Opinie o FallWork Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy FallWork Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FallWork Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FallWork Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego w Poznań

Czy w FallWork Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego zatrudniani są obcokrajowcy?

Pracownik Nowy wpis

Nie odbierają telefonów, dzwonię na każdy numer jaki mam i nigdzie nie mogę się dodzwonić od kilku dni. Tak samo inni pracownicy czy nawet szefowa i kierowniczki sklepu, też nie mogą się do nich dodzwonić. Ostatnio też odjęli mi z wypłaty przerwę, na którą wcale nie szłam (i na liście z godzinami też nie miałam wpisanej przerwy, więc nie wiem skąd to wzięli), wtedy stwierdziłam że o 5 zł już nie będę się kłócić, ale to co teraz się dzieje z tymi telefonami to jest jakiś żart.

Tomek Nowy wpis

Nie polecam. Miałem okazję brać udział w rekrutacji dla jednego z marketów. Niestety Pani która mnie obsługiwała, nie miała wystarczających kompetencji - po przedstawieniu specjalistycznych dok. dot.uprawnień - stwierdziła że się "chyba nie nadają". Kontynuowała jednak proces rekrutacji, przedstawiając inne warunki niż te zawarte w ogłoszeniu.... W tym momencie stwierdziłem, że szkoda mojego czasu - tej pani i tak zapłacą za siedzenie w biurze

Wykonanie wyroku SR Poznań Nowy wpis

REALIZACJA NAKAZU SĄDU REJONOWEGO W POZNANIU W związku z prawomocnym orzeczeniem Sądu Rejonowego w Poznaniu z dnia 15.07.2022 uznającym roszczenie o naruszenie dóbr osobistych spółki FALLWORK poprzez wystawiania negatywnych opinii na portalach i forach internetowych, realizuję nakaz zamieszczenia prostującej informacji, niniejszym oświadczam , że: " wszelkie zamieszczane przeze mnie na portalach i forach internetowych stwierdzenia w formie opinii jakoby Agencja Pracy FallWork była nierzetelna dopuszczając się oszustwa i kradzieży wobec mojej osoby - wycofuję je jako nieprawdziwe i użyte bez podstaw faktycznych". Moje działanie nie opierało się na prawdzie , zgodnie z prawomocnym wyrokiem Sądu Rejonowego przepraszam firmę FallWork i jej pracowników. - były zleceniobiorca Jacek Adamczewski

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Wykonanie wyroku SR Poznań

REALIZACJA NAKAZU SĄDU REJONOWEGO W POZNANIU W związku z prawomocnym orzeczeniem Sądu Rejonowego w Poznaniu z dnia 15.07.2022 uznającym roszczenie o naruszenie dóbr osobistych spółki FALLWORK poprzez wystawiania negatywnych opinii na portalach i forach internetowych, realizuję nakaz zamieszczenia prostującej informacji, niniejszym oświadczam , że: " wszelkie zamieszczane przeze mnie na portalach i forach internetowych stwierdzenia w formie opinii jakoby Agencja Pracy FallWork była nierzetelna dopuszczając się (usunięte przez administratora) i kradzieży wobec mojej osoby - wycofuję je jako nieprawdziwe i użyte bez podstaw faktycznych". Moje działanie nie opierało się na prawdzie , zgodnie z prawomocnym wyrokiem Sądu Rejonowego przepraszam firmę FallWork i jej pracowników. - były zleceniobiorca Jacek Adamczewski

Super obsługa i wspaniali koordynatorzy

Firma FallWork Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalanego poszukiwała pracowników na stanowisko Ekspedient. Aplikowałeś na tę ofertę? Możesz wypowiedzieć się na temat zarobków?

Zarobki to najniższa krajowa bez względu na stanowisko

RedBull

od dwoch miesiecy pracuje na produkcji w poznaniiu i jest calkiem ok. Nie ma co narzekac. robota łatwa nie jest jak to na produkcji, ale z agencja nie ma problemu. zawsze odbieraja, umowa jest, kasa na czas. smialo moge polecic i zaprosic osoby, ktore sie boją z niewiadomych przyczyn zatrudnienia w agencji :) trzeba wziac pod uwage.ze nie zawsze mozna sie zatrudnic bezposrednio w firmie, a dzieki agencji jest na to szansa

@RedBull

Tylko ta właśnie agencja wykorzystuje ludzi oszukując i podając inne warunki zatrudnienia niż rzeczywiście. Sam tak pracowałem i ja bym Fallwork nikomu nie polecił.

Zofia

Serio? I jak poznasz ten cały wynik to go podasz? I wracając do tej całej piwnicy to po co oni aż tak te archiwa przetrącają, to aż tak istotne, że tyle trzeba tego robić w takich warunkach?

Krzysztof
@Zofia

Wynik poznasz ty i twój przełożony w pierwszej kolejności. Poczucie winy i wyrzuty sumienia ciebie wykończą. Życie odwróci twój los że sam będziesz robił w tej piwnicy słuchając własnych szyderstw i kpin.

Mam pytanie, kto przeprowadza rozmowy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne do firmy? Dziś miałem okazję rozmawiać z jakimś mało doświadczonym człowiekiem, facetem. Podczas rozmowy wyśmiał mój dorobek i doświadczenie i miałem wrażenie, że robi sobie ze mnie żarty. Niestety zrezygnowałem z udziału w dalszym procesie rekrutacyjnym.

Patrycja M.

FallWork Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalanego, to moim zdaniem firma doskonała, ponieważ składa się z kierownictwa koordynatorskiego ,które jest pełne cierpliwosci, pomocy w kazdej kwestii, życzliwości, ciepła, mowa tutaj o Pani Koordynator A. Chojna. Życzliwość, i brak traktowania człowieka z góry to ich duża zaleta :).

Jan
@Patrycja M.

Masz dobre zdanie o tej agencji pracy a mnie w ty momencie zastanawia, czy agencja ta znajduje również ciekawe oferty pracy dla osób bez doświadczenia zawodowego? Zdradzisz mi, jak to wygląda?

Ula
@Jan

Nie mam dobre zdania o tej agencji

Franciszek
@Ula

Rozumiem że możesz być niezadowolona ze współpracy z FallWork ale nie wytłumaczyłaś dlaczego. Co spowodowało że masz takie zdanie? Nie znalazłaś odpowiedniej oferty pracy czy warunki ci nie odpowiadały? Mogłabyś to doprecyzować?

?

Czy ktoś wie na temat tego jak ta agencja posredniczy w pracy . Czy jest to uczciwa, choć troche agencja

@

Wykładałem towar , kasę oraz wszystko było na czas. Kartę zgłosiłem online w piątek a kase miałem we wtorek na kącie.

Antoni Kowalski

Pracowałem poprzez tą firmę dla jednego z dużych sklepów w Poznaniu. Nie polecam.

@Antoni Kowalski

leno

Zostaw merytoryczną opinię o FallWork Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego - Poznań

• Jak się pracuje w FallWork Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego?

Zobacz opinie na temat firmy FallWork Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FallWork Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FallWork Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego?

Kandydaci do pracy w FallWork Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FallWork Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego
4.1/5 Na podstawie 8 ocen.

FallWork Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego