Opinie o AXENCE Sp. z o.o. Sp. k. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie AXENCE Sp. z o.o. Sp. k., a także Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w AXENCE Sp. z o.o. Sp. k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AXENCE Sp. z o.o. Sp. k. w Kraków

widełki płacowe Nowy wpis
Kandydat

Jak wyglądają widełki na stanowiskach supportu technicznego czy coś w tym przedziale ? (usunięte przez administratora)

Adam Nowy wpis

Starałem się znaleźć aktywne ogłoszenia do pracy w firmie AXENCE, jednak niestety nic nie znalazłem. Czy może jest na forum osoba, która mogłaby napisać, czy pracodawca ten poszukuje może nowych osób do swojej firmy? Fajnie by było móc się tego dowiedzieć. Ktoś coś?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy AXENCE Sp. z o.o. Sp. k.?

G. Oleksy Nowy wpis
@Pytanie

Niestety nie posiadamy odpowiedniej infrastruktury do przesłuchań. Nie mniej staramy się zawsze sprostać wysokim oczekiwanią naszych kandydatek i wykożystujemy specjalny pokój z widokiem na Wawel od zaprzyjaźnionej firmy w tym tym samym budynku.

Axence Nowy wpis
@G. Oleksy

Powyższa odpowiedź, mimo że napisana z humorem, nie jest autorstwa podpisanej osoby ani żadnego z pracowników firmy Axence. Rozmowy kwalifikacyjne w Axence przeprowadzane są zwykle w siedzibie firmy. W niektórych przypadkach stosujemy również spotkania zdalne.

Cezary

Trudno dostać się do pracy w firmie? Jakieś informacje o zarobkach i atmosferze byłyby mile widziane.

Stefan
@Cezary

Interesowałeś się jakiś czas temu zatrudnieniem. Zdecydowałeś się złożyć CV i zacząć pracę w AXENCE? Jeżeli tak, to podziel się swoim doświadczeniem i przedstaw aktualne warunki zatrudnienia w firmie. Obecnie pracodawca szuka specjalisty do spraw marketingu międzynarodowego i konsultanta sieci partnerskiej. Na stronie https://axence.net/pl/o-nas/kariera są opisane szczegóły tych ofert rekrutacyjnych.

Zuza
@Stefan

Przeglądałam oferty ale może konkretniej jak się tam pracuje?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie AXENCE Sp. z o.o. Sp. k.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Cloud Architect

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Poz

Wczoraj byłem na rozmowie rekrutacyjnej. Jej wyniku oczywiście jeszcze nie znam, ale muszę zdecydowanie pochwalić podejście do rekrutacji. Konkretna rozmowa o kompetencjach, doświadczeniu wzajemnych oczekiwaniach i wizji, bez sztampowych pytań o to, co będę robił za 5 lat czy jakie są moje największe wady. I co najważniejsze od razu spotkanie z prezesem i właściwą osobą z konkretnego działu. Czułem po prostu, że mój czas jest szanowany. Oby jak najwięcej takich procesów rekrutacyjnych.

koncertowa
@Poz

POZ to daj znac czy sie dostales Mysle ze POZ to pracownik Axence a post to propaganda. Jak w firmie jest wiedza ci co jeszcze pracuja

DaNoo
@koncertowa

Zainteresowani zapewne widzą coraz większą liczbę ofert pracy w Axence. Te oferty to nie są już tylko oferty dla osób na "produkcję" a do działów które były ostoją spokoju, co nie napaja optymizmem. Tajemnicą poliszynela jest to, że z firmą pożegnały się nawet osoby spowinowacone z właścicielem a pracujące w dziale administracyjnym. Jeśli rodzina ucieka to nie jest raczej ciekawie. Każdemu zainteresowanemu proponuję przemyśleć tą kwestie we własnym zakresie.

po2
@DaNoo

Myślę, że lepiej samemu zweryfikować sytuacje a nie poddawać się opinii byłych, niezadowolonych z własnego odejścia pracowników. W firmie panuje bardzo dobra atmosfera, pracują tu naprawdę specjaliści, zmotywowani do działania eksperci w swoich działach. Nie ma żadnej paniki/problemów wbrew powyższym wpisom. Ilość benefitów rośnie, najważniejszy jest jednak obserwowany rozwój. Każdy ma prawo do zmian, nawet długoletni pracownik administracja, a firma żyje dalej i ma się lepiej niż nieźle. Równocześnie do firmy cały czas dołączają nowe talenty, widać długofalową wizję rozwoju.

Poz
@koncertowa

Tak, już dostałem propozycję, ale ze względu na długi okres wypowiedzenia jeszcze nie zacząłem pracować (Tutaj też plus, że firma zdecydowała się poczekać tak długo, bo nie jest to częsta postawa). Podzieliłem się wyłącznie pozytywnym wrażeniem na temat rekrutacji, o samej pracy nie potrafię jeszcze nic powiedzieć

Tuteraz
@po2

Wizję długofalowego rozwoju widać zwłaszcza w produktach... :) A jaki to talent dołączył ostatnio?

Agata

@zawiedziony, użyłeś ciekawego sformułowania opisującego poziom rozmowy kwalifikacyjnej w AXENCE. Jednak ze względu na innych użytkowników, którzy będą niedługo brali udział we własnych rozmowach w tej firmie, proszę Cię o zrelacjonowanie jej przebiegu i przytoczenie treści kilku pytań jakie zostały Ci na niej zadane.

zawiedziony

Rozmowy jak do NASA, nie adekwatne do płaconych pieniędzy.

Agata

@Igor, napisałeś, że AXENCE Sp. z o.o. Sp. k. przeżywa w tym momencie swój dobry okres. Czy wiąże się to ze zmianami jakie zaszły w tej firmie? Za jakie obowiązki jesteś odpowiedzialny? Jakie również plusy możesz wymienić, które automatycznie staną się zachęcające dla osób rozważających aplikowanie do tego pracodawcy?

Igor

Każda firma ma okresy lepsze i gorsze. Było gorzej a teraz jest dobrze.

W jakich działach jest taka zła atmosfera? Co takiego się dzieje, że nie możecie pracować? Ja nie narzekam. Sami frustraci ?

@Pracownik

Krzysiu, Ty nigdy nie narzekałeś...

Michalina

W poprzednich wpisach, pisaliscie o zlej sytuacji w firmie, czy na forum jest osoba która moze potwierdzic, ze tak jest? Co dokladnie rozumiecie piszac takie stwierdzenia? Na co warto zwrócic uwage w umowie? Zespól zostal wymieniony na nowy? Jak obecnie wyglada sytuacja? Nie tylko ja chcialabym sie dowiedziec ale takie informacje beda przydatne dla osób poszukujacych pracy i wchodzacych na forum.

@Michalina

Dziękujemy za pytania. Axence to dojrzała firma z przyszłością, ma w historii wiele sukcesów oraz zarówno ambicje jak i potencjał na dalszy rozwój. Świetny zespół, jaki ją tworzy stanowi o przewadze naszej organizacji. Nieustannie pracujemy nad tym, aby wraz z poprawieniem naszej efektywności, zapewniać naszym pracownikom jak najlepszy komfort pracy. Zawsze istnieją obszary do rozwoju, a pożądaną cechą pracodawcy jest umiejętność słuchania. Dlatego zachęcamy naszych pracowników do dzielenia się z nami swoją opinią. Wewnętrzna, anonimowa ankieta pokazuje, że to dobry krok, nasi pracownicy dzielą się z nami swoimi opiniami, a my staramy się wszędzie tam gdzie to tylko możliwe uwzględniać głos naszego Zespołu. Nie istnieją firmy idealne; wierzymy, że warto wybierać te, które stale ulepszają swój sposób działania.

Programer

Od ponad roku atmosfera w firmie nieciekawa. Ciagle obietnice i plany, które się nie realizują. Brak opcji rozwoju i frajdy z tego co się tworzy. Jeśli ktoś się już zdecyduje na prace u nich niech dopilnuje zawarcia wszystkich warunków w umówie, bo obecny szef nie należy do honorowych ludzi.

Grażka

Firma na początku mailowo informuje o zaproszeniu do kolejnego spotkania rekrutacyjnego po czym telefonicznie dzwoni i oznajmia, że nie są w stanie spełnić wymogów i życzą powodzenia w dalszej karierze. Brałam udział w rozmowie i nie było najgorzej

Pracowałam tam

Pracowałam w tej firmie jakiś czas temu i miło wspominam ten czas. Największe plusy z mojego punktu widzenia: - realny wpływ na to jak rozwijam się jako pracownik, - możliwość kształtowania tego co robię i szansa wdrażania własnych pomysłów, - możliwość częstych wyjazdów służbowych, co lubię, - praca z prawdziwym zespołem specjalistów (bardzo wielkie zasoby profesjonalizmu w dziale wsparcia technicznego, marketingu i zespole programistów oraz w dziale testów - choć wśród programistów chyba były jakieś zmiany), - atrakcyjne wynagrodzenie, które jest powiązane z wynikami, - częsta integracja ;) Dlaczego już nie pracuję? Zdecydowałam się na całkowitą zmianę mojego profilu zawodowego i spróbowania czegoś nowego. Czy zostałabym na dłużej? Pewnie tak :) Warto przyjść na rozmowę i zobaczyć czy to miejsce jest dla Ciebie.

NC

Niestety firma ładnie wyglada jedynie z zewnątrz no i ma biuro z pięknym widokiem - to właściwie jedyne plusy. Z minusów: - to firma IT a produkt od dłuższego czasu się zupełnie nie rozwija - konkurencja jest znacznie na przodzie (usunięte przez administratora) - firma nie dotrzymuje obietnic - tych np. danych na rozmowę kwalifikacyjnej W Krakowie jest wiele firm w tej konkretnej branży i Axence nie należy do grupy perspektywicznej wiec odrazam.

Ky

W firmie panuje naprawdę przyjemna atmosfera, pracuje się w młodym, ale doświadczonym zespole. Dodatkowe benefity do pensji są zdecydowanie fajniejsze niż w innych firmach (no może nie porównujmy tego do korpo, ale myślę, że firma jakoś nie odstaje). Pojawiła się nawet darmowa pizza J Zadania są ambitne, nie można narzekać na nudę, no i nie pracuje się w nadgodzinach. Duży plus za lokalizację biura i widok z okna na cały Kraków.

Zakładam, że firma płaci za usuwanie opinii, ponieważ swego wydaje mi się, że były tu negatywne opinie. Więc postanowiłem dodać by przypomnieć, że w firmie nie jest różowo. Niestety ciężko polecić firmę. Atmosfera w firmie niestety przeciętna. Wiele osób odeszło lub podziękowano im nagle za współpracę. Wprowadzanie nerwowej atmosfery po przez dziwne decyzje dyrekcji. Firma nie dotrzymuje tego co się ustala i zapowiada (min. brak podwyżek lub premii mimo wcześniejszych ustaleń) jak i wiele rzeczy jest przekładane co bardzo zniechęca pracowników. Mimo małej grupy pracowników (30os) dyrekcja próbuje na silę wprowadzić korporacyjne zasady, zamiast równego traktowania i wzajemnego szacunku co było przedtem. Z pozytywnych aspektów. W firmie pracują bardzo mili i ambitni pracownicy, z którymi chce się współpracować. Fajna atmosfera wśród pracowników jak i wynagrodzenia są w porządku. Biuro w fajnym miejscu z ładnym widokiem. Warunki do pracy są na dobrym poziomie (ani zły, ani wybitny). Komputery niestety nie są najwyższych lotów, ale działają. Czy warto się załapać? Jeżeli komuś nie przeszkadzają drobiazgi i chce zrobić swoje i zarobić to myślę, że tak. Osoby, które oczekują coś więcej od warunków współpracy i pracy, myślę że powinni się zastanowić.

@Były pracownik

Dziękujemy za opinię, wszystkie są dla nas cenną informacją. Wciąż dokładamy starań, aby Axence było przyjaznym miejscem do pracy, gdzie można się rozwijać. Zachęcamy naszych pracowników do bezpośrednich rozmów z nami, staramy się wtedy wyjaśniać motywy naszych decyzji.

Joyce

Firma obiecuje, że da odpowiedź po rozmowie bez względu na wynik w ciągu dwóch tygodni, ale jest to pusta obietnica - po dwóch miesiącach nadal cisza. Zapytanie o pewne rzeczy umieszczone w ofercie pracy skwitowano żartem "a co ten nasz marketing tam wymyślił". Nie można więc ofert traktować do końca poważnie, ponieważ nie są tworzone przez osoby pracujące na danym stanowisku bądź mające o nim rzetelne pojęcie.

@Joyce

Bardzo dziękujemy za opinię, jest ona dla nas niezwykle istotna. Staramy się kontaktować ze wszystkimi kandydatami, z którymi mieliśmy okazję się spotkać. Przepraszamy za brak informacji z naszej strony i prosimy o kontakt, udzielimy rzetelnej informacji o wyniku spotkania. PS: nasz dział marketingu nie pisze ogłoszeń o prace, dba jedynie, aby dobrze wyglądały i nie zawierały błędów :)

Wero

Dobre miejsce dla osób samodzielnych i chcących się rozwijać. Plus widok na cały Kraków. :)

ahy

Zawsze warto się załapać, ale czy atmosfera dopisuje?

Zostaw merytoryczną opinię o AXENCE Sp. z o.o. Sp. k. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

AXENCE Sp. z o.o. Sp. k.
2.2/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Na Zjeździe 11