3 318 189 5 1
anonim Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Ta agencja to jest jakaś pomyłka. Umowy sa z d**y wzięte, niemiłe panie które tam pracują, słabe zarobki - zabierają 1/3 kasy z miejsca w którym zatrudniają. Nie da się dodzwonić żeby coś wyjaśnić. TRAGEDIA NIE POLECAM, czuje się jak więzień.

czesio

Super agencja:):) Polecam Wypłaty zawszę na czas!!!

Tak2Nie2

warszawiak.
@czesio

agencja może i super ale jej pracownicy już nie. Pracowałem na poczcie we wrześniu 2018, pamiętam że umowa była podpisywana na szybko i tylko zostałem poinformowany o karach żadnego grafiku nic więcej. Z osobą która była z ramienia firmy na poczcie kontakt był tragiczny, więcej nie było niż był. szkoda słów. krótko i na temat... NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z TĄ FIRMĄ

Tak4Nie

Pracownik Poczty Nowy wpis
@warszawiak.

Panie Warszawiak , ale wodę to Pan lejesz aż miło - nie da się u nas na poczcie pracować bez grafiku - zanim wejdziesz na obiekt musisz mieć grafik , kartę i parę innych gadzetów pozałatwiane. Jak ci nie pasowało to na firmę nie zwalaj.

Roman Nowy wpis
@Pracownik Poczty

Na jakim stanowisku pracowałeś? Możesz napisać jak wygląda rekrutacja w Fallwork i na jaką umowę można liczyć na początek? W agencjach pracy panują różne warunki zatrudnienia.

Nazwa działu: Handlowy

Dokładnie,jak już ktoś wyżej pisał, mam takie same spostrzeżenia. Agencja do kitu - słyszałam że u nas komuś nie wypłacili pieniędzy i jeszcze głupio powiedzieli"a co nam zrobisz" . Oddzial Gdansk . Ignorowanie telefonow, emaili, piszac do glownej centrali kazali skontaktowac sie z koordynatorem - Patrycja Janczak - i po odpowiedzi ze nie mozna niestety sie z nia skontaktowac centrala tez zamilkla, ile mozna dzwonic do cholery, kilka dni pod rzad i zero nawet smsa zwrotnego.Totalna olewka.A chodzilo o to ze na telefonicznej rozmowie rekrutacyjnej obiecali caly etat, przy wrzuceniu grafiku okazalo sie ze miesiecznie nie wyjdzie nawet 100 godzin, w ogole w polowie miesiaca nie wiedziec czemu grafik byl pusty, moje zapisane zmiany zostaly odwołane aż do konca miesiąca . Jestem młoda ale co gdybym miala zobowiazania lub rodzinę?Nie przejmują sie, ze czlowiek nie ma z czego żyć i jest zawieszony ,ani pojsc do innej pracy ani nic,bo nie wiadomo czy beda kazali przyjsc do pracy czy nie,kara kilka tysiecy za prace na terenie sklepu przez inna agencje itd. Masakra,nie polecam-chyba ze w desperacji

Tak3Nie
Xxx
@xkak

A jakie ma Pani dowody na to, że nie wypłacili pieniędzy? Bo samo stwierdzenie "słyszałam" o niczym nie świadczy-wręcz tego typu opinia może być potraktowana jako pomówienie. Poza tym warto słuchać koordynatora ze zrozumieniem???? jeśli kończy z Panią współpracę podając konkretne powody jak notorycznie niepojawianie się Pani w pracy, wydzwanianie po 60 razy dziennie, o różnych porach dnia i późnym wieczorem jest co najmniej nie na miejscu.

@xkak

Po wystawieniu opinii nastapil blyskawiczny telefon z pretensjami, żądaniem by usunac opinie (prawda to nie pomowienie), nie wysluchiwaniem argumentow.Nagle telefon przestal milczec,ciekawe....A na dowód biling połączen nieodebranych czy brak emaili na skrzynce ; Ja nie mam sobie nic do zarzucenia a jesli pani P.J uważa dyskusje za krzyki w moją stronę to powodzenia :) trzeba myslec wczesniej i budzic sie w pore hehehe

@Xxx

Dlatego napisałam - słyszałam. Nie napisałam - tak było na 100%, choc i można się tego dowiedzieć bo historia (o ile nie usunięta jak u mnie) zostaje na stronie - grafiki, wynagrodzenia, jakieś swiadczenia itd. Po 2 na bilingach są godziny - dzwoniłam tylko w godzinach pracy ,łącznie ok.15 razy w ciągu 2 tygodni,a nie 60 czy więcej w różnych porach - maili też było tylko kilka,ok.5. Nie jestem jakąś spamerką a za KŁAMSTWO można odpowiadać prawnie. Po 3 - żadnego emaila nie dostałam , choć sprawdzam skrzynkę cały czas; Wypada poinformować o zakonczeniu współpracy, z czystej przyzwoitości bo człowiek też nie wie, co się dzieje, czy ma szukać pracy dalej czy czekać na telefon; Jeżeli komus obce jest pojęcie kultury osobistej, empatii a swoją pracę uważa za prestiż i innych traktuje z góry i chwyta się wszystkiego,żeby ratowac "opinię",to cóż....na to trzeba sobie zapracować, nic nie ma za darmo.

@Xxx

I jeszcze jedno - jeśli pracę zaczynam od godziny 15, to nie będę na miejscu o 14:30 żeby w Skarbcu wyjąć całą kasetkę i przygotować się, to trochę zajmuje.Mam płacone od godziny 15 więc jestem na miejscu o 15.Nie będę robić za free. Więc to nie jest żadne spóźnienie tylko naciąganie faktów.Nie było problemu z tym,żebym została dłużej jak nie było ludzi więc dlaczego jest problem w drugą stronę???? Spóźniłam się tylko raz, 2 godziny, ale dzwoniłam rano , uprzedzałam że się źle czuję i być może wcale nie przyjdę (bo na platformie nie ma możliwości wypisania się ze zmiany czy nawet chatu).Kazdemu może wypaść choroba, zle samopoczucie czy wypadki losowe. Porażka na całej linii, naprawdę. Żeby mieć szacunek trzeba sobie na to zasłuzyc.

Tak4Nie
Olga
@xkak

Tak sobie czytam Twoje komentarze i się zastanawiam.Sama pracowałam przez oddział w Gdańsku i problemów nie miałam żadnych. Ok-koordynator mógł Cię jakoś zdenerwowac ale to nie powód żeby wypisywać takie rzeczy. Bo sory ale moje wrażenie jest takie że chyba z Tobą nie do końca jest coś tego... Tyle komentarzy w tak krótkim czasie - opanuj się dziewczyno bo powiedzą że jesteś niezrownowazona ????

@Olga

Ja nie wiem czemu.Może odpowiadało Ci kilka godzin miesięcznie i nie dzwoniłaś o nic, może był ktoś inny na tym stanowisku i wyjątkowo Ci się udało.Skoro piszesz że czytałaś komentarze to powiedz gdzie Ty widzisz niezrównoważenie, nie wiem czy wiesz ale istnieje limit znaków i w kilku komentarzach lepiej jest czytać niż w jednym.Ja czytałam opinie o Fallwork jeszcze przed rozpoczęciem pracy ale mówiłam sobie:a, nie nastawiaj się negatywnie,na własnej skórze się przekonasz.I się przekonałam.Zresztą i tak w Polsce jestem na chwilę i chcialam sobie wypełnić czas tą pracą i nie miałam zamiaru przedłużać umowy, praca w sklepie może być przechodnia, ale nie na kilka lat czy całe życie, mi na tej pracy jakoś specjalnie nie zależało, żeby trzymać się jej kurczowo.Nie to nie-ale wypada dać znak życia,a nie ignorować telefony i rzucić je w kąt by po 2 tygodniach odezwać się tylko w swoim interesie.Nie toleruję chamstwa i kłamstwa niezależnie od stanowiska, takie rzeczy to chyba tylko w Polsce, naprawdę.Ktoś kto pracuje z ludźmi powinien umieć się z nim obchodzić i tyle.Pani Patrycja widać ma bardzo ciężką pracę, skoro telefon rzuca w kąt a na forach na bieżąco czatuje i czyta opinie o sobie, które zapewne są prawdziwe, z powietrza się nie wzieły; i uzywa telefonu sluzbowego tylko po to, żeby nawrzucać komuś bez powodu :) Bo przecież, jak mówi, ktoś jej kazał nie odbierać telefonów (tak można zrozumieć z tysiąca bezuzytecznych słów i szumu w tle).Taka jest prawda, ja nie wiem skąd oni tych pracowników biorą i jak można kogoś takiego dać na takie stanowisko.Znajomości?Nie mój interes, ale niech ludzie wiedzą jak jest :) od tego jest internet, a na opinie każdy sam sobie pracuje i nie będzie na śmieszne żądania kasował tego. Zapewne to nie ostatni portal na którym nie tylko ja ale i inni wystawią opinię :)

Olga
@xkak

Ok, nie pracowałam w markecie i zatrudniała mnie inna osoba. Nie zamierzam bronić osoby, której nie znam ale z drugiej strony współpracę z firmą wspominam dobrze i jako byłemu pracodawcy nic nie mogę zarzucić. Masz swoje argmenty- ok, ale czy faktycznie jesteś bez winy? Kilka wpisów wyżej wypowiada się chyba osoba cię zatrdniająca- nie zostałaś zwolniona bez powodu tylko za nieobecności w pracy. Pracując na umowę o pracę byłabym zwolniona za to dyscyplinarnie. Czemu widzę niespójność w twoich wypowiedziach? Na początku piszesz, że tak chciałaś pracować a oni Cię zwolnili niedobrzy, a teraz że i tak nie chciałaś przedłużać umowy. Zdecyduj się.

