Opinie o salute Poznań w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie salute Poznań. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie salute Poznań o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o salute Poznań w Poznań

Mietek

Polecam produkty tej firmy oraz serwis. Szybko sprawnie . Miły kontakt telefoniczny

Mirosława

Polecam produkty tej firmy. Dokonaliśmy zakupu na prezentacji w łodzi. Pokaż prowadził Pan Łukasz. Wszystko opowiedzial rzeczowo i na temat. Mamy Prakticooker , wyciskarke oraz mate do masażu kręgosłupa. Widać wysoką jakość produktów, a o to nam chodziło. Pozdrawiamy Pana Łukasza

Alina

W dniu dzisiejszym byliśmy na spotkaniu organizowanym przez firmę z Poznania. Prezentacja trwała ponad godzinę już nam się czas kończył jednak wytrzymalismy do końca. I świetny wybór. Na koniec sie okazało że możemy kupić urządzenia Salute w korzystnej cenie. Dziękujemy za fachową obsługę .

Krystyna

Dzisiaj w hotelu Galicja odbył się pokaz w którym przedstawiano produkty firmy Salute, początkowo wszystko wyglądało w ten sposób jakby to był pokaz organizowany przez Salute, na końcu okazało się, że firma Salute nie organizuje pokazów tylko jest producentem tych produktów. Kupiłam wyciskarkę wolnoobrotową, świetne urządzenie , bardzo dobra jakość , dziękuję firmie ktora prezentowała produktu marki Salute, napewno polecę Was moim znajomym

Użytkownik Salute
@Krystyna

Faktycznie tak jest. Salute to producent, sprzedaje swoje produkty poprzez sieć oficjalnych, certyfikowanych dystrybutorów jak i w salonie firmowym niedaleko Poznania. Proszę uważać na firmy - oszustów, którzy podszywają się pod firmę Salute, nie dając gwarancji na produkty, a także często sprzedają produkty wybrakowane i niekompletne. Tylko produkty z umową kupna, lub certyfkatem jakości wystawionym przez Salute Polska, mamy produkty pełnowartościowe i zarazem objęte gwarancją przez Salute. Też posiadam oryginalny produkt Salute, jestem zadowolony, wszystko z nim w porządku, póki co się sprawdza i mam nadzieje że posłuży wg zapewnień na lata. Pozdrawiam ArTem

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie salute Poznań? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Bożena

Kupiłam robot prakticooker i mate masującą, jestem zadowolona. Polecam każdemu kto myśli nad zakupem

jola
@Bożena

dzień dobry może mi pani podać adres bo ja nie mogę się skontaktować z tą firmą i podać telefon bardzo proszę

Albert

Polecam produkty Salute , jakość najlepsza , jestem zadowolony. Używam wyciskarki codziennie

Gloria

Polecam odkurzacz water. Świetny sprzęt. Zakupiłam razem z mata masujaca oraz praktikokerem. Za kilka miesięcy kupię wyciskarke ponieważ bardzo lubię zdrowy styl życia. Również dziękuję za fachową obsługę.

Szemczyk

Polecam produkty tej firmy Salute , kupiliśmy na pokazie w Płocku 02.02.2019 . Świetny sprzęt . Sprawdziliśmy i mamy 100% oryginalny. Dziękujemy Za miłą obsługę i świetne doradztwo, Pani z firmy z Poznania

Jurek

Świetna obsługa, sprawa załatwiona błyskawicznie . Polecam Serwis na wysokim poziomie

Arleta

Świetna mata masująca i pas masujący , Dziękujęmy za pomoc w wyborze

Przemysław

Polecam Prakticooker, świetny sprzęt.

Ryszard

Polecam produkty firmy salute , dzisiaj byliśmy na pokazie z żoną w Polkowicach. Super pokaz

Maciej

Polecam wyciskarke do soków Salute , świetny sprzęt robi smaczne soki dla mojej całej rodziny . Jeszcze mam pas masujacy z którego korzysta moją mama

Karol

Super jakość, miła obsługa, polecam wszystkim

Gerwazy

Polecam również, ode mnie duzy plus dla tej firmy

Jestem rehabilitantem z wykształcenia. Dzisiaj miałam przyjemność mieć do czynienia z urządzeniami takimi jak mata masujaca oraz pas masujacy firmy Salute. Z pełną świadomością polecam te produkty wszystkim którzy mają dolegliwości . Jest to sprzęt wysokiej klasy oraz rekomendowany przez specjalistów. Jeśli ktoś będzie miał styczność z produktami tej firmy napewno bedzie zadowolony z jakości.

Polecam pas masujacy Salute , ja mam oryginalny, wczoraj byłem Na pokazie i mieli jakieś podróbki. Uważajcie grasują (usunięte przez administratora) Mój pas ma logo Salute 100% oryginal . Kupiłem za gotówkę w Toruniu w hotelu.

Dariusz

Zgadzam się z opinią, produkty wysokiej jakości. Robimy soki , gotujemy i masujemy się. Też polecamy znajomym i wszystkich którzy mają możliwość zakupu tych produktów

Kupiłem 3 produkty tej firmy na pokazie w zgierzu. Mam 54 lata i myślę, że był to udany zakup. Doradca ktory sporządził umowę mowil na temat i w każdym pytaniu umacniał mnie w tym że jest to dobry wybór. Produkty wysokiej jakości. Będę polecał znajomym !

Jerzy niezadowolony

Polecam swietne produkty . Widać wysoką jakość,