Opinie o Fallwork

Normalna
użytkownik zarejestrowany

Fallwork ma na rynku opinie dobrego pracodawcy. Życie pokazuje jednak, że zdarzają się sytuacje nietypowe, niemiłe i może ktoś nie być zadowolony z firmy. Myślę, że to nie jest koniec świata, tylko wypadek przy pracy.

podczlowiek

Czy naprawdę odpowiedź że się nie pasuje na dane stanowisko jest takie trudne?!? Firma zapewnia że się odezwie w kazdym przypadku, nawet próba kontaktu w celu zapytania nic nie daje brak słów zero szacunku do człowieka.

Norma
użytkownik zarejestrowany

Tak długa lista ofert pracy pokazuje jak bardzo firmy potrzebują ludzi do pracy. Sądzę, że przekrój ofert pozwala na wybranie sobie odpowiedniej pracy. Fajna agencja.

Małgorzata

Bardzo dobra firma godna polecenia. Dzięki nim można szybko znaleźć dobrą pracę, polecam.

Gregor
użytkownik zarejestrowany

Jestem zainteresowany pracą na stanowisku kierownika ds. sprzedaży krajowej. Może ktoś podsunie mi kilka informacji zanim będę aplikował? Bardzo ważna jest dla mnie atmosfera w pracy, mam już doświadczenie zawodowe potrzebuję pracy w dobrej i miłej firmie.

Karol
użytkownik zarejestrowany

Widzę , że Fallwork ma długą listę ofert pracy. Jaka jest tego przyczyna? Może ktoś podzielić się informacjami? Myślę, że mają nowe kontrakty i stąd ta lista.

Iza
użytkownik zarejestrowany

@MArio7 Ale z Ciebie maruda. Firmy oddzwaniają tylko do ludzi których chcą zatrudnić lub do dalszej rekrutacji. Może trzeba szukać dalej albo zaczekać jeszcze kilka dni.

Iwona
użytkownik zarejestrowany

Firma Fallwork obecnie poszukuje między innymi osoby na stanowisko Pracownik magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe. Wiesz jak wyglądają warunki pracy na tym stanowisku? Podziel się swoimi wrażeniami!

Olek
użytkownik zarejestrowany

Czy firma ma obecnie zapotrzebowanie na pracownika do inwentaryzacji? Jak przebiega rekrutacja? Czy kasa jest w miarę dobra na starcie? Może jakieś dodatki?

CzyAbyNaPewno

A mnie dziwi jedno, tyle pozytywnych postów o FallWork, pisanych poprawnym językiem. Ludzie raczej nie wypisują pozytywów w necie, chcą najczęściej dać upust złym emocjom, wkurza..i na firmę. Pozostawiam bez komentarza

Normalna
użytkownik zarejestrowany

Chcę powiedzieć, że w pracy płacą za pracę. Nikt za nikogo nie będzie pracował. Ja tu pracuje i niejeden raz widziałam jak się panienki obijają a później narzekanie że ktoś ich dyscyplinuje i zwraca uwagę!!

e
użytkownik zarejestrowany

a waszym zdaniem ma sens pójście teraz do firmy na praktyki do działu rekrutacji? (usunięte przez administratora) y

Woytek

Pokazala sie oferta na wozki widlowe do Stuttgart,wie ktos cos wiecej na ten temat? (Zarobki,zakwaterowanie,praca) Prosze o szybka odpowiedz bo chcialbym wyslac do nich CV;) Pozdro

KRAKUS

Byłem za pośrednictwem FALLWORK z bratem w pracy w Niemczech i polecam! Dostaliśmy umowy o pracę, wynagrodzenie do 10-go i noclegi też przyzwoite tylko praca była trochę ciężka, bo po 12 godzin ale mieliśmy płacone za nadgodziny. Ogólnie ciężka fizyczna praca ale OK.

PannaAnna

Jestem zatrudniona od stycznia w Poznaniu. Jestem zadowolona, bo moim koordynatorem jest p. Daria, która zna odpowiedzi na wszystkie pytania. Kasa zawsze na czas, grafik mi ustala , zawsze moge sie z nia dogadac. Szkoda, ze tylko ona ogarnia wiele rzeczy, bo pozostale Panie nie mialy pojecia o czymkolwiek. Co do stawki nie jest zle jak na prace przez agencje, umowa zlecenie tez ok, bo mam ubezpieczonego syna. Najlepiej isc i sie samemu przekonac :)

Kik

Uciekajcie od nich jak najdalej.

Bobo

Dostałem zatrudnienie przez tą agencję , jestem zadowolony wszystko przedstawione na tacy , nie ma co się zastanawiać można spokojnie korzystać z ich usług

Monia
użytkownik zarejestrowany

Czy do Fallwork warto iść i czy płacą jakieś przyzwoite pieniądze? Jestem młoda i szukam pierwszej pracy, mogłabym robić inwentaryzacje, albo coś magazynować

miotacz

Ja pracuje razem z bratem na Okęciu przy sortowaniu paczek i nie narzekam :) Praca sama sobie jest fajna, a na dodatek można poznać różne maszyny lotnicze :-)

Szczecin

Czy ktoś może pracował w sortowni przesyłek pocztowych Szczecin ? przez fallwork ??? z obsługą wózków elektrycznych , jak płacą i do kiedy wypłacają wynagrodzenie ?

Cezary
użytkownik zarejestrowany

Pytanie @Monaco1234 o jakim czasie mowa.. Bo jak to kwestia ostatniego miesiąca, to można jeszcze psów na firmie nie wieszać, każdemu się zdarzy poślizg z wypłatami. Chyba nie spotkałem się nigdy z firmą, która zawsze, załóżmy, że przez okrągły rok, wypłacała każdą pensję na czas. Zdarza się najlepszym :) No chyba, że sytuacja trwa dłużej..

młody

ja pracuje ja osobiscie nie mogoe powiedziec ani powiem tak zawsze dostalem kase na czas bo praktycznie zawsze bylem mysle tak ze trzeba zawze trzeba byc w pracy (usunięte przez administratora)

asdfgh

hej, dla jakiej firmy szukają pracowników w Swarzędzu-Jasinie pod Poznaniem, ma ktoś jakąś opinię o tej firmie? chodzi o prac.pradukcji. czy tak jak piszą jest szansa przejscia na normalną umowę do tej firmy?

tyle tych agencji, nie wiadomo którą wybrać...czy FallWork daje jakieś zniżki, Mitlisporty, może chociaż ubezpieczenie grupowe???

Mariusz

Pracuje przez Agencję FallWork w jednej z instytucji Państwowej w Warszawie i na początku współpracy miałem obawy przed współpracą przez "pośrednika" ale po pierwszym miesiącu nie mam uwag i zastrzeżeń. Wynagrodzenie na czas, pasek wypłaty i pełny kontakt z biurem. Polecam Mariusz

czarujaca

Jesli masz watpliwosci to moze skataktuj sie z osobami, ktore juz pracowaly na tej firmie i wypytaj o warunki placy i zobowiazania z unowy z firma FallWork. Powodzenia w poszukiwaniach. :)

PracownikZZZ

Czytam te wpisy i trochę się dziwię, że tak się podniecacie. Pracowałem przez różne agencje w Poznaniu i każda działa identycznie. Podpisywałem różne umowy i nigdy nie zapłaciłem żadnej kary bo po prostu pracowałem zgodnie z grafikami. Faktycznie znam osobę, która płaciła karę za zerwanie umowy, ale nie chciał zachować okresu wypowiedzenia bo dostał inną ofertę i skończył pracę z dnia na dzień. Zanim przyszła nowa osoba to my musieliśmy się męczyć i pracować szybciej żeby nadrobić braki. Ludzie często rzucają pracę od tak, więc się nie dziwię, że firmy wpisują sobie kary w umowach...Ja już nie pracuję przez Fallwork bo firma mnie przejęła, ale byłem zadowolony. Wynagrodzenie mogłoby być wypłacane szybciej niż 25, ale to kwestia przyzwyczajenia. Pozdrawiam miłe Panie z Zeylanda :)

Słoik

Dura ile pracujesz dla FW? Ja pracuje u nich od października zeszłego roku i pozytywnie oceniam tę współpracę. Pracuję na słuchawce, Koordynatorka, która mnie rekrutowała bardzo miła i pomocna. Można do niej dzwonić o każdej porze, niejednokrotnie pomogła mi w załatwieniu zaświadczeń, albo wyprostować sprawę z komornikiem. Aha i ja mam konto w mbanku i zawsze mam kase na czas :) pozdro

