Opinie o Kimball Electronics Poland w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kimball Electronics Poland. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kimball Electronics Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kimball Electronics Poland w Poznań

Jula

Czy ktoś pracuje w kimball na dziale medycznym?

Kimbalka
@Jula

Są różne działy medyczne. O który chodzi?

olk

I TAK TO nie jest dużo powinno być netto 4200 to by ludzi mieli do pracy a te co długo pracują powinny z 5 tys zł netto.

Zenads
@olk

Hola hola jak nie jest dużo jak operatorzy pracujących po ładnych kilka lat nawet 4200 nie mają a nowym na start nowym tyle dają??? Żenada.

nikt wazny
@Zenads

Pewnie dla jaj ktoś puścił plotkę a ludziom ciśnienie już podnieśli po co się pytają ich ile dostali a niektórzy operatorzy zarabiają 4200zł netto a operatorem jest tu każdy tylko z innym stopniem.

eliza
@Zenads

Jak tak mało zarabiacie jak na 3 zm wypłata to cos powyżej 3 tys zł netto to możecie zmienić tam gdzie więcej płacą a nie siedzieć i narzekać .Widocznie az tak mało nie płacą skoro ludzie do pracy przyszli nowi.No i ludzie stażem długim nadal tutaj pracuje .

@eliza

No właśnie nowi przyszli bo dostali tyle na start co pracownicy z 10 letnim lub więcej stażem, a ludzie siedzą bo już im niewiele do emy zostało albo mają blisko do pracy i z zasiedzenia. Ja nie narzekam uważam że praca jest łatwa i przyjemna tylko niesprawiedliwe jest to że ludzie mają mnóstwo szkoleń,pracuja na wielu maszynach i się ich nie docenia tylko zniża do poziomu ludzi którzy nic nie umieją i łażą bez celu po hali, a dostaja te same pieniadze

była z kim
@Pracownica

Po części z tobą się zgadzam wiesz niektórym do emy zostało 13 lat 15 lat to oni jeszcze mogą zmienić tylko zależy od człowieka niektórzy boją się zmian itp. To się dziwię ze nic się nie zmieniło w kimbalu ja pracowałam odeszłam 5 lat temu i tego nie załuje i praca na miejscu bo w POZNANIU a do emy zostało mi 16 lat.Jesli tutaj bym miała cos powyżej 3 tys zł netto w obecnej mam powyżej 4 tys zł netto.

Smt
@Pracownica

Praca latwa lekka i przyjemna? To zapraszam na smt. Czyli mam rozumieć że te nowe osoby które chodzą po hali bez pracy bo poprostu chodzą sobie mają podobna stawkę do mnie ? Wypisuja wnioski na bony świąteczne i mają lepsze warunki niż ja czy inne osoby na moim dziale. Czyli albo trzeba się zwolnić i zatrudnić jeszcze raz albo zrobić coś w obecnej sytuacji ponieważ dobrzy przeszkoleni operatorzy z doświadczeniem są pokrzywdzeni. Ja musiałam czekać na kartę moto 3 lata zanim dostałam te 80 zł a nowym się teraz należy nawet świąteczne z naszego socjalu. Wśród "starych operatorow" rosnie niesmak. Prosimy żeby GORA odniosła się do tej sytuacji. Gdzie są nasze zwiazki zawodowe? Zaraz będziemy pracownikami drugiej kategorii.

elektra
@Smt

Czasy się zmieniają a np. bony na swieta sa do każdego pracownika nie ważne czy to nowy czy stary pracownik .Operatorem jest tu każdy nie tylko ty i stazy pracownicy a poza tym skąd wiesz ile nowi dostali .Zaglądasz komuś do kieszeni ile kto ma.

@elektra

Skad wiemy, stąd, że o tym opowiadacie, chwalicie się ile macie każdemu. Chodzicie, nic nie robicie i jeszcze wam płacą

tez pracownica
@Pracownica

Ja pracuje tutaj długo bo powyżej 12lat i mam 4 tys zł netto powyżej wiec nie wierze ze nowi tyle dostali .

nowa od 2 miesiecy
@Pracownica

Ja zatrudniając się tutaj jak byłam na rozmowach zatrudniałam się z papierami operatora gdzie pracowałam w innej firmie wiec jakies doświadczenie w pracy mam i tak te 3500zł netto na początek az tak dużo nie jest stare pracownice mają więcej.

@nowa od 2 miesiecy

Starzy pracownicy nie mają więcej, 3500 netto czyli ile to brutto i macie odpowiedź czy nie dostali tyle co wsztscy pisza

At
@nowa od 2 miesiecy

"stare pracownice" jak sama nazwa wskazuje, pracują trochę dłużej niż Ty... Więc chyba logiczne jest, że mogą mieć więcej. Ale prawda jest taka, że mają nie dużo więcej niż nowo przyjęci i to tak naprawdę jest bardzo smutne. Kiepskie podejście firmy do tych ludzi...

MG
@At

Zalerzy kto ma więcej bo 4 bryg ma więcej na 3 zm niektórzy mają te 3500zł netto i to długo co pracują no to jest nie w porządku .Tak naprawdę nie wiem o co tu chodzi .

AB
@At

Potem się nie dziwie ze pracownicy długoletni odchodzą gdzieś indziej jak ktoś pracuje x lat i ma powiedzmy 3500zł na 3 zm bo nawet jak ktoś dojeżdża i znajdzie bliżej to się opłaca a firma nic nie robi żeby zatrzymać ludzi długoletnich .Na przestrzeni lat to rotacja ludzi straszna odeszło bardzo dużo ludzi kobiet zwłaszcza ich.Same odchodzą nie czekali jak sa zwolnienia jakies.

była
@At

Ciągle narzekanie nic więcej jak tak zle jest to zmięcie prace na inną jak większość ludzi tu robi i po temacie.Nie bo w innym zakładzie trzeba się bardziej narobić np. dźwigać kartony itp. a tu się siedzi na 4 literach i praca lekka jest. Ja tu pracowałam uważałam ze słabo płacą i odeszłam i mam ciężej niż tu miałam ok więcej zarabiam o 400zł .W kimbalu denerwowało mnie to ze jest nie stabilność .

aip
@At

A mogę wiedzieć na kogo tutaj można awansować bo niektóre dziewczyny chodziły kiedyś na 3 zm 2 zm a teraz chodzą tylko na 1 zm .dotyczy to produkcji

kpw
@Pracownica

Czymś musieli nowych zachęcić żeby podjęli tu prace .Ja nie mam żalu ale tak jak piszesz ludzie pracują powyżej 10 lat i więcej i nie zmieniają pracy bo te sisters pracują cały czas i wiele inne pracownice. Ja niedługo tez odchodzę bo dojazd mnie już męczy i ofert pracy jest dużo i jestem przed 40 .stką .a tutaj x lat pracowałam.

No to jest przykre ja pracuje bardzo długo i mam 3500zł netto przy 3 zm i nigdzie już nie odejdę bo wiekowo jestem po 50 sce.

stary pracownik

Ja jestem starą pracownicą stażem i mam 4 tys zł netto czyli mam więcej od nowej osoby przy 3 zm/

pracownik produkcji
@Smt

No bo jest lekka praca dla kobiet i wcale az tak zle nie płacą jak dla mnie jest ok sa gorsze firmy .Wiadomo różni sa ludzie nie trzeba opowiadać o sobie itp. Także ja nie narzekam. a pracuje 14 rok mi idzie.

dłuholetnia kim
@Pracownica

Ja jestem długoletnią pracownicą i nie narzekam ze mało płacą bo 4500zł netto mam w 4 bryg.

równiez pracownica
@Smt

No ja zarabiam 4 tys zł netto na 3 zmiany bez sb itp.

Joanna
@równiez pracownica

a za sobotę ile tutaj ostatecznie wpada? i jak one są tu zorganizowane skoro nie każdy tak właściwie przychodzi?

ona
@Joanna

To zależy jaką kto ma stawkę a nadgodziny nie zawsze są musi być zapotrzebowanie i pierwszeństwo mają osoby które na danym stanowisku pracują .

Gabriela
@Pracownica

To na jakim dziale robisz, że praca lekka i przyjmna? A za te szkolenia trzeba płacić albo podpisywać jakąś umowę lojalnościową wzamnian za udział w szkoleniach?

Ona
@Gabriela

Nic nie płacisz itp

Co dostaną pracownicy którzy nie palą? Ci co palą mają dzięki wydłużeniu drogi na palarnie, chodzą sobie wesoło z kawką, napojami na pogawędki na palarnie, trwa to ileś razy dłużej niż jak była palarnia przy wejściu, dodatkowo mają teraz jakąś opiekę psychologa, warsztaty itp. opłaca się palić na to wychodzi, szczególnie dla spacerków między budynkami. Wakacje w kimballu

Aneks

Ktos wie kiedy beda aneksy?

oli

To w kimbalu jest dobrze i wypłaty tez są ok.

pracownica kim

Ja jestem zadowolona z pracy lubię tutaj przychodzić ogólnie lubię tą pracę. Zarabiam 3500zł netto.Ja na nic nie narzekam a pracuje 13 lat.

profit

zawsze mozesz zaczac palic i se chodzic na te terapie, a potem rzucic na luzaku pozdrawiam

Km
@pracownica kim

To chyba niezbyt duzo... jak tyle lat tu pracujesz

pracownica kim
@Km

Ale takie sa zarobki w innych firmach jak szukałam pracy proponują na początek 3 tys zł netto przeważnie jeśli chodzi o produkcje .

Krzysztof
@pracownica kim

Jak oceniasz atmosferę w Kimballu? Jak przedstawiają się relacje z szefem? I jak wyglądają relacje między pracownikami w zespole? Opowiesz mi coś o tym? :)

Zenobiusz
@Krzysztof

Atmosfera to Chyba właśnie największa zaleta pracy w KIMBALLU. Oczywiście, jak wszędzie zdarzają się wyjątki i komuś czasem odbija palma. Wtedy na goworku czasem zahuczy. Świadczy to tylko o tym, że takie sytuacje mają miejsce rzadko i ludzie nie wiedzą jak reagować. Swoją drogą przydałoby się jakieś szkolenie w tym zakresie. Co do zarobków to jest przeciętnie. na początek dostaniesz, pewnie coś koło 3000 na rękę razem z premią i dodatkiem nocnym. Praca lekka choć często Dynamiczna. Faktem jest, że niektórzy nie nadążają. Po prostu są ludzie niestworzeni do pracy na produkcji pomimo, że całkiem ogarnięci. Ale i oni, jak się uprą to z czasem też dają radę. Powdzenia!

bi
@Zenobiusz

Jak koło 3 tys netto to niewiele mniej od tych pracownic co tu pracują x lat z umowami na stałe z najniższym stopniem operatora .A co do ludzi nie przesadzaj bo jest okropnie obgadywanie narzekanie na prace i wchodzenie liderom w d żeby mieć lepiej. Na wyjście na kawe czy co wc problem WIEC ZALERZY gdzie kto trafi.

sia
@Zenobiusz

Dlatego ze lekka praca to gwiazdy pracują zwłaszcza na elektronicznym dziale a jak mają komuś pomóc to ma minę kwaśną bo są leniwe.

Zosia

Pracownicy nie palący siedzą w szatni i jedzą poza przerwami i piją kawę

Rambo

Pracownik długoletni

Koledzy Operatorzy: przestańcie pier**ich, że mało płacą bo wkład i zaangażowanie w pracę z waszej strony w większości przypadków jest prawie zerowe. Ćmiczek, kawka kilka razy dziennie i wycieczki po kiblach i palarniach. Nawet nie zdążycie się zmęczyć. Byle tylko nic nie robić. Praca lekka, ciepło w (usunięte przez administratora) na pysk nie pada. DIP czyli pączki żyjące w maśle- idealny obszar do optymalizacji, im ich więcej, tym bardziej nieudolni. Już mi się nawet nie chce robić do nich zgłoszeń, lepiej od razu do szarych wysłać. Ile mnie tu rzeczy już WKU*** liderzy co myślą że są niewiadomo kim. Ktoś się za to weźmie? Bo wielką kampania była od strony HR s góra nawet nie ma pojęcia co się na hali dzieje

równiez pracownik
@Pracownik długoletni

Powinien ktoś to rozliczać z tego chodzenia sobie na kawe i papierosy bo jedni mogą drudzy nie bo nawet ciężko wyjść do toalety.czasem bo lider zwróci uwagę a pupilki mogą.

Praca

Jakaś babka z HR jest od takich rzeczy tylko wiadomo nikt nic nie powie bo się boi. Trzeba się pogodzić albo zatrudnić do dipu i tyle

AmM

Zatrudnij się w Dipie to też będziesz grać, proste!

Jarosław
@Praca

E tam, Trzeba zgłaszać takie zachowania bo nie może być tak że jedni robią a drudzy wcale. Przecież za zgłoszenie takich sytuacji nikt nikogo nie zwolni. Serio ludzie się boją powiedzieć jak jest?

@Jarosław

Ale co Ciebie obchodzi praca innych? Patrz na swoją pracę. Ty od oceny innych nie jesteś. (usunięte przez administratora)

Iwona
@AmM

Wiesz, niektórzy są ciekawi po prostu, jak się tam pracuje. Po co marnować czas na zbędne rekrutacje, skoro można się dowiedzieć czegoś od razu w internecie po prostu. Podjęliście w końcu jakieś działania z tą koleżanką z pracy? Czy może wcale nie jest to takie uciążliwe?

Inżynier Procesu

Spóżnienie 15-minutowe ekipy rekrutacyjnej. Po rozmowie oczywiście zapewnienie, że będzie informacja zwrotna o decyzji. Niestety do dnia dzisiejszego odpowiedzi brak - ani telefonicznej, ani e-mailowej. Strata czasu i pieniędzy jeżeli ktoś ma zamiar przyjeżdżać na rozmowę z daleka.

Proste pytania na które odpowiedzi były zawarte w samym CV. Oprócz tego kilka pytań odnośnie samego procesu montażu.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Kubek

Czy można mieć hybrydę na paznokciach w tej firmie ? Sztuczne rzęsy? Ktoś wie czy są jakieś ograniczenia co do wyglądu?

@Kubek

Nie ma ograniczeń.

Łucja

Na stronie internetowej firmy widziałam wiele ogłoszeń o pracę na stanowiskach np. w Rumunii czy w USA. A wiecie czy jest szansa na przeniesienie z Polskiego oddziału do jakiegoś zagranicznego? Jest taka opcja rozwoju w firmie?

Świeżaki

Ile dostają nowi na start czy to prawda że 4.200?????

Animowane gify ????
@Świeżaki

Nowi nie mają 4100 to kłamstwo. Wiem,że mają 3800 brutto.

Nie
@Animowane gify ????

Jak mieli doświadczenie na produkcjii to dostawali więcej niż 3.800. Lepiej się zwolnić i zatrudnić jesz raz na to wychodzi

@Nie

Ja pracuje x lat i mam 4200zł netto .

@Animowane gify ????

To 3500zł netto chyba jak 3800 podstawa plus dodatki premia dodatek nocny i wychodzi z 3500 zł netto.

ok
@pracownica

TAK TO MNIEJ WIĘCEJ wychodzi przy 3 zm około 3500zł netto jak na początek to az tak zle nie jest dla kobiety.

KTOS

JESLI LIDER NIE MOWI PO IMIENIU TYLKO WYMYSLA PRZEZWISKA NA PRACOWNIKOW.NIECH GORA SIE PRZYJRZY JEDNEMU Z LIDERÓW

@KTOS

A o jakiego lidera chodzi? Z jakiego działu?

Ktos1

Jaki dzial??

Maxx
@KTOS

Jestem zdania że liderzy powinni zmieniać co pół roku dział albo zmiane. Żeby nie było kolesiostwa układów awansow po znajomości i tym podobnych akcji. Niektórzy są za pewni siebie A znaczenie słowa szacunek bądź kultura osobista która powinni reprezentowac- są im obce. Tak samo Dipowcy.........

Może nowy

Jakie są możliwe zarobki dla inżyniera z kilkuletnim stażem na podobnym stanowisku? Jak w praktyce wygląda praca inżyniera procesu testowania?

@Może nowy

Najlepiej przekonać się o tym na rozmowie rekrutacyjnej, zapraszam do złożenia CV :) mail: praca@kimballelectronics.com

i tak

Jeśli co roku przyjmują do pracy i dużo osób odchodzi z długim stażem itp. to firma nie jest dobra albo płaca jest taka sobie albo warunki pracy nie najlepsze .Jeśli to prawda co ludzie tu piszą ze przy 3 zm wypłaty sa powyżej 3 tys zł netto tak do 3500zł netto to nie warto lepiej bliżej koło domu znalesc za te same pieniądze no chyba ze ktoś ma blisko tam .

wypłata kim

Ludzie jak chcecie pisać na temat wypłat ile kto tu ma to piszcie prawdę bo piszecie o kimbalu jakbyśmy zarabiali nie wiadomo po ile na miesiąc ja na 3 zm nie mam 4 tys zł netto wiec się zastanawiam czy pracujemy w tych samym firmach.

Prawda
@wypłata kim

Noo serio jak czytam te bzdury o tych zarobkach to smiech mnie bierze. Ja na 3 zm mam trochę powyżej 3 tys netto i moje koleżanki tez

znajoma pracuje w kim
@Prawda

To zależy jakiego stopnia macie operatora bo ze stopniem 3 i przyzwoite dostaje podwyżki to ma powyżej 4 tys zł netto z tego co wiem ze róznice sa we wypłatach i to spore każdy ma inna stawkę moja znajoma kiedyś chodziła 3 zm później 2 zm a teraz cały czas chodzi na 1 zm.i nie narzeka .

liliana
@Prawda

A mnie bierze smiech ze jeszcze ludzie pracują cały czas bo ruda pracuje i nie odchodzi z tej pracy czy ktoś inny co pracuje z 20 lat pracownice widocznie pasuje robiąc za 3 tys zł netto z hakiem więc nie wiem kto pisze prawde a kto sciemnia .

tez prawda
@Prawda

A ile lat pracujesz bo ja 17 rok i moja wypłata 3800zł netto na 3 zm z sb mam powyżej 4 tys zł netto.

koala
@Prawda

To najgorzej nie jest jak na 3 zm bo niektórzy mają 3700zł netto przy 3 zm a na 4 zm mają cos powyżej 4 tys zł netto więc najmniejsze wypłaty to nie są bo minimalnego wynagrodzenia nikt nie ma które wynosi 2400zł netto .

Prawda
@tez prawda

14 lat pracuje ale chodzę na rozmowy ,szukam innej pracy. Moja wyplata bez nocek to troszkę ponad 3 tys. Więc za te kase pracę znajdę wszedzie. Polecam "górze" zainteresować się hala bo zaraz stracicie dobrych operatorów. Co z tego że nowych przez firme zatrudniacie ze niby uniknąć rotacji skoro nic nie robicie żeby zatrzymać dobrych ludzi.

ona
@Prawda

No masz racje 3 tys zł z hakiem to praca jest wszędzie i podobne jest na 3 zm i bez dojazdu jak ktoś dojeżdza z Poznania.

smiech
@Prawda

Serio ja pracuje tez 3 zm i moja wypłata 5600 zł brutto a 4100 zł netto a z sb więcej.

volt

Ja na 3 zm tak jak poprzedniczka napisała tez mam 3 tys zł netto coą powyżej te 4 tys zł to mają w 4 bryg i powyżej.4 tys zł netto .Prawda jest taka gdyby tak dobrze płacili to nikt by nie odszedł a co miesiąc ktoś się sam zwalnia itp.

pensje

Ludzie przestańcie pisać te bajki o tych zarobkach gdyby tak dobrze było to nikt ny nie odszedł a jednak duza rotacja mase ludzi odeszło i odchodzą cały czas.

Świeżak

Ile zarabia się jako operator po 3 miesięcznej próbie?

@Świeżak

Tyle samo Stawka nie ulega zmianie

operator
@Anna

To kiedy podwyżka nie ma po okresie próbnym operatorzy to sa wszyscy na produkcji tylko każdy ma inny stopień.

@Świeżak

Zależy jaki dział i czy na 3 zm czy 4 brygady. Z tego co wiem podstawa ok 3900 brutto, brygady 1100 brutto, plus premia i dodatek za nocki.

goska
@Anna

Jak tu piszą ze wypłaty coś powyżej 3 tys zł netto to nie opłaca się jeździć 20 km np. z Poznania lepiej zatrudnić się na miejscu np. w UNILEVERZE gdzie dużo osób z kimbala tam pracuje i nie tracić na dojazd.

pola
@AmM

To netto ile zarabia się w 4 bryg z 4 netto jest czy więcej.

Kiedy wypłata będzie ?????

Agnieszka- HR

Wynagrodzenie jest wypłacane do 5-dnia następnego miesiąca. Pozdrawiam.

Pytanie do Pani Agnieszki HR
@Agnieszka- HR

Chodzą pogłoski że planowane są podwyzki grudzien- styczeń. Czy to prawda?

Krzysztof
@Pytanie do Pani Agnieszki HR

Skąd masz takie info niby?

Zinger
@Krzysztof

Otóż to właśnie, skąd to wiadomo ?

@Pytanie do Pani Agnieszki HR

Tak, będą podwyżki, płacy minimalnej! a nie w kimballu. No ale... to trzeba mieć mózg żeby ogarnąć zanim się zada głupie pytanie.

@pracownik

Dwa razy w przyszłym roku jest podwyżka płacy minimalnej w styczniu i w lipcu w lipcu ma wynieść 3600zł brutto w całości a przecież pracownicy w kimbalu zarabiają więcej bo ja mam 5700zł brutto .Co roku nam coś nam dawają więc wypłata nie stoi w miejscu.

Zart
@pracownica

To w kimbalu są takie stawki??? Na jakim stanowisku pracujesz że tyle masz i jak dlugo

PRACOWNICA
@Zart

OPERATOR W CAŁOSCI MAM 5700zŁ BRUTTO NA REKĘ DOSTAJE 4200ZŁ NETTO PRACUJE DŁUGO.

Krystyna
@PRACOWNICA

I jesteś zadowolona z takich stawek? Czy do podstawy są jeszcze jakieś premie naliczane?

@Krystyna

Każdy ma podstawe plus premia i dodatek nocny i dodatek za 4 bryg jeśli chodzi .Ja nie narzekam gdybym była nie zadowolona nie było by mnie tutaj no ja netto wychodzę 4200zł a to tak mało na kobiete nie jest i pracuje 3 zm

to nie żart
@Zart

Ja mam operator2 i mam 4 tys zł netto przy 3 zm więc jest ok jak dla mnie .Większość kobiet tak zarabia bo podobne mamy stawki niektórzy ,mają więcej.

Lola

Proponuję osobom odpowiedzialnym za stołówkę zajęcie się tematem: -monotonnych potrwaw -przygotowanych z kiepskich jakościowo składników -cen nieadekwatnych do jakości -przykłady: słabe bardzo jakościowo pieczywo, drożdżówki, pączki, parówki, pierogi, "ryba" (panierka z papką rybną) -surówki-gotowce z octem który odbija się cały dzień -od lat jedna sałatka do wyboru Ogólnie drogo, kiepsko, mało smacznie, niezdrowo. Same buły, większość to węglowodany i cukry aby się zapchać a nie treściwie najeść. Proponuję ANKIETĘ na ten temat wśród pracowników a najlepiej wymianę firmy. Za 20 zł można zjeść ładnie, apetycznie wyglądający obiad a to co serwuje stołówka to nawet nie wygląda.

Ktoś
@Lola

Masz rację. Od dłuższego czasu jedzenie na stołówce jest kiepskie i wygląda nie apetycznie. Denerwująca jest też rozbieżność pomiędzy menu podanym w intranecie a faktycznym na stołówce.

@Lola

Stołówka i jakość jedzenia jest porażająca. Zupy które są na weekend w regeneracji są resztkami sosów z tygodnia. Ohyda. W tygodniu jedzenie? Zostaje bułka która kosztuje 5,5 już chyba i nic w niej nie ma. Wczoraj pół godziny musiałam po obiedzie siedzieć w koblu

Co się dzieje ostatnio? Coraz więcej ludzi odchodzi, niektórzy ledwo przyszli, a już mówią, że na chwilę i stąd uciekaja

Rotacja

Bo zarobki są bardzo małe jak na 3 zmiany. I ogólnie praca szału nie robi. Jest duży przewal ludzi. Niby firma chce być taka prestiżowa a ogłoszenia że zatrudnia ludzi wiszą na każdym portalu i na fb i jeszcze w radiu się ogłaszają. O czymś to świadczy. Jedyna firma w okolicy która ma taką rotacje. Ci nowi przychodzą na chwilę i nie kryją tego a dobrzy operatorzy z kilkuletnim stażem odchodzą bo nie są doceniani i szanowani No za te kase nikt nie chce robic.

Nie ma się co dziwić

Nie ma się co dziwić. Na ogłoszeniach piszą że zarobki 4.800 a po szkoleniach dają nowym umowę na której jest ponad tysiąc złoty mniej. Praca jest na 3 zmiany. Nie warta tych groszy co zarobią a już nie mówac żeby tu dojechać jak litr paliwa 7zl . Ogłoszenia już na słupach wiszą. Szkoda marnować czas na te robote

Agnieszka- HR
@Nie ma się co dziwić

Umowy dajemy zgodnie z ustaleniami. Jeśli coś się nie zgadza zapraszam do działu płac lub do działu personalnego. Pozdrawiam

akcja
@Rotacja

Ale ludzie z długim stażem pracują nadal bo sisters pracują w dodatku jedna z nich chodzi na 1 zm i wiele innych osób z podobnym stażem tez tu pracuje więc tak chyba nie jest zle.

Cyna

Ja nie mogę sobie pozwolić pracować w kimbalu. Rata za mieszkanie wzrosła mi o tysiąc złoty prawie. Nie ma się co (usunięte przez administratora) praca tutaj jest na chwilę. Uciekają operatorzy z dłuższym i krótszym stażem. Śmierdzące opary unoszące się w powietrzu. Niesprawiedliwe awanse. Traktowanie przez liderów. A bułka na stołówce kosztuje 5zl obiad zaraz jak w knajpie bedzie kosztował i ceny nie adekwatne do naszych zarobków to juz na marginesie

cynk
@Cyna

Ale jak tu piszą 3800zł netto ze zarabiają na 3 zm kobiety to zle nie jest wiadomo jak ktoś sam się utrzymuje i ma kredyt na mieszkanie to co innego bo jak ktoś mieszka z mamusiami to tez co innego .nie ma porównania.

ocena
@Cyna

Ja choodze w 4 bryg i mam 4200zł netto i dla mnie jest ok.

Smakosz

Racja, stołówka to porażka. Na śniadanie bigos, fasola, kiełbasa i parówki pod wieloma postaciami. Ciężkostrawne wszystko. Zapiekanki makaronowe ala misz masz, wszystko do gara. Makarony, ryże kiepskie, niesłone, rozgotowane. Zapiekanki mrożone. Te desery to już całkiem porażka. Surówki niesmaczne. Naleśniki nawet najgorsze jakie jadłem. Mój 10 latek robi lepsze. "Ryba" w kostce? Bez komentarza. Źle, drogo, nie apetycznie, niezdrowo, ciężko.

Kimball

Czy ktoś wie czy można złożyć wypowiedzenie ze skutkiem natychmiastowym? Jestem pracownikiem i chciałbym takie złożyć czy jeśli zaniosę je powiedzmy dziś to czy dziś mogę opuścić zakład nie będąc już pracownikiem?

@Kimball

Kodeks pracy się kłania.

Ola
@Kimball

Możesz je złożyć mając poważny powód. Jeśli np. pracodawca nie zapłacił, jeśli coś jest niezgodne z kodeksem pracy. Pracownik ma prawo złożyć rozwiązanie umowy bez wypowiedzenia i porozumienia, jeśli sprawa skończy się w sądzie, to będzie trzeba przedstawić solidny dowód.

olka

Przecież z długim stażem dziewczyny zarabiają 3800zł netto przy 3 zm a niektórzy więcej.

Koza
@olka

A skąd Ty to wiesz??? Kto ile zarabia. A te 3.800 to jakieś kokosy na 3 zmiany???

olka
@Koza

Bo tyle mam pracuje w kimbal na 3 zm te 3800 zł netto az tak zle nie jest w innych firmach płacą mniej na 3 zm bo się tym trochę interesuje.

Paulina

Dziękuję za odpowiedź. Firma ogłasza się gdzie to możliwe ale gdy nie ma pracy zwalnia nowo przyjętych . Zmarnowany czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Kimball Electronics Poland - Poznań

• Jak się pracuje w Kimball Electronics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Kimball Electronics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 164.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kimball Electronics Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 37 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kimball Electronics Poland?

Kandydaci do pracy w Kimball Electronics Poland napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kimball Electronics Poland
2.4/5 Na podstawie 377 ocen.
  • Poznańska 1C
    62-080 Poznań