Alan Auto

Wrocław

Opinie o Alan Auto

Aneta 2011-04-04 20:16:14
Ludzie unikajcie pracy w tej firmie bo to tylko strata czasu!!!
znawca 2011-04-04 20:39:17
to jest ten malutki salonik Toyoty przy Legnickiej ??? nikt tam autek nie kupuje, bo nawet nie mają porządnej ekspozycji aut w salonie
anonim 2011-04-05 19:10:33
znawca - 2011-04-04 20:39:17

a po co im Auta na pokaz :) wystarczy że postawią same Yarisy bo tylko na takie ich stać. Auta zastępcze wymuszone przez TMPL stoją za salonem bo jak to Pani (usuniete przez moderatora)uważa że im mniej kilometrów przejechany tym więcej jeszcze za niego dostanie i gniją tam pod zwałami śniegu :) a klientowi nie da bo pewnie zepsuje ;p Ale hola hola przecież blacharnie ponoć otwierają... kokosów chcą się dorobić,oby się nie przeliczyli bo koszt utrzymania takiego obiektu jest o wiele większy niż zwykłego salonu w którym oszczędzają na ogrzewaniu. No i jaki dobry lakiernik pójdzie tam pracować za 1200zł :)
neo 2016-04-29 10:55:21
ale co jest najważniejsze, jakość pracy mechaników czy chwalenie przez klientów :)
Zostaw swoją opinię o Alan Auto - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alan Auto