Opinie o Kimball Electronics Poland w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kimball Electronics Poland. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kimball Electronics Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kimball Electronics Poland w Poznań

farbowana blondynka

hm... czytam opinie i się zastanawiam co napisać ?? Szczerze co do warunków pracy nie są najgorsze - w porównaniu do innych produkcji. Co do wypłat, trzeba walczyć o swoje nawet pracując wieloletnie (jednakże to każdego indywidualna sprawa). Nie jest najgorzej, z tym że najmniej moim zdaniem zostają docenione osoby które pracują wiele lat ..itp. .. w sumie tak jak wyżej piszę jest to sprawa sporna i indywidualna. Co do obecnego kierownika OMK2 : Jest to człowiek ambitny, kierujący się pewnymi zasadami w życiu, motywujący, asertywny, pewny siebie, potrafi dobrze negocjować, gdy ktoś mu przeszkadza potrafi pokazać gdzie jest miejsce takiej osoby. Zastanawia mnie co człowiek z takimi fakultetami jak posiada oraz z taka wiedzą robi tutaj ponieważ, stać go na więcej- w sensie rozwoju osobistego. Co do tego typu żartów pana ''koło gospodyń wiejskich'' tudzież ''sponsorze'' uważam za żarty, które do niektórych trafiają a do niektórych nie z takim przekazem pewnie jak Pan myśli (ciężko wszystkim dogodzić). A co do rzekomego romansu szczerze każdy ma prawo do własnego życia osobistego, pamiętajmy o tym.... Pozazdrościć tylko tej która umiała go zdobyć, a raczej pogratulować, pozytywnie rzecz ujmując :) Gdybym była tak mądra jak ta Pani pewnie sama bym się zakręciła :) Jednakże widać muszę mierzyć wyżej w przyszłości.... :) Pamiętajmy każdy ma prawo do własnego życia .... A Panu kierownikowi życzę szybkiego i szczęśliwego rozwoju osobistego w tej firmie..... I oby pamiętał o tych którym, zmienił życie w bardzo szybkim tempie. A co do pracy to jak nie spróbujesz to sam się nie przekonasz .... :) ogólna opinia: dobra :)

Żenada
@farbowana blondynka

Cyt: "Gdybym była tak mądra jak ta Pani"... Po Twoim wpisie uważam że nigdy nie osiągnięsz takiego poziomu. Cieszy to że dostrzegasz swoje braki. Aczkolwiek jest nadzieja - jak to mówią głupi ma zawsze szczęście...

farbowana blondynka
@Żenada

Hahahaha ale się uśmiałam..... ????????

hipergamia
@farbowana blondynka

Popieram- co komu do czyjegoś romansu. Oczywiście faworyzowanie to już inna historia i był nawet parę lat temu pewien pan który który stracił za to stanowisko ale nieważne. Ogólnie też mam dobrą opinie o firmie

@farbowana blondynka

To się dziwie ze facet niby na poziomie na stanowisku wdaje się z pracownicą z produkcji widocznie jest słaby bo jeszcze zrozumiem ze z kierowniczką jakąś ale ze zwykłą z produkcji. Śmiech na sali .

sonia
@farbowana blondynka

A ten kierownik omk2 to ma rodzine tzn zona itp i ten kierownik na dziale medycznym zarządza.

Byku
@hipergamia

Już dawno powinno się wymienić liderów na omk2. To ci robią i jak traktują ludzi to wszyscy wiedzą. Nie wiem co oni takiego dają firmie że nadal są tam gdzie są. Pan D. SZ wyglądem nie grzeszy a każdego potrafi obgadać od stop do głów. A drugi pan lider nawet swoje prywatne sprawy potrafi komentować w pracy np. Temat swojej żony. Żałosne naprawdę.Panie dyrektorze niech pan zacznie działać bo kim bal spada na psy i jeszcze trochę to nikt do was nie przyjdzie pracować.

adaskona
@Byku

Współczuje powiem tak osoba która nie ma pracy to się zatrudni u was ale nie osoba która pracuje np. w innej firmie w Poznaniu i ma stała prace i zarabia 3 tys zł na rekę i ma w miare dobrze .To po co przyjdzie nikt nie chce sobie pogorszyć tylko każdy chce sobie polepszyć np finansowo i jeszcze ta u was atmosfera a jeden drugiemu przekazuje jak jest. Wiadomo osoby które pracują x lat to się przyzwyczaiły i pracować dalej będą tak jak w innych firmach.

lalala
@hipergamia

z tym samym rudym lisem.

Mistrz i uczennica
@ona

Doświadczone kierowniczki zapewne poznały już "czar rozwoju osobistego" .Tajemnicze obcojęzyczne odpowiedniki polskich słów działają na nieświadomych jak hipnoza.. Marketingowy hit sprzedawany ongiś w dużych firmach. Coraz rzadziej spotykany. Nadal działa na d..y

fin
@Żenada

A jaki ten poziom jest tej pani dla mnie poniżej przeciętnej .Wygląd to nie wszystko liczy się jeszcze to co ma się w głowie .

iga
@farbowana blondynka

Piszesz jak się pracuje i ogólnie jak jest a takie siostry f cały czas pracują zwłaszcza ta starsza ma długi staż w tej firmie i nie tylko ona bo dużo dziewczyn nadal pracuje z marcelińskiej jak był zakład.

Ja irena i ja

Ta firma zamiast nas łączyć dzieli. Pod kazdym wzgledem. Zrobcie cos wy tam na gorze zebysmy chcieli z usmiechem przychodzić do pracy. Żeby nam sie chcialo wyjść z domu wiedząc ze jestesmy docenieni i lubimy swoja prace. A nie zeby tylko zlecialo i godzin. Odbebnic 8 godzin i do domu. Dajcie nam jakieś premie motywacyjne. Nie musza to byc kokosy. Nasze premie sa slabe a jeszcze jest robione wszystko byle by nam je zabrac pod byle pretekstem. Za kazdy nadrobniejszy szczegol. My w tej pracy czasem spedzamy wiecej czasu niz z swoimi rodzinami. Pomozcie aby czas spedzony w pracy tez moglbyc mily. Lepiej sie wychodzi z domu wiedzac ze mozesz tu odezac sie do kogos pozartowac oczywiscie robiac swoje. Niestety przełożeni nasi nie lubieja jak pracownicy sie spoufalaja i zaraz sa rodzielani. Bo wychodza ze jak gadasz to juz nie pracujesz. A sami maja swoich kumpli i sobie wychadza razem i prowadzaja sie po hali. Chcemy aby nasi przełożeni byli ludzmi do ktorych mamy zaufanie i mozemy przy jakies sytuacji awaryjnej isc i prosic o pomoc. I te pomoc uzyskac. Chcemy liderow ktorzy nie beda nas obgadywac i wysmiewac. Takich ktorzy nie beda zyc naszym zyciem. Sa tu ludzie ktorzy sa naszymi przelozonymi a tak naprawde ich podejscie do nas mam wrazenie jest do bydla ktore trzeba pognac. I ten tekst na koniec zmiany. Czemu tak malo..... Jest tu jeden dzial na ktory naprawdę trzeba by bylo zwrocic uwage. Omk2. Mysle ze gdyby wrocila skrzynka na listy nie bylo by wypisywania tutaj na forum. To jest tak naprawde jedyna mozliwosc a zeby moze to ktos z gory przeczytał. I zaregowal. Nie mamy gdzie sie wyzalic. Chcielibysmy miec przyjazne miejsce pracy. Spokojne przedewszystkim. Chcialbym moc polecic te firme moim znajomym i rodzinie w razie gdyby szukali pracy. Na ten moment tego nie zrobie.

