Opinie o Jobman Group Sp. z o.o. w Kraków

Biuro Promo sp. z o.o. – Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru pod

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jobman Group Sp. z o.o. w Kraków

X

Firma oszukuje. Po fakcie (!!!) twierdzi, że pracę rozpoczyna się wraz z pierwszym użyciem skanera. W umowie nie ma o tym słowa. Dodatkowo każe osobom bez uprawnień pracować na drabinie! Warunki pracy też pozostawiają wiele do życzenia. Chyba wcale nie weryfikują od kogo biorą zlecenia na inwentaryzacje.

Nie polecam

Nie polecam zdecydowanie, w pracy tyle osób ze idziesz na 2 godziny zarabiając grosze! Obsługa telefoniczna totalnie nie miła !

Ola_xr

Witam, jak wygląda z nimi zerwanie umowy? i czy polecacie prace na kasie w Castoramie?:)

Kkkk

TRAGEDIA! Dostałam się do castoramy przez tą właśnie firmę, stawka 15,50zl brutto co netto wychodzi 13,30. Pierwsza wypłata i niezły szok, parę setek mniej, więc dzwonię że chyba się pomylili. Pani mi krzycząc wytłumaczyła, że stawka godzinowa co miesiąc się zmienia w zależności od wypracowanych godzin, mało tego składki, które są odtracane również co miesiąc się zmieniają więc nie jest w stanie mi powiedzieć ile "na rękę" wychodzi za godzinę... Większych cyrkow nie słyszałam. Czuję się oszukana i tyle. Moje sugestie dla Jobman Group Sp. z o.o.: Sugeruję aby na początku informowali, że stawka za godzinę się zmienia co miesiąc i wychodzą później marne grosze

Firma Jobman Group Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Rossmann, Białogard, Wiele lokalizacji, Hala dostaw. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
J4567

Nie polecam! Kary za nieobecność są śmieszne w dodatku że wcześniej mnie poinformowano że nie ma z tego żadnych konsekwencji a potem nagle na koncie naliczona kara prawie za 300zł mimo tego iż dosłałam im zaświadczenie lekarskie które usprawiedliwialo moje nieobecności! Szkoda czasu, zdrowa i pieniędzy na takie agencje! NIE POLECAM

pp

Jak byłam na studiach dorabiałam sobie na kasie właśnie przez Jobman. Pewnego dnia Pani zadzwoniła do mnie z rana, czy mogłabym się dzisiaj zjawić w Carrefourze na Kurdwanowie na bodajże 10, bo ktoś poszedł akurat na L4, a potrzebowali kogoś, ja oczywiście się zgodziłam, z tym że powiedziałam, że na 10 nie zdążę i będę na 10.30. Dziewczyna po drugiej stronie spoko spoko. Ja zerwałam się szybko, jakaś bułkę do ręki i jadę z Nowej Huty, żeby zdążyć na czas. Przyjeżdżam i okazało, że jestem 'spozniona', bo zostało przekazane, że będę na 10 i oczywiście kara za spóźnienie coś ponad 100 zł, niepamietam dokładnie. Nie dość, że byłam do zamknięcia, czyli 12,5 h, robiłam im przysługę, to nawet na zero nie wyszłam, musiałam dopłacać. Oczywiście, że nie polecam i naprawdę jak się dobrze poszuka to jest multum prac dorywczych za lepszą kasę, wzkoda nerwów na jakiś pośredników.

gosc

ja nie polecam, a to dlatego ze po zakonczeniu umowy obiecali przyslac kase i nic, a jak zadzwonilem to dowiedzialem sie ze musze czekac na ich termin wyplat pomimo ze to bylo z ich winy, pomijajac to ze sa inne problemy z kwitami od nich, kazdy odbija pileczke i zdobadz kwit

Jobman Group
@gosc

Dzień dobry, W naszej firmie wynagrodzenia są wypłacane w systemie tygodniowym albo do 15 dnia miesiąca, nie robimy wyjątków. Podpisując umowę, godzi się Pan na termin wyplaty. Jeżeli chodzi o zaświadczenia i - jak to Pan nazwał - kwity - wnioski składa się przez konto pracownika, do którego z pewnością ma Pan dostęp. Z konta można też łatwo pobrać zaświadczenie o wykonywaniu zlecenia na rzecz danego Pracodawcy Użytkownika. W razie pytań, nasi konsultanci są do dyspozycji. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, Zespół Jobman Group

kamil
@Jobman Group

(usunięte przez administratora) Ponad miesiąc minął, a ja nadal czekam na wypłatę Nie polecam!

michaml9995

Agencja pracy dość, chaotyczna, jeżeli chodzi o wypłaty to dwa razy zdarzyła się pomyłka, musiałem się upominać, zawieranie umów z pytaniami o okres pracy to tragedia, kompletnie nie jasne i nieczytelne, ogólnie pierwsza i ostatnia współpraca z mojej strony, nie polecam Moje sugestie dla Jobman Group Sp. z o.o.: Zatrudniać mniej ukrainców lub kupić lepsze kalkulatory dla księgowych Lubię atmosferę w Jobman Group Sp. z o.o. za: Ciężko opisać atmosferę w agencji pracy jako posredniku, bardziej wypowiadam się odnośnie miejsca pracy

Moje sugestie dla Jobman Group Sp. z o.o.: Niestety wszystkie opinie dotyczące tej firma są prawdziwe. Nigdy nie wystawiałam komentarza zadnemu z moich pracodawców ale to co dzieje sie w tej firmie to dramat. ODRADZAM KAZDEMU!! 1) Wyzysk pracowników 2) Niekompetencja nowej teamleaderki 3) Faworyzowanie pracowników przez nową teamleaderkę 3) Niska płaca 4) Brak perspektyw 5) Codzienne plany dnia i postulaty na dany dzień powodujące brak czasu na spełnienie swoich obowiązków 6) Praca pod presją czasu i obawa o zwolnienie w styczniu kiedy już nie bedzie zamówień ze sklepów 7) