Opinie o Onninen Warszawa w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Onninen Warszawa. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Onninen Warszawa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Onninen Warszawa w Warszawa

Stefan Nowy wpis

Dziś byłem świadkiem w jednym z punktów (W-wa Zabłocka), gdzie Pani kierownik zrugała swoich pracowników nie zważając na obecność klienta. Gdy pracownik zwrócił jej uwagę,że klient czeka, usłyszał że pan może poczekać i to ma być standard obsługi klienta. Brawo,tylko pogratulować. Przyszłym pracownikom radzę się dobrze zastanowić, czy chcą pracować pod rządami tej pani.

Finger Nowy wpis

Usłyszałem od klienta, że Onninen prosi o opinie. Więc wystawiam. Zdaje sobie sprawę, że nie o taką chodziło lecz opinia to opinia. Przez kilka lat byłem pracownikiem firmy Onninen. Był zgrany zespół pracowników i zadowoleni klienci. Wszystko zmieniło się z obiegiem stołka kierowniczego przez Panią B. Pani B. może i zna się na handlu lecz nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu firmą i ludźmi. Mało co ją może zadowolić. Większość spraw musisz załatwić sam, w których pomagał poprzedni kierownik. Pani B. ma humory zmienne jak pogoda. Zazwyczaj burzowe. Przed swoimi przełożonymi promienieje jak słońce, pomaga we wszystkim o co poprosisz bez problemu. Gdy tylko przełożeni opuszczą dany oddział nadciągają chmury burzowe z piorunami. Niszczy wszystko po drodze co zbudowali inni kierownicy jak tajfun. Wśród współpracowników wprowadza chaos i niezgodę. Wybranie ją na kierownika był dobrym strzałem dla firmy. Szkoda, że w kolano. Może i wróciłbym tam do pracy lecz ta Pani by musiała by odejść.

SÓWKA Nowy wpis

Ciężko rzetelnie ocenić firmę w której się jest albo było. Firma biznesowo dość dobrze zarządzana, pracuje w niej na każdym szczeblu wielu mądrych i pracowitych ludzi. Niestety mała kasa i spora presja. Na pewno nigdy nie zostanie się docenionym ale to nie tylko w onninenie. Ludzie męczeni presja i bezsensem sami w końcu odchodzą, a szkoda bo w aspekcie zarządzania zasobami ludzkimi jakimi firma dysponuje to dno. Miejsce dobre jako "poczekalnia" max pół roku do roku, zostając dłużej trzeba się pogodzić ze stopniowa utrata szacunku do samego siebie. Na stanowiska handlowe scedowane są obowiązki innych działów jakby tam było mało pracy. Nie jest źle ale... nie polecam znajomym.

Ilona Nowy wpis
@SÓWKA

To w takim razie ile można tu zarobić jak piszesz, że mało?? A presja, że wymagają od Ciebie więcej niż na umowie, pośpieszają czy jak?

Czy w Onninen Warszawa poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Dział HR

Oprócz wynagrodzenia podstawowego pracownicy są jeszcze uprawnieni do dwóch rodzajów nagród oraz mają do dyspozycji kafeteryjny pakiet benefitowy.

Były
@Dział HR

Napewno. Dobre bajki. Benefity ucięte auta służbowe nie

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Onninen Warszawa? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Onninen Warszawa?

Dział HR

Zatrudniamy na podstawie umowy o pracę.

Józef
@Dział HR

Czy dalej oferujecie płace lekko powyżej najniższej krajowej i mamicie super premiami od sprzedaży?

Czy grafik jest dopasowany do pracownika?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Onninen Warszawa? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Etapów chyba dwa, telefoniczny i rozmowa w oddziale. Na odpowiedź długo dość się czeka bo ja już się z Panem Ludwikiem dogadałem na podpisanie umowy i od 2 lat czekam na telefon, żeby przyjść i w końcu podpisać :) Takie ma standardy ta firma...

Mieczysław
@Michał

To faktycznie długo czekasz, a tak na poważnie to napisz, czy rozmowa w oddziale to także testy do zrobienia, które weryfikują wiedzę dotycząca branży? Chętnie dowiem się szczegółów.

@Mieczysław

no Pan Kierownik miał się odezwać na drugi dzień. Nie wiem może zachlał? Ja testów nie robiłem

Baron

Haha sztos

IT

Słaba rekrutacja, najpierw ktoś dzwoni, wypytuje, pyta się o różne rzeczy, a potem nie potrafi się określić czy udzielić informacji zwrotnej. Na mój telefon w sprawie rekrutacji, obiecuje kontakt jutro, po czym kontakt się urywa. Do tego żenujące pytania przez telefon nieadekwatne do roli i aktualnej sytuacji np. jak czym wynika przerwa w zatrudnieniu między praktykami w szkole średniej? A czemu rozstałem się z firmą X (1,5 roku temu, co nie ma zresztą olbrzymiego znaczenia w kontekście rekrutacji)? IQ tamtejszego HRu na pewno jest maksymalnie dwucyfrowe. Przestrzegam przed aplikowaniem i traceniem czasu.

Jaka umowa obowiązuje w Onninen Warszawa podczas okresu próbnego?

EM

3 mce

Robert

Umowa o zakazie konkurencji która tylko zabezpiecza Onninen.jesli się zwolnisz i pójdziesz do konkurencji w ciągu roku to musisz zapłacić 30tys kary.

Absurd
@Robert

Do zaskarżenia i oczywiście z wynikiem pozytywnym Zostało to już też zmienione w zwiazku z "tarczami antykryzysowymi" więc sorry, pozamiatane....

kandydat

Witam . am się udać na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko PH. Czy ktoś może powiedzieć jaka jest realna podstawa , atmosfera , szefostwo itd ? Dzięki za pomoc

Tak wam się dobrze pracuje , że nie ma osoby chętnej do zamieszczenia opinii?

Ggg
@Michał

Nikomu się już nie chce pisać... powoli wszyscy starzy pracownicy odchodzą.- tak jest wspaniale.

Paulina

Co tu tak cicho? Nic nowego się w firmie nie dzieje ?

Zainteresowanie

Jakie są warunki pracy, współpracy ze współpracownikami ?? Jakie są realne fakty co do wynagrodzenia w relacji do obowiązków?? No właśnie, jakie zadania do wykonywania za jakie wynagrodzenie na "starcie".?? Prośba o konstruktywne, kompetentne informacje. Dziękuję.

Potencjalny kandydat

A ja bym chciał wiedzieć ile mniej więcej na start można im krzyknąć jako sprzedawca, na pewno nie jest to najniższa krajowa :-)

Alicja
@Potencjalny kandydat

Masz na myśli ogłoszenie rekrutacyjne na stanowisko przedstawiciel handlowy-branża elektroniczna? Niestety nie znam wysokości wynagrodzenia, ale sądząc z przedstawionej oferty pracodawca oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia i solidny pakiet benefitów. Prócz tego na stronie https://onninen.pl/pl-PL/praca-w-onninen jest jeszcze oferta na stanowisko product data analyst. Jeśli będziesz na rozmowie kwalifikacyjnej, napisz jak ona przebiegła? Takie informacje pomogą osobom szykującym się na podobne spotkanie rekrutacyjne.

Robotnik
@Potencjalny kandydat

No nawet na pewno nie jest najnizsza krajowa... To mniej niz najnizsza...

Mela
@Alicja

Jak traktują pracowników, jaka jest atmosfera , można pracowac na luzie?

Czy jest jakaś przyczyna , że tak rzadko zagladacie na forum? Sporo jest osób szukających info od pracowników.

M.Paździoch

Może ktoś coś podpowiedzieć o pracy w firmie na stanowisku "mobilnego doradcy technicznego"? Praca pewnie bez przerwy na wyjazdach.. jak rozliczane są godziny pracy? Na jakich zasadach uzyskuje się premię do podstawy wynagrodzenia. I czym to stanowisko różni się faktycznie od przedstawicielstwa handlowego??

Alicja

@anonymous Samochód i laptop to współcześnie podstawowe narzędzia pracy każdego Przedstawiciela Handlowego. Czy firma Onninen zapewnia także służbowy telefon albo inne dodatkowe narzędzia? Jak wygląda aktualna sytuacja w firmie, czy proces rekrutacyjny jest wymagający? Czy godziny pracy są elastyczne, a każdy PH może wykazać się własną strategią sprzedaży?

Iza

Może dodacie jaka jest atmosfera? Dla mnie to bardzo ważne.

@Iza

Atmosferę tworzą ludzie, którzy są naprawdę w porządku.

ziomal

Na jakie warunki może liczyć PH w Warszawie. Dzięki

@ziomal

Ok 5 tyś brutto Plus premia od zrobionego budżetu. Samochod, laptop

robol

Czołem , byłem rozmawiałem istny wyścig szczurów , casting przeszedłem ale miałem lepszą propozycję i z niej skorzystałem.Z kilku rozmów od znajomych osób z branży nie warto

Zostaw merytoryczną opinię o Onninen Warszawa - Warszawa

• Jak się pracuje w Onninen Warszawa?

Zobacz opinie na temat firmy Onninen Warszawa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Onninen Warszawa?

Onninen Warszawa