polmer

Opinie o polmer

max 2016-02-15 22:23
a ZUS płacą na czas?
kuczyk 2016-02-20 00:05
lepiej nie zaczynać żadnej kariery u nich!!!!!!!!!!!!!!!!!
pracująca 2016-02-20 19:01
hahahahahha jak miło
Danusia 2016-02-21 12:04
Ja mam już dość tej bandy oszustów, lepiej znaleść sobie coś nowego
NN 2016-02-21 20:01
Mam tego dosyć każdego miesiąca zarabiam minimum jak mam zato przeżyć co najlepsze szef zmiany wymaga niemożliwego nigdy nie zostałem pochwalony za prace którą wykonałem.Chłopaki się buntują i już nie długo sami prwzesi będą stali na maszynach niechce nikogo obrażać ale obudzcie się ludzie.
magda. 2016-02-24 14:36
zwolnienia się sypią w tym miesiącu...ciekawy kto jeszcze złoży?
koko 2016-02-25 20:54
Żeby liderka ci grozila to juz kpina.zapytajcie je lepiej co zrobily ze są liderkami.donosicielki kapusie i zwykle tłumoki.bez wyksztalcenia zero ambicji i wyglądu ludzie wykształceni tam nie pracują a ze już. nie maja kogo z kogo by mogli zrobić lidera toteż biorą co popadnie Co!!! nie kogo? to olbrzymia roznica jesli posiadasz więcej niż podstawówkę to szukaj czegos innego nie daj się a na dyrektora niech tak nie zwalają bo tylko. winny się. tłumaczy!! powodzenia !!!!!!!!!!
barumtryck 2016-02-25 22:55
nooooo, to jest najgorsze szambo jakie moze być....takiego g...na nie widzialem w zyciu
qwerty 2016-02-28 05:11
Koledzy,jak tam nowe koleżanki?
Suli 2016-02-28 17:21
Nie dają !!!
Prawda 2016-04-11 14:06

Praca w sumie nie jest aż tak ciężka, ale...oszukiwanie na wynagrodzeniu, zabieranie premii za pierdoły, wykorzystywanie pracownika do granic możliwości, zlecanie prac niebezpiecznych dla zdrowia a nawet życia biorąc pod uwagę katastrofalny stan sprzętu - braki osłon, wycieki itp.
Kierownictwo każe zostawać po godzinach aby sortować swoją produkcje..oczywiście bez nadgodzin.
Kiedyś sortowałam 3 godziny...po 8 h pracy

Szczerze nie polecam ze względu na bardzo małe pieniądza i bardzo złą atmosferę w pracy.

Sul 2016-04-17 09:28
Prawda jest taka, ze brak jest poszanowania jakichkolwiek norm bezpieczeństwa, woda cieknie do hali po kabelach, masyny nadające się na złom, awarie i wycieki wody i oleju.... Oszczędności mówicie a ja pytam się panowie jak pracować w takich warunkach????moze czas na kontrole bhp albo PIP?
aga 2016-04-29 21:38
z Wyrwasem to prawda??????????????
wa_17 2016-04-30 21:58
o co chodzi bo nie jestem w temacie
itu 2016-05-11 12:57
prawda złożył wypowiedzenie
wa_17 2016-05-12 19:25
nie dziwi nic.........
Hana 2016-06-17 17:32
Polmer jeszcze istnieje???
Zainteresowany 2016-06-28 13:05
Szukają TECHNIKA UTRZYMANIA OBIEKTU. Może, ktoś podpowie ilu jest w tym dziale ludzi i jaka jest atmosfera? Zastanawiam się nad próbą podjęcia pracy w tej firmie
Były 2016-07-04 07:03
Taaak 3 mc pracy i ludzie rezygnują, wszyscy niezależnie od zajmowanego stanowiska .....totalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tylko tyle
Asia 2016-07-08 20:51
Jakie zarobki ustawiaczy form ? Podobno trzepią kasę jak kierownicy produkcji w innych zakładach czyli 6000 zł w górę. Prawda to ?
suli 2016-09-16 18:37
a jak tam bluefire w PLAST-ZEM..... ELX jedzie na inspekcję ?
Armin 2016-09-18 18:09
No ja tam nie wiem co z tymi inspekcjami, wydaje mi się, że raczej nic, ale to zawsze trudno powiedzieć, ogólnie sprawa wydaje się być po prostu rozwojowa, więc chyba wszystko jest w jakimś porządku..
aaa 2016-11-23 21:27
podobo firma nie dostała odroczenia kredytów i będzie musiała ogłosić upadłość. ktoś wie coś więcej ?
Hardy RYS 2016-11-26 22:22
zobaczymy czy wypłaty będą na czas, opóźnienia to znak że, kasy brak i koniec bliski:((((
miszcz 2016-11-27 12:41
wypłaty są zawsze na czas bo gwiazdy na pienterku boją się pip. gozej że kasa pusta i wtryskarki stoją. Sulima byl to było normalnie. człowiek o imieniu mojego psa to prawie prezes. prawie robi wielką ruznice
ramon 2 2016-11-27 19:49
mój pies też tak się nazywał i miał więcej IQ niż cały obecny zarząd:)
Tomek 2016-11-30 20:47
POLMER Sp. z o.o to polski producent z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Dzięki dobrze wykwalifikowanemu zespołowi pracowników skutecznie wdrażamy nowoczesne technologie i staramy się sprostać potrzebom naszych Klientów. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK

Oferujemy:

pracę firmie z polskim kapitałem, o ugruntowanej pozycji na rynku, nastawionej na rozwój, ceniącej kreatywność pracowników
bardzo atrakcyjne warunki finansowe
rozwój zawodowy, szkolenia, podnoszenie kwalifikacji, zdobywanie nowych uprawnień
umowę o pracę
pakiet benefitów

Czy ktoś z pracownikow może to potwierdzić lub dodać szczegóły ? brzmi fajnie a ja szukam takiej firmy
Marcin 2016-12-01 12:50

bardzo atrakcyjne warunki finansowe ---> kłamstwo pracowałem i szybko uciekłem
rozwój zawodowy --> nie ma żadnego
, szkolenia ---> nie ma żadnych, chyba że szkolenia w jakości jak ma wyglądać pojemnik itp
podnoszenie kwalifikacji ----> chyba w szukaniu części zamiennych na innych maszynach tak żeby inne ruszyły
zdobywanie nowych uprawnień ----> prawda, jeżeli nie ma na suwnice lub na wózki to ci to zrobią
pakiet benefitów -----> nie ma żadnych.....
wa_17 2016-12-10 21:09
wa_17
no i trzeba było wrócić , bo niestety nie udało się zrobić kariery w biedronie na kasie, a gdzie indziej też nie chcieli
NN 2016-12-22 21:21
pracowałem w Polmer kilka miesięcy. każdy kto wie jak się zorganizować wie jak przytulić pieniążki . najlepiej przytula się na magazynie z Anią :) . komuś znika by znalezc mógł ktoś.
Aaa 2016-12-25 15:58
Każdy może sprawdzić jak ona przytula :)
Adam 2017-01-04 22:46
znalazłem ofertę na kierownika magazynu. czytam tutaj i jestem przerażony. poważnie jest tak źle? może ktoś coś napiszę ? jak szefostwo? komu podlega kierownik magazynu ?
Ja 2017-01-10 15:22
Czy może ktoś napisać w jaki sposób wypłacane jest wynagrodzenie? Czy przelewają całość kwoty do 10 dnia kolejnego miesiąca czy może robią to w częściach?
były 2017-01-19 23:53
Dajcie spokój pracy tam ??!!!! Jeden zasypowy na 26 maszyn jeszcze jakieś pociągi wymyślają zakaz nawet w czasie przerwy na papierosa !!! Ludzie są tam traktowani jak roboty i mają całe 8 godzin robić i to nawet do toalety jest problemy aby operator maszyny poszedł bo nie ma kto zastąpić a siedzą skoczkowie w pokoju lidera !!!!!
buli 2017-01-21 19:09
a pieluchy dają jak nie ma czasu na siku ?
nowy 2017-01-22 10:03
Ile zarabia Lider, bo nie wiem , czy stać tą firmę na kogoś cykniętego ;)
były pracownik 2017-01-30 12:06
Z własnego doświadczenia NIE :)
nowy 2017-02-05 15:43
Na jaki dział szukają "Lidera Zmiany"? Jak duży zespół? Zatrudniają obcokrajowców?
Ogłoszenie powtórzone, więc chyba słabo płacą, mimo wszystko chyba spróbowałbym ;)
Chcecie "normalnego" lidera? Bez kolesiostwa, rozliczania za efekty, a nie typ umowy....
Mój obecny zespół jest zadowolony, atmosfera spoko, sprawiedliwe zasady współpracy, tylko nie mam na umowie tego co robię, dlatego szukam czegoś co da mi papier adekwatny do zadań.
U mnie ważne jest bezpieczeństwo załogi, więc mam pytanie czy lider ma realny wpływ na zmiany w tym zakresie? czy Ci wyżej z automatu ucinają temat z wiązany z bezpieczeństwem?
ja 2017-02-06 13:39
Lider w tej firmie nie ma wpływy na nic a już na pewno nie na bezpieczeństwo !
Maszyny są permanentnie niesprawne i nikt się nie liczy z ryzykiem.
Jeżeli masz bardzoooo dużo samozaparcia to może pół roku wytrzymasz.
nowy 2017-02-06 16:12
A wiesz ile płacą na stanowisku lidera zmiany i jak duże są zespoły?
anonim 2017-02-06 23:03
Daj sobie spokój dobrze Ci radzę maksymalnie wytrzymasz tam pół roku i psychika zryta nie masz nic do powiedzenia
marian 2017-02-12 17:09
Czy Ania to ta niska blondyneczka
Anonim 2017-02-15 10:33
nie rozumiem skąd te wszystkie hejty na tą firmę.
Zasada jest prosta, jeżeli ktoś chce pracować to będzie nieźle zarabiał oraz będzie miał szanse na rozwój zawodowy.
Większość ludzi tylko patrzy, żeby gdzieś się zaczepić na umowie o pracę i ciągnie zwolnienia lekarskie.
Moim zdaniem firma jest rzetelna, jasne warunki zatrudnienia, umowa o pracę, wypłaty ZAWSZE są na czas. Ciężko jest określić czy praca jest lekka czy ciężka. Ale jest to jedna z niewielu firm, gdzie ktokolwiek stara się coś robić, żeby wszystkim pracowało się lepiej.
Anonimowy 2017-02-15 23:05
Zastanawiam się czy Krzysztof kazał ci te brednie pisać, firma dąży do obozów pracy, nie polecam tej firmy nikomu
BMW 2017-02-21 22:26
Przybij piatke dyrektorowi I pamietaj smiech to zdrowie a pamietaj jestes tylko ludkiem Kory ma pracowac I nic wiecej
Mw 2017-02-28 12:33
Przemyślalam sprawę pracuje w tej firmie MC czasu fakty są jednoznaczne wyzyskiwanie człowieka i wykorzystywanie to są dwie ich cechy najlepsze.. Co poniektórzy lubią robić sztuczny tłum aby się tylko wyspać i udawać ze się się coś robi, cześć ludzi z tego co widzę to bardzo się męczą skoro mają za przeproszeniem " wyjebane " i nie poczuwaja się do tego co robią i jak pracują.. Są opóźnienia w dostawach materialu i odbieraniu materiałów z linii.. Fakt faktem jest to ze na niektórych liniach stoją po dwie osoby a na innych po jednej i to tam gdzie najbardziej są potrzebne osoby.. Byłam na innej zmianie i całkiem jest inaczej niż na mojej i chyba się przeniose..
kiler 2017-03-08 00:07
@marian blondyneczka to slowo ktore kojarzy sie z kims milym, atrakcyjnym, sympatycznym.... to chyba nie ona...
Big Boy 2017-03-09 19:33
w innych firmach już pracuje się lepiej, więc nie ma sensu ratować statku z większą dziurą niż tytanik. pisaniem (nie)prawd kreowanych sztucznie nie zmieni się nikogo satysfakcji. ludzie którzy patrzą tylko na jeden krok do przodu przez pryzmat własnej korzyści finansowej, niszczą każdy potencjał zespołu. Ktoś kto nie ma odwagi podejmowania decyzji staje się konsekwentnie zwykłym poszukiwaczem pokemonów. kończy z jednym pokemonem, który przejmuje nad nim kontrolę.
dfg 2017-03-12 22:39
Dno!!!! brak współpracy, każda inna FIrma jest lepsza niż ta!!! Maszyny stare a pracownicy rotują...omijajcie te [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
mw 2017-03-19 16:55
czesc szkoda czasu i swoich nerwow by podejmowac prace w tej firmie.. atmosfera zalezy jak na to patrzec zalezy od dnia i humoru liderow itp.. szkolenia sa tak zajebiste ze szkoda mowic... oni mysla ze zakazda nowa czescia jaka sie dostaje do zrobienia czlowiek ma sie nauczyc w piec minut i smigac jak maly samochodzik.
Lepiej postawic karty na " dobrego Konia " jak to sie mowi ..
Zostaw swoją opinię o polmer - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie polmer