Opinie o Wydawnictwo Greg Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wydawnictwo Greg Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wydawnictwo Greg Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo Greg Sp. z o.o. w Kraków

KONTRAHENT

Nie polecam firmy. Zamawiają usługi a następnie nie opłacają FV. Po kilku monitach nagle rezygnują. Nie tak robi się interesy w dzisiejszych czasach.

Proces rekrutacji w firmie Greg to żart, rekruter wysyła tylko e-mail z wiadomością o spotkaniu rekrutacyjnym na teamsie bo nie miałam tego zaszczytu dostać połączenia z zaproszeniem, spóźnia się na rozmowę 10minut w dresie i bluzie, totalne DNO i strata czasu , pytania zadawane od nie chcenia pod nosem. Oczywiście nie muszę mówić że mimo obietnicy o informacji żadnej informacji zwrotnej się nie dostaje. Szkoda czasu poszukajcie czegoś wartościowego z szacunkiem dla Was.

Ann

Jak długo czeka się na odpowiedź rekrutera po wykonaniu zadań z 1 etapu rekrutacji?

@Ann

Ja robiłam zadania z kilku przedmiotów. W przypadku dwóch z nich, które wykonałam 16 października do tej pory nie mam odpowiedzi, czyli zapewne nie przebrnęłam tego etapu, z jednego miałam odpowiedź po tygodniu i dziś rozmowę. Pani powiedziała, że jeszcze dziś odezwie się do zatrudnianej osoby i cisza, czyli zapewne pracy nie dostałam

Iza
@Ann

Ja czekałam niecały tydzień. Rekrutację i przebieg szkolenia oceniam na plus. W trakcie szkolenia są też podane stawki za wykonane zadanie. Żeby jednak zobaczyć to zadanie trzeba podpisać umowę. Niestety zadania są bardzo rozbudowane, w mojej opinii nie jest możliwe osiągnięcie stawki minimalnej za godzinę pracy, może połowa tej stawki przy dobrych wiatrach. Ale być może zależy to od przedmiotu. Nie miałam zbyt wielkich oczekiwań, chciałam spróbować czegoś nowego ale niestety...zrezygnowałam, bo wynagrodzenie jest zbyt niskie. Jednak komunikację z Gregiem oceniam na plus.

@Iza

@Iza a można wiedzieć z jakiego przedmiotu miałaś już szkolenie? Ja próbowałam swoich sił w historii i w wosie, w połowie miesiąca robiłam zadania, ale cisza.

Dziękuję ślicznie za informację

Jakie są warunki zatrudnienia w Wydawnictwo Greg Sp. z o.o.?

Firma Wydawnictwo Greg Sp. z o.o. poszukiwała osób na stanowisko Redaktor. Ktoś brał udział w rozmowie rekrutacyjnej? Jaki rodzaj umowy zaproponowano?

-------

umowa ramowa/wydawnicza/o dzieło

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Wydawnictwo Greg Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Redaktor / Redaktorka powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Pracowałem w Gregu przez trzy miesiące przy nowym projekcie edukacyjnym. Na plus, że firma od razu zatrudnia na umowę o pracę, bez praktykowania umów zlecenie, jak to niektórzy mają w zwyczaju. Na zarobki też nie narzekałem (czego nie można powiedzieć o zewnętrznych redaktorach współpracujących z firmą, ale to temat na inny raz). Sam projekt rozwojowy i ciekawy (choć też ryzykowny i niestety raczej spóźniony o kilka lat), w który – nie ukrywam – zdążyłem się dość mocno zaangażować. Niestety wychodzi na to, że niepotrzebnie, bo nagle i nieoczekiwanie zakończono ze mną współpracę. Nie mam problemu z samym faktem nieprzedłużenia ze mną umowy. Abstrahując od niezbyt przekonujących powodów tej decyzji, jakie zostały mi przedstawione, to takie sytuacje są normalne, zdarzają się i zawsze trzeba się z taką ewentualnością liczyć. Mój zarzut dotyczy jednak sposobu w jaki to zrobiono. Dwa tygodnie przed zakończeniem umowy złożyłem pisemnie podanie o przedłużenie, z prośbą o w miarę sprawną odpowiedź, abym wiedział na czym stoję. Niestety odpowiedź przyszła dosłownie w ostatniej chwili, dzień przed zakończeniem umowy. Na chwilę po zakończeniu przedostatniego dnia pracy otrzymałem maila z informacją, że kończymy współpracę i na ostatni dzień mam wziąć urlop. W ten sposób uniemożliwiono mi nawet domknięcie spraw i przekazanie ich innym współpracownikom (miałem np. umówione rozmowy rekrutacyjne na kolejny tydzień). Ponadto osoby zarządzające firmą chyba nie do końca mają świadomość tego, że współpracując z redaktorami z zewnątrz ja podpisuję się pod tym swoim imieniem i nazwiskiem, zatem w dobrym tonie byłoby choćby pożegnanie się z nimi i poinformowanie ich o zmianach. Co więcej, przez cały czas trwania umowy nie otrzymałem żadnego feedbacku na temat swojej pracy. Ponadto roztaczano wokół mnie atmosferę jakoby wszystko było w porządku. Mieliśmy już wstępnie umówione spotkanie integracyjne oraz zaplanowane rzeczy do zrobienia na kolejny tydzień, które zostały ustalone dosłownie dzień wcześniej (!), podczas team meetingu. Z moje perspektywy wygląda to tak, że decyzja odnośnie mojej przyszłości w Gregu zapadła już znacznie wcześniej, ale z jakiegoś powodu do ostatniej chwili ukrywano to przede mną. Być może po to abym pracował możliwie najefektywniej do samego końca, żyjąc ze względnie dużą nadzieją na przedłużenie umowy. A być może po prostu po to, by pozbyć się mnie w najwygodniejszy sposób (czyt. mailem). Profesjonalne podejście, transparentność oraz – jak się domyślam – wewnętrzna komunikacji pomiędzy osobami decyzyjnymi, to kwestie, nad którymi firma Greg musi jeszcze popracować. Mimo wszystko życzę powodzenia w dalszej realizacji projektu.

Magdalena
@Paweł

Czy można wiedzieć coś więcej na temat zarobków zewnętrznych redaktorów współpracujących z wydawnictwem i ogólnie stosunku firmy do nich? Dostałam ofertę współpracy przy redagowaniu materiałów edukacyjnych i zastanawiam się, czy ją podjąć. Pozdrawiam

Luca

Jak wygląda proces rekrutacji na stanowisko redaktora?

Elsa

Dwa lata temu brałam udział w rekrutacji. Zostałam zaproszona na rozmowę w okolicy Biprostalu. Okazało się, że to nie rozmowa, a QUIZ z wiedzy o lekturach i poprawności językowej, który rozdaje portier XDDDDD Koszmar, bardzo nieprofesjonalne podejście, zero odpowiedzi. Żałuję, że stamtąd nie wyszłam, ale szukałam wtedy pierwszej pracy - dziś zdecydowanie inaczej bym się zachowała.

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo Greg Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Wydawnictwo Greg Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo Greg Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wydawnictwo Greg Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wydawnictwo Greg Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Klasztorna 2B
    31-831 Kraków

Wydawnictwo Greg Sp. z o.o.