Opinie o Polmer w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Polmer. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polmer o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polmer w Wrocław

Witam ponownie. Takie rzeczy trzeba zgłaszać tak jak i ja to zrobię. Nigdy nie spotkałam się z taka firma, która pali za sobą mosty i mści się w taki sposób za zwolnienie sie, bo ludzi nie mają ! Niech zaczną traktować normalnie pracowników i z godnością to będą ich mieć. Były sytuację, że z firmami z którymi kończyłam współpracę "rozstawalam się w zgodzie " i nawet do nich wracałam. A to co zobaczyłam tutaj to jedna wielka porażka. I nikomu nie polecę tej firmy wręcz będę przestrzegać nawet wroga. Aha i jeszcze jedno, nie wiem czy mam rację, ale w poprzedniej pracy mnie przed tym ostrzegano... za szastanie danymi osobowymi, bo była sytuacja, że w umowie zawarta z QMAF podałam dane i nr telefonu osoby, która należy poinformować o moim wypadku w pracy. A ta osoba bym mój tata. Gdzie pisałam do liderki, że mnie nie będzie ( bo Pani która mnie szkoliła dała mi nr do lidera żebym dała znać w razie nieobecności. ) mimo to wykorzystali te dane i zadzwonili do mojego taty że skarga , że mnie nie ma w pracy. Przecież mogę sobie tego nie życzyć. Żenada i śmiech co to za firma !!!!!

Witam. Przestrzegam przed praca przez firmę QMAF!!! Podpisałam umowę zlecenie, zaczęłam pracę w Polmerze na "kontroli jakosci" - pracowałam w wielu zakładach na takim stanowisku i to nigdzie tak nie wyglądało. Stoisz sam przy dwóch taśmach na raz, bo nie ma ludzi do pracy. W sumie nie ma się co dziwić. Oglądasz produkt i pakujesz. Nawet jak widzisz uszkodzenie i tak karzą pakować. Nie ma przerwy, jedyne co jak chcesz iść zjeść to Cię ktoś musi zmienić, bo przecież taśma nie może stanąć, bo są takie stare maszyny, że jak się wyłączy to się nagrzewaja dwa dni... nie ma sprzątaczki na hali tylko jak wyleje się olej z maszyny to Ty bierzesz szmatę i myjesz! Raz kazali mi chodzić po hali przez 6 godzin i zamiatac. Z powodu mojej nagłej przeprowadzki za Wrocław i braku dojazdu do pracy, bo busy mi nie pasowaly, bo to 4 brygadowka i 3 zmiany , a auta nie posiadam napisałam Pani, która mnie przyjmowała, że z tego powodu muszę rozwiązać umowe i będę na następny dzień z rzeczami i wypowiedzeniem. Zaczęła mnie szantażować, że zapłacę karę za nie przechodzenie 2 tygodniowego wypowiedzenia. Co mam na piechotę wracać z pracy czy spać pod nią? Ale ok. Jak mówiłam, że będę z wypowiedzeniem, nie przyjęła mi go. Zadzwoniłam do kadr, że Pani mnie straszy kara umowna w wysokości 500 zł gdzie nie mam takiej kary zawartej w umowie! Czytałam z moja mama umowę 3 razy dla pewności i nic tam takiego nie ma! I nagle Pani do mnie, że i tak kara będzie nałożona 500 zł, dlatego, że mnie nie było w pracy gdzie dałam znac, że się przeprowadziłam i kilka dni mnie nie będzie, bo myślałam, że na szybko znajdę we Wrocławiu jakiś pokój. Nie udało się więc wypowiedzialam umowę w której napisałam prośbę o rozwiązanie umowy zlecenie bez zachowania okresu wypowiedzenia z powodu przeprowadzki itd. I nie dość, że mi nie przyjęli tego, nawet Pani do ręki tego nie wzięła żeby przeczytać to jak właśnie napisałam, że jadę z wypowiedzeniem to szybciutko oni mi na e-mail wypowiedzenie od nich z powodu nie wykonywania zlecenia. I znowu mówienie do mnie o karze za to, że mnie nie było. Gdzie poinformowalam o mojej sytuacji. Po prostu śmiech na sali. Tylko, że ja jestem z tych co nie dadzą debila z siebie robić. Dobrze, że z ta Panią pisałam SMS, że się przeprowadziłam, nie mam dojazdu i , że jadę z wypowiedzeniem itd itp. E-maile też od nich mam. Po zebraniu całej dokumentacji z nimi podobno mają mi coś wysłać do końca tygodnia jadę do pip. Będą mieć kontrolę i tak to się skończy. Jeszcze raz przestrzegam. !

Bystry

Umowa zlecenie? Jeżeli miałaś określone godziny pracy, miejsce pracy i system pracy to wiązał Cię stosunek pracy a nie zlecenie i to jest na Twoją korzyść. Koniecznie poinformuj Państwową Inspekcję Pracy, że cwaniaki zatrudniają na zlecenie zamiast na umowę o pracę. A jako powód rozwiązania umowy zlecenia podaj, że właśnie nie było to zlecenie tylko stosunek pracy. W sądzie masz na 100% wygrane jak coś.

nie damy sie

Ktora to robi tak w (usunięte przez administratora) ta z nadwaga co jezdzi starym bmw?

MArek

Nie ma gorszej już firmy...na tym Formy i w Polsce....Prezesi wykończyli i brak im jakiejkolwiek godności aby się do tego przyznać!!!

pinkoś
@MArek

Nie wiem czy wiecie przeciek te od kadr przewaliły kilkanaście tysięcy na agencje zewnętrzną żeby usunąć te komentarze zrobili akcje że szukają prackwnikòw jak tu niby fajnie a poszła lawina komentarzy pracowników którzy za krwawice (bo jak tą haniebną prace nazwać) zamiast dać premie robią pośmiewisko potrzebny pilnie menager który pokaże co to zasady

straszne

Jestem samotną matką z dzieckiem tylko dlatego zeby nie bylo biedne pracuje w polmer chce mi sie plakac mam gleboka depresje nie chce pisac wiecej.. Płacze jak zyc za 1700 mam krasc zeby dziecku dac jesc?

Mariusz
@straszne

wyzysk w tych czasach tak płacić i wykorzystywać sumienia Ci ludzie którzy prowadzą tą firme tak żerować na ludziach w trudnej sytuacji życiowej! Hańba

Była
@straszne

W wago elwag potrzebuja ludzi, tez produkcja, ale lekkie male rzeczy sie robi. Cisza spokuj i szcunek. Wiem bo pracuje.

szajs firma
@Była

wago to profesjonalna firma z zakresu elektryki posiada struktury ich produkty sprzedaja sie na calym swiecie a polmer to outsider to (usunięte przez administratora) bez szans na przyszlosc infrastruktura hala zainwestowany kapitał polmer to tonąca łajba dla desperatów

Aplikowałeś do firmy Polmer? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
janek

Chciałem się przyjąć ale poczytałem - dzięki Bogu - i ide do Amazona. Dzieki za opinie.

zniszczony przez polmer

Na sama mysl ze musze wstac i tam isc zbiera mnie na wymioty nienawidze polmer mam komornika i dlugi po zonie ponizam sie w tym chorym zakladzie bo nie mam wyjscia ale ktoregos dnia gdy uciekne do normalnej pracy powiem wszystkim co o nich mysle sama mysl napawa mnie dzika gorycza nienawidze polmer

nie damy sie
@zniszczony przez polmer

Nienawidzę tych ludzi zarządzających polmer. Ja na nich k...a patrzeć nie mogę. Przyjdzie wiosna, ludzie masowo wyjdą z zakładu na ulice. Niech spróbują tylko gdzieś śrubę przykręcić, a na pewno będą chcieli, bo Max tylko patrzy na ile się wykrwawiliśmy, po czym kolejny raz dociąga śrubę. Nie będziesz nam stary dociągał śruby. Nie w tym kraju. Niech sobie ukraińcom dokręcają. Nie ma mowy. Nie po to zrobiliśmy rewolucje, żeby teraz znowu iść pod but. Jestem pewien, że jak się zrobi cieplej bedą demonstracje. Nie powinniśmy do nich startować z gołymi rękami. Ktoś tu powinien dostać w pysk, bo naprawde co raz bardziej się należy.

Starydobrykomuch
@nie damy sie

"Nie po to zrobiliśmy rewolucje..." o jakiej rewolucji mówisz? Tej z '89? Hahahaha robole, styropianowcy i inni bezmózgowcy chcieli kapitalizmu no to mają. Podziękuj im, wałęsie, wojtyle i tym co to teraz kontynuujuą.

@nie damy sie

Ale przecież śrubę dokręca dyrektor produkcji a nie prezes. Haha chyba sam to napisał żeby siebie wybielić

dyrek kiedys byles hipis
@pracownik

Duże rozgoryczenie. Obecni polmerowscy nacjonaliści, to faszyści. Oni są pogrobowcami skinheads z lat 90-tych. Był to germanolubny i hitlerolubny sort. Porobili prywatne uczelnie za czesne rodziców i teraz chcą tępić Ukraińców. Nienawidzę wszystkiego co oni robią. Szefie na usługach Prezesa byłeś kiedyś hipisem, lali nas tacy jakich Ty teraz wspierasz. Hipisów gitowcy lali po pysku, gdzie się tylko pojawili, poniżali ich, pluli na nich itd. A teraz ten sam hipis wspiera te faszystowskie hordy agencji prac tymczasowych i tego nigdy mu nie wybaczę.

