawę a jak z kierownikiem? da się neuro dogadać?
filemon 2014-09-26 17:30
Witam. Warto zatrudniać się do tej firmy? szukają teraz na 6 miesięcy na zastępstwo do linii dermatologicznej?
Była 2015-03-17 08:44
Glenmark, plany wywalone w kosmos, mierny budżet, większość ludzi którzy pracują dłużej utopiliby w łyżce wody. Plotki mnożone na każdy temat. I co najważniejsze przeogromna rotacja, niby mieli coś z tym tematem zrobić ale i tak dalej rotacja goni rotacje. Max 3400zł netto m-c premie prawie nie do zrobienia chyba ze ma się duże sieciówki.
Nie polecam strata czasu.
Londzin 2015-05-11 09:47
Podzielę się wrażeniami z rekrutacji na stanowisko PM teren śląska.
I etap rozmowa konkretna 45 minut w Gliwicach z Kierownikiem Regionalnym. Kilka dni później telefon i zaproszenie na drugi etap potwierdzone jeszcze e mailowo. Informacja : mam przygotować 10 minutową prezentację w dowolnej formie na temat ostatnio promowanych preparatów. II etap w Rawie Mazowieckiej Hotel OSSA, dla osób bez własnego samochodu dojazd mocno utrudniony. Wchodzę do umówionej sali, a tam znowu Kierownik Regionalny i tylko on!!! Odpalam prezentację i pajacuję przed gościem z którym rozmawiałem już przecież kilka dni wcześniej. Prezentacja się spodobała i zaczyna być nie konkretnie, Pan KR chce żebym mu opowiadał o swoich pasjach i chce koniecznie by mu je przedstawić w taki sposób by go do nich przekonać! Myślę, że większość osób ma zróżnicowane zainteresowania, które nie koniecznie są pasjami i tu pojawia się kłopot z taką sytuacją. Ogólnie bardzo męcząca część gadki w zasadzie o niczym.
Kilka dni później telefon i e mail z zaproszeniem na III etap! III etap, a jakże w Warszawie. Najpierw do wypełnienia zadanie z treścią na kartce dość ciekawe. Po pół godzinie przychodzi Dyrektor i pani z HR. Rozmowa całkiem merytoryczna. Rozmowa odbyła się 16.04. Pani z HR informuje mnie, że informacja zwrotna będzie do końca kwietnia! Wyjeżdżają oczywiście musiałem na swój koszt opłacić parking pod siedzibą firmy. Odpowiedź oczywiście nie przyszła żadna. 04.05 wysłałem e maila z prośbą o formalną odpowiedź do KR. Firma była mi łaskawa udzielić informacji zwrotnej 4 dni później - negatywna. Muszę przyznać że rekrutacja do firmy Glenmark była najkosztowniejszą w jakich dotychczas brałem udział z często groteskowym zachowaniem decydentów. Przerost formy nad treścią a poziom kultury wprost proporcjonalny do udziałów rynkowych.
far 2015-05-21 18:44
jakie warunki na farmaceutycznego
sas 2015-05-27 15:24
jakie warunki na pm flota socjal
xylo 2015-06-18 15:41
Atmosfera tragedia plany wygorowane bałagan niewiadomo z czego jestes rozliczny ims z kosmosu chyba biorą omijajcie te ogłoszenia jak w biofarmie lub krka
tadzik 2015-11-24 22:39
Witam, aplikuje na medycznego na teren małopolski, napiszcie coś więcej na temat,czy są GPSy w autach,ile wizyt dziennie, jaki kierownik? Z góry dzięki
SS 2016-01-27 19:04
proszę dodać, że przecież hotel był opłacony, a za parking nie trzeba płacić, wystarczy zwrócić się do Pani z recepcji
ja 2016-03-10 21:01
ja teraz pracuję w Glenmark. Jest to bardzo fajna firma. Benefity, wypłata i ogólne warunki pracy bez zarzutu.Polecam:)
anula 2016-03-21 14:53
Proszę mi napisać czy aplikując na PM w tej firmie są wymogi języków obcych i wyższego wykształcenia.
Jak przebiego pierwsza rozmowa.
Pozdrawiam
Aaa 2016-05-13 10:25
A w ktorej firmie farmaceutycznej nie dają samochodu i telefonu? Zastanów się
mjk 2016-06-11 15:32
Na pewno tyle czasu się u nich nie pracuje @alwal, tylko można liczyć na normalne godziny pracy, ale wiadomo czy pojawi się u nich jakieś ogłoszenie pracy? Mam doświadczenie w robieniu pizzy więc byłaby to dość fajna opcja na start u nich. Dzięki za odpowiedź
Życzliwy 2017-05-31 11:17
Miałam ogromna NIEPRZYJEMNOŚĆ pracować w tej firmie. Generalnie ludzie bardzo fajni, atmosfera pracy z nimi - jak najbardziej na tak.
Ale pani anna - osoba z hr to jest totalne dno i 5 m mulu. Przede wszystkim nie szanuje absolutnie nikogo kto jest niżej na stanowisku, dziwne bo w ogłoszeniu wyraźnie napisane ze firma działa na zasadzie wzajemnego szacunku.
Zdarzyło się krzyczeć na pracownika w obecności innych współpracowników. Wymagać sprzątania kuchni - gdzie codziennie przychodziła kochana Pani sprzątająca (oraz po sobie nosić kubki brudne - trzeba dodać ze do kuchni z sali konferencyjnej miała jakieś 2,3 m). Cały dział księgowości tej pani nie znosi i było dużo więcej niepochlebnych informacji na temat tejże pani.
Dziewczyna która chciała Przyjść na zastepstwo - pani z hr potraktowała jak g*wno mówiąc jej ze sobie nie radzi (to mialo być zastepstwo na 1 dzień!!!) i ze jej ang nie jest tak wspaniały - dziewczyna wyszła prawie z płaczem. Tak normalna dowartościowana osoba nie robi, ewidentnie ze strony pani anny wychodzi poważny kompleks (starej panny? Być może). Dodam, ze po moim odejściu pani anna BEZPRAWNIE rozesłała maila wszystkim pracownikom podając POWÓD mojego odejścia z pracy (dodam ze mnie obsmarowala w tej widomosci, ale tak każdy lubi ta panią ze od razu ten mail trafił do mnie). Dział hr obowiązuje tajemnica i etyka pracownika, widocznie pani anna ma to w głębokim poważaniu - a z tego powinny być wyciągnięte konsekwencje.
Panie i Panowie - w Warszawie jest mnóstwo innych miejsc do pracy, te firmę omijajcie szerokim łukiem, jeśli wasze zdrowie psychiczne jest dla Was ważne :-)
Pola 2017-06-01 10:07
@Życzliwy Nie mogę się z Tobą zgodzić aby oskarżać firmę, odradzać innym pracę ze względu na jednego pracownika. Napisz coś do szefa tym bardziej jak już nie pracujesz.
Pracownik 2017-06-01 14:07
Nie zgadzam się z tym co napisałaś we wszystkim oprócz tego że atmosfera w Glenmark jest bardzo fajna - pracuję tutaj już ładnych parę lat, a dla porównania mam za sobą kilka innych korporacji. Jest tutaj inaczej, lepiej, rodzinnie.

