Pizza Express

Poznań

Opinie o Pizza Express

kierowca

Jeździłem jako dostawca pizzy w kilku miejscach,między innymi w Pizza Express. Na plusy można zaliczyć to że kierowca zajmuje się tylko jezdzeniem i ewentualnie umyciem podłogi i wywaleniem śmieci jeśli ma się dyzur. Plusem jest też jasny sposób rozliczania i nie ma opóźnien przy wypłacie. Minusem jest atmosfera pracy. Zwłaszcza w oddziale na Sianowskiej. Nie ma czegoś takiego jak zgranie kierowców, jakakolwiek pomoc jeden drugiemu jest tam pojęciem nieznanym. Jest tylko patrzenie spod byka i podkladanie świń. Albo krów. Bo są tam dwie lub trzy święte krowy wśród kierowców i dyspozytorów. Oddział na Zwycięstwa jest bardzo przyjazny, Półwiejska też spoko. Nieszawskiej nie znam ale podobno uciążliwe są dyżury. Dużo śmieci,sprzątania i daleko do śmietnika... Kierowcy jeżdżący autami firmowymi skarżą się że nigdy nie wiadomo gdzie będzie stac ich auto ( który oddzial, mechanik czy elektryk itp)i gdzie mają odstawić auto po zakończeniu pracy. A ogolnie flota P.E. to szrot jakich mało.

G.S.
@kierowca 08.05.2017 17:08

Nie zgadzam się. Jeżdżę w PE od długiego czasu, jeździłem na wszystkich punktach. Na Sianowskiej jest najtrudniejszy rejon. Jak się podchodzi z szacunkiem do przełożonych i nie cwaniakuje to nie ma problemu. Auto firmowe jest narzędziem pracy kierowcy użyczonym przez firmę, więc czasem zdarza się, że trzeba je skądś odebrać, ale zawsze ma się wpisane wcześniejsze albo późniejsze godziny pracy - nikt nikogo nie oszukuje. Flota P.E.? Właśnie jest wymieniana na nową ;)

driver nr 1

nie ma już stawek nocnych, bo nie ma nocek :) pracuje się do 22, więc macie jakieś stare wiadomości :) praca jest jak w każdej gastronomii, płacą na czas (dwa razy w m-cu), nie ma żadnych niespodzianek typu że kierowca musi kroić cebulę, albo roznosić ulotki po blokach, nie ma że jednego dnia dowiaduję się jak pójdę jutro do pracy, wszystko opisane, konkretne zasady, praca może tylko nie pasować marudom i pierdołom ;)

Ola

@milena - to chyba jako dyspozytor/kierownik zmiany pracujesz. Bo kelnerki pracują między innymi jako sprzątaczki toalet, pomywaczki i pomocnice na zapleczu za oszałamiające 5 zł na godzinę, bo premia jest uznaniowa i obcinana za wszystko co się da. A na rozmowie obiecują złote góry i wysokie stawki. Wyzysk i tyle

Milena

Miła atmosfera, zgrany zespół, premie za sprzedaż. Zgadzam się z Ośką. Nie wiem, kim są Afka i Kalinka, ale ja mam 10 zł/h + od czasu do czasu premie za sprzedaż. Interesuje mnie tylko lokal i Goście.

Kalinka

haha, dokładnie potwierdzam, choć by się nie wiadomo jak starać to za coś Ci tą premię zabiorą, chociażby za opuszczenie co miesięcznego, nieodpłatnego spotkania ;] a praca owszem sprzątaczka, kelnerka, kierownik w jednym.

Ośka
@Kalinka 08.03.2015 22:41

Nie wiem, co zrobiłaś, że nie otrzymałaś premii. Pracuję tu już ponad rok i jakoś nigdy nie było sytuacji, żebym nie otrzymała premii. Jeśli ktoś zachowuje się nieprofesjonalnie, to nie ma się co dziwić, że taki los go spotyka. Jeśli nie przyjdziesz do pracy bez uprzedzenia, albo źle potraktujesz Gościa i oczekujesz za to premii, to chyba sama musisz się zatrudnić. Nie znam szefa, który by na to przyklasnął. Zasady współpracy są bardzo przejrzyste od początku. Stawki, o których piszesz, są nieprawdziwe. Praca stabilna, płaca zawsze na czas.

afka

Masakra - chyba, że ktoś lubi za 5 zł na godzinę pracować 10 godzin bez przerwy, a poza obsługą klientów jeszcze sprzątać cały lokal (łącznie z toaletami, oknami itp.) oraz zmywać wszystkie naczynia a jeszcze na koniec nie dostać ani złotówki z obiecanej premi

Zostaw opinię o Pizza Express - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pizza Express