@Olga

Owszem, chciałam sobie zabić czas tą pracą, ale nie na siłę.Praca na kasie to naprawdę żaden prestiż żeby się bić o taką pracę.Nie trzymałam się jej kurczowo i czekałam aż umowa wygaśnie , tyle , że przez ten głuchy miesiąc mogłam pracować gdzieś indziej czy już wyjechać, gdybym wiedziała. Jakbym to zrobiła to mogłby ktos zadzwonic z pretensjami i musialabym stawic sie w pracy. Jaki to problem wykonac jeden telefon?Jakbym dostała emaila czy smsa (jesli np.ktoś boi się zadzwonić i powiedzieć papa) to nie czepiałabym się, ale denerwuje mnie (usunięte przez administratora) unikanie, a teraz jeszcze pretensje nie wiadomo o co. Nie wiem kto się wypowiadał wyżej, jesli p.Patrycja to kłamie i dlatego w nastepnych postach wyjasnilam wszystko

Max Nowy wpis
@xkak

Widzę niezły wątek się tu zrobił hehe. Pracowałem w Simply w, Gdyni jak jeszcze obsługiwał nas ten chłopak z Poznania I to dopiero był kosmos. A tu widzę koleżanka jedzie na koordynatora za to że ją zwolni i wpisali z grafiku bo się w pracy nie pojawiała, czad :) chyba faktycznie jesteś młoda bo byś wiedziała że jak się nie pojawia w pracy i nie daje usprawiedliwienia jak chociażby zaświadczenie od lekarza to jest to tak jakbyś porzuciła pracę. To ty miałaś obowiązek informacji o nieobecności a nie koordynatorka wydzwaniania czy będziesz. Serio masz pretensję i jedziesz z nią jak ze (usunięte przez administratora) skoro sama jesteś sobie winna? Skoro nie mogłaś się do niej dodzwonić potrzeba było iść zapytać do sklepu. Sorry ale każdy z moich pracodawcow by Cię wywalil bez slowa jakbyś nie przyszła ze 2 razy bez usprawiedliwienia (chyba że przedstawilas im L4 to sorry).

Adonis

Nie dziwię się, że agencja ma nazwę Fallwork czyli Upadek Pracy. Wysłałem w Poniedziałek CV na ofertę "Sprzedawca na Lotnisku w Pyrzowicach" którą wrzucili w serwisie infopraca.pl. Zadzwoniłem we wtorek żeby się coś dowiedzieć, to kazała Pani Hanna Bialas dzwonić po 14:00 bo jest na spotkaniu. Po 14:00 człowiek dzwonił z 3 razy, nie odbiera. Na drugi dzień w Środę dzwonię ponownie nie odbiera, ale oddzwania po 17:00 żeby przesłać jeszcze raz CV tym razem na jej email bo o dziwo nie mieli poprzedniego wysłanego przez infopraca. Dodatkowo informuje, że zadzwoni w czwartek w celu ustalenia godziny rekrutacji na Piątek. Nie dzwoni przez cały dzień, dzwonię sam po 17:00 nie odbiera. Dzisiaj Piątek dzwoniłem od rana już 3 razy, ponowne ignorowanie telefonów. Napisałem w końcu SMS, czy ktokolwiek u nich odbiera telefony i nadal cisza. To chyba żadna agencja pracy tylko jakiś pic na wodę. Nie wiadomo po co wrzucają oferty, skoro potem nie kontaktują się z kandydatami i marnują ich czas. Nie polecam

Małgorzata
@Adonis

Z tego co mi wiadomo to na forum obowiązuje ochrona danych osobowych. Tak czy inaczej - osoba rekrutująca w Fallwork powinna oczywiście się z Tobą skontaktować, ale różnie mogło być. Jeśli masz możliwość udania się bezpośrednio do agencji, to warto byłoby to zrobić. Jak sądzisz?

@Małgorzata

Mógłbym jeśli mieszkałbym w pobliżu ponieważ osoba kontaktowa jest w Poznaniu a ja w okolicach Katowic, więc nie ma możliwości spotkać się bezpośrednio. Choć to Oni prowadzą rekrutację w moim okręgu zamieszkania. Poza tym mówią, że nie mają czasu odbierać telefonów bo pracują w godzinach od 9:00 do 17:00 tylko, że akurat kandydat dzwoni najczęściej w ich czasie pracy. Podobno mają problemy bo pracują w 7 osób , więc nie ma kto odbierać non stop połączeń, gdy jednocześnie mają kandydatów w biurze, ale o dziwo czytać komentarze w sieci w tym samym czasie już potrafią. Więc kwestia organizacji :)

Ana
@Małgorzata

Zakładam ze bronicie się sami anonimowo , zacznijcie wykonywać swoją prace poprawnie a nie będziecie musieli się bronić

Nomad
@Adonis

Adonis, 20+: wysłałem cv i powinni oddzwonić tego samego dnia? Żałosne.

Roman
@Ana

Myślisz, że negatywne opinie biorą się od osób, które nie wykonują dobrze swojej pracy? A ja Ty masz doświadczenia z tą firmą? Jestem ciekaw.

@Ana

Tez tak uważam :)

@Adonis

Tak to jest jak zatrudniają ludzi z ulicy.Pracowałam 2 razy przez agencję i nie było żadnych problemów czy wywyższania się, wręcz przeciwnie.A ta firma to jakiś zlepek ludzi z najniższych warstw społecznych którzy uważają się za nie wiadomo kogo sądząc po ich tonie wypowiedzi w stosunku do mnie czy innych pracowników; Chyba nie zdają sobie sprawy z tego,że" zwykły pracownik" może mieć lepsze wykształcenie i być na wyższym poziomie od nich

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Kasia

Pracuje przez FallWork w PGNiG i nie narzekam, kasa na czas umowa o pracę z paskami z wypłatami ten nie mam problemu. Może to zależy od lokalizacji.

