Opinie o salute Poznań w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie salute Poznań. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie salute Poznań o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o salute Poznań w Poznań

Może mi ktoś tu pomoże mam robota kuchennego Prakticooker wielofunkcyjny kupiony dwa lata temu, zespół się zero kontaktu z firma, nie odpowiadają na maile telefon nie istnieje, nie mam gdzie go naprawić może ktoś ma info gdzie go naprawie

Alicja
@Rafał

To jest porażka z tą firmą i z serwisem w w Poznaniu.od lat próbuje kupić ńóz do prakticookera. Nikt nie odbiera i nikt nie poczuwa się do naprawy sprzętu.Stoi trup w domu za parę tysięcy bo tyle kosztował na pokazie.Nawrt był hakis pracownik z Poznznia i mieli przysłać część i nic.Kretacze i (usunięte przez administratora)

Rafał Nowy wpis
@Anna

Mam podobny problem, prakticooker przestał działać. Czy znalazłaś serwis? Jakieś lepsze rizwuaxanie ba serwis!

Alicja Nowy wpis
@Rafał

West7@interia.pl Nowy wpis

Zapytanie o produkt Witam serdecznie . Dostałam w prezencie odkurzacz SALUTE COMODO Water 2200W ' Ewiedentnie brakuje mi worka !!! oraz przyssawek do prania -zgodnie z pudełkiiem po odkurzaczu.. Nic mnie tak nie interesuje jak kupno -WORKA !!!!!!!! do tego odkurzacza . Bardzo proszę jeśli to mozliwe o pozytywne załatwienie -i umozliwienie mi kupna .. Z poważaniem Joanna Borkowska westi7@interia.pl

Czy w salute Poznań występują paczki/bony świąteczne?

co to jest nick

Kupilam na pokazie w Krakowuie odkurzacz SALUTE COMODO V8 za 1600zl. Gwarancja na odkurzacz jest 2 lata a na akumulator (nie wiadomo dlaczego) tylko 6 miesiecy - oczywiscie po 7-miu miesiacach przestal dzialac choc byl niewlele uzywany ( bo tylko na odkurzanie schodow) W firmie Salute nikt nie odpowiada , akumulatora to tego typu odkurzacza nie mozna nigdzie dokupic Pisalam na ich CZAT -odpowiedz byla " skontaktujemy sie" i tak kilka razy Pytalam gdzie kupie akumulator? Wyjatkowo nieuczciwa FIRMA

@co to jest nick

mam to samo są nieuczciwi , na pytania nikt nie odpowiada, a żaden serwis nie chce naprawić sprz etu. U mnie {również po kupnie na pokazie} zwalnia turboszczotka , uznałam że straciłam tylko pieniądze kupując ten odkurzacz

@co to jest nick

Ja dokładnie tak samo kupiłam na pokazie i teraz nie mam gdzie naprawić Prakticookera.

Maria
@Anna

U mnie pokazuje E03. Nic nie daje poprawianie, czyszczenie pokrywy, zgodnie z sugestią. Teraz wszystkie prezentacje mijam dalekim łukiem. Lepiej dołożyć i kupić w wiadomym miejscu. Myślę, że sprzedają chińskie podróby za ciężkie pieniądze

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie salute Poznań? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Fundacja Daje Siebie

Bez względu na fakt jaka firma organizowała spotkanie sprzedażowe, jeśli podpisałeś niekorzystną umowę, MASZ PRAWO SIĘ Z TAKIEJ UMOWY WYCOFAĆ Masz prawo do odstąpienia od umowy. Nie wiesz jak zrobić to w sposób skuteczny? Ważne że My wiemy - i Możemy Ci w tym pomóc. Fundacja Daje Siebie - pomoc konsumentom którzy chcą odstąpić od umowy podpisanej podczas pokazu. Daje Siebie Com

