Opinie o ABFOTO w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ABFOTO. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ABFOTO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABFOTO w Warszawa

Za moich czasów w firmie panował (usunięte przez administratora) Prezes wszechwiedzący, kłamał i zmieniał zdanie co chwilę, a później szedł w zaparte, że on tak nie mówił (oczywiście nie napisał maila, żeby nikt mu nic nie udowodnił), krzyczał na pracowników prawie codziennie (oraz inny pracownik wyższego szczebla), a synowie słuchali i nic z tym nie robili. Jadłem obiad na przerwie 30 minutowej, a prezes często odrywał mnie od jedzenia, zadawał pytania i musiałem biec do komputera, żeby sprawdzić mu raporty, podać jakieś dane, bo nie mógł poczekać, aż ktoś skończy przerwę ! On chce na już i tyle. Próbowałem ogarnąć jakoś pracę, sesje zdjęciowe, nagrywki z fajnymi ludźmi, ale niestety nie było to tak jak powinno być, bo chcieli żeby wszystko było za darmo. Nie było mowy o żadnych podwyżkach, chwilę przed wyjściem prezesowi zawsze się coś przypomniało i ludzie z działu zostawali dłużej. Ciągłe zastraszanie, wyzywanie, wymyślanie, kłamanie i obrażanie, doprowadziło do tego, że wiele osób z którymi mam do dzisiaj kontakt niestety ma depresję i musiało zasięgnąć pomocy specjalisty. No i jeszcze toksyczna księgowa, która non stop wtrącała się w sprawy mojego działu, a niestety pojęcie o tym miała zerowe, no ale miała plecy u góry… Nie warto psuć sobie nerwów. Mi długi czas zajęło “dochodzenie do siebie”.

była pracownica

No jeśli mam być szczera odradzam pracę w biurze ab foto , na start zdziwiły mnie godziny pracy 8-16:30 , bo jest jakaś przerwa obiadowa , z której nie można zrezygnować - w skali roku można policzyć ile dodatkowo jesteś w pracy… mój przełożony na pierwszy rzut oka miły ale jak coś idzie nie po jego myśli fuka pod nosem , zostałam zostawiona sama sobie w pokoju bez ludzi , w sumie nawet poza tym pokojem życzliwych dusz brak , już po 2 tygodniach ocknęłam się , że trzeba uciekać … serio odradzam - szkoda czasu ????

Ex worker Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie ponad rok i większość rzeczy , które są opisane przez innych mogę niestety potwierdzić. Godziny pracy 8-16:30 - obowiązkowa przerwa obiadowa odgórnie , częste opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia - z tego co wiem nie tylko u mnie , opieka medyczna tylko dla wybranych - ja nie byłam w gronie szczęśliwców , atmosfera w pracy drętwa nikt ze sobą raczej nie gadał - tylko sporadycznie , brak struktury czyli każdy był od wszystkiego i od niczego , brak jakichkolwiek benefitów dla pracowników ( chyba , że benefitem można nazwać kawę z ekspresu ) , można by tak wymieniać dlatego jeśli ktoś chce zaryzykować to good luck ;)

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z ABFOTO? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

były pracownik Nowy wpis

sami odchodzą, bo jest straszna atmosfera. w przeciągu 3 miesięcy 1/3 osób odeszła, wniosek nasuwa się sam ;)

były pracownik Nowy wpis

ucinają bezpodstawnie pensje i nie wypłacają na czas. (usunięte przez administratora) w sprawie urlopów i l4 na b2b. prezes i główna księgowa sieją popłoch w biurze, wyrzucają ludzi z biura i zabraniają wchodzić! odradzam

była pracownica Nowy wpis

ojej, co to była za straszna przygoda… w firmie pracowałam kilka miesięcy, ale szybko przekonałam się, że trzeba stamtąd czym prędzej uciekać. w firmie rządzi prezes i główna księgowa, która wyżywała się na mnie dlatego, że śmiałam zwrócić jej uwagę, ponieważ nie miała bladego pojęcia o tym na czym moja praca polega… istny absurd! toksyczna atmosfera, szkoda waszych nerwów!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w ABFOTO się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

była pracownica

Jaki jest styl zarządzania w ABFOTO?

Czy w ABFOTO możliwa jest praca na podstawie B2B?

B2B

Jest opcja współpracy na zasadach B2B

Czy można liczyć w ABFOTO na prywatną opiekę medyczną?

odp

brak prywatnej opieki medycznej zapewnianej przez pracodawcę.

Pracuję w tej firmie od dłuższego czasu i okres mojego zatrudnienia oceniam bardzo dobrze. Panuje tutaj rodzinna atmosfera, każdy pracownik jest dobrze przyjęty, oprowadzony i wdrożony. Pracują tutaj fajni ludzie, są liczne spotkania po pracy, imprezy integracyjne. W sytuacji gdy jest dużo pracy nikt nie zostaje z tym sam, zawsze może liczyć na pomoc zespołu. Nie ma nadgodzin. Firma docenia pracowników. Mi się bardzo dobrze pracuje. Polecam!

hahahaha

ile ci zapłacili za taką opinię wyssaną z palca kierownika? Nadgodziny w tej firmie są na porządku dziennym bo wg. kierownictwa to nasz obowiązek zostawać po pracy. Gdy jet dużo pracy, przychodzi do ciebie osoba ze stanowiska wyżej i dokłada pracy po czym wychodzi wcześniej do domu, tłumacząc się że musi zdążyć na mecz piłki w tv. Co do fajnych ludzi, owszem jest parę osób godnych pochwały ale to jest dosłownie garstka osób. Imprezy integracyjne są owszem, w godzinach po pracy a jak się na jakiejś nie stawisz to zabierają premię i jednego chłopaka nawet za to zwolnili, bo niby to jego obowiązek pojawiać się na imprezie po za godzinami pracy. Rodzinna atmosfera panuje jak ktoś coś od Ciebie chce.

@hahahaha

Nie wiem gdzie Pan/Pani pracowała, ale na pewno nie w AB FOTO. Zapraszamy do AB FOTO przekona się Pan/Pani jak jest naprawdę :)

Irena

Czyli wszystko co napisał to nieprawda?

@Irena

Tak. Nie ma nadgodzin. Zdarzyło się dosłownie kilka razy, ale bez problemu można było to wybrać. Nikt nie został zwolniony, bo się nie pojawił na imprezie integracyjnej. Dlaczego ktoś miałby płacić mi za wystawienie opinii? Zastanawia mnie jedno, kto ma czas na wypisywanie bzdur na firmę, w której już nie pracuje?

Irena

Rozumiem, a może to osoba, która aktualnie jest zatrudniona i ma jakiś żal o coś? Albo przewrotnie ktoś jej płaci? ;p Czyli jak aktualnie pracujesz to nie zauważasz, żeby ktokolwiek narzekał?

aktualny pracownik

Pracuję w firmie od jakiegoś czasu i te wszystkie negatywne komentarze są mocno przesadzone , owszem jak w każdej firmie są lepsze i gorsze strony ale bez przesady... Jeśli Ty jesteś w porządku wobec firmy ona też jest w porządku wobec Ciebie i również potrafi docenić - to chyba zrozumiałe :) Ludzie piszą tylko złe rzeczy , dobrych prawie nigdy więc weźcie to pod uwagę, ja osobiście jestem zadowolona i nie zamierzam zmieniać miejsca zatrudnienia :)

Joanna
@aktualny pracownik

To może napiszesz coś więcej o plusach wynikających z pracy tam, bo faktycznie strasznie tu negatywnie? Jak pracodawca was docenia?

Czy firma ABFOTO udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

...

na wsparcie psychiatryczne w szpitalu Tworkowskim

Dominika
@...

Haha bez przesady. Chyba nie jest tak źle, żeby tak skończyli pracownicy? A jeśli jest to poproszę konkrety

Aneta A
@Dominika

Mobbing , ciągle groźby o zabieraniu premii , traktowanie personelu sklepów jak (usunięte przez administratora)a centrala święta. Mało ?

@Aneta A

Czy dużo z tej treści Ci usunęło? Chociaż już samo to co widać okropnie wygląda, nie wiem z czego ona się tu śmiała przed tym nim fakty poznała. Coś piszesz o świętej centrali to ja rozumiem, że oni o wszystkim wiedzą?

Uważajcie na to badziewie! Firma porażka. Brak szacunku do pracownika, jego czasu i pracy. Absurdów tej firmy zebrałoby się więcej niż odcinków Mody na Sukces. Omijajcie ten śmietnik. Nie warto. Szanowne ABFOTO, a zwlaszcza szanowny panie prezesie- ogarnijcie się.

