Opinie o F.H.U Gomar Małgorzata Witwicka w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie F.H.U Gomar Małgorzata Witwicka. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie F.H.U Gomar Małgorzata Witwicka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U Gomar Małgorzata Witwicka w Kraków

Dorota Nowy wpis

Myślę nad stanowiskiem Agenta Ubezpieczeniowego, ciekawi mnie głównie jak na ten moment wyglądają zarobki. W tamtym roku średnio wynosiły 5000 brutto, ale nie wiem czy już kwota uwzględnia premie?

PRACOWNIK Nowy wpis

Możliwość rozwoju, przyjazna atmosfera, wyjazdy integracyjne, możliwość premii. Polecam

Adrian K.

Witam, jestem zainteresowany aplikowaniem na stanowisko doradcy ubezpieczeniowego. Proszę o odpowiedź na jakie benefity może liczyć nowozatrudniony pracownik poza pensją? Czy umowa o pracę jest od najniższej krajowej i czy pracownicy dostają premie okolicznościowe np. świąteczne lub za zrealizowanie planów sprzedażowych?

Marzena Nowy wpis
@Adrian K.

Z tego co wiem, to w F.H.U Gomar na razie nie szukają nikogo. Znalazłam jedynie stare ogłoszenie - jakiś czas temu faktycznie szukali Agenta ds. Ubezpieczeń i oferowali: umowę o pracę (pełny etat), rozwój zawodowy (szkolenia) oraz atrakcyjne wynagrodzenie i rozbudowany system premiowania. A jakie masz doświadczenie, jeśli chodzi o tę branżę?

Adrian K. Nowy wpis
@Marzena

Jeśli chodzi o moje doświadczenie, to od jakiegoś czasu pracuję w tej branży. Są różne systemy wynagrodzenia. Wszystko zależy od pracodawcy i lokalizacji. Czasami jest stała pensja plus % od obrotu, czasami premie od realizacji planów sprzedażowych. Zdarzają się też benefity w postaci darmowej polisy życiowej lub prywatnej opieki zdrowotnej. Zauważam na rynku wykruszanie małych agencji na rzecz dużo większych. Chciałem się zorientować na ich przykładzie, jakie są w nich warunki zatrudnienia. Czy w ogóle w dobie directów takie agencje mają sens czy lepiej szukać zatrudnienia bezpośrednio w towarzystwach ubezpieczeniowych. Swojego czasu często widziałem ich ogłoszenia, w których podkreślali atrakcyjność warunków - szkolenia i systemy premiowania. Nauczony życiem, bardziej wierzę pracownikom, niż treści w ogłoszeniu. Poczekam chyba na zmiany po pandemii.

Tatiana

Świetna i profesjonalna firma a przy tym bardzo dobry pracodawca, polecam.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko F.H.U. GOMAR Małgorzata Witwicka w firmie F.H.U Gomar Małgorzata Witwicka? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy pracodawca F.H.U Gomar Małgorzata Witwicka organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

nick

Tak, regularnie prowadzone są szkolenia, przede wszystkim produktowe ale również z kompetencji miękkich czyli np.technik sprzedaży itp. Szkolenia są stacjonarne, internetowe oraz organizowane są wyjazdy integracyjne ze szkoleniami.

Były pracownik 2

Zgadzam się z opinią byłego pracownika,największą bolączką podwyżki a raczej ich brak, bierny system premiowania zus od minimalnej płacy,plusem pracownicy , fajne imprezy wyjazdowe .

@Były pracownik 2

A moim zdaniem nie do końca jest to prawda, w firmie rzeczywiście jest stała pensja nie należąca do najwyższych natomiast jest bardzo rozbudowany system premiowania, jeżeli się chce to można bardzo fajnie zarabiać, dodatkowo świetna ekipa. Pieniądze zawsze na czas i umowa o pracę bez gadania od razu po okresie próbnym.

@Były pracownik 2, fajnie, że podzieliłeś się z nami swoją opinią na temat pracy w firmie F.H.U Gomar Małgorzata Witwicka, co mógłbyś powiedzieć o atmosferze w pracy oraz relacji na linii pracodawca-pracownik? Na co musi być przygotowana osoba, chcąca aplikować na stanowisko w tej firmie?

Były pracownik.

Plusy i minusy pracy w tym miejscu. Minusy: - Minimalna krajowa (możesz tam pracować x lat a na umowie i tak nic się na niej nie zmieni chyba że, zostanie podniesiona minimalna płaca. - Racjonalne argumenty nie docierają do właścicieli. - Totalny brak szacunku do pracownika. - L4 w wyjątkowych okolicznościach. - W tej firmie człowiek nie ma znaczenia licza się tylko pieniądze. Plusy: - Umowa o pracę. - Wypłata na czas. - fajni współpracownicy pomagają sobie nawzajem (na szefostwo nie mogą liczyć więc licza na siebie).

tajemniczyy

Raczej z nieudolną właścicielką, pracownicy niektórzy są ok. Zależy które biuro. Właściciel - fałszywy!!!!!!!!!!

Łukasz

Niepoważan firma z nieudolnymi, nieprofesjonalnymi pracownikami

K-a-d
@Łukasz

Nie przypominam sobie, zeby pracownicy tej firmy byli nieudolni i nieprofesjonalni. Zgrana, fajna ekipa, ktora wspiera sie nawzajem i pomaga jak umie najlepiej. Nie zaluje pracy w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U Gomar Małgorzata Witwicka - Kraków

• Jak się pracuje w F.H.U Gomar Małgorzata Witwicka?

Zobacz opinie na temat firmy F.H.U Gomar Małgorzata Witwicka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.H.U Gomar Małgorzata Witwicka?

F.H.U Gomar Małgorzata Witwicka