Opinie o Szkoła Policealna PROGRES w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Szkoła Policealna PROGRES. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Szkoła Policealna PROGRES o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkoła Policealna PROGRES w Poznań

Natalia Kowalska

Witam, Szukam opinii na temat różnych szkół bo w przyszłym roku chcę się zapisać na kurs rachunkowości. Siostra powiedziała mi żebym poszukała czegoś o Progresie bo jak się okazuje mam blisko a po drugie ponoć mają duży wybór. Weszłam na ich stronę i faktycznie, wybór kierunków spory, po komentarzach widzę, że jakość nauczania raczej dobra. Ciekawa jestem tylko jak to wygląda cenowo, bo na stronie widziałam informację o różnych promocjach?

Gosz

Jest liceum dla dorosłych, nawet ja je skończyłam. W tym roku zdałam maturę i poszłam na studia. Jestem bardzo szczęśliwa bo wreszcie robię coś co naprawdę chciałam robić. Marzyłam o tym żeby zdać maturę i iść na wyższą uczelnię. Dla chcącego nie ma nic trudnego!

Karolina Kowal

Witam, czy w szkole Policealnej Progres jest liceum dla dorosłych? Jeżeli tak to chciałabym wiedzieć na jakiej zasadzie, jak wygląda nauka w takiej szkole? Córka mnie namawia żebym poszła do jakiegoś liceum zrobić maturę, bo kiedyś niestety mi się nie udało i stwierdziłam, że czemu nie, chyba czas na to najwyższy. Szukam już wcześniej żeby wiedzieć co i jak no i w miarę wcześnie się zapisać żeby miejsce na pewno było.

Zuzanna

Wszystkie informacje o kursach możesz znaleźć na stronie szkoły. O ile się nie mylę to kurs na instruktora fitness również mają z tym, że musiałabyś się dowiedzieć kiedy się zaczyna. Co do profesjonalnego podejścia to o to nie musisz się absolutnie martwić.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Szkoła Policealna PROGRES? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Weronika

Witam! Szukam szkoły policealnej, która w konkretny i profesjonalny sposób prowadzi kurs na instruktora fitness. Pytałam już w wielu miejscach i nie wszędzie w ogóle mają tego typu "specjalizację". Czy w Progresie jest i jeżeli tak to ile kosztuje? Rozumiem, że po ukończeniu otrzymuje się dyplom potwierdzający odbycie takiego kursu?

Zuzanna

Witam, zapisałam się do Progresu już jakiś czas temu, konkretnie do liceum dla dorosłych. Kiedyś nie zdałam matury i stwierdziłam, że jednak najwyższy czas żeby to zrobić. I nie żałuję. W Progresie jest bardzo miła atmosfera, fajni nauczyciele, którzy mają świetne podejście do ludzi. Mam nadzieję, że zdam maturę i pójdę na moje wymarzone studia.

Licealna

Witam. Zdawałam maturę w Progresie, chodziłam tam do darmowego liceum dla dorosłych. Egzamin dojrzałości zdałam z bardzo dobrym wynikiem. Dobrym na tyle, że dostałam się na dzienne studia na administrację. Dzisiaj jestem studentką i wszystkim, którzy w siebie nie wierzą mówię, że wystarczy się spiąć i można przenosić góry! Ja kiedyś też nie wierzyłam, ze uda mi się zdać maturę, a jednak! Cieszę się, że się zdecydowałam i progres wspominam wyjątkowo miło.

Błażej

Chodzę do Progresu od zeszłego roku, jestem na informatyce. Nigdy nie myślałem żeby odejść, zmienić szkołę czy kierunek. Po prostu wydaje mi się, że sposób prowadzenia zajęć jest bardzo dobry, dużo mogę się dowiedzieć, nauczyć nowych rzeczy ( przynajmniej ja to tak odbieram). Nauczyciele spoko, Poważnie podchodzą do tematu. Sprawdzają obecność, stawiają oceny i naprawdę nie ma taryfy ulgowej. Ale to dobrze, bo człowiek chociaż może się czegoś nauczyć.

Nina

Skończyłam w progresie co prawda tylko roczny kurs więc jakoś bardzo długo nie miałam okazji się uczyć w tej szkole, ale mogę się o niej wypowiadać w samych superlatywach. Nauczycielom zależy na tym żeby przekazać wiedzę, naprawdę można nauczyc się przede wszystkim rzeczy przydatnych, a nie zbędnych. Polecam, bo miło, a nie drogo. Chodzić trzeba, listy są sprawdzane.

Żabka

Chodziłam do Progresu na kurs masażu. Miło wspominam ten czas, starałam się nauczyć jak najwięcej i na szczęście wszystko się przydało. Pracę dostałam w spa, jestem bardzo zadowolona z tego co osiągam w swoim życiu zawodowym. Myślę czy by jeszcze nie iść na kurs wizażu i stylizacji, bo wiem, że takowy mają i to całkiem nie drogo. A cena też oczywiście jest dla mnie istotna.

Mariola

Chodziłam do Progresu 2 lata temu na kurs fryzjerstwa, we wrześniu tego roku zapisałam się tam również na kurs wizażu i stylizacji. Profesjonalne podejście do studentów, miła atmosfera, ceny naprawdę atrakcyjne. Co więcej dyplom z ministerstwa naprawdę się przydaje! Polecam i pozdrawiam!

Anka

Zapisałam się na kurs "opiekunka dziecięca" do Progresu i bardzo jestem zadowolona. Panuje sympatyczna atmosfera, ludzie są sympatyczni. Lubię chodzić na zajęcia i przede wszystkim uczę się bardzo ciekawych rzeczy, mam nadzieję, że uda mi się zdobyć dyplom,a ten na pewno przyda się w przyszłości przy szukaniu pracy.

Mgi

Co prawda chodzę tam dopiero od ok dwóch tygodni, ale myślę, że szkołę z czystym sumieniem można polecić. Podoba mi się sam budynek, atmosfera panująca na miejscu jest przyjazna i sprzyja nauce. Ceny atrakcyjne, kadra bardzo sympatyczna. Po ukończeniu kursu mam nadzieję dostać dyplom, który w przyszłości pomoże mi w zdobyciu dobrej pracy.

Miła atmosfera, duży wybór kierunków. Zajęcia prowadzone w profesjonalny i ciekawy sposób. Program interesujący, z przyjemnością uczęszczałam na zajęcia. Poznałam grono miłych osób z którymi kontakt mam do dzisiaj mimo, że Progres skończyłam w zeszłym roku. Robiłam tam administrację, mam zamiar iść jeszcze na BHP. Konkurencyjne ceny. Pozdrawiam

anuk

Słowa kojarzące się z Szkoła Policealna PROGRES stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako - nie mam zdania Atmosfera i ludzie tam pracujący są dość mili Od jakiej stawki można negocjować pensję? nie mam zdania Najbardziej podobało mi się w Szkoła Policealna PROGRES: godziny pracy i wybór miejsc pracy Najbardziej nie podobało mi się w Szkoła Policealna PROGRES: stresujący charakter pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoła Policealna PROGRES - Poznań

Szkoła Policealna PROGRES