Irena

To może zaprezentujesz nam tutaj jeden odcinek? Bo to może brzmieć ciekawie, parę rzeczy już wiem z komentarzy ale może ubierzesz to w jakąś fabułę?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w ABFOTO? Chętnie zatrudniają?

student

chętniej zwalniają niż zatrudniają. Okres próbny 1msc, po tym czasie jak nie masz sprzedaży na poziomie starszych stażem pracowników, zostajesz zwolniony dyscyplinarnie.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w ABFOTO?

atmosfera poniżej

Atmosfera w tej firmie jest poniżej krytyki, jak ktoś lubi być poniżany przez kierownika, nie chce mieć urlopów pod pretekstem nawału pracy to śmiało, ale proponuję wykupić dodatkowo sesję u psychiatry. Premie - BRAK karty multi sport - BRAK urlopy - BRAK premie ze sprzedaży produktów premiowanych przez producentów - BRAK praca za najniższą krajową - JEST

Co jaki okres czasu w ABFOTO można ubiegać się o podwyżkę?

Karo

Podwyżkę? Nie ma podwyżek, są obniżenia pensji.

Agnieszka
@Karo

No tak, wiele firm z powodu obecnej sytuacji niestety obniża pensje. Takie czasy. Ale ponoć w ABFOTO szukają na ten moment Sprzedawcy i oferują umowę o pracę. Możesz mi powiedzieć coś na temat tego stanowiska? Konkretny zakres obowiązków, itp.

Kamyk
@Agnieszka

Wiele obiecują, niestety słowa nie dotrzymują. Wymagania wygórowane, pensja to najniższa stawka, o premiach można zapomnieć. Omijać szerokim łukiem.

?

@Zrezygnowałamwwakacje czyli z plusów to tylko darmowy posiłek w zasadzie?

Zrezygnowałamwwakacje
@?

Jeśli od sierpnia się nic nie zmieniło to nawet nie darmowy. Pan kanapka ma atrakcyjne ceny na pocieszenie.

Zrezygnowałamwwakacje

Cześć Można pisać wiele o firmie, wiadomo, jak w każdej są lepsze i gorsze strony. ABfoto da Ci często całkiem fajną atmosferę, spoko współpracowników i bardzo fajny poranny catering. Wady są zasadniczo dwie, wszechobecny bałagan, bylejakizm - strona zwykle ledwo działa, w magento ogromna część funkcjonalności musi być wyłączona, przerzucanie odpowiedzialności na innych i generalnie problemy z komunikacją wewnątrz firmy. Druga wada, to the boss. Pan Prezes. Pewnie znacie memy z internetu o Januszach biznesu? Tak, ten Pan to jeden z nich. Bezpłatne nadgodziny, wymuszanie pracy z biura w momencie kiedy zaraz obok firmy trwa awaria wodociągu - w skrócie, 30 stopni upału i siusiu w toi toi na zewnątrz do którego trzeba brodzić :) Obniżenie wynagrodzenia ustnie, bez aneksu itp, bo wiecie, czasy są ciężkie, na home office nie trzeba dojazdu do pracy i takie tam inne. Poza tym praca z domu nawet w środku fali covid-19 to zło najgorsze. Mimo że często z domu pracowaliśmy wydajniej, to Pan Boss lubi mieć wszystkich pod okiem i butem.

Kaska

Chciałam dowiedzieć się jaki jest system godzinowy pracy tj. jak to wygląda w tygodniu, praca po 8h czy po 12h? Ile jest dni wolnych w tygodniu? Oczywiście pytam o punkt w Warszawie w jakimś centrum handlowym.

Jak się pracuje z ludźmi z ABFOTO?

Ktoś

Roszczeniowi, kierownictwo chamskie w stosunku do przełożonych, każdy na każdego donosi do prezesa (jak to w korpo). Uwaga na kierownika marketingu, działu handlowego ze względu na ich skłonność do wykorzystywania pracownika np. każą dłużej zostać w pracy (nawet do 2h), nie zobaczysz ani pieniędzy ani godzin za przepracowany dodatkowy czas. Zlecają swoje obowiązki innym aby samemu wyjść wcześniej do domu, a pracownika usadzić na parę godzin w biurze.

ktoś kto pracuje
@Ktoś

Od razu (usunięte przez administratora)widać, że nie pracowałeś w AB Foto! U nas nie ma kierownika marketingu! Mamy dyrektora marketingu. I jest super! Za nią w ogień. Tyle rzeczy co ona robi to trollu przez całe życie nie zrobiłeś. Kierownik działu handlowego, hehehe, też u nas nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o ABFOTO - Warszawa

• Jak się pracuje w ABFOTO?

Zobacz opinie na temat firmy ABFOTO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABFOTO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ABFOTO