Opinie o Kimball Electronics Poland w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kimball Electronics Poland. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kimball Electronics Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kimball Electronics Poland w Poznań

Paulina

Witam. Składałam CV do kimbal . Moje pytanie czy faktycznie tak jest że jeżeli nie ma pracy kimbal zwalnia nowo przyjętych pracowników ?

Tak
@Paulina

Tak

wazka

A o jakiego lidera chodzi i nie wiem o co chodzi.

Julii
@wazka

Każdy wie co jakiego chodzi. Każda dziewczyna już nie pracuje przez niego.

liderka
@Julii

A co te dziewczyny nie winne same chyba tego chciały się z nim spotykać itp. Nikt do niczego kogoś nie zmusza do bycia z kimś a to sa sprawy prywatne w pracy chyba się liczy jak kto pracuje a nie co robi poza nią.

@liderka

Owszem do niczego nie były zmuszane, ale szantarze czy inne sprawy... czy to nie dziwna sprawa że żadna z nich już tutaj nie pracuje.? Z tego co wiem Pani (usunięte przez administratora) to były dziewczyny tego pana ludzie napewno kojarzą te dziewczyny. Nie mówiąc o pani p... z którą się spotykał na boku tak oo i olał po czasie też już nie pracuje. Jakieś inne też były ale ciężko powiedzieć..

Elka
@Mariic

A te dziewczyny same odeszły z pracy czy on załatwił ze nie pracują. To się dziwie ze on nie poniósł konsekwencji.

@Elka

Zostały zwolnione, z tego co wiem jedna chciała wrócić po długim czasie, ale z plotek wynika że Lider się o to postarał nie wiadomo co tam naopowiadał. Ludzie wiedzieli ze wraca i były zdziwieni że jednak nagle nie.. przyjmą Mimo że nie było zastrzeżeń co do jej przyjęcia bo była dobrą pracownica.

olka
@Mariic

To facet bezczelny i nie rozumiem skoro była dobrym pracownikiem to nie powinni tak postąpić bo taka ruda cały czas pracuje.

ona

Coś wiesz na temat 4 zm czy cały zakład to obejmie czy jakies działy tylko.Słyszałam tylko jak ludzie gadają.

@olka

No niestety z nim się nie wygra, nawet nie miała możliwości aby robić na innej zmianie (aby je robić z nim na zmianie) Przykre i chamskie.

Onaona
@Mariic

Ale telenowela...haha Czyli twierdzisz, że ta nasza biedna koleżanka była szantażowana, a teraz sama chcę wrócić (możliwe że do tego samego lidera)??? Chyba dobrze tego nie przemyślałam bo przecież nie ona wybiera sobie stanowisko pracy. Taka moja opinia.

baba

Ale pracuje i to już ile lat więc musi być dobrym pracownikiem skoro nadal pracuje i jak czasem sa zwolnienia jest nietykalna.

viki

Lepiej napiszcie jakie sa zarobki tak mniej więcej na produkcji i jaka atmosfera jest w pracy i czy jest szansa na stałą prace w tym zakładzie..

Nie ciekawe
@viki

Zarobki są słabe jak n 3 zm. Oferują co inne w ogłoszeniach byle ludzi zwerbować. Praca bardzo męcząca monotonna odpowiedzialna i szkodliwa. Oświetlenie sztuczne smród szkodkiwych oparów na hali. Brak możliwości wzięcia urlopu a jak weźmiesz l4 bądź opiekę na dziecko to masz przegwizdane. Pupile mogą brać urlop na zawołanie i chodzic z telefonem po hali bądź wybierać sobie stanowisko. Zostaniesz przesunięty na gorsze stanowisko chcesz czy nie jak pupil wybierze twoje . No i pupil dostaje awans w pierwszej kolejności. Nawet Ci lider załatwi szkolenie byle by podwyższyć pakiet. Co do ludzi hmm... zależy gdzie trafisz. Są fajne dziewczyny z którymi chce się naprawdę pracować a są też konfidenty więc loteria.... Dużo ludzi teraz rzuci wypowiedzenie a skoro dobra wiara odchodzi i doświadczeni operatorzy to o czymś świadczy. Zresztą możesz odpowiedzieć sobie sam na pytanie. Co to za pracodawca u którego jest ciągła rotacja i ogłoszenia na każdym kroku. Jeżeli masz dojazd z kimś i chcesz być na jednej zmianie tez jest problem

@Nie ciekawe

No ok ale niektóre laski pracują z 20 lat w tej firmie i bo czytam ze z 4 tys zł netto bądź więcej .Jak czytam to jakas ruda i inne gwiazdy sa opisane tutaj.

@Nie ciekawe

Z osób którzy mają na stałe prace dziewczyny i pracują dość długo to nie odchodzą takie osoby bo duet sisters cały czas pracuje i inne podobne dziewczyny .np. ruda i jej koleżanki.

viola

A co z 4zm czy ktoś cos wie czy cały zakład to obejmie czy jakies działy

Neopola
@baba

Ruda nie tykalna jak (usunięte przez administratora) dala kierownikowi...no możliwe

Booonnmm
@Julii

lusia

CZy wy ludzie nie macie o czym pisać nawet jeśli tak jest to jest sprawa prywatna gdzie kto z kim .To już się nudne robi ruda jakby tylko ona tutaj pracowała widocznie jak tyle lat pracuje tutaj z umowa na stałe to musiała dobrze pracować a nie ze z kims spi. Zastanówcie się o czym piszecie.

Basia
@lusia

Sprawy prywatne, wszystko jest do zrozumienia :) puszczać się z kierownikiem aby dostać umowę to trochę nie mieć do siebie szacunku do samej siebie. Robić to aby dostać umowę i wkoncu dostała. Teraz jest nie tykalna mimo gdzy jest dobrym pracownikiem czy średnio dobrym.

ciekawe
@Nie ciekawe

Ale ludzie pracują x lat jednak tu pracują i nie zmieniają pracy np. jak ta ruda .

oliwka
@Basia

A na jakim stanowisku pracuje ta ruda chyba to zazdrość wśród ludzi bo dobrze zarabia .Wiele dobrych jest tutaj pracownic bo te sisters tez nie wiem o co ich się czepiają niektórzy dla mnie sa ok i wśród ludzi sa lubiane.

Gosia
@Onaona

Z tego co wiem miała być na omk 2 z mamą tak aby mijać sie z liderem.

kaska
@Gosia

To jej mama pracuje to tutaj jak widać firma rodzinna mama z córką siostry bracia itp. .To musi być w miare płatna ta firma jak ludzie w niej pracują i chcą wracać.

ALICE

No i co mu zrobili nic tylko ludzie gadają tak jak o rudej gadają i tez jej nic nie zrobią .Nadal pracują tak jak gwiazdy zarozumiałe tez tutaj pracują te stare d już bo bliżej do 50 niż dalej nie którym. Te osoby nie odeszły wcześniej do innej pracy widocznie dobrze jest. Jak były zwolnienia to one sa nietykalne z umową na stałe z długim stażem.

Nika

Wejście się ludzie zastanówcie co wy tu piszecie bo to piszą ludzie dorośli .Ruda i tylko ruda a reszta święte .Dlaczego nie podejdzie jedna z drugą i nie powie jej w oczy tylko tutaj opisujecie ją.Pewnie zazdrość ze dobrze zarabia itp.Ma lepsze stanowisko od was i to drażni.

Boniek
@Nika

Nie ma tutaj czego zazdrościć lepiej dostać stanowisko uczniowie, z swoimi umiejętnościami, czy dostarczeniem na stanowisku pracy. A nie dawać dup... kierownikowi czy nie wiadomo komu jeszcze aby dostać umowę na stałe.

Irena
@Boniek

To jednak nadal ludzi gadanie ze ruda daje d swoim przełożonym .Nikt tego nie widział ze tak było .Poza TYM TO JEST FORUM o pracy i płacy i atmosferze firmy jak się w niej pracuje lepiej o tym piszcie prawdę a nie zarobki podajecie nie wiadomo kogo.

@Nika

No nie wiedzialam że praca na maszynie to jest lepsze stanowisko-podaj przykład od jakiego.Jest pełno różnych ważniejszych maszyn.

nikka
@..

Mieć operatora 2 lub 3 stopien bo więcej się zarabia od 1.

@..

Chodząc na 1 zm zamiast 3 zm i mieć większe pieniądze na 1 zm niż na 2 lub 3 zm sa takie osoby które chodzą tylko na 1 zm a kiedyś na 3 lub 2 chodziły.

tiktok
@Nie ciekawe

A czemu dużo ludzi odchodzi czy chce odejść z pracy .

ciekawi mnie
@Nie ciekawe

Jakie sa zarobki 3 zm na produkcji to zależy bo multi zarabia dobrze na produkcji pewnie koło 5 netto chyba ma.

Czosek

Dobrze płacą, ruda dostała umowę bez plobmelu bo poproszę wypięła kierownikowi więc ma ponac na stałe,na i dobrze płacą jej

cebula
@Czosek

Każdy z pracowników otrzymuje swoją wypłatę co miesiąc i każdy w miarę zarabia ,Widziałes kartkę rudej od wypłaty ze tak głupio ludzie mówią przecież to jest zwykły pracownik jak każdy inny na maszynie pracujący bądź na tasmie. Jak większość dziewczyn zarabia już 4 tys zł netto to zle nie jest.

ważka

Tak jak ruda podobno ma z każdym dobre układy itp. jak to opisują tyle ludzi tu pracuje i co wszyscy znają ruda.

viki

A cos wiadomo o 4 zm czy wszystkich to obejmie tzn cały zakład produkcja czy tylko jakiś dział

VIKI
@Nie ciekawe

Piszesz ze zarobki słabe a taka ruda tu pracuje i inne wielkie gwiazdy chciały tu pracować na stałe i nadal pracują .

kinia

No ok a czy ktoś wie co z 4 zm czy cały zakład produkcyjny będzie musiał w takim systemie pracować czy tylko jakiś dział bądź linia jak zawsze.

Nara
@kinia

Jak zrobia to ludzie pouciekają i tyle w tym ja

@Nara

Ale gdyby dali więcej kasy to się opłaca chodzic 4 zm bo sa zakłady pracy gdzie od zawsze była 4 zm i ludzie pracują.

Nara
@kinia

Nie mówimy o innych zakładach tylko o kimbalu. Nie wszystkim pasują 4 brygady z różnych przyczyn

Arci
@Nara

No ok taka ruda nie odejdzie gdyby wprowadzono na cały zakład 4 zm i inne gwiazdy jak duet sisters bo gdzie będą mieć lepiej.

@Nara

Nie siejcie paniki. Cały kimball nie przechodzi na 4 brygady. Od sierpnia jeden dział.

Jaki?
@Kto to wie

Jaki dział? Czy mogą zmusić ludzi do chodzenia na 4 brygady?

@Jaki?

Nasz lider pytał czy ktoś chce iść na 4 brygady i kilka osób się zgłosiło. Jeśli u ciebie nikt nie mówi o 4 brygadach to nie masz się czym przejmować.

Witam
@olka

Okej, a nie wzięłaś pod uwagę że to z panią Karolina jest coś nie tak??? Może po prostu ktoś próbuje uniknąć kolejnych problemów od wariatki. Bo gdzie nie zapytasz to dziewczyna ma fatalne opinie. W innej pracy to samo. Jasne najlepiej wierzyć w to co jakiś anonim wypisuje. Bo lider to taki wszechmocny Bóg w tej firmie, no śmiech na sali.

Olka
@Basia

Oczywiście. Bo byłaś wszędzie i wiesz że coś było dla umowy. Człowieka nie znasz ale najlepiej oczerniać. Coś Ci w życiu nie wyszło że siedzisz tutaj i wypisujesz brednie?

Asia
@Mariic

Kto został zwolniony? Laska która na L4 siedziała na wakacjach? Czy ta druga co ja zwolnili i chciała wrócić, wspaniała pracownica, najlepsza, dlatego tak bardzo chcieli ją przyjąć po zwolnieniu ale lider nie pozwolił. Biedna teraz nie moze z mamusia pracować i chłopakiem swoim. Tak się czepiają wszyscy że powiązania rodzinne ale tutaj już okej jak się chce ktoś wkręcić rodzinnie. Świetne bajki piszecie.

Marika
@Asia

Domyślam się o kogo tu chodzi ale dziewczyna pracuje od paru lat w innej firmie i ma się bardzo dobrze a jej chłopak tu nie pracuje ktoś tu ma źle informacje ???? Widzę że ewidentnie ktoś chce tutaj oczerniać dziewczynę na forum jestem ciekawa czy o tym wie jebła by śmiechem to tu się wyprawia. Takie pierdoły że brak słów.

Asia
@Marika

Tak sie składa ze Pani Jutkowiak nie pracuje już dawno w tej drugiej firmie i tam też jej nie chcą z powrotem więc nie wiem skąd te informacje. A chłopak właśnie ze pracuje w kimballu. Także kto sieje fałszywe informacje? Oczywiście ze o tym wie bo sama wypisuje tutaj kłamstwa podszywając się pod kogoś innego i udając poszkodowaną. Pani Mariko to Pani wypisuje "pierdoły, że brak słów". Albo pomyliła Pani tematy i zupełnie nie wie Pani o kogo chodzi.

Pan
@Asia

Owszem nie pracuje dłuższy czas co nie wynika z tego że nie chcelismy jej przyjąć bo chcieliśmy bez problemu ja przyjąć byla na rozmowie że mną i z panią z którą rozmawiała przez wideo rozmowę. Nie było żadnych zastrzeżeń co do przyjęcia p.Karoliny. a to że była z p.liderem dawno temu to nie powinno tyczyć się firmy. Też prsez to miaak być na innej zmianie nie z nim.

?

Czy u was tak jest że przyjmują pracwnika na 3 miesiące i zwalniają

?

Czy u was w firmie tak jest że przyjmują ludzi na 3 miesiące i później zwalniają.

Inżynier Procesu

Spóżnienie 15-minutowe ekipy rekrutacyjnej. Po rozmowie oczywiście zapewnienie, że będzie informacja zwrotna o decyzji. Niestety do dnia dzisiejszego odpowiedzi brak - ani telefonicznej, ani e-mailowej. Strata czasu i pieniędzy jeżeli ktoś ma zamiar przyjeżdżać na rozmowę z daleka.

Proste pytania na które odpowiedzi były zawarte w samym CV. Oprócz tego kilka pytań odnośnie samego procesu montażu.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Regeneracja

W ostatnim czasie pracownicy otrzymujący posiłki regeneracyjne zostali niemile zaskoczeni. Dwa razy w tygodniu wydawana jest zupa reszta dni danie dnia. Posiłek powinien zawierać około 1000 kcal niestety 400 ml zupy krupnik która została dzisiaj podana zawiera ich +- 300. Szkoda tylko tych pieniędzy które firma przeznacza na posiłki. Ja już zabieram swoje jedzenie do pracy zupka to za mało :) Pozdrawiam

@Regeneracja

A ten posiłek jest darmowy.

pracuje od 5 lat
@Regeneracja

A ja z tego nie korzystam mam swoje od zawsze i biorę to co chce .Dla mnie jest ok pracuje 5 lat i moja wypłata to 3800zł netto .Większość tak ludzi tutaj zarabia a nawet więcej jak mają wyższego operatora lub dostały awans .Ja chodzę na 3 zm a moja koleżanka na 4 zm i ma więcej niż 3800zł netto bo ma dodatek za 4 bryg .Więc nie wiem po co te narzekania ze ciągle mało ja się sama utrzymuje i mi starcza.

Tak czy owak

Nie

wypłata

Moja wypłata brutto 5700zł po odciągnięciu składek itp. to 4200zł netto tez taką macie .

Kimbalka
@wypłata

To wina rządu a nie pracodawcy.

@Kimbalka

Ja nie mam żalu jakiegoś dla mnie ok ze mam 4200zł netto i jak dla kobiety to wypłata ok. ja nie narzekam.

Krystyna
@wypłata

A macie jakieś premie do tej podstawy?

@Krystyna

No jest podstwa premia i dodatek nocny .

ona

Zarobki sa super gdyby było tak kiepsko to nikt by nie chciał tutaj pracować a jednak pracują ludzie i to z 600 jak nie więcej ludzi a kimbal to duzy zakład.

lambery

A a uważam ze kimbal dobrze się pracuje i firma dobrze płatna bo w porównaniu obok co sa zakłady to dobrze płaci kimbal tylko minusem jest to ze bez auta się nie dojedzie bo z ogrodów jedzie komunikacja na Tarnowo podgórne i zależy gdzie kto mieszka w Poznaniu ja dojezdzam autem bo tak bym musiala 2 godz wcześniej wyjść z domu ,Niestety autokaru zakładowego nie ma co np. amazon ze zbiera ludzi po poznaniu. Więc trzeba mieć auto albo blisko mieszkac przy ogrodach albo z kims się zabierać.

Krystyna
@lambery

A nie wiesz ile osób byłoby chętnych na taki dojazd do pracy? Bo ten autokar to nie jest taki zły pomysł, może uda się to zgłosić szefostwu?

lambery
@Krystyna

Kiedyś był na samym początku autokar ale zlikwidowali po jakims czasie ludzie by musieli się upominać o to .

