Opinie o Fallwork Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fallwork Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Fallwork Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Fallwork Sp. z o.o. w Poznań

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Ashar

U was też wprowadzili coś takiego Jak " przerwa nie przysługuje " ?? A jeśli się na nią skusisz to masz obowiązek ja od pracować??

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Czy nowo zatrudnione osoby w Fallwork Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

ikonka

Sprawdź 44 opinie klientów firmy Fallwork Sp. z o.o. w Poznań.

Sprawdź

Nieistotne jest imię

U mnie w Łodzi też

Marcin
@Nieistotne jest imię

Ale jak to? Przerwa przecież zawsze powinna być zagwarantowana, nie jest tak? Przy okazji może powiesz mi coś o zarobkach w Fallworku, jesteś zadowolony z otrzymywanej pensji? Może podasz jakieś widełki? :D

Monika
@Ashar

Hm, jak to? Nie za bardzo rozumiem.. Wyjaśnisz dokładniej tę kwestię? Pytasz też, czy tutaj wprowadzili coś takiego... Rozumiem w takim razie, że nie jesteś pracownikiem Fallworku, tak?

Edit

Tak Carrefour Gniezno też ma zabrane przerwy I nie możemy odpracować

@Monika

Jestem od ok 2 lat, dlatego pytam czy w innych miastach w sieciach carrefour też przerwy zabrano

kULECZKA
@Ashar

MOJA ZNAJOMA PRACUJE BEZPOSREDNIO W SKLEPIE GDZIE FALLWORK MA LUDZI I TO NIE JEST WINA AGENCJJI. TO CI KRETYNI ZE SKLEPU WYMYSLILI,ZE AGENCJI MOGA OBCIAC PRZERWY WIEC TUTAJ AKURAT AGENCJA NIE JEST WINNA

Dominika
@kULECZKA

Ok (tzn. nie ok, że zabrano przerwy). A w jakich jeszcze sieciach Fallwork ma ludzi? Oprócz Carrefoura, oczywiście.

aga Nowy wpis
@kULECZKA

to prawda.

Jakub Nowy wpis

Agencja godna polecenia, koordynatorzy pomocni, mili i profesjonalni, dbający o swoich pracowników.

Były Pracownik Nowy wpis

Odradzam rekrutowanie na oferty pracy do Olsztyna na Referenta danych. Jest to stanowisko w Enerdze, chamski zespół i koszmarna atmosfera pracy. Znam pracowniczkę, która została w tym zakładzie pobita i zwolniona przez pracownika, który na nią donosił. Była tam mobbingowana, kierownik nie zwraca najmniejszej uwagi. Brak było też interwencji ze strony Fallwork mimo zgłaszania nieprawidłowości. Pracownicy są wyznaczani do pracy fizycznej w piwnicy Energi polegającej na przenoszeniu pudeł po 10‐15kg wypełnionych teczkami z dokumentacją. Praca odbywa się w warunkach szkodliwych dla zdrowia.

logo firmy Regionalny Kierownik Sprzedaży
Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna
(21 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Praca: Fryzjer męski / barber - nowy salon w centrum Poznania!
Strefa Pasji Kamila Siedlewska
(2 opinie)
logo firmy Spedytor operacyjny
Poznań
FreshQ Transport Sp. z o.o. Sp. K.
(13 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Beata

Bardzo polecam agencje pracy fallwork. Jak po wypadku nie moglam juz pracowac na hali znalezli mi prace w biurze. Panie w kadrach same do mnie dzwonily jak brakowalo jakichs dokumentow. Bardzo mile.

Irena
@Beata

I jak tam warunki pracy w biurze? :) Jest szansa na umowę o prace np? :D

Kasix
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.
Kandydat

Ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat wynagrodzenia w pracy na hurtowni w Poznaniu?

Brrrr

Wasi pracownicy są wyjątkowo nieprzyjemni w kontakcie, a to nawet mało powiedziane. Zostałem wulgarnie obrażony przez jakąś wyszczekaną panienkę przez telefon, że szczerze mówiąc nie wiem, czy gdzieś nie zgłosić tych waszych obelg jak i całej tej waszej agencji. Szczerze mówiąc do tej pory się nad tym zastanawiam. Nie‐pozdrowienia dla bez czelnej pani z kadr

Kadrowa
@Brrrr

Proszę o wskazanie osoby, która Pana nieprzyjemnie potraktowała.

Bardzo polecam współpracę z Fallwork. Mili koordynatorzy i panie w księgowości. Zawsze dostawałam wyjaśnienia w tematach, z którymi zwracałam się do nich. Pomogły mi jak zaszłam w ciążę. Załatwiły z firmą, że miałam umowę do końca ciąży i szybko załatwiły wszystkie formalności, żebym dostała potem macierzyński z ZUSu. Mam nadzieję, że będę mogła wrócić do pracy jak córeczką pójdzie do żłobka. Pozdrawiam panie z księgowości.

Pracownik contact center

Chciałabym serdecznie podziękować pracownikom agencji za bardzo miła współpracę w ciągu 18 miesięcy mojej pracy w contact center. Zwłaszcza Paniom w kadrach, które zawsze były bardzo pomocne. Szybko podpisywały na moje zapytania, wyjaśniały wszelkie wątpliwości - także przez telefon. Bardzo polecam.

Tomek

Miła współpraca z agencją, szczególnie z Panem Jackiem

Księgowa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy w falworku są kadry ?lub ksiegowa ?Albo czy ktoś tam pracuje i odpisuje na mejle ? Nikt nie odbiera i nie odpisuje i to jest dziwne ?? Morze tu ktos pomoże ???

Polaris

Dobra agencja, fajne prace, kasa na czas, miła obsługa.

Pers

Polecam, bardzo dobra firma, przyjaźni i profesjonalni pracownicy. Dużo ofert pracy. Wypłaty, zawsze na czas.

Adriangd

polecam! po prostu, bez zbednej rozmowy nie ma sensu. Uwazam,ze robia dobra robote. POLECAM Z GDANSKA! :)

Pochmurna

mialam okazje pracowac w kilku agencjach gdy wracam z niemiec na sezon do polski i musze przyznac, ze fallwork jako jedyny jest w miare ogarniety. daja tygodniowki na czas grafik sobie ogarniam sama, wiec nie rozumiem skad w was tyle żalu :) POLECAM i pozdrawiam, pochmurna N :)

