Opinie o Kimball Electronics Poland w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kimball Electronics Poland. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kimball Electronics Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kimball Electronics Poland w Poznań

Szukam

Zastanawiam się, bo czytam opinie i nie wszystko się zgadza, mam pare znajomych co pracowali lub pracują w kimbalu i różnie slysze, ze zalezy gdzie trafisz bo podobno sa działy gdzie trzeba zasuwac i są takie gdzie czeka sie na robote. Szukam pracy ale najbardziej odstrasza mnie, ze ludzie troche popracuja nawet z polecenia a potem i tak ich zwalniaja tak jak jedna z moich kolezanek to chyba z dwa razy ja zatrudniali i zwalniali. Jak to jest w tej kwestii?

Bea
@Szukam

Roznie jest. Teraz nie jest dobry moment zeby sie zatrudnic. Malo pracy jest a bedzie jeszcze mniej. Moze byc tak ze popracujesz chwile i nara. Ogolnie to daj sobie spokoj z ta robota. Nie stabilna firma. Dzis jestes jutro Cie nie ma.

@Bea

Ale za to kasa ładna jak tu piszą i dużo osób ma na stałe zatrudnienie.

atv
@Szukam

W Poznaniu potrzebują nivea unilever rpc bebo berry na produkcje potrzebują i w ogłoszeniach jak czytałam to stabilne zatrudnienie oferują.

Lea
@lea

Kasa dobra?? Serio??? Slabo placa. Ja pracuje kilka lat i trzese portkami jak przychodzi okres zwolnien bo nigdy nie wiesz co cie czeka. Jedyna rzecz dobra w tej firmie to kasa pozyczkowa. Ja sie utrzymuje sama i przyznam ze wyplata bez nadgodzin jest bardzo mizerna. Po nowym roku zaczynam rozgladac sie za lepsza - pewniejsza praca. A to ze masz umowe na stale to nic nie znaczy

Dejw25
@Szukam

Daj sobie spokój, szkoda nerwów i poświęcenia. Pracowałem pół roku, bez l4, spóźnień, solidnie i nagle podziekowali bo sie liderowi cos nie podobało... Liderzy wolą dziewczyny w brygadzie, nie muszę mówić dlaczego.(usunięte przez administratora)

@Lea

No przecież tu jest w opiniach napisane ze zarobki powyżej 3 tys zł netto więc to nie jest zle na 3 zm .Przyjdz do bebo pare osóv już pracuje z kimbala dziewczyn jest zadowolona i praca stabilna jest .

becia
@Lea

No właśnie w opiniach jak czytałam to na 4 bryg można wyjść 3800zł netto a na 3 zm 3300zł netto na elektroniku a ty piszesz ze marnie płacą to nie wiem o co chodzi jeśli te kwoty sa prawdziwe to wg mnie kimbal dobrze płaci.

Brygada
@becia

Bzdury ze szok. Zastanawiam sie kto to pisze. 3800 na brygadach???? Litosci.... Chodzilam na brygady i prosze mi wierzyc ze takich pieniedzy na oczy nie widzialam. Moze motyle tyle maja ale my ,zwykli" nie dostajemy tyle. Praca na 3 zm bez nadgodzin i przy wyplacie placz co masx z tym zrobic. W moim kregu ludzie czekaja do wiosny i bedziemy uciekac. Robota szkodliwa brak wyjsc albo w biegu do toalety bo le spada. Wogole duzo by pisac. Firma z roku na rok zmienia sie na grosze.

BECIA
@Brygada

No to dziwne to np. na te 3 zmiany wypłata 3100 zł netto a 3300zł netto to jest nieprawda w opiniach jedna pani zapewniała ze większość tak ludzi zarabia i więcej na produkcji bez nadgodzin.

całus
@Brygada

Jak nie wiesz co z wypłatą zrobić ja pracuje na elektroniku i zarobki po podwyżkach 3100 zł netto a 3300zł netto .Ja jakoś nie płacze i nie chodze na nadgodziny.A do toalety wychodzę bez problemu czy się napić.

Brygada
@całus

Widocznie co dzial to obyczaj. No ja tak zarabiam. A pracuje kilka lat i stawke mam podobna do moich znajomych z dzialu.

@Brygada

Wiekszość ludzi tak zarabia na 3 zm 3100 netto a 3300zł netto w zależności ile jest nocek w danym miesiącu wiec to nie jest marna wypłata jak tu pisze jedna pani w opiniach .Fakt jak są zwolnienia to każdego mogą zwolnić bez względu na to ile lat się pracuje tutaj .Nawet dziewczyny co pracują z 10 15 lat nikt nie jest nietykalny no chyba ze ma się znajomości ale to inna para kaloszy.

