Opinie o Pizza Express w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników na temat firmie Pizza Express, oraz Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pizza Express o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pizza Express w Poznań

robert Nowy wpis
Klient

Dzisiaj zamowilem spageti po cygansku/ rzeznicka pizza cos okropnego nie jadalne spageti brak kabanosa i ogurka konserwowego skandal cena miala byc 61zl wyszlo 63 nigdy wiencej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tego (usunięte przez administratora)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

martyna Nowy wpis
Klient

Smaczna pizza, zamówiliśmy na wynos, smaczne jedzenie dobre produkty i do tego super zniżki.

martyna Nowy wpis

Ogólnie jestem zachwycona, pizza najlepsza, smaczna chrupka i naprawdę zrobiona z rewelacyjnymi dodatkami. Uwielbiam tutaj jeść.

Julia Nowy wpis
Klient

Zamówiłam pizze gdy kierowca wychodził trzasną furtką aż klucz wypadł

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bylypracownik

Właściciel to zwykły (usunięte przez administratora). Pracujesz 200 godzin albo i więcej a składki odprowadzenie są za 1/3 bo reszta idzie pod stołem. Nie ma szans na uczciwą umowę jak zachrujesz to nie zarabiasz bo l4 tu nie obowiązuje. Grafik zmiwniany bez konsultacji kilka razy w miesiącu. Patrzą tylko gdzie tu obciąć bejmy

@Bylypracownik

Sugerujesz, że wynagrodzenie w Pizza Express nie jest wypłacane w prawidłowy sposób, zdecydowanie nie powinno tak być. Czy zgłosiłeś gdzieś tę sytuację? Zamierzasz jakoś rozwiązać ten problem?

Ja

Czy jako kelner można złapać fajnie napiwki?

Żal
Klient

Zamówiłem ostatnio pizzę jako niespodziankę dla dzieci. Do drzwi przyszedł śmierdzący papierosami i niezadbany kierowca który tylko burknal chamsko w stronę mnie i moich dzieci. Mimo braków w chigienie osobistej osoby pracującej z ludźmi, miałem nadzieje ze pizza pasuje. Brak sosów które zostały opłacone w zamówieniu, na pizzy salami ledwo tego salami było - z reszta całe spalone i NIEJADALNE. Na prośbę o dowiezienie sosów i wymienienie pizzy kierowca zrobił awanturę, był agresywny i przeklinał. Sosów ani reklamacji się nie doczekałem. Zdecydowanie NIE POLECAM.

dupapawiana

Katastrofa. Kelnerki robią za sprzątaczki i do ich głównych zadań należy mycie toalet, okien a nawet wiatraków gdy nie ma gości na sali. Do pewnego czasu za przepracowana godzinę trzeba było płacić złotówkę. Chore. Na napiwki na sianowskiej nie było co liczyć, bo jak wiadomo klientów brak (skoro jedzenie jest beznadziejne to na co można liczyć?). Jedzenie bardzo słabej jakości burgery to chyba obok burgerów nie przechodziły, a tym bardziej nie stały. Wołowina? Dalekie „TEMU” do wołowiny. Pizza słaba. Małej nie opłaca się w ogóle kupować. Agnieszka z kuchni to jakaś katastrofa tylko dyktuje każdemu, co ma robić bo sama wszystkie rozumy zjadła, bo kręci tam pizzę już 15 lat wiec myśli, ze jej wszystko wolno. Kierowcy w miarę ok. Kierownik, a głównie Andrzej to jakis żart. (usunięte przez administratora) jakich mało i współczuje każdemu współpracy z takim prostakiem. Zero pomocy tylko wieczny problem do każdego oczywiście w sposób chamski. Każda kelnerka idzie na rezerwę i gdy nie przyjdzie płaci firmie za to, że nie może zastąpić innej kelnerki. Śmiechu warte. Kelnerka cały dzień stoi i patrzy się w drzwi albo sprząta bo klienci praktycznie nie przychodzą może jest 1/2 konsumpcje na dzień. Odbieranie telefonów - zawsze pan Andrzej doszuka się jakiegoś błędu i oczywiście zwróci uwagę;) problem nawet potrafi mieć gdy kelnerka pójdzie do toalety bo przecież ciezko jest wstać zza szyby i przyjąć zamówienie. Jednym słowem katastrofa, a budynek to nie budynek tylko zwykła szopa.

