Opinie o BEETSMA w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BEETSMA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BEETSMA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BEETSMA w Wrocław

A dokładnie na załadunek i rozładunek do takiej pracy

Wyjeżdża ktoś 11.01.2018 do born

Johhny

Nie polecam Beetsmy a w szczególności oddziału w Poznaniu (usunięte przez administratora) i bardzo niekompetentni ludzie.Na stanowisku sprzedaż karpia ustalona stawka była 20zł za h.Na rękę miało wychodzić koło 16 zł.Gówno prawda płacą najniższą za taką męczarnie.Jak przychodzi co do czego to ci mówią że jakis błąd.O pieniądze z nimi trzeba się wykłócać i straszyć sądami.Oszukują na ile mogą ,że sami się gubią w swoich kłamstwach.Jeden wielki minus.Nie polecam całej tej beetsmy nie zależnie od oddziału.

Wyjeżdża ktoś 1.01.18r na Germaco ?

julka
@Gość

tak ja wyjeżdżam

Mikiniki
@julka

Ja tez wyjezdzam ;)

Janek

Jeszcze dużo wody w Wiśle musi przepłynąć zanim niektórzy nauczą się myśleć poważnie i pracować sumiennie, bo agencja jest spoko!!

Ss
@Janek

Hej wszystkim pracowalem 6 agencjach wszystkie sa ok wyplacalne 7 lat pracuje i nie narzekam syf robia polacy co niszcza nowe domy wyremontowane pija imprezy kto normalny chce zarobic to zarobi jak ktos olewa agencje i imprezy w (usunięte przez administratora) ma prace tylko koffe shopy jaki ty dla agencji agencja taka dla ciebie nl jobs holland contracting e&a covebo reszta

Agata

Witam mogli byscie mi powiedziec jak tam jest naprawde byla bym wdzieczna moj email to ac127@wp.pl

Edyta

@Rafal, @Nemo a czy na umowie są warunki, które agencja BEETSMA Wam w Polsce obiecywała? W ogóle kiedy podpisuje się takie umowy? W Polsce czy na miejscu? Czy był tam odnośnik związany z tym co grozi za zerwanie umowy lub niepodjęcie pracy na miejscu?

Majorowski1988

W niedziele mam wyjzad na szklarnie jak wygląda praca i mieszkanie i zarobki??

Nemo
@Majorowski1988

Agencja ta to jedne wielkie oszustwo.W pl opowiadaja cuda a w rzeczywistosci jedziesz tylko po to aby pracować na mieszkanie.W pl obiecuja 40 h tyg a pracujesz 2 dni w tyg zeby mogli za chate zedrzec.Cebulki w listopadzie sam sobie odpowiedz.Bylem tam przez ta agencje i tylko koszty mialem taki zarobek.Chaty cyf i dno swinie maja lepiej.Juz o hotelu Waikiki nie wspomne.Jakas staea baba rozdarta co (usunięte przez administratora) ludziom daje do zarcia jak w chlewie rzadzi sie jakby to byl jej hotel a jej chlop pociot do granic mozliwosci az dziwne ze ktis takich ludzi trzyma.A co najgorsze czy pracujesz w dzien czy na nocna zmiane o 17 jak nie zjesz to i tak placisz za to.Ogolnie mowiac nie polecam twoj zarobkowy wyjazd raczej bedzie wyjazdem w plecy.

Rafal
@Nemo

Potwierdzam co kolega napisal ta firma to jedne wielkie oszustwo.Pracowalem u nich na rozach stawka w biurze 9 brutto chata 280, miesiecznie na miejscu stawka 6,01 gdzie z 9 brutto masz 7,80 netto chata 145; tygodnioeo.Godzin gwarantowanych w pl 50 tygodniowi na miejsu 24 wiec nawet na chate nie zarobisz.Niunie w biurach w pl glupoty wciskaja a na miejscy koordynator ci mowi jak nie pasuje to wypier.....taka wlasnie agencja

Mariusz

Hej byl ktos na sortowaniu cebulek jak tam jest ile sie pracuje ciezko jest

Bodzio

Dużo dobrego o nich słyszałem już od dawna. Może mi ktoś podpowie coś o pracy za granicą z Beetsmą?

Edka

Polecam wspolprace z biurem beetsma.Mila i profesjonalna obsuga.Oferowana praca zgodna z opisem,ilosc godzin gwarantowana.Mozna zarobic jesli sie chce.

Edyta

@Lorenco w sensie, że brakuje osób do pracy? @wojtuś, @Górski Patryk widzę, że jesteście zadowoleni z pracy z agencją BEETSMA. A czy możecie powiedzieć jaką pracę wykonujecie? Opowiecie o tej pracy? Czy ciężko dostać pracę? To ważne kwestie, ponieważ jest wiele ofert pracy i chętni pewnie się nad tymi kwestiami zastanawiają http://www.gowork.pl/praca/beetsma;pr

Lorenco

Mimo, że BEETSMA ma dobra opinie wśród agencji również nie ma ludzi.?

Górski Patryk

Polecam biuro beetsma w 100%. Wysyłają ludzi do normalnej pracy z dobrymi zarobkami. Domki na miejscu także okej.

wojtuś

Bardzo fajna atmosfera i fajna agencja

Edyta

Dużo pozytywnych opinii pojawia się o firmie BEETSMA. Rozumiem, że firma jest dla Was dobra i moglibyście ją polecić osobom szukającym pracy? Jakieś mocne strony pracodawcy potrafilibyście jeszcze wymienić? Podalibyście jakieś rady odnośnie rekrutacji dla innych? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Siwy

Pracowałem w tamtym roku i wiadomo ze luksusów na mieszkaniu nie bylo ale ogolnie koordynator pomocny, praca tez mi sie podobała. Nie narzekam, chętnie jeszcze wyjade jak bedzie potrzeba

slaw

Wyjechałem przez agencję z Czestochowy, nie mogę narzekac. Mieszkanie tak jak sie umawialiśmy, pracy póki co nie brakuje.

globtroter

wyjezdza ktos 28 wrzesnia na salatki?

Joanna Małolepsza

Wyjechałam przez Beetsma do pracy. Zakwaterowanie ok, bywało lepiej ale mieszkałam juz w gorszych warunkach. Obsługa w biurze ok, wszystko sprawnie załatwione.

Zostaw merytoryczną opinię o BEETSMA - Wrocław

• Jak się pracuje w BEETSMA?

Zobacz opinie na temat firmy BEETSMA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BEETSMA?

Kandydaci do pracy w BEETSMA napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BEETSMA