Opinie o Świat Kempingów Joanna Wojewodzic w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Świat Kempingów Joanna Wojewodzic, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Świat Kempingów Joanna Wojewodzic o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Świat Kempingów Joanna Wojewodzic w Poznań

johni Nowy wpis

Zakup przyczepy był ważnym momentem w moim życiu, mimo, że nie była pierwsza. Wybór nie był łatwy. Fachowe doradztwo pomogło mi podjąć właściwą decyzję i dokonać dobrego wyboru. Joanna i jej mąż pomogli mi w tym wyborze. Są cierpliwi, posiadają fachową wiedzę, doradzą. Mam pełne przekonane, że zakupiona przyczepa warta jest swojej ceny. Serdecznie polecam Świat przyczep. Tutaj można wybrać przyczepę swoich marzeń na swoją kieszeń, ponieważ jest ich dużo w dobrym stanie. I co ważne ciągle przybywa nowych. Jest z czego wybierać. Szczerze polecam.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Jak wygląda oferta u nich w przedsiębiorstwie Świat Kempingów Joanna Wojewodzic w mieście Poznań? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na aktualne komentarze. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Świat Kempingów Joanna Wojewodzic - Poznań

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Świat Kempingów Joanna Wojewodzic
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Chęcińska 9A
    61-337 Poznań
  • NIP: 7781404634 REGON: 301975562
Świat Kempingów Joanna Wojewodzic