Roman
@Kasia

A powiesz coś więcej na temat formy zatrudnienia, jaką oferują? Czy oprócz pensji podstawowej oferują jakieś ubezpieczenie? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Ana
Nazwa działu: Produkcja

Zostałam zaproszona na rozmowę gdzie ogłoszenie było wystawione 2.09 , po czym przychodzę 7.09 (telefon był przed weekendem) i dowiaduje się ze na dane stanowisko jest już komplet ... następnie pani Kornelia wciska mi oferty które są nieadekwatne (cały center) do ogłoszenia które jest już zajęte . Kto mi zapłaci za dojazd ok 50 km by usłyszeć coś co równie dobrze można było przekazać przez telefon . Nie polecam pośrednika , skoro takie są techniki na „dzień dobry” to warunki pracy u pracodawców musza być podobne .

Adonis

Dla wszystkich niecierpliwych osób tak jak Ja, odnośnie kontaktu z agencją stwierdzam, że czasami warto uzbroić się w cierpliwość i odrzucić niepotrzebne zmartwienia. Kontakt w sprawie informacji odnośnie miejsca pracy, warunków itp. okazał się rzetelny. Agencja sprawnie i szybko zorganizowała spotkanie rekrutacyjne z pracodawcą. Cały proces zamknął się w obrębie jednego tygodnia, więc jako kandydat do pracy, nie musiałem się niepotrzebnie obawiać, że trzeba będzie czekać nie wiadomo jak długo i czy cokolwiek uda się załatwić. Pracownicy agencji pracują w mały zespole i nie zawsze danego dnia mogą porozmawiać telefonicznie z kandydatami. Mimo wszystko nie ma co się obawiać, ponieważ pracownicy agencji nie zapominają o swoich kandydatach, jeśli nie uda się dodzwonić w danej chwili, zawsze starają się oddzwonić w wolnym momencie. Jeżeli danego dnia nie mogą oddzwonić w godzinach między 9-17, oddzwonią sami w dniu następnym. Polecam i nie ma się co bać, bo wszystko będzie OK :)

Małgorzata
@Adonis

Dziękuję za Twoją opinię. Czy udało Ci się dostać pracę? Możesz napisać nieco więcej na temat warunków zatrudnienia oferowanych przez firmę Fallwork?

Kamilek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.
Nazwa działu: Handlowy

Jak jest ustalany grafik w niedziele?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

18 września widziałem ogłoszenie o prację jako Operator na Nuzle.pl, wiecie jak duże są progi prowizyjne w firmie Fallwork?

Gosia

Bydgoszcz. Wielokrotne próby skontaktowania sie z osoba odpowiedzialna za rekrutacje. Rozmowa i obietnica uzyskania informacji bez skutku.

Slawoooo

Miałam okazję rozmawiać telefonicznie z Panią Daria. Prace zaczynam od jutra w Ośrodku wypoczynkowym jako kelner . Formalności załatwione w jeden dzień. W weekend Pani Daria była pod telefonem co rzadko się zdarza w Agencji. Zazwyczaj nikt telefonu nie odbiera. Póki co jest ok. Jutro dam znać czy praca też wypaliła xd

Marcin
@Slawoooo

Od Twojego wpisu minął już prawie miesiąc, co możesz w takim razie powiedzieć o pracy? Jestem ciekaw czy jesteś z niej zadowolony i poleciłbyś ją innym osobom odwiedzającym to forum. Takie szczere, rozbudowane opisy są bardzo cenne dla potencjalnych kandydatów więc warto im pomóc.

polki

fallwork kraków nieporozumienie w ogóle nie współpracują z pracownikami tylko ustawiają godziny pracownikowi tak jak pasuje sklepowi bez zgody pracownika zapisujesz sie na 5 godzin a oni bez twej zgody ci przedłużają o 3 bo nie ma ludzi włażą w cztery litery kierownikom sklepu

Niezręczna

Agencja porażka, (usunięte przez administratora)Dziwie się że jeszcze jej nie zwolnili. Wykształcenie to ona ma pewnie niepełne podstawowe. Żeby się do nich dodzwonić to trzeba sporo czasu, a jak sie dodzwonie to trudno cokolwiek z nimi załatwić bo się język plącze i o niczym nie ma pojęcia.

Tak8Nie1
@Niezręczna

Bardzo prosiłabym o kulturalne wypowiadanie się na forum. Szanujmy się wzajemnie. Czy pracowałaś w Fallwork czy jedynie starałaś się o podjęcie pracy w tym miejscu? Nie wynika to jednoznacznie z Twojej wypowiedzi, a punkt widzenia zawsze jest istotny.

TakNie4
@Paulina

Pracowałam w tej agencji. Skoro piszę jakie miałam doświadczenie z agencją, to jasno wynika że musiałam pracować w tej firmie nie uważa Pani ? Jeśli wymaga Pani kulturalnej rozmowy to proszę pierw kultury nauczyć swojej podopiecznej z biura z Warszawy bo tej Pani słowo kultura jest napewno obce, a szacunek niestety ale musi być wrodzony bo tego nie da się nikogo nauczyć,. Gdyby wasza agencja szanowała ludzi to na miejsce kierownicze nie daliby Państwo takiej osoby jaka jest w Warszawie, ale niestety miałam przyjemność mieć styczność z tą osobą i wiem co mówie, a jak boicie się odbierać telefon od ludzi, lub robicie to celowo to może warto zakończyć działałność w zatrudnianiu ludzi, bo jak chcecie traktować swoich pracowników jak śmieci i trzepać tylko pieniądze, to jest to bardzo przykre jak okradacie ludzi. Nie chce mieć nigdy więcej doczynienia z tą agencją i żałuje że u was pracowałam NIE POZDRAWIAM !

