Opinie o BEETSMA w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BEETSMA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BEETSMA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BEETSMA w Wrocław

W jakim mieście jest praca dla pracownika szklarni w Holandii? Może ktoś na tym forum wie? Jak długie są wyjazdy?

ben

fajnie wspominam czasy współpracy z Beetsma

Neo7788

Witsm jade 4.04.2017 do holandii na tulipany. Jedzie ktoś moze?

Natalia

Myślę o wyjeździe do pracy w szklarni z różami,to praca stała. Na jak długo można wyjechać? Czy mieszkania na miejscu są ok? Jakie pieniądze można zarobić? Co z językiem, czy trzeba znać dobrze czy tylko do rozmowy, podstawy? Słyszałam o agencji dobre opinie.

Hej. Jedzie ktos moze na papryki 30 marca?

zadowolona

dzięki nim stanęłam na nogi!

albi

Wybiera się ktoś może do pracy w holandii jako order picker??

patryk lodz
@albi

witam.Właśnie wybieram sie z dziewczyna do pracy jako order picker czy wyjechałeś i mozesz cos o niej powiedziec

Makalos
@patryk lodz

Tez jadę z 3 osobami na to . Pozdrawiam !

PatrykLODZ
@Makalos

A kiedy wyjeżdzasz my w piątek

Edyta

Rozczarowana, czy niewypłacone w czasie wynagrodzenie to jedyny minus pracy?

Rozczarowana

Nie polecam współpracy z nimiprzy jednorazowych, dorywczych zleceniach typu inwentaryzację. Kompletna strata czasu, przez niekompetencje ludzi z agencji od stycznia czekam na, niewielkie bo niewielkie, ale uczciwie zarobione pieniądze.

Edyta

Jak wygląda zakwaterowanie i transport do miejsca pracy? Zależy to od miejsca czy wszędzie obowiązują takie same standardy?

kala

nie mialam z nimi problemow tj. wyplata na czas w ogole zadnych wiekszych zastrzezen nie mam

Basia

Mogę potwierdzić opinię, że to naprawdę fajna agencja.

Sapi

Fajna agencja i dobrze mi się z nimi współpracuje

guti

mam pytanie mam propozycje wyjazdu z beetsmy na rozładunek i załadunek jak mówicie warto czy nie

znawca
@guti

tez mam propozycje na rozladunek zaladunek, pojechales tam moze ?

Mira

To super firma i tylko dzięki nim stanęłam na nogi .

Babajaga

Czy ktoś jest już na bukietowaniu kwiatów i mógłby napisać jakie są warunki i czy jest praca.

ULABRZYDULA

Ponieważ nie ma opini na łódzkiej stronie wyrażam tutaj swoją opinie.JeSli chodzi o łódzkie biuro,to do czasu kiedy była pani Mariola wszystko działało jak szwajcarski zegar.Teraz pan łukasz zarrządza jako menager i średnio mu to wychodzi.Kadry też mają bałagan zamiast mnie wysłać wypłatę wysłali innej dziewczynie o tym samym imieniu i nazwisku(co najfajniejsze nie pracuje u nich od2lat,poprostu zbieżność imion i nazwisk)Wypłatę mi wyrównanono z opóżnieniem.ALE FIRMA OK!!!!!!!!!

Basia

Chciałabym wyjechać do Holandii do bukietowania kwiatów, czy to jest aktualne?

Ivon
@Basia

Pani Basiu ja też mam ofertę wyjazdu do kwiatów gerbery, płatne 6,15 brutto, na okres 8 miesięcy do Holandii, rzekomo ze za mieszkanie odbijają , ale mam bardzo duże obawy

kacper
@Ivon

nie polecam bo na zapalki nie da sie zarobic...........................................

Syla
@Ivon

Hej , ja jestem na tym , napisz pod adres emilja.17@vp.pl to napiszę ci więcej co i jak ;)

bobu

Witam w listopadzie 2016 wyjechałem z nimi do NL a dokładnie do roosendaala do pracy przy rozladunku kontenerów z odzieza i butami. co sie okazało na miejscu pracowałem wraz z dwoma innymi osobami jako skoczkowie rzucali nas po całej holandii . jezdzilismy od zakladu do zakładu pracujac po 3, 4 godz dziennie, (usunięte przez administratora)

Amelia

Ja Germaco polecam, w sensie ze konkretnie wypłacają, nie brakuje godzin. Zakwaterowanie moze mogłoby byc lepsze, ale sama praca i wyplaty nienajgorsze.

Zostaw merytoryczną opinię o BEETSMA - Wrocław

• Jak się pracuje w BEETSMA?

Zobacz opinie na temat firmy BEETSMA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BEETSMA?

Kandydaci do pracy w BEETSMA napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BEETSMA