Niepubliczne Przedszkole Montessori "Mądre Główki"

Opinie o Niepubliczne Przedszkole Montessori "Mądre Główki"

Alicja
użytkownik zarejestrowany

A jak oceniacie Niepubliczne Przedszkole Montessori pod kątem pracodawcy? Czy ktoś z Was był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie? Jak przebiegła, o jakie stanowisko się ubiegaliście? Może macie jakieś rady dla przyszłych kandydatów?

Ania
użytkownik zarejestrowany

@jola zgadzam się z Tobą. Mam już spore doświadczenie w tego typu pracy, chciałabym teraz spróbować w Mądrych Główkach. :)

Meg.

Trafiliśmy do Mądrych Główek po tym jak w przedszkolu masowym moje dziecko zostało bardzo źle potraktowane (spektrum autyzmu). W Mądrych Główkach ma zapewnioną pełną terapię, naukę, zajęcia dodatkowe, moje dziecko zrobiło ogromne postępy w rozwoju. Jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola, jak to wygląda od strony pracodawca - pracownik to nie wiem, zdarzało się, że słyszałam jak z pokoju pani dyrektor słyszałam krytyczne uwagi w kierunku pracowników, ale rzadko i jakby nie było, w każdym miejscu pracy takie sytuacje się zdarzają. Gdybym miała jeszcze raz wybierać przedszkole to mój wybór bez wahania padłby na to przedszkole.

nauczyciel36

Witam ja wlasnie kilka dni temu bylam tam na rozmowie kwalifikacyjnej ale nie bede tam pracowac poniewaz nie stac mnie na kurs Montessori ktory trzeba miec

Ara

Brak szacunku do pracowników - traktowanie ich jak niewolników i bazowanie na poczuciu winy. Właścicielki i dyrektorka są wyniosłe i niemiłe. Bardzo często "ochrzaniają" pracowników na korytarzu - przy rodzicach i innych pracownikach. Brak profesjonalizmu!!

Jeni

Co roku odchodzi od nich może nawet połowa kadry, więc wolne miejsca na pewno są lub wkrótce będą.(usunięte przez administratora)Traktowanie z góry. Zdecydowanie nie polecam.

gość

Jeden wielki biznes, zero pasji, serca, chodzi o to, aby dostac jak najwięcej dofinansowań... Stażystki, praktykantki, to tania siła robocza w przedszkolu, czy mają wystarczające kwalifikacje żeby się zajmować dziećmi? Nauczyciele wciąż stąd uciekają, rodzice z dziećmi zresztą też...

Zostaw opinię o Niepubliczne Przedszkole Montessori "Mądre Główki" - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Niepubliczne Przedszkole Montessori "Mądre Główki"