madziara
@Ja irena i ja

Moja znajoma pracuje u was. Kiedyś mi mówiła o waszej pracy i ile zarabia ja mam dużo więcej w innej firmie i o innym asortymencie . Nigdy bym nie podjęłabym pracy u was bo po co jak mam dobrze w miare i na miejscu praca. Może więcej się narobię ale az tak żle nie mam jak wy o ile to prawda.

@Ja irena i ja

To można zmienić prace .

totylkokolejnafabryka

Na produkcji jest duże tempo. Na niektórych stanowiskach norma nierealna do zrealizowania. jak jesteś w formie to może dasz rade. Jak nie - pojawia się czerwone pole a wiadomo że każdy ma jakiś swój plan do wykonania i niektórym trudno opanować temperament. Do tego rotacja pracowników. Często młodzi ludzie, ambitni, chcą więcej zarabiać, maja nadzieję, że ciężko pracując z czasem przyjdzie większa podwyżka, awans. Zycie jednak pokazuje, że nie zawsze tak to wygląda.. Zanim zdecydują się spróbować szczęścia w innej firmie zarażą swoim zażenowaniem paru kolegów.

kimba
@totylkokolejnafabryka

Ja jestem zadowolona mam 4 tys zł brutto w całości.

totykofabryka
@kimba

No to fajne. Jeśli Ty tyle zarabiasz to pewnie ja kiedyś też tyle będę mieć. Dziękuję pozrawiam:D

kimba
@totykofabryka

Jak awansujesz to będziesz mieć operatora z tej górnej półki bo ja jestem dlatego mam 4 tys zł w całości brutto.

totykobryka

ja op2 i kilka stówek mniej. nie narzekam jednak liczę na więcej

lalala

haha,z górnej półki

Kołdra
@kimba

Chyba pod biurkiem grupowego,w całości dostajesz wiesz co.

madziara
@Kołdra

A czemu tak sadzisz to u was operator ma mniej niż 4 tys zł brutto u mnie w pracy to tyle maja na reke ci z górnej połki.

TenDziwnyTypPoLewej

Z awansem troche tam słabo. Jeśli chcesz mieć więcej niż stawka początkowa (dużo mniej niz 4 tyś.) musisz albo włazic komuś w dopsko albo mieć plecy. Pracuje tam juz troche czasu i poznałem doskonale to podejście. Szkoda, bo na początku sądziłem, iż sumienną pracą można tam coś osiągnąć. Niestety realia w tej firmie są inne.

operatorka
@TenDziwnyTypPoLewej

No ja pracuje x lat i w całości mam 4 tys zł brutto i żadnej tajemnicy z tego nie robie na 3 zm .

live`s brutal
@TenDziwnyTypPoLewej

Firma raczej na pierwszą pracę dla młodych na 3 max 5 lat. Pierwsza praca, pierwsze pieniądze i pierwsze rozczarowanie. wszystko trzeba przeżyć

Majkel
@live`s brutal

W sedno! Niestety taka prawda. Kasa marna,odpowiedzialnosc,rozliczanie kazdego kroku i błędu. Praca coraz bardziej stresujaca i w ciągłym biegu. Dobra robota ma start!! Żeby cos wiecej w cv wpisac......

kicia
@live`s brutal

Ale jakoś tutaj ludzie pracują powyżej 5 lat np. 10 i więcej nie chcą zmieniać pracy.

Inżynier Procesu

Spóżnienie 15-minutowe ekipy rekrutacyjnej. Po rozmowie oczywiście zapewnienie, że będzie informacja zwrotna o decyzji. Niestety do dnia dzisiejszego odpowiedzi brak - ani telefonicznej, ani e-mailowej. Strata czasu i pieniędzy jeżeli ktoś ma zamiar przyjeżdżać na rozmowę z daleka.

Proste pytania na które odpowiedzi były zawarte w samym CV. Oprócz tego kilka pytań odnośnie samego procesu montażu.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Kargul

(usunięte przez administratora)nie przystoi uganiać się za rudym lisem. Nie miłe jest też faworyzowanie tej osoby na tle innych. Może czas na refleksje czy na pewno gramy fair wobec innych...

Niech żyje prawda
@Kargul

Rude lisy są sexi???? .Firma daje możliwość rozwoju szkolenia w jakim stopniu zależy od pastuszka do którego się trafi czyli tak zwanego leadera oraz elastyczności twojego kierownika.Dział na jakim pracujesz też ma znaczenie najlepsze są działy z wieloma produktami tam monotonia jest mniesza.Jesli chodzi o zarobki podwyżki zwalczają inflację ????a wypłaty mogło by być lepiej ale nie jest źle ale za to klima parking socjal też jest np darmowy dentysta. Stołówka danie dnia można się najeść za 10+ reszta droga. Teraz minusy minusem są pastuszkowie i klasa którą reprezentują zdarzają się niektórzy na poziomie np Pan Mateusz OMK4 lub Pan Michał OMK3 oraz niektórzy sipowcy co łaskę robią że przyjdą na wezwanie. Problemem jest panoszące się wsrod ludzi na produkcji choć nie tylko produkcji megalomania i skończona hipokryzja oraz podpierdalactwo to ostatnie to ciekawe zjawisko łączące megalomanię i hipokryzję że sobą razem bo np spotkałem się z przypadkami celowego działania na szkodę firmy np:puszczania w proces niezgodnych wyrobów z pełną świadomością bo trzeba wykonać ilość żeby się wykraść kilka razy na papieroska a później beszczelnie zaczepiać i upominać kogoś że przewód uziemiający się wypiął tak tacy ludzie istnieją i jest ich wielu tych co widzą wszystko wszędzie tylko nie u siebie. Dlateczego wspomniałem o firmie bo firmę budują ludzie. Po mimo tego Firma Kimball zasługuję na promowanie i polecenie. Firma dba o bezpieczeństwo pracowników ,Wypłaty są zawsze na czas praca nie jest ciężka .Jeśli ci zależy firma da ci możliwość rozwoju. Praca w czystym klimatyzowanym otoczeniu. Panie Kargulu jeśli chodzi o faworyzowanie to nie jestem z tego działu więc nie będę powielał plotek ,związki intymne innych ludzi w tym np kierownika to zupełnie nie mój interes nawet jeśli są powodem faworyzowania rudego liska. Jednakże fakt zaistnienia wypowiedzi o kòłku gospodyn powinien być poruszony na najbliższy zebraniu jeżeli faktycznie zaistniał panie powinny zostać przeproszone.Plotki o faworyzowaniu powinny zostać sprawdzone jeśli nie znajdzie się nikt kto to potwierdzi osoby odpowiedzialne za rozsiewanie plotek powinny być pociągnięte do odpowiedzialności.Polityka Kimball jasno wyraża się na temat szeroko pojętej dyskryminacji oraz zjawisku mobbingu w pracy. Roznoszenie fake newsów przeciwko innemu pracownikowi jest aktem mobbingu. A TAK POZA TO RUDY LISEK JEST SEXI????

kimbalowa6
@Niech żyje prawda

Tak no moja wypłata na 3 zmiany na reke wynosi 3 tys 100zł ale sa osoby co maja mniej .

Flak
@Niech żyje prawda

A tak poza to co cię to obchodzi?Weź się lepiej za robote zamiast bełkotać tutaj.

Phoenix

"Bądź niezaprzeczalnie dobry. Żaden wysiłek marketingowy nie będzie dla tego substytutem." ANTHONY VOLODKIN, Hype Machine

med

widzę, że szukają osób na dział produkcji medycznej. czy jest tu ktoś stamtąd i mógłby się wypowiedzieć nt. warunków pracy, atmosfery, zarobków...?

Medyk
@med

Zależy który medyk. Sfc i laminacja to trudne działy i praca w zapyleniu. Mitek jest spoko ale to bardzo odpowiedzialna praca i musisz się sporo nauczyć. Oba działy mają 2 zmiany. Póki co. Zarobki każdy ma inne.

medyczna
@Medyk

A dział elektroniczny jest lepszy a zarobki tak mniej więcej to 2 tys zł na reke 3 tys zł na reke i więcej no chyba tak mniej więcej idzie określić .

ola
@Medyk

A ja tez widziałam ogłoszenie na medyk i bardzo fajny socjal macie jak czytałam dentysta za darmo wczasowe i wiele innych tylko ciekawe czy tak macie .

wikipedix

Samotna to jest tak: zakład z tradycjami. Sporo ludzi pracujących tu od lat. Wielu lubi się szanuje i spotyka towarzysko poza pracą, wspólnie bawi. Co może zrobić nowa osoba która nikogo tu nie zna a ma tym zarządzać, wprowadzać zmiany, zwalniać gdy potrzeba? "dziel i rządź" . świat się zmienia jednak niektóre stare metody nadal okazują się skuteczne. I tak: różnice w zarobkach, jeden siedzi gdy inny musi zapieprzać, świeżak awansik na dzieńdobry coby ci starsi z nim się nie skumali itd...

Rita
@wikipedix

Fakt jest taki ze omk2 to najgorszy dzial w chwili obecnej. I ma najgorszych liderow. Bynajmniej dwoch. Odzywki i obgadywanie pracownikow na kazdym kroku. Wstyd.

a ja lubię
@Rita

Ale głupota. Mi na omk2 dobrze się pracuje bo ludzie są spoko i z każdym można znaleźć wspólny temat i razem się pośmiać, a co mnie obchodzi kierownik czy tam lider - oni muszą wymagać bo ich cisną to oni później Nas, taka kolej rzeczy. Pracuję na dwie zmiany to co jakiś czas mam innego lidera i właśnie u dwóch lubię robić bo są zdecydowani i wiadomo co ma się robić.

fakt
@wikipedix

No a potem się obgadują tutaj nie ma koleżanek jedna drugiej tyłek rąbie wiec takie tu są tradycje .Ja nie polecam pracy w tej firmie bo teraz cię przyjmą a potem jak nie ma pracy to zwalniają.

ksenia
@a ja lubię

TO JAK NA DWIE ZM pracujesz to marną masz wypłatę w sumie kimbal mało płaci zwykłym na produkcji,

a ja lubię
@fakt

Trudno, żeby nie zwalniali skoro klient rezygnuje z zamówień... Są osoby z którymi można porozmawiać na każdy temat i też są takie z którymi można pożartówć. Każdy inaczej odbiera środowisko w którym się znajduje ale ogólnie jest fajnie i nie ma co robić dramy. Kurcze jak tak czytam jak niektórzy wylewają swoje żale to nasuwa mi się od razu myśl, że przecież bezrobocie w Poznaniu jest tak niskie, że nie trzeba siedzieć w Kimballu ale w takim razie musi być coś co je tutaj trzymają bo inaczej nie można sobie tego wytłumaczyć. Każdy psioczy na kiersa albo lidera czy tam multioperatorów ale robią to przeważnie tylko te osoby które mają wysokie mniemanie o sobie, a jak przychodzi do wykonywania pracy bardziej zaawansowanej to rezygnują bo po co sobie ręce wyrywać. A już jak czytam, że jest problem z wyjściem do WC to kompletnie śmiać mi się chce bo to nie żaden problem, a i człowiek ogarnięty nadgoni tak pracę, żeby wyjść napić się coś ciepłego.

fakt
@a ja lubię

A ciebie co tu trzyma co wynagrodzenie czy specyfika pracy albo zmiany w innej firmie bys sobie nie poradziła .Gdyby było miodzio w kimballu z wyjściami do wc itp. to by nikt o tym nie pisał .Podane są widełki płacowe wiec w porównaniu do innych firm to kimball płaci mało. Jak ktoś jest sam to ok a jak rodzinę to już gorzej.

xyz
@a ja lubię

Ciekawe czemu ciebie nie zwolnili jak były zwolnienia jednak dużo osób uzyskało stałe zatrudnienie bo pracują x lat i wszystko im pasuje skoro tu dalej pracują.

izi
@Rita

A TO PRAWDA Z TYM KIEROWNIKIEM CO LUDZIE TU PISZA ze z kims tu sypia a ta laska ma dobrze.

Kama
@a ja lubię

A nikt nie powiedzial ze ludzie nie sa spoko. Zreszta mam wrazenie ze ci wlasnie liderzy badz osoby nie zwiazane z produkcja neguja tutaj wypowiedzi zeby sie wybielic i pokazac ze nie jest tak zle. Niestety taka prawda. Zeby bylo lepiej trzeba zaczac od kadry zarzadzajacej. I co z tego ze sa zdecydowani i wiesz co masz robić? A za chwile jestes na jezykach całej hali jak popelnisz blad. I jak moze Cie nie interesować lider i kierownik skoro oni sa twoimi bezposrednimi przelozonymi

Mogę być kim chcę
@fakt

A gdyby jedna osoba napisała i swój wpis wielokrotnie powieliła używając innego nicka, że na hali biegają słonie to też byś bezgranicznie w to uwierzył/a?? Przecież aż razi w oczy to jak gowork stał się miejscem taniej sensacji. Ciekawe ile osób zrobiło w majty skoro nie można wychodzić do WC :-D

selena
@Mogę być kim chcę

No właśnie jeszcze nikt nie narobił jakoś bo ja wychodzę bez problemu do wc itp. ŚMIESZNE są niektóre wpisy .

walic kimmm

Pokażę wam ile się zarabia w kimablu. Op 2 od 2700-4100 (mediana 3450) op 3 2800-4400 (medina 3650) Pamietajcie ze firma dązy do mediany ,do gornej granicy raczej nikt nie dochodzi ... zeby tego bylo mało jest to stawka brutto, w widełkach płacowych również uwzględniają premie,dodatek nocny. Więc dochodząc do mediany mozecie liczyc na podyzki duze he he

aqa
@walic kimmm

A przecież piszesz widełki op3 2800zł do 4400zł wiec ktoś musi mieć te 4400zł brutto na reke wychodzi 3 tys zł z 200zł i dużo ludzi w tym kimbalu pracuje i w każdej firmie sa dodatki jak jest praca na zm

@aqa

Pracuje tam długo i nie ma nikt tyle jak się zblizasz to dostajesz podwyżkę 50zl i po ilus latach zmieniają się widełki bo inflacja się zmienia i od nowa

kalafior
@Walić kimmm

Ok ale czy możliwość rozwoju kończy się na op3? A co z takimi stanowiskami jak lider/mistrz zmiany czy utrzymanie ruchu?

@kalafior

Podałem do op 3 bo 80%,na tym kończy żeby wskoczyć na lidera lub mistrza to już ciężej musisz być ulubieńcem kierasa albo nie możesz być zbyt dobry dla ludzi. Na EA był przykład ze kierownic przyprowadzil kogoś z rodziny i kazał liderowi ja szkolić a po 3 m szkolenia obecnego lidera zdjął na operatora a nowa z rodziny posadzil na fotel

@kalafior

Zarobki lidera mistrza to oko 4-5 tys brutto więc szału nie ma a Cisna Cię cały czas o wyniki o słupki o to że ktoś był na przerwie 5 min dłużej. Nawet jak ludzie idą na l4 to później trzeba z nimi rozmawiać wychowawcze ha ha smiech

kalafior
@Walić kimmm

Dziękuje za odp. Pytałam -, gdyż mój TŻ pracuje w kimballu i choć nie narzeka na prace to jednak chce ją zmienić. Sama cisnę go o to żeby się rozwijał :) ale wydaje mi się, że szkoda tych lat i doświadczenia. Temat go irytuje i nie chce o tym rozmawiać. Kim wg Ciebie jest ulubieniec kierownika? Bo mi się wydaje że jeśli ktoś jest bystry pracowity i godny zaufania to dobre relacje z kierownictwem nie powinny dziwić. A sporadyczne przypadki, w których rolę odgrywają rodzinne powiązania maja miejsce w każdej firmie. A co z innymi stanowiskami, czy są jakieś inne możliwości?

Walić kimm
@kalafior

Racja tak jest ale często jest tak że jest kolejka lub koleżanka i zawsze dostaje lżejsze pracę i ma mniejsza wiedzę od innych a np ma wyższego op lub multioperatora to już chyba dziwne ? Jest taki jeden farbowany ulubieniec foltyna zawsze chodzi na nadgodziny najlzesza pracai lepszy operator. Oni nie są rozliczanie z przerw jak inni

@walic kimmm

Ale ludzie za tyle robia widocznie musi być dobrze i auta ludzie sobie tez pozmieniali na nowsze np. z toyoty na suzuki itp.

walic kimmm
@kim

wiesz duzo osob pracuje z mniejszych miejscowosci gdzie przewaznie zyja z rodzicami bez kredytu na mieszkanie wiec mozna kupic auto ... Jest tez jedna osoba ktora przyjezdza nowym Mustangiem :D tylko to jest auto zony sluzbowe wiec nie ma co patrzec na auta niektorzy sie lansuja jak na baletach he he

Edek
@Walić kimm

Ten wysoki gość haha.Masz rację.Jego nie obowiązują "normalne" przerwy.Nie tylko jego...

elka
@Edek

To u was w pracy nie można wychodzić na 10 minut na kawe itp. bez problemu mowie o takich wyjściach poza przerwa sniadaniowa bo ja pracuje w innej firmie i ja bez problemu wyjde dwa razy w ciągu 8 godz na 10 minut.

@walic kimmm

Ale niski poziom wypowiedzi skoro porusza się tu o tym kto czy jeździ. Zapewne piszą to osoby które poza fb i insta życia nie widzą i co godzinę chodzą na fajkę, a przerwy śniadaniowe spędzają wlepione w telefon :-D

polka
@walic kimmm

Ale dziewczyny za tyle pracują widocznie się opłaca dojezdzac np. z Poznania z 20 km bo takie gwiazdy tam dojezdzaja .

Kejball
@kalafior

Kalafior to grupowy P.K.?

WIESIA
@walic kimmm

CZyli dochodzą ludzie tylko do mediny jeśli tak to mało płaci. Bo ja jestem kobietą pracuje na produkcji tylko ze w innej firmie i w całości mam 4400zł brutto a z nadgodzinami miałam więcej jak robiłam..

paula
@walic kimmm

Ty pokazujesz widełki a tu ludzie piszą ze maja 3 tys zł i powyżej 3 tys zł na reke wiec niektórzy to zarabiają.

koala
@walic kimmm

Ty piszesz o tych widełkach a tu ludzie większość z nich pisze ze zarabia 3 tys zł na reke i więcej na 3 zm ,a na dwie zmiany maja 2500zł na reke jeśli tak to kimbal aż tak żle nie płaci w porównaniu do innych firm.

Omg
@Walić kimmm

Tak bardzo Ci przeszkadza, że dostałam tą pracę?

@walic kimmm

Jedni ścigają Mustangami inni autobusami life is brutal

@Omg

Pewnie po znajomości masz ta prace w innej firmie bys sobie pewnie nie poradziła .

Stara pracownica

Ile mozna czytac takich samych wypowiedzi. Stare pracownice to stare pracownice tamto. No kurla bez przesady. Stara pracownica według was to kto!!!? Osoba z 5 ,10 czy 20 stazem pracy???? Jedziecie po nich i piszecie jakies naciagane wypociny o zarobkach z kosmosu. A jak tu nie narzekac??? Stawka osob z wieloletnim stazem jest prawie taka sama jak nowych pracowników!!! Jak slysze te bzdury kto ile tu ma to rece opadają. Mam rowniez porównanie jak jest tu i jak bylo na Marcelinskiej. Fakt jest taki ze w firmie dzieje sie cos nie dobrego. Kryzyz jakis nastal. Ten rok byl trudny. Zwolnienia praktyczne w kazdym miesiacu a ostatnie wydarzenia nie rokuja dobrze. Ale coz czas pokaże. Praca nie jest moze ciezka fizycznie ale odpowiedzialna, monotonna i czas nie leci. Duzo szkodliwosci w powietrzu. Opary chemiczne. Przerwy w biegu zeby lider nie widzial bo zaraz po premi bo maszyna stoi. A sami wychodza kilka razy na kawki. Najgorszym dzialem jest obecnie omk2 ktory praktycznie ciagnie w dol wszystko. Jedyny plus ze szajki zostaly rozbite. Omk1 tez nie ciekawie. Gen ma isc na jedna zmiane czyli znowu jakies zwolnienia zeby zrobic miejsce dla nich. Na omk4 nastal spokoj odkad jest nowy kierownik i zwolniono pare rzadzacych ktorzy stosowali mobbing. ( lider i jego przydupaska) w sumie gdyby tu tez rozbito niektore szajki pseudoliderek ktore kabluja na innych... Wtedy bylby raj. Na omk3 tez polecialo kilka osob ktorym naprawde nie chcialo sie pracowac albo byly ciagle ma l4. Tu praktycznie maja nadgodziny tzw zlote weekendy caly czas. Dobry dzial. Stabilny. Tylko szkoda ze dragera oddaja.Linie schodza z 4 brygad. Prawda jesr taka ze to jest praca dla mlodych osob ktore nie maja rodziny na utrzymaniu lub zeby mogli cos w cv wpisac. A nam starym pracownicom ciezko teraz szukac pracy. Czlowiek sie przyzwyczail. I przykro nam patrzec cosie dzieje w firmie.

ewka
@Stara pracownica

No ok ale gdyby cie zwolnili tobys szukała pracy to rzecz normalna jak każdy ale was nie zwolnią tylko teraz jest dużo pracy tylko wiadomo ze człowiek jest przyzwyczajony.

Asia
@Stara pracownica

To na kawe nie możecie wychodzic tak na 10 minut bądź 15 ja pracuje w innej firmie tez na produkcji maszyny nie mogą stać to za mnie brygadzista staje a jak on nie może to jedna z druga się zastapia tylko ze z opinii wyczytałam ze dużo ludzi tu pracuje ja akurat pracuje w takim zakładzie ze pracuje 120 osob na produkcji a na jedna zm przypada koło30 osob na produkcji i system 4 bryg i u mnie zwolnien nie ma.

Asia
@Stara pracownica

A i proszę mi odp czy jak u was sa 4 brygady czy 11 i 12 mieli wolne pracownicy bo ja musiałam isc do pracy tak jak mi przypadło bo w takie swieta u mnie nie robia wolnego.

karcia
@Stara pracownica

Pani tu pisze ze praca dla osob nie mających rodzin to co chce pani przez to powiedzieć ze nikt nie ma dzieci itp. Wiec proszę się zastanowić bo dużo ludzi ma rodziny i pracują na produkcjach w tym zakładzie bądź w innych i jeszcze za mniejsze wypłaty niż tu.

@Stara pracownica

Ja pracuje na 3 zm i jestem długoletnią pracownica bo 14 lat pracuje i mam 2500zł na reke i to nie jest zarobek z kosmosu tylko normalny bez nadgodzin.

exploit
@długoletnia pracownica

To są, moja droga, grosze. Niecałe 600 EUR za 14 lat pracy? Jezu Chryste...

@exploit

No niestety to sa takie realia w Polsce ja nie znam zakładu pracy gdzie kobiety na produkcji żeby zarabiały 5 tys zł na reke bo koło 3 tys zł na reke to tak a wiesz mi ze sa zakłady PRODUKCYJNE gdzie kobiety zarabiają 2 tys zł na reke i zyja jak ktoś mieszka z rodzicami to ok albo ma meza co dobrze zarabia a jak ktoś sam to wegetuje.

Poszukuję pracy Rocky
@Stara pracownica

Nie rozumiem? Zwalniają pracowników, a ogłoszenie o pracę jest, poszukują pracowników..(..) Wytłumaczcie mi to zjawisko nie ogarniam. Jakie zarobki na produkcji? To prawda że w powietrzu opary chemiczne? Obserwuję ogłoszenie o prace tej Firmy. Szukam pracy. Praca w jakich godzinach np 6:00, 14:00, 22:00 ?

Olo
@Poszukuję pracy Rocky

Zmiany są w takich godz. jak piszesz. Bywa, że śmierdzi rozpuszczalnikiem lub inną chemią na niektórych obszarach, hałas jest uciążliwy, ale raczej nie przez 8h. Przy piecach i kadziach z lutowiem ukrop jest nieznośny, sporo osób śmiga w krótkich spodniach (ale kitel z długim rekawem, rękawiczki i grube buty ESD muszą być). Na obszarze pasków moczowych (obszar medyczny) jest chłodniej, ale za to ciemno, sucho i straszne zapylenie, stopery w uszach obowiązkowe z uwagi na hałas. To tyle jeśli chodzi warunki, oczywiście oficjalnie wszystkie normy są spełnione. Praca stojąca lub siedząca to zależy gdzie trafisz.

juna

A zarobki jakie .

Olo
@juna

Na produkcji 2400-3500 na rękę, ale po weekendzie jeszcze sprawdzę widełki. Jak masz farta (złote weekendy, nocki) to nawet 4000.

kimbal
@Olo

To zależy kto kim jest bo zwykły ma 2400zł na reke a multas xzy tam mechanik itp. to wiadomo ze ma inna prace to ma więcej ale kokosow nie ma w tej firmie.

kimbalowa4
@Olo

3500tys zł na reke to chyba operator z nadgodzinami i 4 tys zł a nie normalnie bez nadgodzin w porównaniu do innych firm to kimbal płaci słabo tylko wiadomo długoletni pracownik się przyzwyczaił do tej pracy i otoczenia i ciężko zmienić prace ale sa tacy co odeszli do innych firm i im się udało.

max
@Stara pracownica

I W TYM miesiącu szykują się zwolnienia.

niestraszmaxiu
@max

Chyba żartujesz? Przecież niedawno zatrudniali

max
@niestraszmaxiu

Ja się tylko pytam po tej firmie wszystkiego można się spodziewać raz przyjmują raz zwalniają nie zauwazyłes jeszcze ostatnio było co miesiąc .

mars
@Stara pracownica

Widocznie jest dobrze w kimbalu bo gdyby było tak zle to nikt by tu nie pracował po paręnaście lat tylko by szukał gdzie indziej prace tym bardziej teraz pracy jest dużo wystarczy poczytać ogłoszenia no chyba ze boi się zmian stara pracownica stażem .

@długoletnia pracownica

Bez urazy ale nie sądzę, żeby było to możliwe. Pracuję od dwóch lat, mam 2 zmiany i zarabiam 2500 na rękę.

@Alexis

OK tylko są różnice we wypłatach i widocznie masz wyższego operatora itp.

Najniższego ;-)

Nadia
@Alexis

No ok różnice sa staż pracy nie gra roli bo nowi maja więcej od tych długoletnich pracowników .Niektórzy maja 3 tys zł i więcej drudzy mniej a na medyku maja mniejsze pieniądze tak naprawdę nikt nie wie ile kto ma bo nikt prawdy nie powie .Większość ludzi tu narzeka na zarobki itp a dalej tu pracują.

@Stara pracownica

STARE pracownice stażem pracy to wiecznie narzekają a singielki niektóre to się lansują jakie sa piękne i mądre .

@Nadia

Mam wrażenie, że wszystko zależy od tego jak się starasz. Ja lubię swoją pracę i staram się ją wykonywać najlepiej jak potrafię. Dzięki temu czuję się doceniona przez przełożonych (np przy podwyżkach). Wg mnie najwięcej marudzą ci, którym nie chce się pracować. Jeśli chcesz zarobić to musisz coś dać od siebie ale spróbuj powiedzieć głośno, że jesteś zadowolona to od razu słyszysz, że dostałaś podwyżkę bo siedzisz pod stołem u przełożonego :/

Byly

Ja juz koncze prace w kimbalu. Firma bez przyszlosci. Pracowalem na kazdej zmianie,przezylem zmiany dzialow i mialem do czynienia z roznymi liderami. Ogolnie z roku na rok jest gorzej. Podwyzki marne. Nie adekwatne do pracy. PRACA MECZACA I SZKODLIWA. Chemi w powietrzu ze ho ho a ponoc pomiary ok. Przy takiej pracy nalezy sie chwila przerwy!! Co niestety jest w kombalu nie mozliwe. Sprawdzane sa wyjscia. Monitorowane ilosci. A liderzy stadem na kawe. Przeciez bardzo zmęczeni sa ogladaniem meczy na yt. Multi operatorzy maja specjalne fora i moga wychodzic. Reszta "przylapana " na wyjsciu słyszy glupi komentarz albo ma premie zabrana. Juz nie wspomne o tym jak jestesmy traktowani i obgadywani przez przelozonych. Albo jestes posluszny a jak nie to wyjazd na inny dzial i po problemie. Premi ochlapy sa i jeszcze robia wszystko żaby ja zabrac. Przez caly rok dopatruja sie bledu zeby wypomniec przy podwyzce i dac jak naj mniej. I tak z roku na rok. Niema tu stabilności. I zle sie pracuje. Masz siedziec na stanowisku robic jak robot i nie zglaszac zastrzeżen . Nie wychodzić na przerwe. Nie polecam tej roboty. W tym momencie zaden dzial nie jest dobra opcja. Dzisiaj sa zamowienia jutro moze nie byc i ludzie na bruk. Przyklad gena. Zreszta jak na faceta to moje zarobki sa marne. 3.5 tys powinno byc na reke bez nadgodzin! Chodzac na brygady tyle nie mialem a każdy weekend w robocie

ixi
@Byly

A ty napisałeś prawde bo tu ludzie piszą ze maja po 3 tys zł na reke na 3 zm i powyżej tego ze tak polecają prace zwłaszcza dziewczyny.

Byly
@ixi

Tak. Szkoda ze wkleic kartki od wyplaty nie moge. Nie chce mi sie wierzyć w te kwoty co one tu pisza. Majac cos kolo 3 tys brutto bo mniej wiecej takie sa stawki a one maja 3 tys na reke? Cos nie halo nie. Chyba ze nie maja potracen haha. Ogolnie dla kobiet ta praca od biedy moze byc ale jak dla faceta to jest malo. Moze sie nie nadzwigam i nie jestem az tak narobiony po 8 godzinach. Ale jest duzo minusow i szkodliwosci.Caly organizm dostaje po calosci. Praca jest odpowiedzialna. A placa nie zacheca. Wole iść do roboty gdzie bede mial czyste powietrze i lepsza kase. I nawet jeśli bedzie bardziej fizyczna to przynajmniej bede wiedzial za co robie.

@Byly

A JA MAM W CAŁOSCI tzn z premia i dodatkiem nocnym 3800zł brutto praca na 3 zmiany.

iza
@Byly

Nie chce mi się wierzyć ze stare pracownice za 3 tys zł brutto pracują chyba trochę więcej mają jak tu alexis napisała ze na 2 zmiany ma 2500zł na rekę .

Kamila

Mnie zaoferowali w całości 3600zł brutto nie podjęłam u was pracy wg mnie to wypłata na granicy ubóstwa .Nie wiem ze ludzie za tyle robią. W dodatku praca na 3 zmiany.

kim

Ciekawe czy w tym roku firma da nam podwyżki solidne powiedzmy 300zł 400zł bo zarobki sa kiepskie jak się nic nie zmieni to zaczne szukac innej pracy mam kolezanke co pracuje w nivei i 3 tys zł zarabiają laski na 3 zm i lepszy socjal maja niż tu.

olka
@kim

W lidlu zarabiają już więcej niż my tutaj na 3 zmiany i lepszy socjal maja niestety to szczera prawda.

nika

A ja pracuje na 3 zm i mam ponad 3 tys zł na reke wiec nie wiedziałam ze sa roznice takie we wypłatach .

Corsa
@nika

Hahahahaha hahahaha hahahaha hahahaha. Bajki. A raczej smocze opowiesci. Ale jestes pewna ze pracujesz w kimbalu hahahaha

kusza
@Corsa

Ja tam wierze. Jestem operatorem i pracuje dopiero dwa lata z hakiem i na 2 zm. mam 2700. Gola pensja z premia wg regulaminu bez nocek i nadgodzin. Dodac nocki, jedna sobota i robi sie ponad 3000...

LILKA
@kusza

TO MASZ MAŁO WG MNIE OPERATOR W INNYCH FIRMACH DOSTAJE NA POCZATEK 3 KOŁA I WIECEJ A POTEM 4 TYS ZŁ NA REKE JAK JEST DOBRY BO SA TAKIE FIRMY I TO WSZYSTKO BEZ NADGODZIN .

ozi
@Corsa

A czemu ludzie nie kłamia ja pracuje na produkcji i mam 3 tys zł na reke na elektronicznym dziale a ta osoba pewnie jest operatorem.

ozi
@Corsa

To powiedz ile wg ciebie zarabiają dziewczyny na produkcji jak twierdzisz ze 3 z hakiem na reke to za dużo.

znowutosamo
@nika

Sprawdź sobie regulamin wynagradzania w intranecie. Produkcja to osoby zaszeregowane jako OP1-OP4. Widełki są jasne i czytelne, ale tylko dla ludzi, którzy potrafią czytać.

ewa
@znowutosamo

Ja nie mam zaszeregowania żadnego stanowiska jestem zwykła pracownica na produkcji w firmie niemieckiej i zarabiam 3500zł na reke a u nas operator mechanik zarabia z 5 tys zł na reke tylko ze praca zmianowa 3 i 4 bryg.

Corsa
@znowutosamo

W sedno. Sprawdzcie sobie widelki. Nie piszcie tych naciaganych wypocin bo to nie ma najmniejszego sensu. Ja jestem tez operatorem i z tej""" gornej polki""" wiec zeby miec 3 z hakiem trzeba tyrac na nadgodzinach. Ogarnijcie sie z pisaniem tych bajek

ania
@Corsa

Przyjdz do wregleya bo ja tam pracuje i zarobki sa lepsze niż u was .

anka
@Corsa

Tylko w niektórych firmach więcej płaca bo ja pracuje w wregleyu na linii nie jestem operatorem i zarabiam 3500zł na reke bez nadgodzin w 4 bryg wszystko zależy od pracodawcy.

kanar
@anka

Weźcie ludzie pod uwagę fakt że w kimballu nie ma takiego czegoś jak zwykły pracownik. Wszyscy pracownicy to operatorzy z różnym stopniem zaszeregowania od 1 do 4 :)

olexa
@kusza

To masz mało w porównaniu do innych firm produkcyjnych bo w innych płaca 4 tys zł a nawet pod 5 tys zł dochodzą wystarczy się zainteresować.

anka
@kanar

To jak u was są sami operatorzy dlaczego mało płacą bo u mnie operator zarabia 4 tys zł na rękę ja zarabiam trochę mniej bo jestem maszyniarka ale poniżej 3 tys zł nie podjęłabym u was pracy bo ja mam powyżej tego w wregleyu.

Operator

Pracuję w Kimballu jeszcze za czasów kiedy to firma mieściła się na Marcelińskiej i po mimo, że duzo od tego czasu się zmieniło i sam przeżyłem zwolnienie to udało mi się powrócić do pracy dlatego wiem, że doceniają ludzi którzy są pracowici. Tak jak już ktoś wspomniał są ludzie którym nic nie pasuje, którzy by chcieli nic nie robić, a do tego mieć wynagrodzenie kierownika. Ja sam osobiście lubię przychodzić do pracy bo jest tu dużo osób życzliwych i pomocnych.

mlekovita
@Operator

Mnie gdyby zwolniono w zyciu bym nie wrociła do firmy wolałabym poszukać gdzie indziej pracy i za lepsze pieniądze niż tu.

były pracownik kimballa
@Operator

witam, byłego kolegę no proszę jaki ten świat mały ja też pracowałam w kimbalu na marcelińskiej bardzo dawno temmmuuuu , miałam bardzo miłe wspomnienia i z pracy i z wypadów na imprezy co tygodniowe jak pamiętam, pozdrawiam

@były pracownik kimballa

OK TO FAJNIE ale chyba teraz nie masz czego żałować że tu nie pracujesz bo czasy się zmieniły a tu jest coraz gorzej z roku na rok. Większość ludzi się pozwalniała sama do lepszych płatnych miejsc pracy.

Karma

najbardziej boli to że pracownika produkcji traktuje się jak śmiecia. kierownicy, inżynierowie chodzą zrelaksowani, uśmiechnięci a tobie pozostaje zacisnac zęby i zapier... szybka kawa, przekąska, o tym można zapomnieć (to nic, że "góra" przychodzi do pracy i pierwsze co robi to idzie żreć, a potem spacerek, godzinny obiad i tak czas im leci). a tobie ucinają premie za wyjścia do toalety... powiecie, że trzeba było się uczyć - pewnie, tylko ja nie wymagam kokosów, bo praca jest prosta, a odrobina empatii i szacunku jednak nie zaszkodzi. niestety gros zarządzających twierdzi że pracownik jest wydajny gdy sponiewiera się jak szmatę, ale to jest nieprawda. wszystkim furiatom i zakompleksionym kierownikom życzę by ktoś ich kiedyś potraktował tak jak traktuje się nas l, zwykłych szaraków. Liczą się ludzie? liczą się pieniądze, a potem ludzie (spoza produkcji)

Whatever
@Karma

Niestety... Przykre to, ale taka jest prawda. Osób z tzw "open space-a" nie obowiązuje Regulamin i ustalone w nim czasy przerw. Natomiast zwykłego "robola" z produkcji tak. I ok, każdy o tym wie i się stosuje (przecież jest RFID, i liczni przełożeni to sprawdzają, mimo że ponoć system stworzony do zupełnie czegoś innego ;)

ewa
@Karma

To masakra to jest chore żeby nie można było wyjść do toalety ludzie z produkcji tez sa wykształceni bo dużo osob ma srednie a i zawodowe ale to nie znaczy ze jest się gorszym ja również pracuje na produkcji ale w innej branzy i u mnie sa wyjścia na kawe do wc i dwie osoby od was przyszły tu gdzie ja pracuje to opowiadały az się wierzyc nie chciało ale sadzac po opiniach to jednak prawda.

Praca
@Karma

Bardzo trafna wypowiedz, sama prawda, A program pod tytułem liczą się ludzie to niepozumienie, gdyż żal mi osób które pracowały przez agencję a dzień przed końcem miesiąca i umowy dowiadują się że już tu nie pracują.

Dawid
@Praca

Czy według Ciebie umowa zawarta przez agencję była bezpośrednim powodem, dla którego te osoby przestały pracować? Może po prostu nie przedłużono im umów z innych powodów. Czasami sytuację łatwo ocenić tylko z jednej strony. Ile trwa umowa na okres próbny w tej firmie, czy po trzech miesiącach otrzymuje się umowę o pracę?

reks
@Praca

Pracy jest dużo teraz osoby które zostały zwolnione większość z nich maja już prace wiec jak tak dalej będzie to nikt tu nie będzie przychodził do pracy bo każdy chce mieć stała prace itp i kimbal rewelacji nie płaci .

aresa
@reks

Masz racje w niektórych zakładach na swieta dawaja dużo więcej niż tu bo mam koleżankę oprócz bonów 600zł w grudniu w listopadzie dostaje prawie 2 tys zł premii stażowej a ta osoba pracuje w nivei wiec przy tym co my dastajemy to kimbal wychodzi blado nie wspomnę o vw szkoda gadać .

rybka

A ja jestem zadowolona z pracy w kimbalu bo na reke mam 3 tys zł .Ciekawe po ile dostaniemy na swieta .

zadowolon
@rybka

Ja też mam trójeczkę z przodu. Polecam wszystkim

zadowolona
@zadowolon

Popieram i polecam również mam 3 tys zł na reke .

???
@rybka

650 zł w bonach, z tego odejmij podatek pobrany z grudniowej wypłaty i wychodzi ok. 500 zł na czysto

paula
@???

A premia roczna jakas tez macie bo ja mam pracuje w innej firmie i mi wpłacają 1500zł premii rocznej i bony tez 500zł a na Wielkanoc 250zł na karte sodexo ponieważ mniej podatku jest zabrane bo do 370 zł nie jest zabierany podatek.

@paula

NO niestety u nas tylko bony na gwiazdkę a słyszałam już o tym ze w wielu firmach płaca ludziom premie roczne i premie od wyników i pewnie to jest od stażu pracy w firmie no niestety kimbal tego nie wprowadził chciałabym taka premie bądź 13 pensje.

volvo
@???

ALE POMIMO tych rzeczy których nie ma w tej firmie np. premii rocznej i w porównaniu do innych firm stazy pracownicy zarabiają mniej to i tak ludzie tu pracują bez wzglendu na stanowiska np. Wrigley zwykła pracownica która pakuje tam gumy itp. zarabia koło 3500zł na reke a u nas operator żeby to mieć musi tyrac weekendy.

viki

Wiekszosc starych pracownic narzeka wiec co ich tu trzyma skoro jest tak zle czemu nie zmienią pracy dużo osób co zwolniono chciało tu zostać i dalej pracować wiec nie wiem o co chodzi .

kepsowa2

Ja pracuje i jestem zadowolona na 3 zm mam 2500zł na reke a ludzie zawsze będą narzekac..

Pracuję.

Chętnie się wypowiem i pomogę osobą zainteresowanym współpracą z K.E.P :) Nabrać doświadczenia, nauczyć się ciekawych rzeczy. Jak Najbardziej!!! Praca w Kimballu jest bardzo ciekawa i nie jest ciężka (Głównie siedząca ale odpowiedzialana). Fakt, jeżeli chodzi o długotrwałe zatrudnienie, jest okres w którym jest ciężko, nie przedłuzają umów stałym pracowników albo nowym przez Agencje... Ale to nie znaczy by obsmarować od razu firmę... bo tak się dzieję wszędzie!!! Niektórzy umowy podostawali po 3 miesiącach pracy przez Pośrednika, jeżeli się starasz i L nie walisz, nie ma reklamacji na twoje nazwisko, Można na Cb liczyć to Grupowy na pewno to doceni. ;) Podwyżki? Raz na wozie raz pod wozem. Niestety różnie bywa i jest. Wypłata? z Dobrym weekendem raz w Miesiącu można dociągnąć do około 3tyś. (2800)... Atmosfera? Mili i pomocni , uśmiechnięci Ludzie. Każdy ma gorszy dzień, ale ogólnie zapytasz odpowiedzą a nawet pomogą Ci pracownicy!???? Polecam, przyjść się przekonać, nie słuchać opinii innych wszędzie się znajdą jacyś krytycy i nieroboty, co lecieli w kulki z pracą , albo podpadali i teraz tylko na gowork obsmarować .... Polecam!.

@Pracuję.

A to jest ta kwota na 3 zm koło 2800zł bądź 3 tys zł na reke z nadgodzinami czy to jest wypłata w 4 bryg i ciekawe ze z opinii wyczytałam ze na 3 zm zarabia się 2 z hakiem .

@Pracuję.

Tak polecasz przyjść ze najpierw mnie zatrudnia na 3 miesiące potem powiedzmy przedłuza a potem mnie zwolnią bo nie będzie pracy sory jak ktoś utrzymuje się sam nie może sobie pozwolić na to żeby być bez pracy i za ta kase co ty piszesz w Poznaniu tyle płaca we firmach produkcyjnych i bez dojazdow tracenia na paliwo .

kimbalowa5
@Pracuję.

Zarobek się liczy bez weekendów bo nie zawsze sa nadgodziny prawda jest taka ze taki zwykły pracownik produkcji na 4 bryg nie ma 3 tys zł na reke bo 2700zł na reke ja mam i atmosfera to róznie bo dużo osób tutaj pracuje wrednych jest dużo tu gwiazd stałe pracownice niektóre powinny zostać zwolnione tak jak ktoś wcześniej napisał żeby łeb spadł w dół.

Pracuję.
@dina

Polecam ja z dobrym weekendem w systemie 3 zmian, dociągnę do 2700, a bez 2400/2500 :) No to jak płacą gdzie indziej to o co chodzi? Masz tyle firm w poznaniu bez tracenia na paliwo, to czekają na Cb na pewno z Otwartymi rękoma. Dyskusja bez Sensu. Ja polecam dla młodych i nowych :) Mnie nie interesują jakieś stare pracownice. Co narzekają ????

@Pracuję.

Ja pracowałam w kimbalu i uważam ze firma nie stabilna bo zwalnia po jakims czasie ja zarabiałam 2500zł na reke w kimbalu teraz pracuje w nivei bo się dostałam i przez pierwsze 3 miesiące na początek dostałam 2800zł na reke a teraz 3200zł na reke wiec sobie polepszyłam fakt mam cięższą prace i więcej stoje ale finansowo ok i do tego dochodzą dwie premie w roku jedna swiateczna stazowa a druga od zysku ale w granicach tys zł plus wczasowe 800zł i bony swiateczne 400zł a tego nie miałam w kimbalu.

kepsowa4
@Pracuję.

Ja tez pracuje i mam na 3 zm 2500zł na reke i jestem zadowolona w miare tylko szkoda ze niektóre fajne osoby pozwalniali i dobre pracownice.

Zostaw merytoryczną opinię o Kimball Electronics Poland - Poznań

• Jak się pracuje w Kimball Electronics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Kimball Electronics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 164.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kimball Electronics Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 37 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kimball Electronics Poland?

Kandydaci do pracy w Kimball Electronics Poland napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kimball Electronics Poland
2.4/5 Na podstawie 377 ocen.
  • Poznańska 1C
    62-080 Poznań