Glenmark Pharmaceuticals

Opinie o Glenmark Pharmaceuticals

Nestor 2011-04-27 21:42:06
na umowie 4500brutto, ogolnie firma przezntuje sie niezle i ludzie tam pracujacy fajni i interesujacy w sensie repi,kadra kierownicza z rozbujałą wyobraznia i rozdmuchanym ego, co ja kiedys... i tyle spoko auto ford focus combi 2009 telefon z limitem na 100zł-pelne szaleństwo...;/ szkolenia w sensie sprzedazowe słabo odzwierciedlajace rzeczywistośc a raczej sztampowe info nic nie wnoszace w rozwoj pracownika, program do raportowania ETMS raporty codzienne i plany tygodniowe, baza jak najbardziej ale nie weryfikowalna do poziomu czy byl dany ruch u lekarza czy nie, ogolnie to samo co w ptk czy eniro w necie masz..... teraz personalnie [usunięte przez moderatora] kierownik regionalny... ha ha ha... kazdy w garniturze bytom w skodzie superb by wygladal na waznego... kompetentny jesli chodzi o rozmowy z lekarzem jesli chodzi o to tyle... teraz wiosna to i tak glowa na kazda spodniczke sie kiwa, jak wchodzilismy do lekarek to najchetniej zostawałby sam... tzw promocja leków,,, sami sobie dopowiedzcie... wpsarcie z centrali biura na poziomie hurtowni zawsze odp juz nad tym pracujemy... fajnie, ogolnie po pracy z nim mozna nabrac tylko wstretu... nie polecam moze u kogos innego bylo by lepiej, a plany..... adekwatne dla liderów na rynku nie dla firmy generycznej z 2 letnim starzem na polskim rynku. kolejna olanzapina chyba jest juz ich ponad 20 na rynku i plan pod nia... priorytet szanse na sprzedaz marne, budzety promocyjne na poziomie 2000tys kwartalnie... praca tam to taka walka z wiatrakami, przyszlosci z tego nie bedzie
anonim 2011-05-05 08:33:59
Idę w przyszłym tyg na rozmowę rekrutacyjną do tej firmy na przedstawiciela medycznego. Może ktoś coś o firmie więcej napisać?
XXX 2014-06-02 23:16:02
Witam potrzebuje niezbędnych informacji na temat tej firmy. Jak się ogólnie pracuje. Mam podjąć decyzję, o zmianie pracy i muszę znać jak najwięcej info. Z góry dziękuje.
johny 2014-09-20 07:38:37
Chciałbym podpytać jak wygląda aktualnie praca w Gglenmark? ile można dostać kasy na rękę z niewielkim doświadczeniem? ile wizyt dziennie, dużo pracy w aptekach, jakie auta i czy jest duża rotacja repow. Firma rekrutuje do linii CNS i na Warszawę a jak z kierownikiem? da się neuro dogadać?
filemon 2014-09-26 17:30:05
Witam. Warto zatrudniać się do tej firmy? szukają teraz na 6 miesięcy na zastępstwo do linii dermatologicznej?
Była 2015-03-17 08:44:42
Glenmark, plany wywalone w kosmos, mierny budżet, większość ludzi którzy pracują dłużej utopiliby w łyżce wody. Plotki mnożone na każdy temat. I co najważniejsze przeogromna rotacja, niby mieli coś z tym tematem zrobić ale i tak dalej rotacja goni rotacje. Max 3400zł netto m-c premie prawie nie do zrobienia chyba ze ma się duże sieciówki.
Nie polecam strata czasu.
Londzin 2015-05-11 09:47:56
Podzielę się wrażeniami z rekrutacji na stanowisko PM teren śląska.
I etap rozmowa konkretna 45 minut w Gliwicach z Kierownikiem Regionalnym. Kilka dni później telefon i zaproszenie na drugi etap potwierdzone jeszcze e mailowo. Informacja : mam przygotować 10 minutową prezentację w dowolnej formie na temat ostatnio promowanych preparatów. II etap w Rawie Mazowieckiej Hotel OSSA, dla osób bez własnego samochodu dojazd mocno utrudniony. Wchodzę do umówionej sali, a tam znowu Kierownik Regionalny i tylko on!!! Odpalam prezentację i pajacuję przed gościem z którym rozmawiałem już przecież kilka dni wcześniej. Prezentacja się spodobała i zaczyna być nie konkretnie, Pan KR chce żebym mu opowiadał o swoich pasjach i chce koniecznie by mu je przedstawić w taki sposób by go do nich przekonać! Myślę, że większość osób ma zróżnicowane zainteresowania, które nie koniecznie są pasjami i tu pojawia się kłopot z taką sytuacją. Ogólnie bardzo męcząca część gadki w zasadzie o niczym.
Kilka dni później telefon i e mail z zaproszeniem na III etap! III etap, a jakże w Warszawie. Najpierw do wypełnienia zadanie z treścią na kartce dość ciekawe. Po pół godzinie przychodzi Dyrektor i pani z HR. Rozmowa całkiem merytoryczna. Rozmowa odbyła się 16.04. Pani z HR informuje mnie, że informacja zwrotna będzie do końca kwietnia! Wyjeżdżają oczywiście musiałem na swój koszt opłacić parking pod siedzibą firmy. Odpowiedź oczywiście nie przyszła żadna. 04.05 wysłałem e maila z prośbą o formalną odpowiedź do KR. Firma była mi łaskawa udzielić informacji zwrotnej 4 dni później - negatywna. Muszę przyznać że rekrutacja do firmy Glenmark była najkosztowniejszą w jakich dotychczas brałem udział z często groteskowym zachowaniem decydentów. Przerost formy nad treścią a poziom kultury wprost proporcjonalny do udziałów rynkowych.
far 2015-05-21 18:44:56
jakie warunki na farmaceutycznego
sas 2015-05-27 15:24:42
jakie warunki na pm flota socjal
xylo 2015-06-18 15:41:22
Atmosfera tragedia plany wygorowane bałagan niewiadomo z czego jestes rozliczny ims z kosmosu chyba biorą omijajcie te ogłoszenia jak w biofarmie lub krka
tadzik 2015-11-24 22:39:38
Witam, aplikuje na medycznego na teren małopolski, napiszcie coś więcej na temat,czy są GPSy w autach,ile wizyt dziennie, jaki kierownik? Z góry dzięki
SS 2016-01-27 19:04:15
proszę dodać, że przecież hotel był opłacony, a za parking nie trzeba płacić, wystarczy zwrócić się do Pani z recepcji
ja 2016-03-10 21:01:30
ja teraz pracuję w Glenmark. Jest to bardzo fajna firma. Benefity, wypłata i ogólne warunki pracy bez zarzutu.Polecam:)
anula 2016-03-21 14:53:00
Proszę mi napisać czy aplikując na PM w tej firmie są wymogi języków obcych i wyższego wykształcenia.
Jak przebiego pierwsza rozmowa.
Pozdrawiam
Aaa 2016-05-13 10:25:27
A w ktorej firmie farmaceutycznej nie dają samochodu i telefonu? Zastanów się
mjk 2016-06-11 15:32:25
Na pewno tyle czasu się u nich nie pracuje @alwal, tylko można liczyć na normalne godziny pracy, ale wiadomo czy pojawi się u nich jakieś ogłoszenie pracy? Mam doświadczenie w robieniu pizzy więc byłaby to dość fajna opcja na start u nich. Dzięki za odpowiedź
Zostaw swoją opinię o Glenmark Pharmaceuticals - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Glenmark Pharmaceuticals