Ja

Więc tak, ja przez tą agencję (biuro warszawa) znalazłem pracę na słuchawce w call center obsługującym klientów sieci komórkowej, popracowałem 2 miesiące, wyrobiłem 250 godzin, dostałem kasę na czas zgodnie z umową do 15 kolejnego miesiąca i było git. Nawet parę stówek premii zgarnąłem bo trafiłem na łatwy projekt ;) Po dwóch miesiącach znalazłem lepszą pracę i nie przedłużyłem umowy i nie płaciłem żadnej kary. Jak dla mnie to spoko agencja pod warunkiem, że jesteś zdecydowany na pracę, którą oferują. Jak sam nie wiesz czego chcesz to nie zgłaszaj się do nich bo szkoda i Twojego i ich czasu a poza tym będziesz zajmować miejsce osobie takiej jak ja, której zależało na szybkim znalezieniu pracy. To tyle moich wypocin na temat FallWorka. Pozdro dla wszystkich poszukiwaczy pracy! :)

Przeprosiny

Ja, Renata Orzechowska były pracownik tymczasowy Agencji Pracy Tymczasowej FallWork, zgodnie z wyrokiem Sądu niniejszym przepraszam spółkę FallWork w Poznaniu za jej pomówienie we wpisach internetowych zamieszczonych na forach pracowniczych. Oświadczam, iż wszelkie stawiane przeze mnie wobec firmy FallWork zarzuty w całości były nieprawdziwe i zostały poczynione bezpodstawnie. Z poważaniem, Renata Orzechowska

Ciekawy

Czy ktoś się orientuje jakiego klienta dotyczy praca w Back Office? I jakie są stawki? Z góry dzięki za info. Pozdrawiam

cc

Miałem okazję za ich pośrednictwem podjąć pracę w CC, obsługa miła i fachowa, a przede wszystkim pomocna, stały kontakt telefoniczny z pośrednikiem, a co najważniejsze wypłata na czas. Wszystko w porządku, uczciwie i bez żadnych niejasności. Była to moja pierwsza przygoda z jakąkolwiek agencją pracy, bałem się, jednak dziś z czystym sumieniem mogę ich polecić.

monika

Studiuje na UAM zaocznie i pracuje przez nich w Swarzędzu i jakoś nigdy z kasą mi się nie spóźnili nie raz było nawet szybciej :) Warunkiem jest to że kartę czasu pracy musisz zanieść do nich na czas.

FALLWORK SP.Z O.O.

Witam Jestem pracownikiem FallWork Sp. z o.o. Mając na uwadze jak najlepszą współpracę z naszymi Zleceniobiorcami stworzyliśmy specjalny adres mailowy: marketing@fallwork.pl Jeśli masz problem z otrzymaniem wynagrodzenia lub zostałeś źle obsłużony przez koordynatora regionalnego, masz wątpliwości co do spełnienia z naszej strony wszystkich warunków umowy, bądź też spotkałeś się z jakimiś niezgodnościami, proszę napisz na w/w adres mailowy, a zrobimy wszystko co w naszej mocy , by wspólnie wyjaśnić wszelkie nieporozumienia i problemy. W mailu proszę o podanie imienia i nazwiska, nazwę miasta oraz numeru kontaktowego oraz opisanie dokładnie spawy. Zwracam jednak uwagę, że jeśli zamieszczone informacje nie odpowiadają prawdzie, w szczególności są złośliwe bądź obrażliwe, nie mającymi związku z rzeczywistością próbami szkalowania FallWork Sp. z o.o., nasza Spółka będzie bronić się przed takimi praktykami, również na drodze postępowania sądowego, w celu obrony swojego dobrego imienia. Pozdrawiam FallWork Sp.z o.o.

mikusia

Zwykłe forum,o firmie ;) jak wszędzie jeżeli jest duża firma są pozytywne i negatywne opinie,ja pracuję na słuchawce obsłudze klienta i jest ok.Wyluzuj koleś ;)

Szczerze mogę polecić. Profesjonalnie i miło. Jestem bardzo zadowolona

Ula ;)

Witam, Polecam firmę FallWork szybko i skutecznie znalazłam pracę w Multibanku jako konsultantka callcenter

dusia

Ja znalazłam dzięki nimi pracę na kasie,miła obsługa dobry kontakt kasa na czas a nawet nieraz wcześniej zobaczymy co dalej będzie jak narazie ok ;)

Zostaw opinię o Fallwork - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fallwork