Opinie o salute Poznań w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie salute Poznań. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie salute Poznań o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o salute Poznań w Poznań

Irek

Szybka obsługa, polecam:)

Weronika

Polecam , włoski producent urządzeń AGD , widać super jakość

Ryszard

Również polecam odkurzacz oraz Wyciskarke . Od nowego roku zaczynam treningi więc soki będą robione caly czas

Szelągowski

Polecam odkurzacz firmy salute , stary odkurzacz już oddaliśmy sąsiadowi, ten jest zawsze pod ręką i jest bardzo dobrze wykonany plus duża ilosc zamiennych końcówek. REWELACJA

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie salute Poznań? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Milena

W święta mieliśmy okazję skorzystać z Prakticooker , świetny sprzęt. Polecam wszystkim

Przybylska

Polecam produkty tej włoskiej marki produktów Salute . Mamy już rok i korzystamy systematycznie .

Elwira Sikorska

Bardzo polecam, Serwis oraz obsługa na najwyższym poziomie, Bezpłatnie wymienili uszkodzoną część . Sprzęt działa poprawnie.

Hoffman

w dniu 10.12.2018r odbyło się spotkanie w Łodzi Piłsudskiego 11, zostaliśmy wraz z małżonką zaproszeni na pokaz sprzętu firmy Salute , i za przyjscie mieliśmy otrzymac prezent, tak więc udaliśmy się na owy pokaz, Pani która prowadziła pokaz Hanna, mówiła bardzo na temat i odpowiadała na wszystkie pytania , sprzęt był dobrej jakości na co z żoną się zainteresowaliśmy pod kątem zakupu. Dziś stwierdzam, że był to udany zakup i jesteśmy zadowoleni ze wszystkich produktów . Zrobiliśmy sobie świetny prezent na święta , i dostaliśmy kamerke jako prezent :) Polecam z całą odpowiedzialnością

Hoffman

Polecam Serwis Firmy Salute , Miałam problem ze sprzętem którego urzywamy w moim gabinecie. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Pozdrawiam Pana z serwisu.Dziękuje

Dorota Hawryluk

Polecam odkurzacz Comodo , jest naprawdę świetny i mam to zawsze pod ręką , do odkurzacza dostałam pościel wełniana oraz pas masujący . Porzadny towar

Oliwieruk

Świetny serwis. Pan który tam pracuje ocena 10/10. Przez telefon wytłumaczył nam jak obsługiwać robot i wyciskarke. Dziękujęmy i pozdrawiamy

Ryszard

Polecam produkty Salute , dzisiaj mialem okazję pierwszy raz skorzystać z obsługi telefonicznej serwisu. Numer poszukalem z strony www.salute. . Widać mają pojęcie . Polecam wszystkim którzy zastanawiają się nad zakupem . Rewelacja

NinaEn.

Pisze odnośnie spotkania i reklamy produktów Salute które zakupiliśmy z mężem na początku lipca 2018roku. Produkty kupiliśmy od oficjalnego dystrybutora tych produktów, firmy Pollana Med. Zgodnie z obietnicą dostaliśmy zaproszenie po kilku miesiącach na spotkanie, gdzie mieliśmy reklamować produkty jako żywa reklama /wcześniej kupiliśmy te produkty w specjalnej ofercie/. Spotkanie miało miejsca dokładnie dzisiaj w hotelu Grot w Malborku. Kupiliśmy wcześniej odkurzacz cyklonowy Comodo V8, oraz robota Practicooker. Mieliśmy zrobić na nastepnym spotkaniu jako klienci żywą reklamę i zrobiliśmy, prowadzący wprost pytał kto ma te produkty (co miało zachęcić innych do kupna). Kilka osób faktycznie skorzystalo z oferty na poszczególne produkty. W szczegóły nie wnikalismy, my już swoich produktów mamy pod dostatkiem :) Sprzętów używamy na co dzień, odkurzacz jest faktycznie zgrabny i mocny jak na swój gabaryt. Cyklonowe odkurzacze są coraz bardziej popularne, Phillips już się reklamuje w TV. Comodo V8, jest bardzo lekki, posiada od razu w pakiecie, koncowki do wszystkich praktycznie zakątków w domu. W zestawie także turboszczotka która dobrze czyści sierść i dywany. Z robota nie korzystaliśmy, bo de facto poszedł na prezent, ale osoba korzystająca też jest zadowolona bo w końcu to nie tani prezent :). Prowadzący prosili o wystawienie opinii także tutaj. Potwierdzam że spotkanie prowadzone było nie przez firmę Salute, tylko firme Pollana Med z Mrowina. Proszę zwracać uwagę w jakim spotkaniu się uczestniczy i jakie produkty się kupuje. My przed podpisaniem umowy wszystko dokładnie sprawdziliśmy, jakość i model oferowanych produktów takze porównaliśmy z tym co było wystawione na prezentacji. Za udział w spotkaniu i zrobienie reklamy, zgodnie z obietnicą dostalismy ekstra pas masujący 3D na kręgosłup i inne części ciała.Nie mogę powiedzieć że coś było nie tak, czy ktoś dał jakiś inny prezent. Pozdrawiam Nina Malbork

