Opinie o Fallwork Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fallwork Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Fallwork Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fallwork Sp. z o.o. w Poznań

muszka.02

Do każdego klienta podchodzą indywidualnie i przyjaźnie. Świetna agencja pracy. Polecam każdemu.

Lidka

Świetna firma. Super się tu pracuje, bo dbają o swoich pracowników. Polecam

Robert C.

Z Fallwork niestety miałem styczność zupełnie przypadkowo. Jak się okazuje pośrednictwo pracy to nie ich jedyna branża. Są także wykonawcą usługi lotów na motolotni dla serwisu Wyjątkowy Prezent. Niestety kontakt z przedstawicielem Fallworku był tragiczny, delikatnie mówiąc. Usługa lotu oczywiście nie została zrealizowana, a dowiedziałem się tego na 10 minut przed ustaloną godziną (kiedy już poświęciłem kilkadziesiąt minut na dojazd do wskazanego miejsca). Mimo wielu prób kontaktu o wcześniejszej porze tego samego dnia Fallwork nie odbierał telefonu. Nic jednak nie wskazywało na to, że przygoda, która miała być świetnym prezentem się nie odbędzie - brak opadów, brak informacji od wykonawcy usługi. Ta pojawiła się kilka tygodni wcześniej w kontekście anulowania pierwszego terminu na dzień przez planowanym wylotem z uwagi na złą prognozę - co było uzasadnione i odpowiednio przekazane. Dojeżdżając do Zborowa, na słowa chlubnego reprezentanta Fallworku, że "przecież dzisiaj nie latamy" szczęka opadła. Próbując wyjaśnić powód braku uprzedzenia o tym fakcie usłyszałem ironiczne "zawsze znajdzie się ktoś zdziwiony, że jak jest zła pogoda, to nie latamy. Trzeba dzwonić i pytać, aby potwierdzić lot". Potem ten jakże kulturalny rozmówca zaczął podnosić głos i się rozłączył. Porażka! Po pierwsze: pogoda nie wskazywała na żadne ryzyko, słonecznie nie było, ale też brak opadów i silnego wiatru. Po drugie: nawet gdyby ryzyko istniało, to powinienem zostać uprzedzony jak za pierwszym razem -- dlaczego wtedy uprzedzono, a teraz nie? Gdzie tu konsekwencja? Po 3: nigdzie, ale to nigdzie nie ma wskazania o potrzebie potwierdzenia lotu przez klienta na dzień przed ustalonym terminem. Po złożonej, szczegółowej skardze winowajca zadzwonił do mnie z zaskoczenia (bez jakiejkolwiek wcześniejszej pisemnej odpowiedzi ze strony firmy) i zamiast przeprosić tylko zaognił sytuację. A jakże, znowu przerzucanie odpowiedzialności, krzyki, z wisienką na torcie – dowiedziałem się, że moje straty moralne on odbiera jak zachowanie biedaka. ;] Szczerze odradzam jakikolwiek kontakt i współpracę z tą firmą. W opiniach Google widać, że nie tylko wobec mnie nie wywiązano się z realizacji usługi, ale co najważniejsze z obowiązku informacyjnego, więc nie był to odosobniony przypadek. Zakładam niestety, że nie każdy pokusił się o wyrażenie opinii i takich sytuacji na pewno było znacznie więcej. Szkoda nerwów, a jeszcze można narazić się na rozmowę w gburowatym tonie z kolesiem o cwaniakowatym zacięciu. Zakrzykuje rozmówcę i nie odpowiada na żadne pytania, jakie obnażają jego zaniedbania i brak profesjonalizmu. Przejrzałem wszystkie recenzje tej prześwietnej firmy. Horror i terror, nie trzeba oglądać filmów grozy. Te pojedyncze pozytywne automatycznie tracą na wiarygodności. Darujcie sobie pisanie na kontakt@fallwork.pl. Widzę, że seryjnie oferują wyjaśnienia i gwarancję swojej pomocy, mimo, że zazwyczaj są już napisane – że niby wykazują zainteresowanie. W prywatnej korespondencji kulturalnie, ale celnie wypunktowałem ich jeszcze dokładniej niż tutaj. Wiedzieli, że nie mają jak się wywinąć i jedynym rozwiązaniem było dla nich milczenie i udawanie, że problemu nie ma. Jedynym pozytywnym akcentem całej sytuacji była profesjonalna postawa serwisu Wyjątkowy Prezent, który de facto nie zawinił, a stanął na wysokości zadania - przeprosił w imieniu Fallworku i zrekompensował powstałe niedogodności. Pozostał jedynie niesmak po żałosnym zachowaniu Fallworka, który do tej pory nie przeprosił. Dziwi mnie, że tacy Janusze bYznesu jeszcze dzisiaj potrafią się utrzymać na powierzchni. Opinie Google mają wspaniałą, 2.9 aktualnie, ciekawe czemu. Omijać szerokim łukiem jak zarazę.

Kasjer

Pani przeprowadzająca rozmowę bardzo nie miła. Spytała po co wgl przyszłam, rzuciła mi plikiem papierów do wypełnienia, najlepiej na wczoraj. Po dwóch minutach narzekanie, ze mam nie pospieszyć, bo ona nie ma całego dnia tylko na mnie (puste biuro, żadnych więcej interesantów). Koszulki pracowniczej nie dostałam, chociaż pobrano opłatę z pierwszej pensji. Brak poszanowania czasu kandydata (szkolenie na siłę chciała mi wepchnąc w czasie, gdy nie byłam dostępna i robiła wieki problem ze zmianą terminu), brak instrukcji dot. aplikacji i jak się logować.

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Karol Want

Dobra i sprawdzona agencja pracy.

mycha

Fantastyczna obsługa klientów. Świetna komunikacja. Widać, że dbają o swoich pracowników. Polecam

Karol Want

Dobra i sprawdzona agencja pracy.

ola.ola

Firma naprawdę dba o swoich pracowników. Świetnie mi się z nimi współpracuje. Polecam serdecznie.

Mateusz

Solidna i konkretna firma. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Polecam

Boże,kogo Wy tam zatrudniacie!!nigdy w życiu nie zostałam tak niemiło potraktowana.Pan nawet nie podniósł wzroku znad komputera,nie potrafił przedstawić żadnej Waszej oferty.Żadnego proszę,dzień dobry,dziekuje!!dramat…nie polecam nikomu,omijajcie ludzie szerokim łukiem

Lidka

Świetna firma. Super się tu pracuje, bo dbają o swoich pracowników. Polecam

ola.ola

Leon

Świetna agencja, można na niej polegać.

Zostaw merytoryczną opinię o Fallwork Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Fallwork Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fallwork Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fallwork Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 92, z czego 48 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fallwork Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fallwork Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fallwork Sp. z o.o.