@Lea

Po podwyżkach kasa jest niezła jak większość ludzi zarabia 3 tys zł netto z hakiem i więcej .Więc to słabo nie jest JAK NA 3 ZM BEZ niczego.Gdzie jeszcze praca nie ciężka tylko manualna i niekiedy siedząca na elektroniku.

brygada2
@Brygada

OD tego zacznijmy ze każdy ma operatora ja mam operatora 2 i zarabiam na 3 zm 3500zł netto wiec ja nie narzekam na elektroniku a pracuje koło 15 lat od razu po szkole łączności i mnie jakoś nie zwolnili jak są zwolnienia odpadają ci z najkrótszym stażem.

daga
@Brygada

Przecież większość zarabia powyżej 3 tys zł netto jak tu czytam w opiniach.

...
@Lea

Jak się boisz o prace to znaczy, ze musisz być kiepskim pracownikiem... mam nadzieje, ze już zaczęłaś szukać pracy, a nie tylko dużo mówisz ?

wrona
@...

Nie bądź taki mądry bądź mądra jak są zwolnienia to każdego mogą zwolnić .Jestem ciekawa co ci ludzie wszyscy by zrobili liderzy itp. jakby kimbal ogłosił upadłość tutaj wszyscy by stracili prace niektórzy chyba by zawał dostali .W innym zakładzie zaczynali by od zera.

...

Czytam wasz płacz to śmiać mi się chce... pracuje na 4 brygady i nie było miesiąca poniżej 4tys netto. Zaznaczę, ze pracuje krócej niż 5 lat. Pozdrawiam płaczących, uzalajacych się nad sobą i pracujących dalej...

Sis

Ciekawe czy bedzie kasa jutro czy u dopiero. Strach tej wyplaty. Poprostu porazka te zarobki. W grudniu byla lipa teraz jeszcze gorzej pewnie. Zero nadgodzin to co to za wyplata

lilka
@Sis

To przejedz się do rpc bebo tam są zarobki są ok praca w Poznaniu i stabilna .

luiza
@Sis

Niektórzy tutaj piszą ze mają powyżej 3 tys zł na rękę przy 3 zmianach bez nadgodzin na produkcji. NAWET SĄ TAKIE opinie gdybym miała mniej tobym tu nie robiła.

Mark

Kasa jak bedzie jutro to cud. Ja mysle ze 7

sia
@Sis

No i jak jest wypłata na koncie będzie mniej bo podatek za bony nam odciągną a wypłata bez nadgodzin to powyżej 2 tys zł netto na kasie w lidlu bądź w biedronce mają już więcej .Więc smiać mi się chce jak ludzie tu piszą ze mają dużo więcej z sobotami to jest więcej.

sim
@Sis

Cały czas jest lipa bez nadgodzin a tu ludzie takie bzdury wypisują ile to nie mają. Ciekawi mnie tylko to na jakich stanowiskach pracują ze tak dobrze zarabiają.

ona blondi

Ja również po podwyżkach mam ponad trójke i mam operatora2 ,Mój dział to elektronik i pracuje ponad 10 lat.

ona

Praca w kimbalu jest bardzo nie stabilna jak są zwolnienia to każdego można zwolnic .Można mieć na stałe umowę pracować x lat i tez można dostać wypowiedzenie .Zarobki złe nie są na 3 zm 3tys zł netto powiedzmy z hakiem 100zł a 200zł jeszcze zależy jakiego masz operatora bo niektórzy mają poniżej 3 tys zł netto.W SYSTEMIE 4 BRYG MAJA powyżej 3 tys zł netto bo dodatek dochodzi za 4 bryg.Nowe osoby mają mniej ale potem mają mniej więcej tyle samo co człowiek tu pracuje x lat.Tak naprawdę większość ludzi ma podobne stawki .Praca na elektroniku jest monotonna no nie jest ciezka ale niektórzy ludzie nie sa wporzadku do siebie bo jest kablowanie itp.

@ona

Pewnie ze kasa slabiutka. Ja pracuje ponad 10 lat. Z taka w miare stawka mialam 2400 bez nadgodzin w grudniu na 3 zm. Tak ze ten.... Niby podwyzki maja byc w kwietniu. Zobaczymy jakie. Ogolnie praca taka se. Szkodliwa dla zdrowia napewno. Najbardziej denerwujace jest to ze nowi maja prawie tyle samo lub wiec niz my. O nas juz sie nie dba. Nowych trzeba werbowac i zachecac. Pewnie w styczniu czekaja nas zmiany bo ostatnio z praca kiepsko bylo. Wiec zobaczymy. Dobrze ze pracy jest duzo za te pieniadze wokol

ewka
@Oper

A przecież były podwyżki i większość ma 300o tys zł netto do 3300zł netto jak czytałam w opiniach a ty masz 2400zł netto bez nadgodzin to mało w lidlu na dzień dobry dają 2800zł netto po 3 miesiącach podwyżka i ma się 3000tys zł netto.Ja pracuje za powyżej 3 tys zł netto ale w POZNANIU i tyle co pani miała wypłaty w grudniu to ja miałam premie roczną prawie bo 2200zł i oprócz tego na karte sodexo 400 zł bonów.Tylko ze moja praca jest cięższa fizycznie na produkcji.

Anka
@Oper

Za 2400zł netto opłaca się autem dojeżdżać np. z Poznania jakieś 20km .Wolałabym zatrudnić się gdzie indziej i na miejscu za te pieniądze i dziwne ze kimbal tak płaci bo w innych firmach na początek dostaje się więceji to w POZNANIU.

ONA
@Oper

A na jakim dziale pracujesz bo ja na elektroniku i mam 3300zł netto w tej granicy na 3 zmiany i tez pracuje ponad 10 lat bo mi idzie 13 rok.

ONA
@ONA

Jest nas dwie w takim razie

@ONA

Electronic. Stawka brutto grubo ponad 3tys. A tu taka wyplata. Szok Poprostu. Chodze na 3zm. Moje wypłaty bez nadgodzin to sa 2 tys z czyms. Nie mam nawet 3tys. Ja 15 lat tu pracuje

JOLKA
@Oper

Naprawdę to czemu ludzie piszą ze maja 3 tys netto na 3 zmiany itp. Słyszałam tylko ze każdy ma inaczej ze jest rozbieżność .

produkcja electronic
@Oper

Siostry sisters tez po tyle zarabiają ta starsza to się tak niesie jakby była tutaj dyrektorem a niestety jest zwykłym pracownikiem jak inni.

renia
@Oper

Zgadzam się z tobą moje również wypłaty to są w granicach 2500zł netto na 3 zm bez nadgodzin.Ludzie zwykli piszą bo wstyd się przyznać ile się zarabia w innych firmach po tyle płacą np. w unilever nivea itp.

retro
@Oper

To zmień prace widocznie jest dobrze jak ty i reszta z takim stażem pracy tu pracuje.

@retro

Nie "twoja" czy będę zmieniac prace

pati
@Oper

Ja zmieniłam prace i na początek dostałam 2700zł netto po 3 miesiącach okresie próbnym dostałam o 300zł więcej .Tylko fizycznie mam ciężej a zmieniłam rok temu w lipcu a w kimbalu pracowałam 8 lat.

ona blondi
@Oper

TY masz 2400zł netto bez nadgodzin ja co miesiąc mam 3300 zł netto na 3 zm najmniej miałam 3100 zł zależy ile nocek jest w danym miesiącu .Pracuje tez długo.Ja nie narzekam.

kim
@ona blondi

Chyba w snach wychodzisz tyle .

Beata
@kim

Tez nie wierze w to. Po co to wiara pisze to niewiem

Inżynier Procesu

Spóżnienie 15-minutowe ekipy rekrutacyjnej. Po rozmowie oczywiście zapewnienie, że będzie informacja zwrotna o decyzji. Niestety do dnia dzisiejszego odpowiedzi brak - ani telefonicznej, ani e-mailowej. Strata czasu i pieniędzy jeżeli ktoś ma zamiar przyjeżdżać na rozmowę z daleka.

Proste pytania na które odpowiedzi były zawarte w samym CV. Oprócz tego kilka pytań odnośnie samego procesu montażu.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
oliwia

Z ciekawości poszłam na rozmowę do kimbala szybko się odezwali nie podjęłam pracy bo stawka 3100 zł brotto a 3300zł brutto plus premia mała bo jak mi mówił lider zmiany ze max 10 procent i dodatek nocny .Więc się spytałam ile będzie netto na rozmowie i ile większość ludzi zwykłych zarabia to byłam w szoku .DZiwne tylko dla mnie jest ze z Poznania tutaj dojeżdżają ludzie bo sama stad jestem i odmówiłam tej pracy .Jeszcze bym zrozumiała ze na miejscu .ale nie z takim dojazdem w dodatku jak się spytałam czy firma oferuje stabilne zatrudnienie to kręcił nosem nie umiał odpowiedzieć.

Dawny pracownik

Tutaj licza się tylko (usunięte przez administratora) dobrzy koledzy i kochanki reszta to "zasób ludzki " Dlatego odszedlem do innej firmy nieopodal i mam ponad 5000 netto Pozdrawiam liderów idiotów

???
@Dawny pracownik

Pracuję tu (jeszcze) i osobiście nic takiego nie zauważyłem choć plotki krążą. Ale jeśli to prawda to kim trzeba być żeby musieć kupować sobie kumpli i kochanki za pieniądze firmy.

oooo
@???