MiroS

Byłem na spotkaniu z firmą która oferowała produkty marki Salute, nie sama firma Salute! Spotkanie odbyło się w Goleniowie, Hotel Olimp. Czytalem juz to forum tej i innych firmach i chyba jest kampania na sprostowanie tego tematu, bo prowadzacy spotkanie, wyraźnie mówił że są oficjalnym dystrybutorem marki Salute i żeby nie mylić w opiniach i robić złej reklamy firmie Salute, która jest producentem towarów wysokiej jakości jak np na maty masujące z prawdziwymi nefrytami czy pasy barkowe 3D z funkcją ugniatania pulsacyjnego. Zła opinia wynika z tego że niektore firmy dystrybutorzy, obsługują przybyłych gości niezbyt kulturalnie, atakże dają prezenty za udział w prelekcji niezgodne z zaproszeniem! Tego jeszcze popieram. Ja uczestniczyłem w spotkaniu z małżonką. Spotkanie było stricte dla par, na sali koło 30 osob. Nie byliśmy zainteresowani ofertami (mamy już sporo podobnych rzeczy) i nikt nas nie nagabywał ani nie namawiał na zakup. Owszem były składane nawet otwarte oferty na zakup, były to oferty dobrowolne i tylko dla osób które chciały zrobic faktycznie reklame firmie (osoby zainteresowane głównymi produktami, dostawaly dużo dodatków, żeby potem na kolejnych spotkaniach robić pozytywną reklamę firmie). Powiem szczerze: prowadzący spotkanie, prosił otwarcie o dodanie pozytywnej opinii o firmie, jeśli wszystko na spotkaniu było w porządku, uczciwie i kulturalnie, co też czynie. Bo tak było w tym przypadku w Goleniowie. Za udział w spotkaniu spodziewaliśmy się mini robota kuchennego, i ... taki dostaliśmy, zgodny z opisem. Nie był to tylko pusty karton z ładnym rysunkiem. Mało tego wydający prezenty proponował wybor: mikser lub noże ceramiczne, jakby ktoś potrzebował coś innego. Każdy, ale to każdy mógł sobie wybrać. Ci co kupowali promocje dostawali po dwa gratisy ale to jestem w stanie zrozumiec. Wszystko dla klienta :) Pozdrawiam Mirosław.

Jolanta

Byłam dzisiaj na pokazie produktów Salute . Za przyjście otrzymałam wideorejestrator samochodowy . Prowadził jakiś młody Pan . Mówił, rzeczowo i na temat. Myślę nad zakupem wyciskarki do soków

Magda

Polecam PraktiCooker oraz Mate Masującą zamiast naczyń Dostałam DUŻY RABAT w Bydgoszczy. rozłożyłam to na 12 rat , MEGA JAKOŚĆ!!!

SEba

POLECAM

Irka z Gorzowa

My mamy odkurzacz COMODO V8 bezprzewodowy, zakupiliśmy u Pana Łukasza , Jesteśmy zadowoleni , stary odkurzacz wystawiliśmy na OLX i jeszcze nam zostało na dwie raty..

Danuta

Prakticoker rewelacja. Używamy z mężem prawie codziennie. Polecam przepisy ze strony www.salute

Maciej z Kielc

Moja mama kupiła Wyciskarke do soków dla mnie i dla siebie pas na pokazie w hotelu Senator w Kielcach. Mi wyciskarka pasuje bo trzymam diete więc jest soki są ok, dla mamy pas masujący też jej pasuje bo pracuje na poczcie. Jakaś firma z Poznania to sprzedała na raty . Wydaje się być ok , Ten sprzęt Salute to chyba Włoskiej produkcji jest . Ogólnie polecam bo pasuje nam wszystko . Latem jeszcze spróbuje zrobić sorbet tą wyciskarką to dam wpis jak wyszło !!

Zostaw merytoryczną opinię o salute Poznań - Poznań

salute Poznań