Tak14Nie1
Telefon
@Niezręczna

Wiele osób na forum pisze, że do agencji nie może się dodzwonić. Nie rozumiem więc jak oni działają. Postanowiłem sam sprawdzić : z internetu ściągnęłam numery do ich oddziałów: Poznania, Warszawy, Gdańska i Krakowa i wykonałem po jednym telefonie. Efekt: Poznań- (stacjonarny) telefon milczy, nikt nie oddzwonił Warszawa (końcówka 302)- sytuacja jak powyżej Gdańsk (końcówka 069)- w trakcie połączenia sms że osoba jest na spotkaniu i oddzwoni w przeciągu pół godziny. Faktycznie po ok. 20 min połączenie. Powiedziałem, że szukam pracy. Kobieta w słuchawce grzecznym i spokojnym tonem wybadała jakiej pracy szukam i przedstawiła oferty. Podała maila do wysłania cv i adres biura więc wydaje się, że tu jest prawidłowo Kraków- (końcówka 341)- telefon odebrany, oferty pracy przedstawione z naciskiem na pracę w markecie, trochę od niechcenia ale pomińmy to- test zaliczony. Wyszło 50/50 więc dość neutralnie.

Tak10Nie
@Telefon

Nie ma co się dziwić że Warszawa nie odbierała, kiedy kierowniczka biura siedzi i udaje że coś robi... a pracownicy biorą z niej przykład...

@Niezręczna

Niestety, nie wiem, o kim piszesz. Musisz być świadoma tego, że nie jest w żaden sposób powiązana z firmą Fallwork. Chcę jedynie zdobyć jak najwięcej rzetelnych informacji na temat tego pracodawcy, a więc nie doszukuj się w moich wpisach niczego podejrzanego. Widzę jednak, iż masz bardzo poważne zarzuty wobec tego pracodawcy. Skoro nikt nie odbiera tam telefonów, to może warto byłoby po prostu udać się do siedziby firmy i bezpośrednio porozmawiać z jej Dyrektorem. Jak uważasz?

@Paulina

Skoro Dyrektor zatrudnił taką osobę i ją trzyma to skoro widzi jak pracuje jego podopieczna i nic z tym nie robi to czy jest sens dyskutować również z dyrektorem ? nie wydaje mi się....

?
@Niezręczna

Skąd wiesz że widzi? Może właśnie nie ma świadomości? Bo przecież Centrale maja w Poznaniu

Tak10Nie1
@Niezręczna

Rozumiem. Jednak zawsze warto jest próbować. Może w trakcie rozmów doszlibyście do jakiegoś - chociażby częściowego - porozumienia. Chciałabym też wrócić do tematu warunków zatrudnienia, na jakie można liczyć, pracując poprzez agencję Fallwork. Powiedz, czy zawsze macie tam umożliwiony dostęp do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej? Opisz nam proszę dokładnie tę kwestię.

Mac

Pracuje w Olsztynie i jest ok-wynagrodzenie terminowo, koordynator odbiera telefony, grafik elastyczny. Minus za bałagan na sklepie ale na to chyba koordynator nie ma wpływu - zdarza się że kilka godzin przed zmianą przesuwają godziny pracy i nie do końca wiesz jak jutro będziesz grafikowany. Dorabiam też na serwisie przez inną agencje więc mam porównanie i widzę że w Fallwork to zdecydowanie lepiej funkcjonuje.

Tak7Nie1
@Mac

Co prawda niniejszy wątek dotyczy oddziału firmy Fallwork, który zlokalizowany jest w Poznaniu, ale i tak bardzo dziękujemy Ci za Twój wkład w dyskusję. Przy okazji mogłabyś napisać nam coś więcej odnośnie warunków zatrudnienia, które Ci tam zaoferowano. Napisałaś, że grafik masz raczej elastyczny, a jak rzecz ma się, jeśli chodzi o urlopy? Pracodawca nie robi problemu z przyznaniem go?

Radek

Taki spokój na forum bo dobrze się pracuje z agencją?

Eneretyk Gdańsk

Niebawem przechodzę na umowę do Klienta - uważam jednak że obsługa pracowników tymczasowych w Agencji jest na bardzo wysokim poziomie- konkretnie, profesjonalnie, pro pracowniczo. Żadne zapytanie nie pozostaje bez odpowiedzi, reakcja Pani Kierownik jest niemal natychmiastowa- zawsze udziela szczegółowych odpowiedzi (aż czasami podziwiam Panią Iwonę za cierpliwość ; i pozdrawiam serdecznie :)) )

Tak30Nie2
Krzysztof
@Eneretyk Gdańsk

Zgadzam się z przedmowcą-bezproblemowa współpraca.