Maria Copik
@Fundacja Daje Siebie

Witam jestem właśnie po bardzo nieprzyjemnej sytuacji na prezentacji z firmy Nice Poland i nie wiem jak to się stało że się w to wyciągnęłam ale mają sposoby cwane nieziemsko przy nich 62 latach dałam się nabrać na wygraną całej listy ..garnków odkurzacza piorącego materaca do masażu ale jedna rzecz właśnie materac miałam kupić i to w cenie 8900 zł pani pogratulowała mi wygranej i sprytnie mówiąc że za jedną rzecz mam zapłacić ...od razu kredyt a ja oczywiście zadowolona z wygranej ilości dałam się ponieść całej reszczi tzn kredyt its i jeszcze na domiar podpisałam że niby wygraną i nie można zwracać. Dopiero w domu zorientowałam się że towar to właściwie podroby i w co się wpakowałam oczywiście na drugi dzień do nich jechałam żeby odstąpić od umowy ..pani prezes bardzo niegrzeczna absolutnie nie bo niby tam coś podpisalam że zwrotu nie malkopiii mi nie dali nie dali mi też tego losu koperty z wygranymi i cena ..bardzo wysokimi ....zaproponowali mi wpłatę gotowki i zjechali z ceny do 3000 tys ale garnki musiałam oddać tak też zrobiłam bo chciałam uniknąć kredytu więc przy mnie zlikwidowali (ale też mam obawy czy aby na pewno bo już z taką firma to wszystkiego się można spodziewać) mam w domu materac i odkurzacz ale ten materac_ mata właściwie teraz widzę że nawet chyba tysiąca nie jest wart natomiast odkurzacz niby walutę ale też widać i czuć chińszczyzna pani prezes po mojej interwencji proponuje obniżkę o 1200 zł albo sąd ????oczywiście za zwrot odkurzacza co robić? Jeszcze dziś adwokata się poradzę ...może faktycznie za takie coś sądami i rozgromić bo to bezprawie totalne starszych ludzi doprowadza do totalnej klęski..tak nie może być gdzie my żyjemy ...do porządnej pracy z nimi...proszę o odpowiedz

Inka 65+ Wrocław
@Maria Copik

Kredyt tez spłacam do dziś w Alior za te " badziewia", mata zepsula się tuż po gwarancji,1 kula niby nefrytowa nagle wyskoczyła z toru pracy, po czym rozsypała się w pył.W tym miejscu siatka ochronna przedziurawila się na wylot( dziura ok.7x5cm) Sprzęt bezużyteczny! Odkurzacz Comodo Control ,made in by Salute wyje, przestaje zasysać, przegrzewa się szybko, wąż sprężynuje, wypada z otworu,boleśnie uderza w łydki, wężyki i akcesoria przymocowane do węża na stałe odklejają się, wypadają.Oto sprzęt nowej generacji wciskany takim naiwniakom jak ja i wielu innych za grube pieniądze.

Bendryk

Po pierwsze: Salute prowadzi sprzedaż produktów AGD Premium. Po drugie: Salute nie prowadzi prezentacji, tylko sprzedaje poprzez sieć dystrybutorów i przez oficjalny sklep. Jeśli ktoś ma oryginały produktów Salute na pewno jest zadowolony i tutaj nie wypisuje żalu i roszczeń. Owszem bywają podróbki jak ze wszystkim wartościowymi produktami na rynku. (usunięte przez administratora) to często wlasnie kopiują zdjęcia ze strony producenta (salute-poland.pl) i wystawiają po śmiesznie niskich cenach, które nawet nie są zbliżone do cen produkcji... Za 163 zł lub 70 zł to się kupi sprzęty ale w markecie, gdzie żywotność kończy się przed gwarancja :). Proszę się czasem zastanowić co tu się pisze a nie wrzucać wszystkich do jednego worka. Ja mam z Salute akurat robót Prakticooker SL1255, kupilem przez stronę producenta, z polecenia znajomych którzy kupili przed "pandemia" na spotkaniu w Dzierżoniowie. Robot jest klasy Thermomix Mx 5- cena była mniejsza do tego oprócz książki kucharskiej, która daje także firma Vorwerk do Thermomixa, dostałem zestaw naczyń ze stali 18/10!. Wszystko przyszło kurierem, z pełną gwarancją, towar taki jak na zdjęciu, nie żaden podrabiany, jak z allegro albo używki z OLX. Robot chodzi cicho, ma programator, porządną szklana wagę, parową piętrowy - wszystko tak jak powinno być. Ma funkcję gotowania, siekania, mielenia, kruszenia lodu, robienia ciasta, masła, majonezu, sosów, ubijania, gotowania na parze itp. Naczynia które były gratis super uzupełniają zestaw, chociaż narazie leżą, bo na głównym miejscu teraz Prakticooker. Naczynia pójdą na prezent najpewniej. Pozdrawiam, życzę uczciwych sprzedawców i porządnych produktów.

