Opinie o Szkoła Policealna PROGRES w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Szkoła Policealna PROGRES. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Szkoła Policealna PROGRES o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkoła Policealna PROGRES w Poznań

daria

Chodziłam niegdyś do Progresu na Masaż a teraz chciałabym się zapisać na wizaż i stylizację. Mam tylko pytanie czy jest już jakaś informacja odnośnie jakiś promocji dla absolwentów? Chciałabym się dowiedzieć ile kosztuje kierunek?

Koko

Widzę, że dużo opinii dobrych o progresie w Poznaniu krąży. Ja się mogę tylko z nimi zgodzić bo sama już dwa kierunki tam skończyłam. Rachunkowość i masaż. Dwie zupełnie różne kwestie, dwa zupełnie inne kierunki, ale mam szerokie zainteresowania. Polecam wszystkim, miło wspominam.

Aga
@Koko

Cześć. Tak się właśnie zastanawiam nad rachunkowością. Chciałabym zmienić profil pracy ale nie chcę iść na studia. Jak wspominasz ten kierunek w Progres? Czy skończenie tam rachunkowości może otworzyć drzwi do nowej kariery? Będę wdzięczna za Twoją opinię. Pozdrawiam Agnieszka

Jako

No oni co jakiś czas taki kurs masażu organizują. Polecam, bo zajęcia są prowadzone przez profesjonalistów, którzy mają naprawdę dobre podejście do uczniów. Poza tym bardzo przyjemna jest atmosfera, ja się naprawdę tam dobrze czułam. No i kasa... naprawdę jest nieduża, a to też się liczy.

Mari

Czy w Poznaniu będzie jeszcze kurs masażu? Znajoma była, bardzo sobie chwaliła. Stwierdziłam, że i ja z wielką chęcią bym się zapisała, atmosfera fajna i przede wszystkim dobrze uczą.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Szkoła Policealna PROGRES? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Jako

Polecam, byłam kiedyś w Progresie na masażu. Idealna atmosfera, super nauczyciele. Nauka dawała mi dużo satysfakcji. I z pracą nawet nie było problemu. Jednak jak ktoś ma fach w ręku i dyplom to pracodawca inaczej na niego patrzy.

Asza

Teraz w Poznaniu w Progresie organizują szkolenia z przedłużania rzęs. Zastanawiam się czy nie iść, kończyłam u nich kosmetykę i w sumie taka dodatkowa specjalizacja na pewno by mi się przydała. Ogólnie szkoła na wysokim poziomie.

Joanna0706

Oo widzę ze byłaś na administracji fajnie, ja również chciałabym pójść na ten kierunek. Czy mogłabyś mi powiedzieć ile to kosztowało? Ja chcę iść po liceum do tej szkoły na technik administracji i czy przedewszytskim ciężko było ? POZDRAWIAM

Zea

Witam wszystkich! W zeszłym roku skończyłam w Progresie administrację. Powiem szczerze, że sporo osób dziwnie się na mnie patrzyło kiedy mówiłam, że chodzę do szkoły policealnej. Kompletnie nie rozumiałam czemu. Poziom nauczania naprawdę na wysokim poziomie, ludzie w porządku. Szczerze powiedziawszy to większe problemy ze znalezieniem pracy miałam kiedy byłam "tylko" magistrem po studiach. Naprawdę warto się kształcić w takich szkołach, to bardzo się przydaje.

Chodziłam niegdyś do Progresu na administrację, a od września chcę jeszcze wybrać się na Rachunkowość. Polecacie? Fajni są nauczyciele? Ja miałam świetnych, ale też skończyłam szkołę już jakiś czas temu no i zupełnie inny kierunek. Wspomnienia mam super, kontakt do dzisiaj utrzymuję z paroma osobami z grupy.

Lori

Póki co jestem na jednym kierunku, konkretnie na Masażu w Progresie, ale na tym na pewno mojej edukacji nie skończę. Chciałabym iść jeszcze na wizaż i stylizację. Cieszy mnie to, że absolwenci mogą liczyć na szczególne promocje dlatego nie będę z tego rezygnować.

Eureka

Progres w Poznaniu jest najlepszy! Skończyłam tam już dwa kierunki - administrację, bo chciałam i było mi to potrzebne do pracy oraz masaż - sama dla siebie, dla własnego rozwoju i rozwoju własnych zainteresowań. Myślę już o trzecim kierunku, jeżeli utworzy się wizaż i stylizacja to na pewno tam będę!

Teres

Polecam serdecznie w Progresie zajęcia z "instruktora fitness". Chodziłam i wspomnienia mam bardzo pozytywne. Ogólnie dużo się nauczyłam, pracuję dzisiaj w zawodzie, który daje mi naprawdę dużo satysfakcji i radości. Nie wiem co innego mogłabym w życiu robić, można nawet powiedzieć, że Progres jakoś mnie w życiu naprowadził na dobre tory. Pozdrawiam!

Joanna

Jedno słowo - POLECAM! Bardzo fajna szkoła, chodzę obecnie na masaż. Nie wiedziałam gdzie szukać, nie wiedziałam na co iść i trafiłam idealnie! Super ludzie, super klimat i świetna szkoła! Polecam!

Dola

"Lila", tak - na dyplomach są oceny. U mnie oceny były bardzo dobre i nie ukrywam, że dzięki temu jakoś łatwiej pracę znalazłam. Przynajmniej takie miałam wrażenie. Swego czasu na ra (usunięte przez administratora) nkowość chodziłam, szło mi na tyle dobrze, że w czerwcu skończyłam, a w połowie sierpnia miałam już pracę. teraz właśnie podpisałam umowę na stałe i chcę dalej się do Progresu zapisać tym razem na informatykę!

ekierka

Hej, tak się właśnie zastanawiam i poszukuję dobrej szkoły policealnej w której na pewno utworzony zostanie kierunek BHP. Już w zeszłym roku miałam się zapisać, Nie udało się i nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, ale koniecznie w tym roku już nie chcę powtórzyć tego błędu. Zapisać się muszę, czy w Progresie takie zajęcia będą się odbywać?

lila

Czy na dyplomach są oceny z egzaminów ?

Teresa

Moim zdaniem w Poznaniu nie ma lepszej szkoły policealnej niż Progres. Chodziłam wcześniej do dwóch innych i proszę mi wierzyć, nie ma porównania. Podejście nauczycieli, warunki nauki... niebo a ziemia. Tutaj przynajmniej wiem, że nauczyciele się starają nas czegoś nauczyć, sporo fajnych rzeczy mówią, na zajęciach jest dużo ciekawostek. Polecam bo warto i pozdrawiam.

Filip

Progres jest jedną z lepszych szkół policealnych moim zdaniem. Chodziłem wcześniej już do dwóch i w żadnej nie czułem takiego komfortu i tego, że nauczyciele faktycznie chcą jakąś wiedzę przekazać. W Progresie jest nie drogo, a uczą sumiennie. Szkoła godna polecenia.

Gośka

Czy wiadomo czy w przyszłym roku promocja o darmowej nauce dla absolwentów będzie obowiązywać? Chciałabym się zapisać bo w tym roku niestety jakoś za późno się obudziłam i już nie dało rady. Interesowałby mnie kierunek rachunkowość, już wcześniej chodziłam tam na wizaż i stylizację (bo moda to moje hobby) a teraz chciałabym zrobić coś w celu mojego rozwoju zawodowego.

Vania

Byłam w Progresie na Masażu i teraz od września chciałabym iść jeszcze na wizaż i stylizację. Myślę o tym już od dawna, zobaczymy czy uda mi się to wprowadzić w życie. Bardzo bym chciała, a niestety w tym roku nie udało mi się już zapisać bo po prostu za późno się obudziłam. Tak czy siak, plany mam i chcę tam jeszcze iść bo ostatnio naprawdę na zajęciach mi się podobało.

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoła Policealna PROGRES - Poznań

Szkoła Policealna PROGRES