Agnieszka

Moja historia z Fallwork zaczęła się w styczniu tego roku (dalej trwa), szukałam pracy tymczasowej bez większych zobowiązań ze względu na syna, zostałam automatycznie połączona z Panem Jackiem, który w bardzo profesjonalny sposób podszedł do rozmowy, po przedstawieniu mojego 'charmonogramu' dnia, P. Jacek zaproponował mi prace w Carrefour w Posnani (miasto Poznań), jako że byłam zdeterminowana do pracy po 3 miesiącach przerwy, bardzo chętnie przyjęłam ofertę i następnego dnia byłam gotową podpisać umowę. Po nie miłych doświadczeniach z inną agencją tymczasową , (w której w późniejszym czasie zostałam koordynatorką, i skończyło się to fobią do korpo-administracjii) ,szczerze obawiałam się identycznej sytuacji tzn. Przez telefon wszystko brzmiało tak pięknie, w rzeczywistości, przy podpisaniu umowy szydło wychodziło z worka. Nic bardziej mylnego, nie ocenia się agencji przez pryzmat innej agencji. Następnego dnia gdy pojechałam podpisać umowę, wchodząc do biura zostałam bardzo miło zaskoczona , pozytywną energią w biurze. Siedziały w nim dwie Panie i Pan , jako że Pan Jacek miał ważny telefon, chwilkę poczekałam, i w tym czasie usłyszałam rozmowę chłopaka z jedną z tych Pań, biedak przekroczył limit przepracowanych miesięcy i bardzo chciał na nowo wrócić do pracy w Carrefour, i może to okropne ale pomyślałam sobie, że mógł by mieć większe ambicje niż praca na kasie ???? Pani spokojnie tłumaczyła mu, że niestety mimo wszystko nic się nie da zrobić prócz pracy o innym kierunku. Przy moim podpisaniu umowy byłam zachwycona podejściem do klienta przez Pana Jacka, wszystko dokładnie wytłumaczył co - jak- dlaczego tak- po co. Odpowiedział ma wszystkie pytania, nawet gdy pytałam po 2 razy. Po miłym podpisaniu umowy nadszedł czas na pracę, na temat Carrefour nie będę się rozpisywać, jedyne co mogę powiedzieć, jeśli jesteś osobą młodą po nieprzyjemnym bagażu zawodowym, Crf w Posnani pomoże ci pokochać pracę na nowo, atmosfera 100/10. (Teraz wiem, że będę tak samo rozpaczała zakańczając pracę w Carrefour, jak ten młody chłopak ????) W międzyczasie czasie, stała opieka z agencji, każdy telefon odebrany, jak nie odebrany to oddzwoniony, na wszystko zawsze dostałam odpowiedź, miłą odpowiedź, nie na 'odpierdziel', nigdy z niczym nie było problemu, jeżeli był jakikolwiek błąd z grafikiem, lub jakikolwiek mały problem zawsze otrzymałam pomoc ze strony agencji. Serdecznie polecam Fallwork jako pracownik, z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że warto!! Jeśli szukasz pracy tymczasowej a nawet i na dłuższy czas, agencja Fallwork jest żetelną, odpowiedzialną agencją, ze wspaniałym podejściem do pracownika.

Wykonanie wyroku SR Poznań
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

REALIZACJA NAKAZU SĄDU REJONOWEGO W POZNANIU W związku z prawomocnym orzeczeniem Sądu Rejonowego w Poznaniu z dnia 15.07.2022 uznającym roszczenie o naruszenie dóbr osobistych spółki FALLWORK poprzez wystawiania negatywnych opinii na portalach i forach internetowych, realizuję nakaz zamieszczenia prostującej informacji, niniejszym oświadczam , że: " wszelkie zamieszczane przeze mnie na portalach i forach internetowych stwierdzenia w formie opinii jakoby Agencja Pracy FallWork była nierzetelna dopuszczając się (usunięte przez administratora) i kradzieży wobec mojej osoby - wycofuję je jako nieprawdziwe i użyte bez podstaw faktycznych". Moje działanie nie opierało się na prawdzie , zgodnie z prawomocnym wyrokiem Sądu Rejonowego przepraszam firmę FallWork i jej pracowników. - były zleceniobiorca Jacek Adamczewski

Warszawiak
Kandydat

znalazłem ogłoszenie na Koordynatora Biura w Warszawie. Czy ktoś brał udział w procesie rekrutacji na to stanowisko? Jakie oferują warunki? Już już jakiś czas temu widziałam to ogłoszenie- to znaczy że jest tam taki przemiał ludzi? To stanowisko kierownicze (samodzielne) czy podlega jakiemuś kierownikowi w biurze? Ma ktoś doświadczenie?

FallWork
@Warszawiak

Dzień dobry, zachęcamy do wysłania aplikacji na adres kontakt@fallwork.pl Odpowiemy rzetelnie na Pana/i pytania :)

Komputerowiec

jestem tu od dwuch miesiecy i jest ok. Polecam i pozdrawiam pienkne Panie z Poznania xD

DzisiajJutroPojutrze

bylam dzisiaj w biurze na swietego marcina i musze przyznac ze bylo bardzo milo. panie i panowie usmiechnieci, wiele ofert mi przedstawili. jutro wracam zeby umowe podpisac dam znac jak praca, ale puki co jest ok :)

Zostaw merytoryczną opinię o Fallwork Sp. z o.o. - Poznań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Fallwork Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fallwork Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fallwork Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 44 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Fallwork Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Fallwork Sp. z o.o., to 44, z czego 39 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fallwork Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fallwork Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Fallwork Sp. z o.o.