@lambery

Firma musi pomóc pracownikom w dojazdach, np wynająć autokar, przez rok od zmiany lokalizacji. Dajcie już spokój z tym busem. Dopłacają nam przecież do paliwa. Dojeżdżam sama po 30km w jedną stronę i nie narzekam. Druga sprawa chcecie autobus z Poznania a pracuje tu wiele osób z małych miejscowości np z okolic Szamotuł. Oni wtedy byliby pokrzywdzeni.

liliana
@Kto to wie

To jak 30 km jeździsz to musi tobie się opłacać bo ja bym nie jeździła już tyle km ja z kimbala już zrezygnowałam jak go przenosili z marcelińskiej bo auta nie mam.

nie podjełam pracy
@Kto to wie

Niedawno mogłam podjąć pracę u was i nie podjęłam dlatego ze firma ma jakiś autobus tak jak milano czy amazon który zatrzymuje się na al. solidarnosci ja akurat tego blisko mieszkam. Nie każdy ma auto i jako nowa nie znam ludzi a poza tym być uzależnionym czy mnie bierze ktoś a do ogrodów dojechać tam to nastepna masakra tym bardziej ze pst ma remont teraz. Podjełam prace w Unilever i chyba lepiej na tym wyszłam bo za więcej o 200zł bliżej a dużo osób od was tam pracuje i mi uświadomiło.

Pawals

Dzień Dobry. Chciałbym się za pytać ile na początek zarabia miesięcznie na 3 zmiany Magazynier w Obszarze Przyjęć ? Chodzi mi o kwotę netto byłbym wdzięczny. O raz również pytanie dotyczy Magazyniera w Obszarze Przyjęć czy praca na 3 zmiany jest obowiązkowa jeśli chodzi właśnie o to stanowisko ? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

Pani Karolino, zapraszam do psychologa, takie rzeczy sie leczy. Podpisywanie się za Weronikę już świadczy o Pani problemach.

Pozdrawiam

Tutaj rownież polecam psychologa. Lub maść na bolące cztery litery. Polecam zaleźć lepsze źródła informacji.

Wwwercik
@Pozdrawiam

Pan/Pani powinna się chyba leczyć proszę mnie tu nie obrażać. Taka prawda.

ANETA
@Pozdrawiam

Ktoś tu chyba się jednak boi prawdy. Jak to mówią prawda boli .

Martys
@Pozdrawiam

Tego jeszcze nie było. No właśnie zapraszam Pana/Panią do psychologa . Wszystko robić aby bardziej osobę pogrążyć żenada. (usunięte przez administratora) .

Daroo

Podlizywanie się i inne to ich najlepsza strona.

dorcia
@Daroo

No a najlepsze ze niektóre z nich to stare d mieszkające z mamusiami itp..

ALKA
@Daroo

Trochę się opanujcie dobra ja wiem ze są różni ludzie ale takie obelgi to przegięcie .Zostawcie to dla siebie jednych się lubi innych nie ale chyba jesteśmy dorosłymi osobami. Bo jak się czyta to ruda itp. widocznie skoro nadal tu pracuje i inni to muszą być dobrymi pracownikami.

werka
@ALKA

No bo są dobrymi pracownikami jak jedna z nich chodzi tylko na rano bo awansowała.Ja do rudej nic nie mam dla mnie w porządku i reszta osób tez jest ok.

Martys
@dorcia

No właśnie masakra mieć taki wiek i z mamami mieszkać. Da sie zrozumieć duży dom i może mieszkać. Ale w blokowisku na małej przestrzeni tragedia.. nawet by iść na wynajem aby mieć własny kont

stykus
@Martys

A kogo to obchodzi kto z kim mieszka może nie każdego stać na kupno mieszkania itp. większość singli mieszka z rodzicami .

Pola
@werka

Są dobrymi pracownikami, to może być fakt, nie mówiąc że niektórzy umawiają na boku coś za coś.. nie mówiąc Głośno większość pracowników wie o co chodzi.

@Pola

To są tylko pomówienia i dobrze ujęte niektórzy to nie wszyscy .Gdyby tak było w tych czasach takie rzeczy by się działy az nie do pomyślenia .Coś słyszałam jak ludzie gadali wiec może cos prawdy jest ..Ten wpis o tym blokowisku ze niektórzy mieszkają z mamusiami to trochę śmieszny nie wiem nawet kogo miałoby to dotyczyć .

Lidka
@jukka

Coś w tym prawdy jest, ludzie sobie takiej historii nie wymyślą. No to już gruba sprawa. No te sistersss z tego co wiadomo

lidka2
@Lidka

Te sisters ta starsza to jakaś masakra obie sa wredne. Ta starsza to x lat pracuje.

rocky
@Lidka

A ja myślałam ze te sisters takie fajne .

@Lidka

Dlatego o sobie nic za dużo nie mówić .Moim zdaniem trochę jest śmieszne to ze ludzie rozmawiając ze sobą okłamują się ile kto zarabia a te kwoty co tu piszą to chyba dla żartów. Gdyby tak dobrze płacili nikt by nie odszedł a jednak odchodzą i co roku sa przyjęcia i zwolnienia.

hdl
@Lidka

A te sisters na jakich stanowiskach pracują w tej firmie ze takie dobre pracownice.

martusia
@Martys

A te sisters na jakich stanowiskach pracują ze takie dobre pracownice ta starsza się tak nosi ciesze się ze z nimi na zm nie jestem tylko je mijam. ale zauważyłam ze dużo osób jest tutaj takich a to produkcja.

@Pola

Jak jest podlizywanie i kablowanie liderom to potem jest jak jest a te stare d niektóre to bez rodziców zyc nie mogą ja na szczęście odwiedzam swoich rodziców bo potrafiłam ogarnąć swoje mieszkanie i to po 30 jestem.

@kinia

Chwalisz się czy zalisz co chodzi o rodziców i mieszkanie Ludzka głupota nie zna granic

KINIA
@Onona

O TO CHODZI ze pracując tutaj w tej firmie mieszkając z rodzicami potrafiłam odkładac sobie na kawalerkę przez 12 lat Teraz mam 29 lat nie muszę mieszkac z nimi bo ich odwiedzam .Więc każdy robi na cos innego jak widać można. się usamodzielnić.

