onninen warszawa

Opinie o onninen warszawa

nick 2010-02-02 19:59
Ta firma powinna zmienić nazwę na "Będzie na jutro,jak transport z Teolina dojedzie"sp.z oo.
nick 2010-05-08 05:27
Zamieszczenie pochlebnej opinii o firmie 10 razy,nie swiadczy o tym,że jest ona dobra,ale o tym,że zamieszczający jest jej pracownikiem,w dodatku niezbyt rozgarnietym...,
( usunięte przez administratora ).Zero pomyślunku,tego nie wolno,tamtego nie wolno,bo procedury-jak w Finlandii dobre,to w Polsce też takie muszą być.Braki dotyczą nie jakichś wynalazków,tylko całkiem podstawowego asortymentu,który musi być non stop dostępny,a nie na jutro.W dodatku ten Merx-ci co pracują/pracowali to wiedzą-najgłupszy,najbardziej nieprzyjazny użytkownikowi program sprzedażowy na swiecie.No,ale wymyślony w Finlandii,to musi być świetny.Głupota Zarządu uprawiającego propagandę sukcesu w stylu Gierka lub Tuska,powala.Głupota ( usunięte przez administratora )w Warszawie,które wymyśla nierealne plany sprzedażowe,odbierając jednocześnie możliwość normalnej sprzedaży,poprzez odgórne narzucanie rodzaju asortymentu i wielkości stanów magazynowych,wkurza bezgranicznie.Jak zwiększać obroty w sklepie,jak półki świecą pustkami i prawie wszystko jest \"na jutro\"?
anonim 2010-11-14 16:08
Zgadzam się ze wszystkim co zostało napisane .
onninen 2012-02-27 14:09
Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. (art 216 § 2 KK).
Kurt 2012-06-18 22:05
To fakt :-) Firma Onninen powinna nazywać się \\\\\\\"Bedzie na jutro\\\\\\\" lub \\\\\\\"Na jutro z Teolina\\\\\\\"
Byłem w trzech Oninenach i z tych trzech w żadnym nie było tego co chciałem kupić (oczywiście usłyszałem \\\\\\\"na jutro z Teolina\\\\\\\")
Muszę jednak oddać sprawiedliwość że przy Modlińskiej umieli doradzić najlepiej.
nick 2012-06-19 14:34
Coś mi tu pachnie prywatnymi urazami :( nie ma idealnych pracodawców i Onninen też pewno nie jest idealny, ale prawda jest taka, że na polskim rynku to jeden z lepszych i bardziej stabilnych pracodawców.
Maksel 2016-05-19 17:13
Ja to nie wiem jak można tak napisać, ale tęz to zupełnie nie moja sprawa, generalnie to polecam tę firmę, pod warunkiem oczywiście, że to Wasza branża
ricki 2017-07-13 18:58
generalnie wszech obecny mobbing i brak szacunku dla pracownika
ricki 2017-07-13 19:00
generalnie wszech obecny mobbing i brak szacunku dla pracownika
Zostaw swoją opinię o onninen warszawa - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie onninen warszawa