Tak26Nie1

Iwona Smółkowska
@Eneretyk Gdańsk

Dziękuję i także pozdrawiam :-)

Wkurzony
@Eneretyk Gdańsk

Jak bieżąca współpraca (jak nic od nich nie chcesz) przebiega bez zakłóceń tak w sytuacji kiedy czegoś potrzebujesz zaczynają się schody. Dostałem dostęp do systemu przez który można składać wnioski o zaświadczenie. Na dokumenty czekałem ponad tydzień. Ale to pół biedy bo został wystawiony błędnie! Poprosiłem o korektę i tu skandal - pisałem, dzwoniłem kilkakrotnie do kadr i zero reakcji! Bujalem się z nimi ponad miesiąc. Dopiero wizyta w oddziale przyniosła skutek - początkowo koordynator który był obecny chciał odesłać mnie z powrotem do kadr ale na szczęście zareagowała Pani która była w pokoju obok-wyjaśniłem jej z czym mam problem. Zadzwoniła do kadr i po kilku dniach miałem poprawione zaświadczenie. Gdyby mi nie pomogła zostałaby tylko wizyta w PIP.

Tak22Nie1

GDA
@Eneretyk Gdańsk

Zgadzam się- współpraca godna polecenia. Szkoda tylko że barwy nie te co trzeba -Pani Kierownik będzie wiedzieć o co chodzi ;))))

Tak15Nie1
Marcin
@Wkurzony

Faktycznie ta dziewczyna z biura (chyba menadżerka) jest najbardziej ogarnięta. Mi też załatwiła zaświadczenie od ręki. Z kasą problemów nie miałem nigdy, zawsze na czas. System też mają fajny-sam wybieram dni pracy więc spoko. Dla mnie jedna z lepszych agencji w Gdańsku.

Tak11Nie
przemusiek25
Nazwa działu: Handlowy

Zachęcają hasłami: wypłata tygodniówka, wypłata przed świętami, wypłata przed majówką. Jedno wielkie kłamstwo. (usunięte przez administratora) Mimo dopełnienia wszystkich formalności. Nie polecam. Wręcz odradzam

Tak3Nie2
AgaBabaJaga
 Rekomendacja
@przemusiek25

Ja nie mam zastrzeżeń wypłatę dostałam na czas i co do grosza.Jesli chodzi o grafiki Koordynatorka powiedziała że mogę ustalić go z kierownikiem sklepu a jeśli nie było by godzin bądź chciałbym dodatkowe to mam dzwonić.Wiec ustalamy sobie wspólnie z kierownikiem sklepu grafik i to Ona kontaktuje się z biurem a mnie nic nie obchodzi po za przyjściem do pracy.

Tak3Nie1
Poczta

Celowo zatajają warunki umowy i naciskają na podpisywanie w pośpiechu,tak aby nie można się było zapoznać z umowami,po podpisaniu jesteś zastraszany i szantażowany karami finansowymi,oto fragment ich regulaminu, paragraf 5- kary i potrącenia,w skrócie wygląda to tak,że jeżeli że jeżeli zrobisz 80% wyśrubowanej normy zabierają ci 25% wynagrodzenia,jeżeli zrobisz tylko 50%,nie masz zapłacone w ogóle,zainteresowanym prześlę kopię regulaminu. jednym słowem wyzysk i niewolnictwo,PIP zostanie oczywiście powiadomiona,jeżeli spóźnisz się z jakiegoś powodu do pracy,płacisz im 26zł za godzinę,to samo jeżeli nie wypowiesz umowy z 10 dniowym terminem i zrezygnujesz z pracy,straszą wtedy windykacją,albo każą płacić sobie dniówki.

Tak16Nie1
Fiszer
@Poczta

Czy mógłbyś zamieścić skan tego dokumentu w jakimś miejscu, gdzie można go pobrać i przekonać się na własne oczy, np. link do Google Drive lub coś podobnego? Na pewno można uzdrowić sytuację. PIP w przypadku umów śmieciowych nie może pomóc zbyt wiele, ale zazwyczaj udziela bezpłatnej porady prawnej. Jeżeli była to umowa na czas określony to już trochę inna para kaloszy. Tego rodzaju absurdalnie restrykcyjne umowy należy poddawać pod wątpliwość i osąd gdziekolwiek się da, gdziekolwiek można liczyć na jakąś pomoc.

tkanka
@Poczta

Zadzwonilem w sprawie pracy dla kierowcy jedna szalona niekapetencja kolezanka z która rozmawiałem wczoraj i obiecala umowic mnie na spotkanie z pracodawca w Niemczech nie ma a pani odbierajaca telefon "steka" przez telefon i mowi o poważnym "podejściu"do pracy . Ta agencja to jakiś zart.Ja zaplanowałem wyjazd zpolski do niemiec a pani poszla do lekarza i nie raczyla mnie o tym poinformować.Poprostu tam pracują jakies dwie (usunięte przez administratora)Naprawde nie polecam

@tkanka

FallWork. Chętnie sprostujemy Pańską opinię ale bez używania przekleństw i obelg. Podesłał Pan swoje CV do koleżanki prowadącej projekt, został Pan poinformowany że pracodawca zatrudnia w tym projekcie bezp[ośrednio i kierowcy otrzymują umowę niemiecką. Został Pan również poinformowany, że Pańskie CV zostanie przetłumaczone na niemiecki, a koleżanka zadzwoni do Pana aby któtko zweryfikować język, bo jest on istotny, a następnie zorganizujemy spotkanie osobiste. Pracodawca ma prawo, zapoznać się z doświadczeniami osoby, którą chce przyjąć do pracy i z nią porozmawiać, praoszę Pana. Wszyscy kierowcy przeszli taką ścieżkę, starali się o pracę i ją dostali. Nikt nie obiecał Panu spotkania z pracodawcą, bez wcześniejszego przejścia przez rekrutację. To Pan cały czas twierdził, że musimy to spotkanie zorganizować natychmiast, bo jest Pan akurat w okolicy, a dwa razy na darmo nie będzie Pan jeździł. Nasz Klient chce pracować z polskimi kierowcami, ma dla nich dobre warunki, ale ma prawo także zweryfikować doświadczenie i język i zaprosić do siebie osoby, po rozmowie, a nie dlatego, że akurat są w okolicy. Życzymy oczywiście powodzenia w poszukiwaniu pracy. Być może ktoś z pracodawów zdecyduje się Pana przyjąć, bez angażowania Pana osobiście i bez marnowania jak to Pan raczy sugerować Pańskiego czasu. Przy okazji wszystkich Kierowców, którrzy mogą poświęcić chwilę na rekrutację zapraszamy do odszukania naszej oferty i aplikowania.

Rekruterka
@tkanka

Szanowny Panie, Chciałam wyjaśnić kilka istotnych szczegółów: Prosił mnie Pan w pierwszej kolejności o wyjaśnienie 4 spraw z pracodawcą. Ponieważ, mimo nieobecności w pracy w czwartek i piątek, byłam przez ten czas w stałym kontakcie z moją szefową, dostałam te informacje za jej pośrednictwem. Byłam gotowa zadzwonić do Pana w czwartek i porozmawiać o tych kwestiach. Jeśli rozmowa zostałaby oceniona obustronnie pozytywnie, byłam gotowa poinformować (również w czwartek) pracodawcę o Pana chęci przyjazdu w piątek. Nie mogłabym Pana umówić z pracodawcą bez wcześniejszej weryfikacji językowej, tym bardziej, że w dokumentach deklaruje Pan słabą znajomość niemieckiego. A do tego projektu niezbędna jest dobra. W mowie i piśmie. Rozmowa taka nie odbyła się, ponieważ w czwartek nie wyraził Pan zainteresowania rozmową ze mną. A ja mam zasadę, że nie zabiegam o kontakt z kandydatem, który tego kontaktu nie chce. Powyższą odpowiedź napisałam, żeby zrozumiał Pan, że moim zamiarem nie było ani oszukanie Pana, ani zaniedbanie Pana kandydatury. Porozumienie na linii rekruter - kandydat wymaga jednak obustronnych chęci i starań. Życzę owocnych dalszych poszukiwań.

xyz

Nie polecam pracy za ich pośrednictwem w Auchan Komorniki - zrezygnowałam po jednej miesięcznej umowie. Słaba koordynatorka, opóźnienie w wypłacie.

Tak8Nie1

Xxx
Nazwa działu: Finanse

Szukają ludzi na krótki czas A umowa totalne dno gdy przychodzi do wypłaty trzeba się prosić żeby cokolwiek dostać bo inaczej to można zapomnieć o wypłacie. Pani która się tym zajmuje jest nie miła i prawdopodobnie chcą zatrzymać wszystkie pieniądze dla siebie A nie płacić wypłat tak że nie polecam współpracy.

Ipocotokomu
Nazwa działu: Handlowy

Za 7h pracy dostałam 44 zł . Porażka nie polecam. I za szkolenie nie płacą mimo że pracowałam 6h. Nie dajcie się nabrać!

P.

Zabawne, że niektóre negatywne komentarze "same " znikają ze strony... Osobiście pisałam komentarz, którego już nie ma, a zapewniam, że nie było w nim wulgaryzmów czy innych niedozwolonych rzeczy (chociaż i takie cisną się na usta)... Maciej zna sposoby, żeby pozbyć się negatywnych opinii :)

Tak15Nie2

Szlak_65
@P.

Pewnie że znikają bo jak firma ma wykupiony odpowiedni Pakiet to na goworku można usuwać niewygodne komentarze :)

Tak7Nie1

Janusz

Fallwork to lider w branży HR więc nic dziwnego, że konkurencja próbuje zaszkodzić!!!

Tak1Nie6

Pytanko
@Janusz

Jaki lider? Według kogo? Jakieś źródło?

Tak8Nie

Ktoś
@Pytanko

A ty kim jesteś ? - jakieś CV , życiorys ???

Pytanko
@Ktoś

Byłym pracownikiem fimr FallWork. Po co ci moje CV (tak poza tym CV to życiorys mój drogi) ? Pytam o źródło informacji, że Fallwork to lider branży HR ( bo takie stwierdzenie padło wyżej) więc pytam- według kogo. Poproszę o źródło, tytuł, artykuł lub link. Pozdrawiam :)

PiP

Może zarząd niech się zainteresuje tym co się dzieje w biurze w Warszawie

Tak16Nie1

Alicja
@PiP

Tam zarząd nawet obraża swoich wewnętrznych pracowników wyzywając ich od "głupków" i tym podobnych

Tak14Nie1

rekruterka

Jak macie jakieś problemy z biurem albo wypłatami piszcie na ten adres kontakt@fallwork.pl, jest to adres to zarządu można jak kilka pism tam trafi to ruszą głowami

x

Nie polecam wspòlpracy z fallwork

Tak10Nie2

Saska

@Resia, nie wiem czy miałaś bezpośrednią styczność z oddziałem w Warszawie, ale prawda jest taka że tam jest totalny (usunięte przez administratora) i masakra. 1. Straszą tylko Karami jak nie przyjdziesz do pracy na poczte 2. Umowę podpisują na szybko i nie dają doczytać bo zaraz widać jak osoba która dawała umowę stoi nafochowana 3. Układanie grafiku to kompletna kpina, osoba z ramienia fallwork która siedzi na poczcie, często nie ma tego chłopaka w pracy a jak już się łaskawie pojawi to nie ma czasu. Więc z grafikiem trzeba dzwonić do odziału w Warszawie, gdzie jest również mega problem się dodzwonić 4. Kierownicy na poczcie w trakcie zmiany traktują Cię jak śmiecia, musisz szybko przekładać paczki 30KG z taśmy, masz na to 15 sekund bo potem idzie kolejna paczka, jak sie nie wyrabiasz to kierownik wydziera na ciebie morde 5. Dają umowę zlecenie i narzucają godziny pracy a na Umowie Cywilnoprawnej takie coś podlega pod Sąd - nie wspominając o karach które są w umowie. Współpraca z osobami bezpośrednio z Fallworku to gorzej niż dno, osob która siedzi na poczcie jest niekopetętna a o osobach z oddziału w Warszawie nie wspomne

Tak18Nie

Resia

Kompletnie się nie zgadzam w wcześniejszymi opiniami. Warunki dobre, wynagrodzenie na czas zgodnie z umową. Uważam że nie ma na co narzekać.

Tak2Nie3
WaśliAdam

Ta agencja to jest totalne dno. Byłem w oddziale w Warszawie ponieważ byłem zainteresowany pracą przy sortowaniu Listów. Umówiono mnie na godzine 14 co sie okazało po przyjeździe zostałem odesłany do domu ponieważ była w biurze agencji straszna kolejka osób i jak stwierdziła Pani w blond włosach na krótko obcięta że nie ma dzisiaj czasu żeby się mną zająć i zostałem zaproszony na kolejny dzień. W kolejnym dniu przez tę samą Panią zostałem usadzony w pomieszczeniu gdzie czekałem na nią ponad 1h. O samej pracy nie dowiedziałem sie kompletnie NIC!!!!!! natomiast zostałem poinformowany o tym jakie będę otrzymywał kary i potrącenia z wypłaty jak nie przyjde do pracy. Również Pani mi powiedziała że jak tylko raz nie przyjde w grudniu do pracy to wypłaty nie otrzymam przed świętami tylko Po świętach, żebym dostał wynagrodzenie na święta musze być w pracy w każdy dzień. Umowę dostałem dosłownie na chwile ponieważ Pani która mnie rekrutowała pokazała mi tylko w których miejscach mam wypełnić formularz i podpisać papierek i tyle moje oczy oglądały umowe.... WSZYSTKO NA SZYBKO!!! Jako że moja trudna sytuacja zmusiła mnie do tego by tu pracować, mój grafik został ustalony na 12 dni pracy pod rząd bez dnia wolnego.. TO JAKAŚ KPINA!!! Wciskają komuś grafik na tyle dni pod rząd ale jak w któryś dzień nie przyjde to dostane karę i wypłatę po świętach gorzej jak niewolnictwo. Dodam dla zainteresowanych że agencja do niczego sie nie nadaje ale przykład idzie chyba z góry ponieważ ta Blond Panienka która mi podsunęła umowę łaziła po korytarzu i niesamowicie przeklinała pod nosem.. kultura na NAJWYŻSZYM POZIOMIE BRAK SZACUNKU DLA PRACOWNIKA, WYZYSK i NIEKOMPETENTNE OSOBY NA STANOWISKACH. NIE POLECAM OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!!

Tak16Nie

Ninesinteri@
@WaśliAdam

Witam, Ja na szczęście nie podjąłem z nimi współpracy bo jak usłyszałem o karach to dałem sobie z nimi spokój :-) , ale to prawda że umowę karzą podpisywać na szybko i nie pozwalają przeczytać. Jak masz z nimi duży problem i sie boisz o pieniądze zgłość ich do Państwowej Inspekcji Pracy żeby skontrolowali ich co oni wyrabiają bo w głowie mi sie nie mieści aby umowa była tak skonstruowana żeby były w niej kary, to jest niezgodne z prawem aby za przepracowane godziny zabierali pieniądze. Chętnie Ci Pomogę przy problemach jeśli będziesz z nimi coś miał nie tak. Mogę iść razem z Tobą do PIP i ich zgłosić. 13 dni pracy to najlepiej sie zacharować na śmierć a jak potem nie dasz rady przyjśc to ci zabiorą pieniądze. Złodziejstwo w biały dzień Zostawiam mojego -e-maila na wszelki wypadek: (usunięte przez administratora)

Tak10Nie

Smutna

Pieniądze terminowo doszły i dobrą kwotę nawet wysłali jestem zadowolona po przejściach z inna firma

Zostaw opinię o Fallwork - Poznań

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie