Bimiz Frozana

Opinie o Bimiz Frozana

anonim 2011-04-06 23:42:00
Hej wszystkim tam sprawdzają umiejętność matematyczna bo mają [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w dokumentach przdstawiciele muszą bawić się w papierki i pilnować opłaty za siebie i pilnować wszelkich dokumentów gdzie widnieje nazwisko przedstawiciela, powinien to robić pracodawca a nie pracownik tak się wykorzystuje ludzi jest to jedna z najgorszych firm mrożonek w Polsce
Pracownica 2014-03-16 20:29:50
Ciężko pisać o firmie, bo poza kadrą zarządzającą pracują tam naprawdę wartościowi ludzie. Co do samych właścicieli, to niepotrzebnie sami nakręcają bardzo nerwową atmosferę i niepotrzebnie eskalują banalne sytuacje.
Kandydat 2014-03-18 19:48:56
Firma wielkie zapytanie. Proces rekrutacji w tej firmie wygląda bardzo profesjonalnie, szczegółowo i rzeczowo. Na tym jednak wszystko co piękne się kończy, przy ostatnim z etapów rekrutacji zostają przedstawione tak śmieszne warunki pracy że człowiek nie wie co odpowiedzieć w danym momencie. Kandydat na przedstawiciela handlowego w tej firmie m.in. ma zadeklarować że będzie korzystał ze swojego samochodu, bądź poruszał się po warszawie tramwajem, autobusem i pewnie pieszo !!!!. Nie ma żadnych informacji na temat prowizji, zwrotów kosztów użytkowania własnego samochodu, zero , zero, zero, zero !!!!!! na szczęście nie zdecydowałem się na współprace.
cbgvjk 2016-05-22 22:22:07
@ede po pierwsze atmosfera jest w maire poprawna, po drugie jest umowa o prace, i po trzecie zarobki sa bardzo uzaleznione od stanowiska i tak naprawde od tego co sobie wynegocjujesz na rozmowie kwalifikacyjnej. Czy zadowolony pan z uzyskanej odpowiedzi? :)
Zostaw swoją opinię o Bimiz Frozana - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bimiz Frozana