A z ilu ludzi się śmieją te piękne gwiazdy ile razy słyszałam o tym ta wygląda tak siak itp. .Chyba przychodzimy do pracy żeby pracować a nie oceniać po wyglądzie .Niech lepiej każdy spojrzy na siebie bo produkcja to nie czerwony dywan.

Z ciekawosci poszłam na rozmowę, z racji że mam nie małe doświadczenie chciałam zobaczyć jak to wygląda tutaj. Rozmowa odbyła się na czas co mnie cieszyło, na początku jakieś testy na szybkość i spostrzegawczość bardzo banalny potem również rozmowa z brygadzista produkcji bo Pani od rekrutacji nie miała takiej wiedzy i nie była wstanie odpowiedzieć mi na pytania. Po przedstawieniu wszystkiego że swojej strony zaczol się temat pomiędzy, jak zaproponowali 3000 brutto z podpisaniem że 6 miesięcy przez agencję będę pracowała ( mimo że składałam zainteresowanie bezpośrednio do firmy ) to miałam ochotę wstać i wyjść, ale w połowie drogi mnie zatrzymali mówiąc że mogą przymknąć oko że mam trochę doświadczenia i zaproponują od razu 3100 brutto + umowa z firma... Wiecie co... Mają taki daleki dojazd firma zaproponowała niepoważna stawkę, na 4 brygady to jest bardzo mało, w poprzedniej pracy miałam tyle netto bez problemów. Wyzysk ludzi nic więcej..

mina
@Anonim

Ale to jest 3100 samej podstawy do tego dochodzi premia do tego dochodzi dodatek nocny i dodatek za 4 bryg i te dodatki sa wysokie i na reke wychodzi 3500 netto bo ja tu pracuje i tyle mam a na 3 zm zarabiają tyle netto 3100 a 3300 netto.

3 tys
@mina

Serio? Dodatki wysokie? Dzisiaj byla wyplata. Jaz nie mala stawka i kilkoma nadgodzinami plus premia i dodatek nocny dostalam nie cale 3 tys hahaha. Czekam. Do wiosny i spadam gdzie pieprz rosnie

Aaa
@3 tys

No i do widzenia. Nikt na pewno za Tobą nie będzie tęsknił. Zrobisz miejsce komuś innemu.

inka
@3 tys

Ciekawe a tu pisza ze większość zarabia powyżej 3 tys zł netto bez nadgodzin na 3 zmiany.Widocznie każdy ma inna wypłatę.

olka
@3 tys

Chyba ze krótko pracujesz bo ja pracuje 14 lat i mam na 3 zm 3400zł netto na dziale elektronicznym ale większość zarabia ludzi 3100 netto a 3300netto a na 4 bryg ma się więcej wszystko zależy od stopnia operatora jakiego się posiada .

anos
@Anonim

Ale stali pracownicy co tu pracują maja większe stawki gdyby nie mieli zarobków powyżej 3 tys zł netto to nikt by tu nie pracował już a po podwyżkach ci którzy mieli odejść to do dzisiaj pracują zrezygnowali z odejścia.

średnia krajowa
@3 tys

Ale to na 3 zm i chyba krótko pracujesz bo ja pracuje na 3 zm i w granicy 3100 a 3300netto mam bez nadgodzin a niektórzy zarabiają więcej.Podobnie płacą w innych firmach .Ja nie narzekam bo są gorsze firmy.

3tys netto
@Anonim

A ja mam 3100 do 3300zł netto na 3 zmiany na 4 brygady mają więcej .Większość tak zarabia wiec nie ma na co narzekać i fajny socjal jest.

ANONIMOWA
@Anonim

Ja tez byłam na rozmowie i chciałam wiedzieć jakie są zarobki ok podstawe mi tez zaproponowali 3100zł brutto ale pytam ile jest premii i dodatku za nocki i to masakra bo max 10 procent i to brutto .PREMI.Nie podjęłam pracy bo za mało w poprzedniej pracy na 4 bryg zarabiałam bez zadnych nadgodzin 3500netto .DZiwie się ze opłaca się tu wam tyle km jezdzic bo za te pieniądze praca jest wszędzie i na miejscu jak ktoś dojezdza z Poznania.

ANONIMOWA3
@Aaa

Nikt normalny tu nie przyjdzie za takie pieniądze bo sa firmy co dają 3 tys zł netto na dzień dobry w systemie 4 bryg .Jedynie może przyjdą takie osoby co nie lubią ciężko pracować bo fakt praca jest lekka .

paula

A ty jakim poziomem reprezentujesz znawca się znalazł ikony ortografii .Jak jesteś taki mądry to co robisz jeszcze w tym zakładzie .

@Anonim

Kimbal nie jest atrakcyjnym miejscem pracy. Zarobki bardzo przecietne. Atmosfera zla i ciezka. (usunięte przez administratora) Oni potem szydza z tego na wspolnych kawkach.(usunięte przez administratora)Ponoc im bardziej sklocona ekipa tym lepsza wydajnosc. Spotkac tu lidera ktory jest naprawde obiektywny to jakis cud.Macie swoich pupilkow i pozwalacie im na wszystko i myslicie ze reszta nie widzi. Nie mowie ze wszyscy sa zli. Drodzy panowie! Moze wiecej empati i wyrozumialosci? Moze wiecej dobrego slowa? Wasze stanowiska nie sa na ever i wszyscy jedziemy na jednym wozku. A dokad jedzie ten wozek przekonamy sie niebawem. Ilosci maleja,projekty sie koncza powoli. Jakies marne wizje ns przyszlosc. Praca monotonna i meczaca. Mimo ze na niektorych stanowiskach mniej ciezka fizycznie to jednak meczaca bardzo. 8 godzin na hali z jedna przerwa na jedzenie to jakies nieporozumienie

fina
@Flo ~gen

Jak zarobki bardzo przeciętne jeżeli ja pracuje na 3 zm i mam 3100 zł netto a 3300 zł netto to ja uważam więcej niż przeciętnie .A na kawę można wyjść bez problemu a niektórzy chodzą na 2 zm z działu elektronicznego i mają te same pieniądze co na 3 zm.

@fina

Jak dlugo pracujesz ze masz tyle na reke? Ja chodzac na dwie zmiany nie mialem tyle. Bylo troche ponad 2 tys. Dodatek za nocki odszedl. No zalezy od lidera i od dzialu na jakim pracujesz czy możesz wyjść na kawe. Jesli masz spoko przelozonego co ma glowe i rozum na swoim miejscu i odruch człowieczeństwa to nie masz z tym problemu. Ale sa tacy zeby tylko Ci tylko urwac cos z premi albo pojechac slownie.Uwazam malo zarabiamy spoglądajac na warunki szkodlowe w jakich pracujemy.

fina
@Flo ~gen

Ja chodzę na 3 zm i mam 3100 a 3300zł netto i większość ludzi tak zarabia .Na 4 bryg ma się więcej zarobki są zróżnicowane spora jest rozbieżność. Kazdy ma inne i każdy inną dostaje podwyżkę jak są co roku .Ja pracuje 12 lat.Ja nie narzekam .

mina
@3 tys

To zależy jakiego ma się operatora i jedni uważają ze marne są zarobki bo nie mają 3 tys zł netto a większość zarabia powyej 3 tys zł netto ale długo tutaj pracują .

@fina

Ja znam tutejsze zasady. Pracuje ponad 10 lat. Na 4 brygady tez chodziłem

@Flo ~gen

Jakoś nie zmieniają pracy osoby które pracują tutaj z 10 lat 15 lat bądź 20 lat bo są takie pracownice ,A wiekowo stare nie są bo przed 40 bądź z hakiem .Więc chyba aż tak nie jest jak opisujesz bo takie osoby cały czas pracują.

@Flo ~gen

Zawsze można zmienić prace do innego zakładu pracy niektórzy pracują tutaj koło 20 lat jeśli chodzi o kobiety i jakoś nie zmieniają pracy a w dodatku stare wiekowo nie są bo z 40lat bądź z hakiem.

Wiola
@Flo ~gen

Zgadzam się, w kimbalu nigdy nie była dobra atmosfera liderzy myślą sobie ze mogą wszystko nasmiewaja się że wszystkich, obgaduja. Tragedia. A najbardziej dwóch takich na omk 2.zenada zastanawiam się tylko dlaczego są jeszcze tam gdzie są. U mnie nie siedzieli by nawet 5min.

radzio
@Wiola

Może trzeba jakoś delikatnie dać do zrozumienia, że warto niekiedy poradzić się specjalisty niż latami próbować ponosić swoje ego kosztem innych.

ola
@Wiola

Jakoś ludzie tutaj pracują x lat więc jak to wytłumaczyć .Ja uważam ze te osoby uważają inaczej jak pracują koło 20 lat w tej firmie inaczej dawno by zmieniły prace .Tym bardziej że wiekowo stare nie są to raz a dwa dużo jest pracy.

Tabor m2
@Wiola

Oni wszyscy sa po jednych pieniadzach. Wylaza razem na przerwy a ich tematem jestesmy my. Szara strefa z produkcji. Obgaduja nas,wysmiewaja i znaja wszystkie ploty o nas. Sami je tez tworza. Wydaje im sie ze sa idealni i ze moga wszystko bo sa naszymi przelozonymi. Szkoda tylko ze mysla ze bycie liderem upowaznia ich do wszystkiego. Sami maja za uszami az grubo ze ksiazke by mozna napisac. Ja pracuje tu juz ladnych kilka lat i znam te uklady. Czasem sie nie chce wierzyc ze tacy ludzie sa naszymi liderami. Tutaj lepiej siedziec cicho. 8 godz i do domu. A na goworku nic pisac nie bedziemy mogli jeszcze troche bo teraz jest moda zeby leciec sie poskarzyc. Osoba ktora tyle krzywd. Innym zrobila poleciala sie poskarzyc i zrobic ofiare z siebie. Kierownik czytal z satysfakcja wpisy z tej strony na zebraniu. Sam nie raz byl opisany wiec myslal ze da nam do myslenia i ludzie sie wytrasza i Przestana pisac i mowic glosno o sprawach ktore sa oczywiste i wszyscy widza.

@Tabor m2

TO zmienić prace za te pieniądze jest praca wszędzie i to w Poznaniu jak ktoś dojeżdża stad.

Gosik411

Niesie sie juz daleko ,ze w firmie stosuja pracownicy mobbing .Podobna atmosfera w Kimbalu fatalna,i dlatego tak duza rotacja pracownikow.

AGUŚ
@Gosik411

Ja jestem zadowolona mimo wszystko wypłata na czas i żle nie płacą bo na 3 zmiany mam ponad 3 tys zł netto A ludzie jak ludzie wiadomo ja przychodzę tutaj pracować a mnie nie interesują inne osoby .Poza tym ja pracuje na swoje przyjemności ciuchy kosmetyki wakacje bo mam faceta co dobrze zarabia i nikt mnie tutaj nie interesuje .Koleżanki z mojego działu są w porządku .

niania
@Gosik411

Rotacja duża bo mało płacą a to co ludzie tutaj piszą ile mają to chyba nie piszą prawdy bo wstyd się przyznać ile tak naprawdę zarabiają.Prawda jest tak taka z tego jak ktoś mieszka sam to jest ciężko no chyba ze mieszka z mamusiami itp.

KIMBALOWA OD X LAT
@Gosik411

ALE KIMBAL DOBRZE PŁACI BO JA MAM 3300ZŁ NETTONA 3 ZMIANY..FAJNY SOCJAL JEST WCZASOWE BONY NA ŚWIETA ITP.

nowy

i jak tam praca na magazynie wyglada obsługa wózka widłowego czy jest wysoki skład jak z kasą z gory dzieki za odpowiedz

ona z kimbala

Dużo osób tu pracuje każdy gada ze mało zarabia ciekawe .Ciekawi mnie to czemu nie zmienią pracy gdzie dadzą więcej chyba dlatego ze lubią siedzieć na czterech literach i tak ciężko nie tyrają .Fakt praca jest lekka i dlatego jeszcze mają ludzi do pracy.

zainteresowany

A jak wygląda praca na magazynie. Widziałem ogłoszenie i zastanawiam sie nad nim. Na magazynie też jest taka niepewna praca jak na produkcji? Na jaką pensje można liczyć?

A
@zainteresowany

Zależy na jakim dziale. Pewnie rekrutują teraz na dystrybucje - praca taka w kratkę, raz lekko raz ciężko, generalnie na początek dużo informacji, nie jest łatwo wszystko ogarnąć. Jak się zaangażujesz i będziesz się starał to dasz radę. A zarobki na start podejrzewam ok3600 brut. + dodatek nocny i premia

v
@A

To 3 przed wypłatą będzie netto.

ola
@v

Ja z dodatkami wszystkimi z premią i nockami ogólnie mam 4700zł brutto po odtrąceniach podatku składek ubezpieczenia mam również 3 z przodu .

Dawny pracownik

Jak to jest że w tej firmie liderami zostają osoby co mialy problem z obsługą kalkulatora nie mówiąc o liczeniu w pamieci

jeszcze pracownica kimbala
@Dawny pracownik

Tak to nie wiedziałam ze bez mózgowcy tutaj pracują a niektórzy z nich uważają się za mądrych takich że szok .Jak kogoś nie lubią to po tobie jadą jak popełnisz błąd a jak jego ulubienica popełni to przymykają oczy .Może praca nie jest zła i płaca ale atmosfera okropna.

nika
@Dawny pracownik

Ja jestem zadowolona z pracy i mam trójkę z przodu z hakiem na 3 zm. Z NADGODZINAMI NAWET 4 MAM. Mnie inni nie interesują ja przychodzę żeby pracować zrobić swoje i iść do domu.Ja uważam ze kimbal dobrze płaci w porównaniu do innych firm produkcyjnych.

Produkcja

Wyplata na 4 brygadach netto sięga do 3800 nawet, na 3 zmianach 3300.. na takie bezczynne siedzenie w ciagu miesiaca taka wyplata to bardzo ładna.. co do wychodzenia z hali to jeszcze nigdy mnie nie spotkalo bym przed kims się musiala kryć.. chce to wychodze i tyle

produkcja2
@Produkcja

Te 3800 netto to chyba ma operator z wyższej pólki ja pracuje w systemie 4 bryg i mam 3300zł netto .Więc nie wiem na jakich stanowiskach ludzie tu pracują ze mają takie wynagrodzenia a niektórzy na 3 zm mają 2900zł netto.

produkcja2
@Produkcja

Ciekawe a tyle ludzi się samo zwolniło z pracy.

Produkcja
@produkcja2

Jesli praca przez okres 7 miesiecy to wyzsza półka no to niech tak będzie

Pola
@produkcja2

Chyba jakis żart. Z hali jak szczur musisz uciekac zeby wyjść sie napic albo zalatwic. A te zarobki o ktorych piszesz dają podstawę aby myslec ze nie pracujesz w kimbalu. Na jakim dziale jestes ze masz taki luz? Bo my wszyscy zegary mamy i nprod nas rozlicza. A Ty wyjatek czy pupil?

Pola

Moja odpowiedz byla do "produkcji"Przepraszam

Pracownica
@Pola

Ja nie jestem pupilem I tez tyle zarabiam.Z wychodzeniem nie ma problemu I nigdy nie bylo

produkcka
@Pola

Na elektroniku można wyjść bez problemu a takie zarobki są .

@Pola

Ja mam 3500NETTO CO MIESIĄC na elektroniku na 4 bryg rozbieżności są we wypłatach a na kawe można wyjść.

kinia
@Pola

Ja pracuje na elektroniku i bez problemu dwa razy po 10 minut wyjdę do toalety czy się napić .Tzn raz przed przerwą śniadaniową i raz po przerwie śniadaniowej.A wypłaty takie są bo na 3 zm mam 3100zł netto a 3300 zł netto zależy ile jest nocek w danym miesiącu.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Kimball Electronics Poland. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Negocjator

Rozwinąć to się można w kimballu, ale wstecznie. Co która mądrzejsza to włazi w (usunięte przez administratora) liderom... Na fajeczki chodzą z nimi i nie wiadomo co tam jeszcze po pracy... Taki rozwój.

Nie pupil
@Negocjator

Swieta racja. Jestes pupil lidera jestes lepiej trakowany. Realia kimbala

Jarosław
@Negocjator

Bardziej chodzi o rozwój poprzez możliwość brania udziału w szkoleniach branżowych lub kursach dających nowe uprawnienia. Czy pracodawca je oferuje?

Julek

Niech idzie na omk2????Chociaz teraz ma niezle z nowym grupowym,robi sie podobny uklad do tego co z dwa lata temu z pania S,chociaz juz ani grupowy ,ani pani S tu nie pracuja

Jack
@Julek

Na omk2 jej za chiny nie wezma haha i na omk3 tez. Omk1 tez odpada.

keps
@Jack

CZyli nie z każdym ma układy skoro omk2 omk3 i omk1 jej nie chcą .To ci przełożeni nie mogą się zebrać i z coś z tym zrobić.

ona

Ludzie opanujcie się trochę bo piszecie jakieś bzdury na temat wynagrodzeń .Ciekawi mnie to na jakich stanowiskach jesteście ze tyle macie .Ja mam 3300 zł netto ale w 4 btyg .Jeśli będę pracować na 3 zm to będę mieć mniej więc nie wiem jak wam to wychodzi ze macie tyle samo na 3 zm .Z tego co wiem żeby mieć powyżej 3 tys zł netto to operatora z wysokim stopniem trzeba mieć bądź multi.

Halszka
@ona

Popieram. Ludzie to pisza chyba dla zartu te kwoty. Ja pracuje tyle lat i takich wyplat nie mam. Bzdury wyssane z palca. Zeby miec troche wiecej wyplaty to trzeba na nadgodziny chodzic!

Agnieszka
@Halszka

Ilu pracowników, tyle rozmaitych opinii. Przejrzałam także wcześniejsze posty i już sporo wiem o wynagrodzeniu w Kimball Electronics. A co jeśli chodzi o jakieś dodatki pozapłacowe? Są oferowane?

kinga
@Agnieszka

Odradzam tutaj zatrudnienie bo firma jest nie stabilna dziś cie przyjmą za poł roku albo w następnym zwolnią. Co roku taka sytuacja się powtarza więc jak szukasz czegoś na stałe to w kimbalu z tym różnie. Poza płacowe to jest socjal bony na swięta wczasowe karta multi sport i prywatna opieka medyczna i bezpłatny dentysta .

Pracownica
@ona

Moze krotko pracujesz, bo ja mam miedzy 3100 a 3300 na 3 zmiany,zalezy ile nocek jest w danym miesiacu.Nie jestem multioperatorem,moje kolezanki tez tyle maja,zalezy jakie dostawaliscie podwyzki,a ostatnie dwa lata byly naprawde bardzo ladne

Omk
@Halszka

Wyslalabym ci zdjecie kartki od wyplaty,no ale nie mozna,wierz mi ,ze ludzie tyle zarabiaja I to bez nadgodzin ,ani 4 brygad,za mniej to bym tu nie robila,kiedys milo sie tu pracowalo,a teraz to tylko wyplata mnie trzyma w tej firmie

kinga
@Halszka

Masz racje ja również nie mam takich wypłat bo mam mniejsze wynagrodzenie a pracuje z 15 lat. Ludzie jak chcecie pisać o swojej wypłacie to piszcie prawde .Bo żeby mieć powyżej 3 tys zł na 3 zm trzeba przyjść sb na nadgodziny jak są.A W 4 BRYG JEDNI MAJA 3 TYS ZŁ NETTO COS Z HAKIEM ALBO PONIZEJ ZALERZY OD STOPNIA OPERATORA. GDYBY BYŁO TAK SUPER TO NIKT BY NIE ODSZEDŁ Z TEJ PRACY SAM A KUPA LUDZI ZMIENIŁA PRACE.

@Halszka

No przecież na 3 zm ja mam 3200zł netto w tej granicy na elektronicznym dziale. Większość teraz tak ma moich koleżanek z pracy.

lea

Ja jestem zadowolona również na 3 zm mam 3 z przodu NETTO.A co do tych sióstr f to chyba jakaś zawiść bo sa dobrymi pracownikami bo jak sa zwolnienia to ich to omija.

Phoenix

Obawy drzew Kiedy ziemia zaczęła wydawać drzewa i wszelkie inne rośliny, pojawiły się na świecie ogrody i lasy. A drzewa bardzo się bały żelaza i tak między sobą mówiły: — Przyjdzie kiedyś taki czas, że człowiek sporządzi sobie z żelaza siekierę i wszystkie nas, co do jednego, wytnie. Żelazo usłyszawszy to, zwróciło się do drzew tymi oto słowy: — Jeśli będziecie żyły w zgodzie i jedno drugiego nie oszuka, nic złego nie będę mogło wam uczynić. Skąd bowiem wezmę drewno na trzonek do siekiery?

kimbalowa

I tak w tym zakładzie super nie jest bo teraz na zatrudniają a potem zwalniają ludzi tak jak w tamtym roku a za te pieniądze to praca jest wszędzie.

@kimbalowa

Zgadzam się z tobą kimbal płaci normalnie żadna rewelacja na 4 bryg mam 3 tys zł na rękę po podwyżce co była a te osoby co piszą ze mają po 3 i poł tys zł na rękę to chyba na lepszym stanowisku multi operator albo lider. Pracuje tu x lat i mniej więcej wiem ile się zarabia.

ona pracuje dwa lata w kim
@ona z kimbala

Ja pracuje i jestem zadowolona ja pracuje na 4 bryg i mam teraz na rekę 3200 zł z nadgodzinami miałam nawet po 4 tys zł i powyżej z tego co słyszałam ze podobnie maja na 3 zm .Do tego dochodzi fajny socjal .

@kimbalowa

Czyli rotacja pracowników w firmie musi być naprawdę duża. Dlaczego firma zatrudnia, a następnie zwalnia tych pracowników, mogłabyś to dokładniej wyjaśnić? "Za te pieniądze to praca jest wszędzie", tzn. o jakim wynagrodzeniu mowa? Rozumiem, że poza pensją, nie można liczyć na żadne dodatki?

ona kimbalowa
@Michał

Jak chcesz się dowiedzieć prawdy o zarobkach zadzwon do działu finansowego bo tu każdy ma inaczej ale z tego co wiem większość zarabia koło 3 tys zł na rękę na 3 zm na 4 bryg ma się więcej ale wszystko zależy jakiego stopnia ma się operatora .Ja mam operatora 3 i ja zarabiam 3500 zł na rękę więc dla mnie to żadna rewelacja .

Zostaw merytoryczną opinię o Kimball Electronics Poland - Poznań

• Jak się pracuje w Kimball Electronics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Kimball Electronics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 164.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kimball Electronics Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 37 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kimball Electronics Poland?

Kandydaci do pracy w Kimball Electronics Poland napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kimball Electronics Poland
2.4/5 Na podstawie 377 ocen.
  • Poznańska 1C
    62-080 Poznań