@KINIA

Z tego co piszesz jest bardzo zapatrzona w siebie . Tamta osoba nie jest Tobą i nie musi robić tego co Ty .A lepiej zająć się własnym życiem niż kogoś .

@Onona

Mnie nie interesuje czyje życie tylko nie lubię obgadywania i śmiania się z innych z wyglądu .Niektóre osoby tak się zachowują i to jest normalne a niech spojrzy jedna z drugą na siebie.

juna
@Onona

Dla mnie to wstyd mieć ponad 40 lat i mieszkać z rodzicami jak ktoś jest singlem. bo przy rodzicach można odkładać sobie kase tylko wszystko zależy na co kto wydaje i co chce mieć w życiu. Bo widocznie tej dziewczynie ty zazdrościsz ze sobie kupiła kawalerkę i mieszka sama .Jak dla mnie dobrze zrobiła.

@juna

A może ktoś mieszka dla wygody a może mieszkanie jest przepisane na nią . A może ma mieszkanie i wynajmu żeby mieć jeszcze więcej kasy????.

Pazan

(usunięte przez administratora) Dyskryminowana nie raz doprowadzona do płaczu i stresu. Dlaczego nikt się tym nie zainteresował ani lider ani kierownik. Wszyscy się temu przyglądali i nikt nie reagował. Wszystkie 4 panie powinny ponieść tego konsekwencje a poniosła je ofiara. Osobiście nie chciałabym trafić do tej grupy a mojej koleżance bardzo współpracuje bo wiem ile ją to kosztowało...

Kot
@Pazan

Jak to mówią po trupach do celu. Zgnębić i umyć rączki. Ale baby są zawistne i tym razem im się znowu upiekło

Kimbalka
@Pazan

Kompletne bzdury. Znam wszystkie osoby z tego działu i nic takiego nie miało miejsca!

pyza
@Kot

A jaki dział wchodzi 4 zm większość operatorów ma prace odpowiedzialną tylko każdy z innym stopniem i większość ma 1 lub 2 bo multi wszyscy nie mogą mieć bo nie ma dla wszystkich takich stanowisk .Więc jak ktoś tu pisze o awansach to bzdury pisze bo musi być np. na multi itp. miejsce co z tego ze ma ktoś dużo szkoleń jak dużo osób w dzień dzień robi to samo monotonia.

Marzenka
@Kimbalka

A u was jest praca nie stabilna ktoś mi kiedyś mówił ze można pracować np. 5 lat i z dnia na dzień dostać wypowiedzenie Nie wiem jak to wygląda czy jak zwalniają to takie długo pracująca tez zwalniają co np. pracują x lat.

Nikt
@Marzenka

Zwolnić to mogą każdego i też tak robią,liderów którzy pracowali 10 lat,7lat, kierownika co pracował 15lat i też operatorów którzy pracują kilka lat.Także nikt nie może czuć się bezpiecznie.

Praca nocna

Według prawa pracownik nawet mężczyzna któremu urodziło się dziecko do 4 go roku nie może pracować w nocy i w nadgodzinach. Jakoś w kinbalu to nie jest przestrzegane (usunięte przez administratora)

@Praca nocna

(usunięte przez administratora) Jeśli matka jest na macierzyńskim, ojciec musi wyrazić zgodę na pracę w nocy. To nie jest że firma robi mu ukłon tylko ma obowiązek. Jeśli mężczyzna lub kobieta nie wyraz zgody na pracę w nocy firma ma karę do 30000 zł. Więc trzeba złożyć wniosek do kadr

Kicia
@Praca nocna

Jest przestrzegane, wystarczy zgłosić chęć korzystania z przywilejów..

piwosz

Jak dla mnie firma spoko. Tzn ogólnie trochę ponad przeciętną. Najbardziej cenię atmosferę a ta w zdecydowanej większości jest OK. A negatywnych emocji to chyba więcej na forum niż na hali. Apropos to Ta pani Ruda to nawet nie wiem kto to jest i ludzie z mojego działu też nie są pewni. Kto wie czy już wkrótce nie rusza sprzedaż gadżetów, ciuchów, plakatów,gum do żucia z naklejkami itp. a ja wciąż nie wiem o kogo chodzi. Biedna kobieta zadarła, pewnie z jakimś trollem.

tak jest

Jak nie będzie chętnych do pracy itp. to wezmą ukrainców do pracy jak większość zakładów ich pobrało a oni są pracowici i podejmą kazda pracę.

blondi

Nie wiedziałam ze ruda taka popularna jest w tej firmie widze ze ma swoich wiernych fanów.Ruda pracuje i ma się dobrze i tego nic nie zmieni.

@blondi

No ruda pracuje a gdzie będzie mieć lepiej niż w tej firmie jak jest ulubienica wielu panów.

LASER

To ile zwykły nowy szaraczek przy trzech zmianach ma rękę ? Jakieś bonusy na święta? Ile przerwy na te 8 godzin? Jak długo umowa tymczasowa? Dzięki za info:) Może....do zobaczenia,)

@LASER

Socjal jest i na swieta jakiś grosz. Pół godz przerwy na 8 godz. Z umową różnie to zależy 3800 brutto na start minus potrącenia. Premii nie dostajesz od razu. Koło 3 tys może na reke dostaniesz na 3 zm. jeszcze zależy gdzie trafisz w sumie na jaki dział I wiarę. Na 3 zmiany kasa marna i dolicz paliwo i czas na dojazd. No i nie powiedziane ze jak zaraz spadną zamówienia to nie wyjedziesz na bruk bo tu różnie z stabilnością. Typowa produkcja. Nie słuchaj tych co wypisuja że kokosy tu mają. Ludzie chyba żarty sobie robia

Daj sobie spokój

3.700 brutto dają to jest bardzo malo na 3 zmiany

Zorientowany
@Daj sobie spokój

Co ty gadasz do tego jest premia i za nocki duzo bo chyba ponad 330 za kazdy tydzien wchodzi w poprzedniej firmie mialem 140 jakos to za 3 zmiany w sumiebedzie jakos spokojnie 4200 bruto a to jest najnizsza pensja w firmie wiec nie jest tak zle zwlaszcza jak ktos sie dopiero uczy

@Zorientowany

Taaa właściwie masz racje zarobki dobre dla tych którzy się uczą a nie dla kogoś kto ma rodzinę i raty a jak wiadomo kredyty w górę. Ludzie uciekają stąd bo nikt nie chce żyć od wyplaty do wyplaty. Prawda jest taka że jak dla kobiet ta praca nawet może być ale facet tu nie zarobi chyba że będzie kierownikiem albo kimś jeszcze wyzej.

Jak u stomatologa
@LASER

Większa rotacja ludzi niż w gabinecie stomatologicznym lub przychodni medycznej. Mnie zatrudnili potem zwolnili po tygodniu dzwonili żebym wrocil i znowu po miesiącu zwolnili. No i po miesiącu znowu dzwonili żebym wrócił ale już nigdy wiecej. Mam teraz pracę na jedną zmiane za te same pieniądze. O 14 jestem kończę i mam cale popołudnie. A te 3 zmiany i robienie z człowieka błazna to porazka . Każdy ma jakieś zobowiązania finansowe i nikt nie chce tracić pracy z dnia na dzień bo nagle prognozy zatrudnienia spadły bo NAGLE zamówień nie ma. Ludzi zwalniano nawet na nockach..... ogłoszeń o pracę do tej firmy jest ciągle pełno I na każdym kroku

Buty

Hejka dziewczyny bo moje pytanie głównie do płci żeńskiej. Tez macie taki problem z tymi butami oblesnymi które teraz musimy nosić obowiązkowo? Ja i moje koleżanki że zmiany mamy obtarte stopy do krwi ogólnie są też bardzo niewygodne i grube. Dbam o higienę stop ale po 8 godz te buciory cuchną. Czuję okropny dyskomfort z tego powodu źle mi się pracuje bardzo w nich i bardzo farbuja I to nie tylko moja opinia a wszystkich babek w szatni. Gdzie to zgłosić czy jest szansa coś z tym zrobić?

@Buty

Jak kto gdzie zgłosić do bhp lub kierownika jak jest problem .

kimbalowa elektronika

Dawno tu nie wchodziłam i nie wiem czy wy dorośli ludzie nie macie dobrze z głowami żeby takie rzeczy tutaj wypisywać gdzie ludzie zaczerpujący informacji na temat firmy muszą czytać takie pierdoły o rudej itp..To jest śmiech na sali pracuje tutaj z 800 ludzi a nie tylko ruda.

Prośba

Drogie Panie! Zamykajcie, proszę system i kompa jak kończycie pracę. Byłem zadowolony z wypłat ale poniosła mnie ciekawość i zobaczyłem ile zarabiają moi koledzy i koleżanki. Od tamtego czasu nie mogę sobie poradzić z bólem pupy. Ból jest tym silniejszy, że pracuje w tej firmie ładnych parę lat. Pozdrawiam

selena
@Prośba

Tutaj sa rozbieżności we wypłatach zawsze tak było .Możemy być na tym samym stanowisku wykonywać ta samą pracę i mogę mieć z 500zł więcej i tyle samo czasu pracować co ty a nawet krócej. Wynagrodzenie jest tajne a ludzie sprawdzają sobie w systemie.

as
@Prośba

Wszystko zależy jakiego stopnia ma się operatora I CO ROKU jaki procent dostaje się podwyżki .Niektórzy pracują tutaj z 20 lat i maja mniej od tej osoby co pracuje krócej .Jest niesprawiedliwość niektórzy tez maja na 2 zm więcej niż ten co chodzi na 3 zm a czasem nowa osoba dostaje tyle co niektórzy po kilku latach pracy nie mają. Kazdy ma tu inna wypłatę.

Abc
@as

A to nie jest tak, że płaci się za jakość pracy a nie za staż? Być może na większe wynagrodzenie trzeba zasłużyć i się upomnieć. Nikt nie zrobi tego za Was.

System
@selena

Pewno ze idzie sprawdzic kto ile zarabia i nie tylko. Nasze dane wogole nie sa chronione

selena
@System

To nie wiedziałam ze ludzie sobie zaglądają i co sa duże różnice czy pares złotych np. 100 bądź 200 zł i więcej. Bo ciagle słyszałam ze stawki sa podobne

system2
@System

NO OK ale musi być dobrze w kimbalu jak x lat dziewczyny tutaj pracują i nie zmieniły zakładu pracy .Więc musiało odpowiadać stabilne zatrudnienie i płaca.

prosba b
@Prośba

A mnie śmieszą panie damy które sobie wlewają na jakich stanowiskach nie pracują .Niektóre to (usunięte przez administratora) i kablary .ŁEB podniesiony do góry jakby była nie wiadomo kim a pracuje na produkcji zwykły szarak jak większość.

W sedno
@prosba b

Niektore to sa tak bezczelne ze sie chwala ze pisza z przelozonymi na messenger. Czesto sa to ludzie jednych stanowisk. Dobrze zyj z liderem i masz dobra podwyzke i stawke lepsza niz multi. A ze masz Szkolenia podpisane na stanowiska na ktorych nigdy nie pracowaly to juz malo wazne. L4 tez moga brac co chwile. Bo w sumie sa nie tylkalne.

onp
@W sedno

To nie zle bo jak można brac wypłatę większą od multi a wcale nie wykonywać tej pracy się dziwię że dyrektorzy o tym nie wiedzą.

prosba b
@W sedno

A jak są zwolnienia to jakie osoby zwalniają.

ysd
@W sedno

TO chyba się nudzą ze siedzą przed komputerem a poza tym co to za przełożony co ma pupilki powinien być bez stronny w porządku dla wszystkich .A te laski jeszcze głupsze skoro się takim czymś przechwalają.

ona z kimbala
@W sedno

To zależy ja pracuje 14 lat w kimbalu i mam stałe zatrudnienie pojęłam ta pracę na dziale elektronicznym jestem wszechstronna. Ja zarabiam 3800zł netto na 3 zm i nie wchodziłam nikomu w(usunięte przez administratora)Przychodzę do pracy .Ty lko słyszałam ze niektórzy mają to na 2 zm bądź 1 .

lidzia
@W sedno

No masz rację tylko ze niektóre osoby chodzą tylko na 1 zm cały czas na rano teraz a kiedyś chodziły na 3 zm bądź 2 .Więc coś jest na rzeczy.

KINGA
@W sedno

Chce się spytać jakie są zarobki i jaka jest atmosfera w pracy i czy jak zatrudniają nowe osoby czy jest możliwość pracy na stałe czy z tym jest różnie I NA ILE ZMIAN SIE PRACUJE.

xy
@system2

Gwiazdy cały czas pracują kimbala.

po
@xy

A gdzie odejdą gwiazdy kimbala jak się tutaj nie narobią praca lekka siedząca itp.Żyć nie umierać.

@Prośba

Zatrudniałam się 3 tata temu z koleżanka na 3 zm i mamy prawie 4 tys zł netto .Więc pozdrawiam. Kimbal dobrze płaci.

Pracownica
@super

Chyba ci się z brutto pomyliło, wklej zdjęcie paska od wyplaty????

geros
@Pracownica

Brutto z wszystkimi dodatkami premia nockami to się ma 5 tys zł.

@Pracownica

Nic mi się nie pomyliło 4 tys zł netto zarabiam a brutto ponad 5 tys zł .

5000 brutto to 3600

super

Ale ja mam ponad 5 tys zł brutto wiec dobrze czytaj.

greta
@Pracownica

A czemu się pomyliło 4 tys brutto to podstawa do tego dochodzą dodatki premia i nocki i jak ktoś chodzi w system 4 bryg to brutto wychodzi o wiele więcej z tymi dodatkami.

Klamstwo
@greta

Ludzie pisza dla zartow te kwoty. Albo zeby dyskusje wywolac i sledza forum i sie ciesza ze podpuszczaja naiwnych. Wiec tak. Ja z dodatkiem za 4 brygady nie mam nawet 4 tys. Pracuje juz ladnych kilka lat. Podwyzki to temat rzeka. Dostajesz tyle na ile cie lubi lider. Na wiecej tez mozesz sobie pozwolic. Chodzic po hali, siedziec na telefonie, wybierac stanowiska,chodzic nal4 itp no i awans dostajesz. Druga sprawa. Praca jest meczaca. Stojaca albo siedzaca w oswietleniu sztucznym. Nosisz maske okulary przez ktore tracisz wzrok tal naprawde i robisz. Zeby wyjsc bo np jestes kobieta i musisz niekiedy to problem. Lider czeka i "grzecznie" zwraca uwage. W tym czzasie pupile moga przebywac w szatni. Praca monotonna niestabilna i z przecietnymi zarobkami

poznanianka
@Klamstwo

NO OK ale musza być w miare zarobki bo ludzie pozmieniali sobie na nowsze auta .Mam znajomą co u was pracuje ładne pare lat bo koło 20 i nie narzekała jak z nia gadałam.

Serio?
@poznanianka

Serio? Czy dla jaj te kocopoly piszesz?

poznanianka
@Serio?

Serio nawet kiedyś mnie namawiała żebym się u was zatrudniła ale ja nie chce bo mam blisko do swojej pracy 10 minut autobusem .Wole swoja prace bo mam stabilizacje nigdy zwolnień nie było tu gdzie pracuje. Wiem jak mam w obecnej i tez 15 lat pracuje .Nigdy mi znajoma nie mówiła ile zarabia poza tym nikomu nie zaglądam do porfela i tak pewnie prawdy by mi nie powiedziała.

si
@Klamstwo

To co kłamią o wynagrodzeniach podobno na 3 zm czy 2 niektórzy mają po 3700zł netto jak czytałam w opiniach. Może zależy od stanowiska.pracy jaką się wykonuje. .

kimbalka
@Klamstwo

Podwyżki sa co roku więc wypłata w miejscu nie stoi ja na 4 bryh mam 3800zł netto.

kimbalka 3
@Klamstwo

Ale ludzie to tolerują jak tak piszesz o liderach o stanowisku i awansie .I DUZO LUDZI JEDNAK TU PRACUJE nikt teraz sam nie odchodzi bo gwiazdy cały czas pracują od x lat .

alvaro
@kimbalka 3

No racja taka ruda gwiazda cały czas pracuje i duet sisters cały czas i to już ile lat sporo.

yz
@Klamstwo

Przeciętne zarobki a jednak tu pracują ludzie i tak jak ktoś napisał ze ludzie mają nowsze auta bo sobie pozmieniali w sumie to prawie każdy ma samochód .Więc chyba az tak zle nie jest .Dużo dziewczyn jednak jest zadowolona z wypłat itp. w innym wypadku nikt by jednak tu nie podjął pracy jak są przyjęcia.

omz
@Klamstwo

Zgadzam się z tobą jak chcą ludzie pisać o zarobkach kto ile ma niech wklei pasek od wypłaty .Zarobki sa przeciętne szału nie ma a co do ludzi to masz racje jak lider kogoś nie lubi to ta osoba ma przerąbane itp.

lidzia
@Klamstwo

No masz racje zgadzam się z tobą ja również chodzę na 4 bryg i tez nie mam 4 tys zł netto tylko 3700zł netto bo większość osób tak ma jak zejdę z 4 bryg to będę mieć mniej .

vs
@alvaro

No teraz w tym tyg razem jeździły sisters jak z pracy do domu .

omena
@Klamstwo

Piszesz ze zarobki przeciętne ze niestabilna praca monotonia a dużo ludzi ma jednak umowę na stałe i ty tez .Pracują cały czas dużo kobiet i widocznie pasuje jak nie odchodzą z tej pracy masowo.

tysiąc
@Klamstwo

Ale dużo kobiet tutaj pracuje z umową na stałe więc mają stabilność pracy.

onp
@Pracownica

Z wszystkimi dodatkami mam 5200zł brutto na rękę dostaje niecałe 3800zł .Pracuje bardzo długo w tej firmie.

kłamstwo 2 .
@Klamstwo

Dokładnie tak jest jak ktoś chodzi na 3 zm to ma mniej nie mówię tutaj o multikach czy liderach bo oni od zwykłych mają dwa razy więcej ..Pupilki to prawda jest ich dużo zwykła osoba ma problem z wyjściem żeby wyjść do wc czy napic się czy cos a pupilki wyjdą kiedy chcą i ile chcą i im nikt nic nie powie.

pl
@kłamstwo 2 .

PUPILKI liderów itp. jak są czasem zwolnienia powinny jedna z drugą dostać wypowiedzenie bo niektóre to są za mądre.

Roman
@super

To pewnie siedzisz pod biurkiem lidera i stąd to twoje"brutto".

@Roman

Normalnie pracuje na produkcji z wszystkimi dodatkami mam 5200zł brutto na rękę mam 3700zł netto .Nie musze tak zarabiać jak piszesz pracuje w 4 bryg.

@Roman

No pewnie na swięta dostałam 3500zł netto.

boro
@alvaro

No dokładnie jeszcze się nosi jakby nie wiadomo kim i czym była w tej firmie jedna z drugą .Więc nie wiem czy to powód do dumy ze jest się zarozumiała .

@Roman

Teraz mam 5700zł brutto po odciagnieciu wszystkich składek 4200zł netto koło.

Girl
@ysd

Taki przełożony se jak by miał okazję to każde by przeleciał.. było kilka dziewczyn a co co czego postarał się aby zostały zwolnione. Jednym spowiednik żenada i pranoja.

pini

Ale dobrze płaci kimbal bo w innym razie nikt by tu nie pracował a pracują ludzie.

Łucja
@pini

A Ty też tu pracujesz? Jeśli tak to jak wyglądają widełki płacowe?

@Łucja

Spytaj o widełki w dziale finansowym bo tutaj i ogólnie nikt tobie nie powie prawdy .Każdy zarabia tutaj inaczej bo każdy ma innego stopnia operatora i tyle w temacie. Rozbierzności są i to spore. Ja nie narzekam Jak są podwyżki to każdy dostaje inną kwotę.

tak jest
@ona

No dokładnie pupilki liderów dobrze zarabiają i dobre podwyżki mają więc dla nich to raj bo specjalnie się nie napracują tutaj.

Joanna
@tak jest

Ale to wy otwarcie wiecie o ile więcej te wspomniane pupilki zgarniają czy to tylko takie domysły są? Chwalą się?

Hej!
@Joanna

Raczej domysły. Kiedyś była (o ile nadal nie jest) ogólnie dostępna tabelka z widełkami zarobków na różnych stanowiskach. Rozbudzała wyobraźnię a niektórym podnosiła żółć...

@Hej!

NIE WIEM CZY DOMYSŁY bo ja z kolezanką pracujemy tyle samo lat na tym samym stanowisku i ona ma więcej o 300zł na wypłacie .Wiem to tylko ja bo pokazałyśmy sobie kartki od wypłaty .Same byłyśmy zdziwione ja zalu nie mam .Widocznie gdzies pareś procentów mi ucieli .Ja mam 4 tys zł netto a ona 4300 zł netto.

iga
@Hej!

Ja czegoś tu nie rozumiem dużo ludzi narzeka na pracę zarobki a dalej tu siedzi więc o co chodzi .Nigdy nie widziałam żeby dziewczyny co pracują z 16 lat i więcej żeby odeszły same.OK ODESZŁY ale z krótszym stażem .Takie osoby które maja umowę na stałe nie odeszły.

JA CHODZE na jedną zm na rano i mi wpada 4500zł netto .Wekendy wolne

Emilia
@heya

wszyscy w firmie robia jedna zmiane ?

@Emilia

Nie zależy od stanowiska normalnie sa 3 lub 2 i była na jakies linii 4 zm.

kasa
@Hej!

Jest duza rozbieżność każdy ma inaczej .Musi być dobrze jak gwiazdy sisters pracują do tej pory i nie tylko one bo reszta gwiazd tez.

Donia
@ona

Nowy pracownik ma na start 3800zl brutto na 3 zmiany przy pójściu na 4 brygady dodatkowo 1050zl brutto.

masakra
@heya

Jasne a ja zarabiam 5 tys zł netto ludzie co piszecie jak chcecie pisać to piszcie prawde lub wklejscie tutaj kartke od wypłaty bądź pit roczny ile macie w roku .Masakra to jest produkcja i zarobki sa przeciętne i na pewno zwykły operator tego nie ma bo operatorami sa wszyscy co pracują na tasmie.

janka
@Donia

Ale te 3800zł to podstawa plus jakas premia i plus dodatek nocny wiec wychodzi więcej w całości .CZyli netto ponad 3 tys zł będzie .

Zostaw merytoryczną opinię o Kimball Electronics Poland - Poznań

• Jak się pracuje w Kimball Electronics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Kimball Electronics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 164.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kimball Electronics Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 37 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kimball Electronics Poland?

Kandydaci do pracy w Kimball Electronics Poland napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kimball Electronics Poland
2.4/5 Na podstawie 377 ocen.
  • Poznańska 1C
    62-080 Poznań