Opinie o zara.com - Zara Polska sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zara Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zara Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zara Polska Sp. z o.o. w Warszawa

jup

Czy ktoś wie jak się pracuje w centrali iNDITEXU? Jaka atmosfera i zarobki?

A.

Praca na terenie Poznania w Zarze. Byłam, pracowałam, dostałam umowę na 2 lata i nie polecam, ze względu na politykę firmy czy może bardziej kierowniczek. :-) pot, łzy i mobbing. Obiecanki cacanki, a głupiemu radość. Od samego początku rywalizacja pomiędzy osobami, które zostały przyjęte do pracy w podobnym okresie czasu co ty. Mam na myśli umowę próbną aż po późniejsze umowy, które są potwierdzeniem tego, że się "nadajesz". Pomimo przyjęcia w szeregi kierowniczka daje do zrozumienia że w każdej chwili może zastąpić cię ktoś inny, może nie wprost, bo przecież tego powiedzieć nie może, ale zachowywaniem się jakby wiecznie miała okres, spojrzeniem, tonacją głosu, docinkami w niektórych sytuacjach i wiecznym nie zadowoleniem. Pozdrawiam serdecznie Panią Agnieszkę i osoby wchodzące w jej gusta, żeby tylko nie znalazła sposobu na pozbycie się ich.

Maja

Czy ktoś z obecnych na forum pracowników posiada informacje odnośnie nowych rekrutacji w ZARA na terenie Warszawy? Na jakie stanowiska firma potrzebuje pracowników? Jak przebiega proces rekrutacyjny i rozmowa o pracę? Jak wygląda szkolenie i dni próbne? Każda rzetelna opinia jest pomocna dla osób zainteresowanych pracą w ZARA.

Ccccc
@Maja

Rekrutacja wygląda następującą dzwoni do Ciebie dziewczyna umawia Cię na spotkanie idziesz na spotkanie okazuje się że to jest zbiorowa rekrutacja przyjmują wszystkich kto tylko przyjdzie. Szkolenia nie ma przychodzisz do pracy manager pokazuje Ci magazyn, szatnie daje uniform i to wszystko. Mówi "Tu jest TRF tam Basic A tam women masz tam konia i roznos ubrania" koniec szkolenia

Paula
@Ccccc

Widzę, że sklep od sklepu się bardzo różni. Ja zostałam z każdej jednej rzeczy przeszklona dokładnie i trwało to tydzień, aby dobrze przyswoić informacje. Dodam także, że nie wszędzie przyjmują każdego. Statystycznie z 50 osób zostaje zatrudniona jedna. Nie ma także problemów z pójściem pić, czy do WC. Grafik, owszem często ulega zmienie, ale tylko gdy wyrazisz na to zgodę...dlatego tak bardzo dziwią mnie negatywne wpisy.. Owszem, nie jest lekko, ale praca jak każda inna, coś musisz od siebie dać, aby coś dostać.

@Paula

Czy z upływem czasu zatrudnienia w firmie Zara Polska możliwe jest, aby zatrudniony pracownik mógł otrzymać podwyżkę wynagrodzenia i wyższe stanowisko? Znasz przypadki, gdzie dochodziło do takich awansów w tej firmie?

@Paula

Ty chyba żartujesz. Obecnie nie ma rąk do pracy, zatrudniają jak leci kto tylko się zgłosi. Oby tylko mówił po polsku:/ rotacja jest non stop.

@Maja

Podwyżek nie ma od kilku dobrych lat (pomijając wzrost minimalnej krajowej ustanowiony przez rząd). Awanse sa wewnętrzne, ale wynika to z tego ze osoba z zewnątrz nie jest w stanie ogarnac i przystosować się do takich warunków pracy i robienia, odpowiadania za tyle procesów jednocześnie na raz. Poziom stresu i nacisków jest niewyobrażalny.

@Karolina

Znasz może powody tego, czemu od tak dawna nie ma żadnych podwyżek wynagrodzenia za pracę w firmie Zara Polska? Jest to spowodowane spadkiem obrotów, czy może polityką firmy względem zatrudnionych osób? Napisz, co wiesz na ten temat.

@Jerzy

Obroty są świetne, z roku na rok wyższe. Wynika to z oszczędności. Na pracownikach i ich pensjach, bo to ich wynagrodzenia pochłania sporą cześć.

@Karolina

Dziękuję za Twoją aktywność. Mogłabyś napisać jeszcze, ile godzin dziennie pracuje pracownik zatrudniony w firmie Zara Polska? Również chciałbym wiedzieć jeszcze, ile czasu przerwy przysługuje każdemu pracownikowi? Czy te warunki są odpowiednie w tym miejscu pracy? Odpowiedz, proszę.

Asia
@Jerzy

W zaleznosci od etatu i dyspozycyjności od 5h do 12 w skrajnych przypadkach. Grafik jest mocno elastyczny i ukladany pod prawo prawo pracy. Przerwa 15 min przy 6 h pracy, 20 min przy 7 h, 30 min przy 8 h, 40 min przy 10 h. W każdym momencie można wyjść do toalety czy napić się. Nikt nikomu nie zabrania o ile ktoś nie wykorzystuje tego na leserstwo.

XYZ
@Maja

Wlasnie dostalem @ z portalu pracuj .pl i 8 pozycji na 10 jest z ZARY że szukają na stanowisko Sprzedawca - Kasjer Aż tak źle jest w Zarze z ludźmi ?

Bożena
@XYZ

Zara jest jedną z największych międzynarodowych firm odzieżowych. Należy do grupy Inditex, jednej z największych grup dystrybucji na świecie. Nic zatem dziwnego, że cały czas powiększa swój zespół o nowych pracowników. I bardzo cieszy to, iż zainteresowałeś się pracą w tej firmie. Może jakiś aktualny jej pracownik opisze nam panująca tam atmosferę. Tymczasem powiedz nam, co jest dla Ciebie najważniejsze, jeśli chodzi o wybór pracodawcy?

Solidarni

Wszystkie firmy poszkodowane przez portal gowork zachęcamy do dołączenia się do pozwu grupowego przed Sądem . Wszystkich zainteresowanych z całej polski zachęcamy do kontaktu na nieprawdziwe12[małpa]gmail.com .Jedynie ruch solidarny położy kres tym kłamstwom i kalumniom Piszcie będziemy się wspólnie bronić

Doradca Klienta

Najpierw przez stronę Inditex, później zadzwonili do mnie i przyszłam na rozmowę 2 dni później. Była to bardziej luźna rozmowa żeby mnie lepiej poznać i sprawdzić po prostu czy się nadaje

Opisz siebie Gdzie widzisz siebie za 5 lat Pytanie o doświadczenie w branży

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
Paula J.

Pracowałam w firmie INDITEX przez ponad 1,5 roku. Do teraz zastanawiam się jak mogłam tak długo wytrzymać. Rozpoczynając prace miałam super kierowniczkę, która wprowadziła mnie jak najlepiej, zrobiła szkolenie, przepytywała, słuchała i odpowiadała na zadane pytania. Po jakiś 5 miesiącach kierowniczka się zmieniła i zaczęło się jedno wielkie (usunięte przez administratora) Zatrudnieni nowi pracownicy, którzy nie mieli w ogóle szkoleń, często nie wiedzieli co robić, jak, kiedy. Bo nikt ich nie wprowadził. Zrobił się chaos, regionalni zwalali robotę na starszych pracowników - czyli na mnie . Sama będąc zwykłym sprzedawca zamykałam kasy i cały sklep. Nie dostawałam za to nawet wynagrodzenia. A premia menagera jest dwukrotnie większa. Dodam, ze studiuje kierunek medyczny, wiec na prawdę było mi ciężko wszystko pogodzić. Zmiana godzin pracy z dnia na dzień - prawda niestety. Czasami nawet nie informowali Cie o tym, a następnego dnia pretensje i groźba, ze dadza nieusprawiedliwiona nieobecność. Jednak sedno - zarobki, bo to jest priorytetowa kwestia, jeśli chodzi o szukanie i podejmowanie pracy są żałosne. Za około 120h pracy dostawałam 1200zl jak nie mniej. Raz dostałam koło 1450zl, ale robiłam duże nadgodziny i to był wrzesień - wtedy sprzedaż jest dość wysoka. Będąc menagerem zarabiałam nie wiele więcej bo wypłata różni się tylko premia, a odpowiedzialność podobna do asystenta kierownika, wszystko zwalali na mnie. Tzn na porannej zmianie nie robili nic, po czym zostawiali mi listę rzeczy do zrobienia. Nasz CM to była kolejna łodzianka. Jedna wielka paranoja. Zszargane nerwy, nigdy więcej. W końcu odetchnęłam i polecam wszystkim trzymać się z dała od tej firmy.

Czy w Zarze pracują na najniższych stanowiskach typu kasjer osoby z wyższym wykształceniem?

Asia

kasjer to akurat jest odpowiedzialna funkcja:) tak.

Barbazara

Zarka, z pozoru wszystko super, najbardziej prestiżowa sieciówka, ale od wewnątrz DRAMAT. Pracuje tu pół roku i o pół roku za dużo... Godziny pracy tragiczne, oczywiście możesz wpisać swoje preferencje, ale nikt na to nie zwraca uwagi. Swój grafik trzeba sprawdzać każdego dnia. Chcesz sobie coś zaplanować? Możesz pomarzyć! Zostajesz 3h dłużej. Nie możesz? Trudno, twój problem, musisz znaleźć sobie zastępstwo. Klientela, gorzej chyba być nie może. Wielkie damy, które myślą, ze są w drogim butiku, a ty jesteś po to żeby usługiwać. I owszem, ale wszystko z umiarem. Zazwyczaj jest jedna osoba na przymce, jedna na bramce, kasjer i runner(jeśli jest dobry dzień) a kozłów do rozniesienia miliony. Po półrocznej pracy ze starych pracowników pozostała garstka, nie ma się co dziwić. Można by tu opisać wiele sytuacji... Ogólnie praca dla ludzi o mocnych nerwach. Jako pierwsza praca, polecam, ale na chwilę. Na pewno uczy szacunku do pracy drugiego człowieka, na zasadzie( wiem jak to jest, kiedy tego szacunku się nie otrzymuje).

@Barbazara

Mogłabyś nieco bliżej przedstawić, jak wyglądało wynagrodzenie za pracę w firmie Zara Polska? Składało się ono z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków takich jak premie, bądź nagrody? Napisałaś, że jest to praca dla ludzi o mocnych nerwach, czy w związku z tym w firmie często dochodzi do rotacji wśród kadry pracowniczej? Zachęcam, abyś odpowiedziała na moje pytania, które będą pomocne dla osób rozważających zatrudnienie w tym miejscu.

@Jerzy

to sama podstawa i premia od sprzedaży, wszystko zależy od tego ile godzin pracujesz danego dnia. generalnie średnio pół etatu to jakieś 900/1000 zł w najlepszych miesiącach i w największych sklepach (jeśli jeszcze w ogóle takie istnieją w tej firmie, bo co chwile słychać ze firma jest w kryzysie, nie ma żadnych dodatków, nagród, a na ostatnią wielkanoc nawet nie było bonów świątecznych - bo firmę na to nie stać). generalnie szkoda swojego czasu, bo tylko bedziesz się frustrował, będą do ciebie dzownić zebyś przyszedl do pracy bo brakuje ludzi. ludzie się tam masowo zwalniają i chodzą na L4. nie polecam i odradzam

@nieznany

Dziękuję za odpowiedź. Mógłbyś napisać jeszcze o ewentualnych awansach w strukturach firmy Zara Polska? Czy zatrudniony pracownik ma szanse na to, aby z upływem czasu awansować na wyższe stanowisko? Pracodawca potrafi docenić zaangażowanego pracownika i odpowiednio go wynagrodzić? Wyraź proszę swoje zdanie na ten temat.

J.
@nieznany

Ja pracuję na cały etat ponad dwa lata i nie dostałam wypłaty gorszej niż 2200 do ręki. Z tego co wiem osoby na pół etatu zarabiają 1300/1400 zależnie od wyrobionych godzin. Mam wrażenie, ze miedzy innymi osoby, które przychodzą do pracy zaraz po liceum nie mają świadomości , że praca to nie tylko przeglądanie się w lustrze i rabat pracowniczy. Nieustanne UŻ i L4 powodują, że więcej rzeczy ląduje na głowie pracowników, którzy akurat są na zmianie. Jednakże nie uważam, że należy odradzać pracy, można zdobyć ciekawe doświadczenie, zarobki nie są złe (spora czesc wyplaty stanowi premia), do tego mamy pakiet medyczny a dla osób, które interesuje dłuższa współpraca istnieje możliwość rozwoju.

hela

obóz pracy:)

Agila
@hela

Dramat zero organizacji sprzedawczynie jedna mądrzejsza od drugiej każda pracująca wczesniej wysługuje się i żyły chce wypruć z nowej zatrudnionej koleżanki.Strasznie zrozumiały personel.Menagerka straszna zołza .Nie chce się pracować bo to wyzysk i (usunięte przez administratora) powinno to być zgłoszone wyżej.

Maja

@Noko, widzę, że masz informację o tym, jak wygląda praca w firmie Zara Polska, dlatego chętnie poznamy Twoją opinię o tym miejscu pracy. Jak ocenisz pracodawcę pod względem warunków zatrudnienia? Można nabyć umiejętności, które będą pomocne w przyszłości dla pracownika?

@Maja

jedyną umiejętnością to praca w bardzo szybkim tempie, jak na taśmie w fabryce (nie obrażając nikogo), w tej pracy liczy sie tylko tempo, żeby szybko posprzątać, roznieść przymierzalnie, donieść rzeczy, rozładować kolejkę, zrobić online'a. to w zasadzie jedyna cecha która liczy sie u tego pracodawcy, nic innego nie jest ważne. pracujesz za 3. wiec albo wyrabiasz tempo albo daruj sobie. inni będą sie na tobie wyżywać bo będą musieli wykonać tą robote za ciebie i bedziesz opóźniała im ich prace.

Czy warto aplikować? Może coś podpowiecie?

Patrycja
@Adam

Nie warto, pracuje miesiąc i moja psychika wysiada. Nie można trzymać wody(!) za ladą, przerwy skracane do minimum. Wrocław

goness
@Patrycja

Ja tam trzymałam, mimo, że się nie zgadzali. Nie będę poświęcała swojego zdrowia dla jakiś głupich wymagań. Bez wody z taką klimatyzacją i temperaturą szczególnie na wyprzedażach paść można. Nie dajcie się.

andrea
@Adam

ja nie polecam. Pracowałam rok i nigdy więcej nie wrócę tam do pracy... MASAKRA! wyzysk i wydzwanianie o każdej porze dnia i nocy "czy dasz radę przyjść jutro na 6". jak nie ma ludzi i pacy poszczają do do mu- nie ma 1zł za darmo . Zniszczyłam tylko swoje zdrowie. Nikomu nie polecam

Noko
@Patrycja

hahaha Jak można w ogóle pomyśleć żeby trzymać wodę za ladą ??? Chce ci się pić idziesz na zaplecze - proste !

Ona384
@Patrycja

Ale chyba to logiczne że wody za lada nie można, ja pracowałam w firmie Lpp i od tego była przerwa żeby się napić mimo że 12h na kasie się stało. Przerwy też czasem nie było jak było za dużo roboty ale sami tego chcieliśmy bo wolelismy zrobić wszystko nic zostawiać na dzień następny. Widać że pracujesz krótko w sieciowce....

@Adam

nie warto, odradzam, szkoda nerwów, zdrowia swojego

Xxxx

Jak jest aktualnie w zarze w Galerii Mokotów?

hela

wiele można by wymieniać, pod każdym względem NA NIE. najśmieszniejsze jest to, że na początku mówią, że większość osób pracujących jest studentami, i że układają grafik pod Twoją uczelnie itd, a później się okazuje, że jedak "nie da rady" i robią straszną łaskę, że w ogóle dali Ci wolne.

@hela

Jak długo pracowałaś w firmie Zara Polska? Ciekawi mnie, jak wyglądały warunki zatrudnienia w Twoim przypadku? Czy wynagrodzenie było dla Ciebie satysfakcjonujące? Poza pensją mogłaś liczyć na jakieś świadczenia dodatkowe, bądź inne dodatki, jak np. bilety do kina, czy teatru? Opisz proszę, w jaki sposób pracodawca motywował do bardziej wydajnej pracy.

Życzliwy

Wykorzystywanie pracowników po godzinach pracy pod groźbą zwolnienia. Niedotrzymywanie ustalonych godzin pracy. Praca od 18:00 do 3:00 i potem od 9:00 nast. dnia = paranoja. (usunięte przez administratora) kadry kierowniczej. Prezes nie wie co dzieje się w spółce. Pojawia się raz na rok w sklepie i wymaga, przez co pracownicy niższego szczebla mają katorżniczą pracę przez bardzo długi czas. Zmiana na stanowisku prezesa dałaby bardzo dużo bo z tym poszłaby w odstawkę cała sitwa kierownicza, która podpisując się prezesowi nic innego nie musi robić. Brak odpowiedniej płacy za nadgodziny i wykonywanie nie swoich obowiązków ze względu na brak ludzi do pracy. Generalnie bardzo negatywnie odbieram tę firmę i przygotowuję materiał, który pokaże całą prawdę o zarządzaniu Zarą przez polaków :/ Moje sugestie dla Zara Polska Sp. z o.o.: Zmiana prezesa i pracowników bezpośrednio z nim współpracujących. Awans dla pracowników niższego szczebla bo to jedyne osoby które wiedzą o tym co dzieje się w spółce, jak wygląda sprzedaż i co zrobić żeby ją zwiększyć. Trzeba powiadomić Hiszpanię że firma będę miała w PL kłopoty jeśli nie zmieni nastawienia do pracowników bo oni się w końcu zbuntują. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Ustalić sztywne godziny pracy dla każdej z grup pracowniczych. Trzymać się określonych wymagań co do pracy w odpowiedniej grupie pracowniczej. Jeżeli zmiana ma się kończyć o 3-4 nad ranem to kolejna dla tych samych osób nie może startować od 9 rano. Chyba że podniesie się IM pensje.

Pooooi

Moje sugestie dla Zara Polska Sp. z o.o.: Ok Lubię atmosferę w Zara Polska Sp. z o.o. za: Ok

Maja

@Gosc, rozumiem, że znasz sytuację, kiedy pracownik nie zgadzał się na to, aby zostać po godzinach, żeby dokończyć swoją pracę danego dnia na rzecz firmy Zara Polska? Jak w takich przypadkach pracodawca reagował na opisaną sytuację? Przedstaw, jak to wygląda z Twoich doświadczeń.

Pola

Hmm, czytajac Wasze wpisy to napisze tak ,ze praca w Polsce w Zaraz jest na plus w porownaniu do pracy ktora ja wykonuje w Kanadzie w bardzo duzym sklepie Zara. Pracuje w Fitting Room czyli Przymierzalni plus roznosze czasami rzeczy (niecierpie tego). Sa tysiace ludzi z reguly bez konca od godziny 2 w poludnie do 21 a potem jeszcze godzine zostajemy by sprzatac sklep ( ukladac ciuchy) ktory jest totalnie poprzewracany do gory nogami. Pracuje 5 godzin ale uwaga, nie mam nawet minuty przerwy bez konca ukladam rzeczy na wieszaki, ktos policzyl ze na minute skladam jeden ciuch i tak przez 60 minut bez wytchnienia. Musze oczywiscie gadac z klientami i szukac im w Ipodzie rozmiarow nastepnie wolac przez loki toki ( tez to macie?) zeby ktos przyniosl. Mam tez odpowiedzialnosc za to by przymierzalnia byla oprozniana z rzeczy czyli wolac zeby ktos przylazl w koncu i zabral ubrania ( okropnie ciezkie wieszaki i swetrzyska wazace tone plus kurtki). Odpowiedzialny jest za to manager zmiany ale roznie z tym bywa czasami go nie ma a ja potrzebuje miejsce na rzeczy! Dodatkowo atmosfera inna niz w Polsce nawet czlowiek nie moze sie chwile zatrzymac i zamienic z drugim slow bo oni sa nauczeni ze nie mozna dzieki czemu atmosfera w pracy nie za ciekawa. Zestresoway kazdy chyba ze ma uklad z menagerem.Acha nie mamy przerwy nawet 15 minut majac 5 godzin pracy dopiero majac 6 godzin mamy godzine przerwy nieplatna. Jak mam 5 godzin a z reguly tak jest nie moge miec wody nawet w przymierzalni a goraco jak cholera. Musze prosic by ktos zostal w przymierzalni w tedy i ide na zaplecze i moge sie napic lub do WC a i tak mnie zaraz wolaja. To jest horror nie praca. W Polsce pracowalam w roznych sklepach i to jest najgorsza praca w jaka mialam. Ogolnie to nie bede kupowala juz tych ciuchow tak mam dosyc tej firmy. Jak mozna czlowiekowi bronic miec wode w przymierzalni gdy haruje jak wol??? Tak ze ludziska nie narzekajcie na Polske bo uwierzcie jest lepiej niz tutaj w Zaraz gdzie pracuje. Pozdrawiam.

@Pola

W Polsce jest identycznie

Maja

@Mateusz, przedstawiłeś bardzo niepokojącą kwestie, która rzekomo występuje w firmie Zara Polska. Zjawisko mobbingu jest zjawiskiem, które nie powinno występować w żadnej z firm jest to również poważne przestępstwo, dlatego chciałabym, abyś uzasadnił, jak wyglądały sytuacje, które według Ciebie klasyfikują się pod pojęcie mobbingu? Opisz również bardziej szczegółowo kwestie związaną ze zmieniającym się grafikiem, czy jest on rozpisywany np. z tygodniowym wyprzedzeniem? Opisz szczegółowo, jak wygląda kwestia pracy w tej firmie.

Mateusz

Nie polecam, wiecznie zmieniający się grafik traktują człowieka jak niewolnika. Bardzo częsty mobing.

Maja

@Ccccc, dlaczego jest tak duża rozbieżność, jeżeli chodzi o godziny wyjścia z pracy w firmie Zara Polska pracowników, którzy pracują na drugą zmianę? Czy godziny nadliczbowe są w jakiś sposób rozliczane z pracownikiem? A może dzięki większej ilości godzin można liczyć na wyższe wynagrodzenie? Uzupełnij informacje, które zawarłeś w komentarzu.

@Maja

Jest taka duża rozbieżność wychodzenia z pracy na drugą zmianę ponieważ nikt nie chce pracować w tym sklepie i firma nie ma pracowników przez to reszta pracowników musi sprzątać sklep dopóki nie zostanie posprzątane. Pieniądze za nadgodziny są śmieszne. Jeśli ktoś chce "tyrac" za marne pieniądze to polecam:)

Ccccc

Masakra!!! Jak jesteś na drugą zmianę nigdy nie wiesz kiedy skończysz.. Może to być 1:00, 2:00 A może nawet 6:00. Kasa to są jakieś żarty. Musisz pracować za trzy osoby i to jest źle. Pracownicy nie mogą zamienić że sobą ani słowa ponieważ zaraz jest im zwracana uwaga. W każdym tygodniu ktoś odchodzi i zatrudniają każdego kto złoży CV więc co dwa miesiące wymienia się 80 % ekipy sklepu. Masz umowę na pół etatu A musisz pracować tyle godzin co cały etat. Jesteś na dziale masz swoją strefę nagle robi się kolejka musisz stanąć na kasę oczywiście nikt Cię nie zastąpi na dziale i później wszyscy z działu siedza do 1:00 lub dłużej ponieważ trzeba posprzątać (usunięte przez administratora) z całego dnia.

Zostaw merytoryczną opinię o Zara Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zara Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zara Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zara Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 6 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zara Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zara Polska Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zara Polska Sp. z o.o.