Co do Ani z HR, to mam totalnie odmienne zdanie. Ania jest sympatyczną i życzliwą osobą, nie jest również prawdą że nie szanuje osób które mają niższe stanowisko niż ona (ja takie posiadam), i na sam koniec – jestem z działu który jak opisujesz jej „nie znosi”...

Sposób w jaki ją opisałaś, i ogólnie jak się wypowiadasz, świadczy jedynie o Tobie, a to że komentujesz jeszcze (w taki sposób) czyjeś życie prywatne jest poniżej jakiejkolwiek krytyki.
Nie wiem z jakiego źródła korzystałaś odnośnie powodu Twojego odejścia, natomiast (jestem na kopii wiadomości o Twoim odejściu która została wysłana do wszystkich) nie było w nim NIC co miało by Cię, jak to nazwałaś, „obsmarowywać”.

W Internecie można pisać różne rzeczy i nie ponosić za nie odpowiedzialności, ale następnym razem zastanów się kilka razy przed.

Ciężko mówić o Twojej życzliwości (jak sugeruje nick) skoro jedyne co tu widzę to przelewanie goryczy i żalu że Ci nie wyszło, a szkoda.

Pozdrawiam
Lege artis 2017-06-01 18:20
Witam.
To jest profil kolejnej firmy farmaceutycznej, który dziś odwiedziłem. Chyba z sentymentu :)
Kolejny profil i kolejne paszkwile. Odniosę się, jako osoba dość dobrze orientująca się w prawach i obowiązkach pracodawcy/pracownika. Ponieważ jestem idealista i takie sytuacje uważam za totalny brak profesjonalizmu, doleje trochę oliwy do ognia jako podpowiedź, co należało zrobić w tej sytuacji żeby skończyło się na "enemies with... benefits" z gorzkim Auf Wiedersehen.

Zakładając, że Życzliwa nie ma sobie nic do zarzucenia, a najwyraźniej nie ma skoro odważyła się na taką publikację, to można było iść do Sądu Pracy. Pracodawca nie musi podawać powodu zakończenia współpracy tylko w przypadku umów czasowych. Jeżeli ta umowa była na czas nieokreślony, pani z HR (tym samym pracodawca) popełnili wykroczenie. Jeżeli umowa była na czas określony, to pani Anna (jak ja nazywasz) nie miała obowiazku podawać Ci przyczyny zakończenia współpracy. Kodeks Pracy daje w takiej sytuacji pani Annie prawo do zachowania milczenia.

Problem w tym, że zgodnie z Twoją wersją, pani Anna z tego prawa postanowiła zrezygnować... Pisząc maila o przyczynie zakończenia Waszej współpracy we wnętrz organizacji i podając przyczynę stojącą za decyzją o rozstaniu umożliwiła Ci dochodzenia swoich praw przed Sądem Pracy. Zastanów się więc, czy jest ona faktycznie taką złą osoba. Może szef jej zabronił, a ona chcąc za wszelką cenę udzieliła Ci informacji, które mogą umożliwić Ci: otrzymanie odszkodowania, odprawy, przywrócenia na stanowisko. Według mnie jest osobą bardziej życzliwą niż Ci się wydaje. :)

A teraz na poważnie:
- jeżeli umowa o pracę terminowa pracodawca nie musi podawać powodu zakończenia współpracy
- podanie powodu zakończenia współpracy w wewnętrznej komunikacji, którą posiasz może zostać przez Sąd Pracy uznane za rezygnację z w/w prawa pracodawcy
- pracodawca naraża się na wypłatę odszkodowania w przypadku gdy decyduje się wystawić pracownikowi negatywne referencje. Taką komunikacja byłaby z pewnością przez Sąd za takie uznana.
- Ty pisząc ostatnie zdanie również narazilas się na konsekwencje, ponieważ ta firma mogłaby Cię pozwać za naruszenie dobrego imienia
- pani z HR, niezależnie od opisu który przedstawiasz, a który świadczy o Twojej niedojrzalosci, nie powinna wykonywać funkcji pracownika działu kadr jeśli komunikacja z taką opinią na Twój temat miała faktycznie miejsce.

Twoje postawa wskazuje na niedojrzalosc. Może kiedyś będziesz bardziej roztropna, ale pani z HR powinna przemyśleć to co zrobiła.

PS. Powyższy tekst bazuje na tym poście i opisuję w nim jedynie konsekwencje jeśli opisane językiem frustracji zarzuty sa prawdziwe.

Miłego dnia :)
Piotr 2017-06-12 10:36
Czy Glenmark Pharmaceuticals nie ma zupełnie za[potrzebowania na nowych pracowników? Sporo dobrych rzeczy słyszałem o nich chcę aplikować ale niestety nic nie mogę namierzyć.Może ktoś się orientuje i mógłby podpowiedzieć?
rola 2017-07-11 14:48
Niestabilna firma. Żaden dział nie realizuje planów. Znalazłam pracę w innej firmie, w końcu spokój. Produkty słabe i niszowe kolejne na rynku lekarze nie chcą ich przepisywać a plany rosną. Brak budżetów.
Paula 2017-07-16 10:08
Nie wszystkie firmy muszą być na plakatach!! Są mniejsze i spokojne
a 2017-07-18 20:53
Spokojne to nie ten kierunek. W Krka jest lepiej niż tu
Zostaw swoją opinię o Glenmark Pharmaceuticals - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Glenmark Pharmaceuticals