Ryszard Konin
@Bendryk

No to ja mam opinię negatywną nt. Prakticooker. Nie jest to "podróba", a termomix z prezentacji mat masujących, którą kupiłem. Termomix dwa razy zdefektował; 1-raz wyświetlał błąd - E03 ( przerwa w połączeniu garnka ), 2- był przeciek na garnku i spowodował "spalenie" grzałki. A obecnie znowu wyświetla bład - E03 i nie ma komu naprawić !!!!!!!!!!!!! Żenada.

Ena
@Ryszard Konin

Ja również mam błąd E030 odeslalam do naprawy wrócił po upływie 14dni nie naprawiony, bez odpowiedzi na reklamację. Sprawę kieruję do rzecznika praw konsumenta.

@Bendryk

mam certyfikat na sprzęt pisałam , dzwoniłam i bez rezultatu zapłaciła jeszcze wtedy 2700,00 i tyle . radość z odkurzania była tylko do pewnego czasu, teraz mogę sobie na niego popatrzeć. Ta firma istnieje tylko na papierze

Obserwator
@Bendryk

Na stronie Salute jest zakładka "uwaga na podróbki" służy ona w zupełnie innym celu. Prawda jest taka, że nikt tego nie podrabia bo jak podrobić coś tak kiepskiego, ale jest to zabezpieczenie przed negatywnymi opiniami. Jeśli ktoś napisze, że kupił coś tej firmy i jest gorzej niż kiepskie to nie przyznają się, że takie coś robią tylko zrzucają winę na podróbkę. Mega proste, a jak skuteczne żeby jakichś tam klientów jednak zdobyć. Głównie firmy które dają to jako mega super i niby drogi prezent.

MIRO
@Bendryk

JA TEŻ KUPIŁEM ORYGINAŁY Z CERTYFIKATEM, LECZ PO 3 LATACH ZDARZYŁA SIĘ USTERKA PRAKTICOOKERA I W ŻADEN SPOSÓB NIE MOGĘ SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z SALUTE (TELEFONY NIE DZIAŁAJĄ, A NA MAILE NIE ODPOWIADAJĄ. WIĘC NIE ZGANIAJMY , ŻE NA RYNKU SĄ SPRZEDAWANE PODRÓBKI ORYGINAŁÓW BO CAŁE SALUTE POLAND JEST JEDNĄ WIELKĄ PODRÓBKĄ

Marlena
@Bendryk

Witam, czy Pan wie, gdzie mogę kupić pokrywę? Odpadł mi fragment plastiku A nie mogę się skontaktować z salute.

Pan

Jak wszędzie tylko naciągać ludzi mowa o zdrowym odżywianiu a na koniec dają chiński plastyk jako kubek Żenada """""

Jak szefostwo w salute Poznań traktuje ludzi?

anna

jak zbędny balast ,byle kupić, tego sprzętu nikt nie chce naprawiać to (usunięte przez administratora)pieniędzy

Henryk Wrocław

Ostrzegam wszystkich przed kupowaniem z firmy SALUTE to są normalnie (usunięte przez administratora) Telefon podany w karcie gwarancyjnej nie odpowiada, na maile firma nie odpowiada - potrzebuję dwie drobne części do PraktiCooker i nigdzie nie mogę kupić.

Ena
@Henryk Wrocław

Ja również nie polecam. Nie odpowiadają na reklamację.

No name
@Henryk Wrocław

Prakicocker przestał działać po 2 miesiącach, pokazuje błąd w łączeniu pokrywy. Ogólnie (usunięte przez administratora) którzy naciągają na xxx kwoty. Bardzo dobrze manipulują i czarują. Omijać szerokim łókiem.

ryszard Konin

Co z Firmą COFORT MED ? Nie ma kontaktu. Na telefon nikt nie odpowiada. Nie ma odpowiedzi na maila. A mam do naprawy gwarancyjnej Termomix Prakticooker. Do kogo mam wysłac - zgłosic ? Bardzo niesolidna firma !!!! Na tym pokazie kupiłem mate masującą.

Istotną kwestią dla wielu osób jest to jaka atmosfera pracy występuje w danej firmie. Od tego zależy z jakim podejściem będziemy chodzić do pracy i czy będzie ona dla Nas bezstresowa. Napiszcie proszę jakie są relacje między pracownikami i przełożonymi w salute Poznań.

Damian

Firma ma stronę internetowa ?

ANTONI

UCZESTNICZYLEM NA REHABILTACJI OSRODKA MEDICA KTORA JEST DYSTRYBUTOREM SALUTA PAS MASUJACY 3D KTORY JEST URZADZENIEM.BEZPRZEWODOWYM I WIELOFUNKCYJNYM. JEDNAK IDEALNY NA KARK . WARTO POLECAM

Goga
@ANTONI

Jak polecasz, to chyba jesteś pracownikiem , bo nie wiadomo skąd biorą się te ceny, na macie masującej zarabiają 10.000 zł. At prezenty które dają dodatkowo jak ktoś kupi matę to bzdura bo ludzie za to płacą a oni i tak mają duży zysk. np: wyciskarka u nich prawie 4000,- a ona kosztuje na nasze 163 zł, odkurzacz prawie 5000 a on kosztuje w przeliczeniu na nasze 70 zł. itp.

Zena
@Goga

Gdzie można kupić w tej cenie? Chętnie się zgłoszę

Kiki
@Zena

W internecie

Bendryk
@Goga

Alicja

Skad bierzesz przepisy?

Oszukana

Ludzie nic nie bierzcie nie kupujcie od nich. Zostałam oszukana na conajmniej 6 tyś. Do tej pory spłacam. A ich nie obchodzi z czego żyje. Mogłam zgłosić do rzecznika praw konsumenta ale już za późno. Żenada. Obiecywali telewizor, a nie dali. Obiecanki jedynie.z ich strony. Nigdy nic od was nie wezmę. A prezent tablet to szrot do wywalenia.

Gromi

Firma zrobiła prezentacje dzisiaj czyli 26.01.2020 w Augustowie. Ostrzegam wszystkich przed tym oszukańczym procederem. (usunięte przez administratora) i naciągają starszych ludzi ludzi. Nie dajcie się nabrać. Poczytajcie sobie opinie na temat tej firmy.

@Gromi

Napisałeś o prezentacji, którą zrobiła firma Salute Poznań. A czego dotyczyła? Zarzucasz firmie (usunięte przez administratora) a to poważny zarzut. Dobrze by było, gdybyś jakoś go uzasadnił.

W BRZESKU małopolska restauracja SZYSZKARNIA TEŻ BYLI ANDRZEJ Z TORUNIA .WPROWADZAJĄ LUDZI W HIPNOZE I SPRZEDAJĄ BADZIEW MATA MASUJACA W INTERNECIE KODZTUJE 1500 ZŁ A ONI OFERUJĄ ZA 8000 TYŚ . NIECH LEŻĄ NA TEJ MACIE O MASUJĄ SOBIE MÓZGI SPECJALNIE WYBIERAJA STASZYCH LUDZI BO MLODZI WIEDZĄ O CO CHODZI . DO ROBOTY SIE ZABRAC PAJACE (usunięte przez administratora) .

Robero82

Wielcy (usunięte przez administratora) niby pokaz i za uczestnictwo notebook jak się później okazało nie dają odrazu tylko że niby kurier przywiezie a to tylko ściema żeby się ludzie na miejscu nie awanturowali. Pani przez telefon zapewniała że nic nie będzie można kupić a wciskali maty sensoryczna za ponad 10tys naczynia i odkurzacze tak właśnie wyglądał pokaż w Makowie podhalański 19.01.2020. Szkoda że nie nagrałem rozmowy jak Pani Natalia K wprowadza ludzi w błąd

Llidka22

Wielkie (usunięte przez administratora) firma nierzetelna z tymi prezentami to wielkie naciąganie , dwa razy przy zaproszeniu mnie na pokaz pani wymieniała jakie to parametry będzie l jak przyjdziemy na pokaz nowej firmy wchodzącej na rynek i nie będzie tam sprzedaży a tym czasem wyciskanie ludziom kitu

Pokaz w Żorach 17.01.2020r.Obiecali notebooka przez telefon i na początku spotkania również przypomnieli ze będą dawać notebooki.Po spotkaniu zamiast notebooka dawali jakieś zabawki plastikowe.Porażka totalna.(usunięte przez administratora)

Józef

To forum pracownicze ! Nie dla klientów !

Zostaw merytoryczną opinię o salute Poznań - Poznań

salute Poznań