arbeit macht frei
@dyrek kiedys byles hipis

syf!

forward

Max, jeśli się spotkamy, to stoczymy wielki bòj. Nadal potwierdzam moje zdanie na temat tego Pana jeśli się spotkamy stoczymy Wielki bòj ! Na wsie gda ni (usunięte przez administratora)

Wspòłczuć tym którzy muszą tam trafić w desperacji nie mając co do gara włożyć. Kombinat żywcem z koszmaru. Obiekt wygląda jak zakład karny dla groźnych przestępcòw. Praca w nieludzkich warunkach.

pracownik wtryskarki

Trzeba ciężko pracować a te panienki w biurze takie niewdzięczne i wredne wydają kase na głupoty a nie na premie pisze Wam szczerze za NIC was mają DO DYMISJI to horror i wstyd tu pracować zero szacunku mi psychika wysiadła płacze już od polmer tak mnie ta praca zniszczyła że musze wziąć l4 bo inaczej powiesze się albo popełnie samobòjstwo tak mnie zgnoiła ta praca że chce się pociąć do innej już się nie nadaje bo mam głęboką rane na psychice wyjde z produkcji na Stargardzką i rzuce się pod nadjeżdzające auto Prezesa Octavia mòwie Wam to horror dlaczego mnie to spotkało zniszczone poczucie własnej wartości kondony w toalecie co tu sie dzieje dwie maszyny do obsługi na raz a potem widok stanowisko obok pracownik nie dał rade wyrobić normy i tak dostał rozwolnienia biedny popuścił w gacie uleciało mu nogawką dalej pracuje ja czując fekalia wymiot zarzygana cała maszyna lece do toalety a tam zapchany sracz przez pampersy bella z Biedronki a na nim krew i kupy tyle obok kibla ze rzyg na ściane a tam pisze polmer to zło dajcie mi żyletke chce się ciąć

polmeros
@pracownik wtryskarki

jest jeden gosciu z Ukrainy co zeby dostac l4 i zolte papiery zesrał się taka kupa gòwna obok kibla nie trafił celowo w pozycji na Małysza i rozsmarował po całym ciele wygonili go z produkcji bo smierdział ale załapał l4 i pociągnął na umowie lekarz nawet nie sprawdzał od razu wypisał

Zuzanna

@Były pracownik Wspominasz, że w firmie pracowałeś przez kilka lat. A jak dawno to było? Piszesz, że nie było wtedy żadnego socjalu. Jednak obecnie, przeglądając oferty pracy do Polmer, w oferowanych warunkach zatrudnienia można znaleźć między innymi zdobywanie nowych uprawnień oraz pakiet benefitów. Czyli jednak w firmie zachodzą pewne zmiany.

gryps
@Zuzanna

jedyne co możesz dostać to owsiki jest tu cała plaga lepiej cały dzień nie siadać i stać dobra rada warto raz dziennie wsadzić sobie dwa palce do gardła i zwymiotować chroni przed masową gruźlicą jaka tu panuje kiedyś były zawody Ukraińcy ściągali skarpetki i zrywali odchodzące paznokcie efekt grzybicy potem jedli je nagrodą było odpalenie przez przegranego na jego (usunięte przez administratora) przy przylozonej zapalniczce pierdu metrowy ogien z (usunięte przez administratora) mowie Wam super tu jest dla mnie dla byłego więźnia z problemami psychicznymi to eldorado można nawet grypsować

Hit

ryba psuje się od głowy. Każdy już wie, ze Max kompletnie nie ogarnia, mysle ze to dobry czas aby sam podał się do dymisji.. Dziwi mnie tylko to, ze właściciele jeszcze go trzymają

nsdap
@Hit

To firma dla masochistòw nie chce myśleć co dzieje się w głowach osòb w office niby robią excel a tak naprawdę organizują masową rzeznie zagłady Ukraińcòw niebawem zaczna plan sfingowania smierci jednego pracownika bo ma papiery na Monie

Krzysiek jest jeszcze gorszy. To on wprowadził największy bałagan. Odkąd się pojawił jest coraz gorzej

Była pracownica

Poświęciłam tej firmie wiele lat z mojego życia, dużo kosztem własnej rodziny i przyjaciół. Lubiłam swoją pracę, mimo że nie należała do lekkich to zawsze starałam się wykonać ją najlepiej jak potrafiłam i co usłyszałam od Pani kierownik? Że nie spełniam jej oczekiwań. Ostatnie dwa miesiące w tej firmie to był dla mnie istny horror, czułam się prześladowana, często słyszałam że inni się na mnie skarżą, do tego stopnia, że bałam się z ludźmi rozmawiać, żeby ktoś przypadkiem nie poleciał na mnie donieść, a jak już stanęłam na chwilę pogadać z kimś, to co chwilę odwracałam się za siebie żeby sprawdzić czy mnie ktoś nie "pilnuje". Jak oznajmiłam że chcę się zwolnić, to usłyszałam tylko "gdzie ty sobie pracę znajdziesz? ..... w innych firmach trzeba się napracować" i wiele innych nieprzyjemnych słów. Otóż nie jestem ani kulawa ani garbata, mam dwie ręce i nogi, pracę znalazłam sobie bez najmniejszego problemu, jedno ogłoszenie, jedno CV i dwa dni później już byłam w nowej firmie.W firmie, w której szanuje się pracowników, kierownik i dyrektor traktują pracowników jak równych sobie i wcale nie trzeba się napracować no i w końcu mogę pogodzić pracę z życiem prywatnym, mam wolne weekendy, popołudnia i noce. Żałuję tylko tego, że nie zwolniłam się stamtąd wcześniej i poświęciłam firmie Polmer wiele cennych momentów mojego życia.

ExPracownik

Jeżeli chodzi o polmer to chyba niedługo przejdzie do historii. Dyrektor stawia na Ukraińców a doświadczonych pracowników ma za nic. Nie próbuje zatrzymać ich lepszą ofertą woli przyjąć Ukraińców. Niestety oni dzisiaj są a jutro ich nie ma. Nie wiem czy właściciel zdaje sobie sprawę kogo umieścił na takim stanowisku. Zarobki niskie, lider zarabia sto zł więcej niż normalny pracownik a jego obowiązkiem jest zrobienie wszystkiego co zwykły pracownik plus dopełnienie swoich obowiązków. Nad pracownikiem stoją,,panie'' z biura , potrafią się tylko mądrowac pomimo że nie mają najmniejszego pojęcia o pracy na produkcji, maszynach itp. Ogólnie brakuje pracowników bo każdy woli iść i zarobić więcej. Doświadczonych fachowców też pozostała garstka i z każdym miesiącem jest ich coraz mniej. Jeżeli pracuje tam ktoś kto ma chęci i dryg podcinaja mu skrzydła niska pensja i ciągłym narzekaniem. Warunki do rozwoju są zerowe, poza pięknymi słowami nic więcej tam się nie dostanie. Przerwa czasem jest, czasem nie ma, woda w otoczeniu elektryki, latem 40 stopni, zima zimno, jesienią kapie na głowę, paczki na święta takie że wstyd przynieś do domu, premie zabierają nawet za wolne które się należy ustawowo ... Można by tak pisać bez końca. Nie polecam pracy tam no chyba że w biurze ! A co do w/w pipu to oczywiście dostają cynk o kontroli, jak to w Polsce bywa.

była
@ExPracownik

zgadzam się z tobą kim kolwiek jesteś

Widziałem w ostatniej ofercie pracę na produkcji. Możecie cos podpowiedzieć? Chciałbym tu pracować.

była
@Kandydat

nie radze uciekłam z stamtąd w listopadzie. wyzysk i męczarnia. liderzy gnoją ludzi ile wlezie.

Obcy

1700 do ręki tyle pani mi zaoferowała za pracę w tej firmie! Hahahaha! Powodzenia jak za takie marne grosze Polak przyjdzie robić, gdzie mieszkanie tyle we Wrocławiu kosztuje... Ukraińcy w innych firmach mają 2400 do ręki ! Więc i Ukraińcy zaczną uciekać ... Szefie ogarnij się Ukraina przyjechała zarobić a nie na ciebie robić.. a Polak chce żyć na normalnym poziomie a nie że mieszkanie opłaci i kasy nie ma . Do tego 4 brygada bez dodatków za 4 brygady! Ja mówię NIE takiemu wyzyskowi!

admin

Polaków traktują jak śmieci a Ukraińców wychwalają pod niebiosa

Luki

Wytrzymalem 2 miesiące warunki przeciętne ale ta cztetobrygadowka dobija no i nie zatrudniać się przez podfirmy zarobki niższe o około 500zl bez socjalu i bez urlopu Polmer zatrudnia na umowę o pracę ale też nie wytrzymałem zero odpoczynku.

Zuzanna

@pip czy możesz rozwinąć temat? Z jakiego powodu taka kontrola by się miała odbyć? Czy powiesz dokładniej o co chodzi? Co takiego firma polmer źle zrobiła?

pip

pip, może przyjdzie na kontrole i zrobią porządek!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Polmer - Wrocław

• Jak się pracuje w Polmer?

Zobacz opinie na temat firmy Polmer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmer?

Polmer