Luidzi

Powiedzcie czy sa jakieś szanse na pracę, mam spore doświadczenie wyniesione z Włoch

Daw

Witam! Jestem po półrocznej współpracy z Pizzą Express, także postanowiłem podzielić się moją opinią na temat tejże firmy. Byłem kierowcą i nie miałem żadnych zastrzeżeń co do głównego szefostwa oraz kierownictwa danej restauracji. Każdy wykazał się rzetelnością i uczciwością. Pracowałem w dwóch oddziałach na Sianowskiej oraz Stróżyńskiego i współpraca z personelem (tzn. inni kierowcy oraz kucharze, kelnerki) nie sprawiała żadnego problemu, można było często podyskutować o ciekawych sprawach i pośmiać się z głupot, także atmosfera jak najbardziej luźna. Wypowiedzenie dostałem od razu, a kaucję za oddany ubiór dostałem błyskawicznie. Współpraca zakończyła się w miłych relacjach. Praca w gastronomii, jak w gastronomii - trzeba być przygotowanym na mnóstwo pracy, bo nigdy nie wiadomo kiedy przywali tzw."fala zamówień". SZCZERZE polecam Pizzę Express jako pracodawcę, ponieważ dobrze wspominam czas spędzony w tamtym miejscu. Gdyby nie sprawy wyższe i zrezygnowanie z pracy w weekendy, na pewno zostałbym na dłużej. :)

Kelnerka

Pracowałam jako kelnerka w wakacje, może zostałabym na dłużej gdyby nie ilość obowiązków za przeciętne pieniądze. Stawka standardowo najniższa, a obowiązków masa, łącznie z myciem naczyń (ręcznie). Dużym plusem są ludzie, ale akurat trafilam na ten oddział z najlepszą ekipą. Napiwki - zlotowka za godzine pracy idzie do kieszeni firmy, więc nieraz trzeba dopłacać za to, że się pracuje (napiwki są tylko na Półwiejskiej a dobrą sprawę). Zmiany po 10h, kelnerka przeważnie jest tylko jedna. Z benefitów - posilek pracowniczy za 1/3 ceny (a praca od 12 do 22). Grafik ustalany w taki sposób, że zamiast wolnego jest rezerwa - w ten dzień kierownik może Cię ściągnąć do pracy, choćby była 9 rano. Za nieprzyjście z rezerwy kara 100zł, za nieprzyjście z grafiku 200zł. Premie ciężko osiągnąć, bo obroty są nierealne, a na sosy i napoje trzeba się naprawdę nagimnastykować. Umowy tylko zleceniówki, nawet jak ktoś tam pracuje 20 lat (a są tacy). Generalnie praca raczej nie na długo, bo na dłuższą metę nie da się tam wytrzymać.

Iza
@Kelnerka

Jak niskie muszą być tam utargi, że kelnerka nie ma 10 zł napiwku przez 10 h? 100 zł? Gdziekolwiek nie pracowałam, napiwki miałam od 5 do 10% utargu. Z jednej strony piszesz, że nie da się wytrzymać na dłuższą metę, a z drugiej, że pracują tam po 20 lat?

@Iza

Iza, pracujesz w Pizza Express? Widziałam, że nadal szukają kelnerek. Chciałam już składać CV, ale dopiero później zauważyłam, że w tytule trzeba wpisać "studentka dzienna" lub "studentka zaoczna". Ja już nie studiuję. Czyli nie ma szanse na pracę?

Kasia

@kelnerka a możesz dokładnie napisać, ile zarobiłaś w firmie?

Norbert

Szkoda, że nikt z pracowników nie napisał jak się pracuje. Można próbować swoich sił jako pracownik?

Kasia

Ogólnie jestem fanką pizzy express,uwielbiam Wasza pizze,ale zależy jaki kucharz ja przyzadza.Mega pochwala dla kucharza Macieja M.zawsze mam mega pyszna i gorąca pizze ????i naprawdę zamawiając pizze upewniam się że to właśnie ten kucharz będzie ja dla mnie i mojej rodziny przyrzadzal ????nic dodać nic ująć w 100%pyszne???? Moje sugestie dla Pizza Express: Serwować taka pizze jak dziś otrzymałam na poziomie 100% zadowolenia klienta???? Lubię atmosferę w Pizza Express za: Mega dobra pizza

Urszula

Widziałam, że Pizza Express poszukuje obecnie dostawców oraz kelnerek/kelnerów do pracy: https://www.pizza-express.pl/pl/page/kariera. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat pracy w tej firmie? Jak wygląda kwestia napiwków, ewentualnych premii? Czy pracownikom przysługują dodatkowe benefity, jak np. posiłek pracowniczy? Czy firma zapewnia środki transportu (w przypadku dostawców)?

PIZZOŻERCY

UWAGA NA TĘ PIZZERIĘ ! Obsługa wyjątkowa chamska , są na tyle bezczelni , że potrafią wkładać w usta klientów słów , które nie wypowiedzieli , np że klient zamówił coś a dostał coś zupełnie innego lub też , że zamówił w ramach jakiejś opcji, a tak nie było , a gdy pójdzie się na skargę do szefa na panią która obsługuje - okazuje się że dmuchają w tę samą trabkę , parząc na wredne podobne gęby najprawdopodobniej rodzinka . NIE POLECAMY !

Kasia1980

Byłam klientka, bo już nie kupię pizzy w pizzy Express. Już dawno nie jadłam tak niesmacznej, przypalonej, zimnej pizzy. A dziś festiwal pizzy, szkoda że pizza Express idzie na ilość a nie na jakos:((((

afka

Masakra - chyba, że ktoś lubi za 5 zł na godzinę pracować 10 godzin bez przerwy, a poza obsługą klientów jeszcze sprzątać cały lokal (łącznie z toaletami, oknami itp.) oraz zmywać wszystkie naczynia a jeszcze na koniec nie dostać ani złotówki z obiecanej premi

Ola
@afka

Praca jak w każdej knajpie. Jak masz dwie lewe ręce, to każda robota będzie dla Ciebie za ciężka.

kierowca

Jeździłem jako dostawca pizzy w kilku miejscach,między innymi w Pizza Express. Na plusy można zaliczyć to że kierowca zajmuje się tylko jezdzeniem i ewentualnie umyciem podłogi i wywaleniem śmieci jeśli ma się dyzur. Plusem jest też jasny sposób rozliczania i nie ma opóźnien przy wypłacie. Minusem jest atmosfera pracy. Zwłaszcza w oddziale na Sianowskiej. Nie ma czegoś takiego jak zgranie kierowców, jakakolwiek pomoc jeden drugiemu jest tam pojęciem nieznanym. Jest tylko patrzenie spod byka i podkladanie świń. Albo krów. Bo są tam dwie lub trzy święte krowy wśród kierowców i dyspozytorów. Oddział na Zwycięstwa jest bardzo przyjazny, Półwiejska też spoko. Nieszawskiej nie znam ale podobno uciążliwe są dyżury. Dużo śmieci,sprzątania i daleko do śmietnika... Kierowcy jeżdżący autami firmowymi skarżą się że nigdy nie wiadomo gdzie będzie stac ich auto ( który oddzial, mechanik czy elektryk itp)i gdzie mają odstawić auto po zakończeniu pracy. A ogolnie flota P.E. to szrot jakich mało.

G.S.
@kierowca

Nie zgadzam się. Jeżdżę w PE od długiego czasu, jeździłem na wszystkich punktach. Na Sianowskiej jest najtrudniejszy rejon. Jak się podchodzi z szacunkiem do przełożonych i nie cwaniakuje to nie ma problemu. Auto firmowe jest narzędziem pracy kierowcy użyczonym przez firmę, więc czasem zdarza się, że trzeba je skądś odebrać, ale zawsze ma się wpisane wcześniejsze albo późniejsze godziny pracy - nikt nikogo nie oszukuje. Flota P.E.? Właśnie jest wymieniana na nową ;)

driver nr 1

nie ma już stawek nocnych, bo nie ma nocek :) pracuje się do 22, więc macie jakieś stare wiadomości :) praca jest jak w każdej gastronomii, płacą na czas (dwa razy w m-cu), nie ma żadnych niespodzianek typu że kierowca musi kroić cebulę, albo roznosić ulotki po blokach, nie ma że jednego dnia dowiaduję się jak pójdę jutro do pracy, wszystko opisane, konkretne zasady, praca może tylko nie pasować marudom i pierdołom ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Pizza Express - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pizza Express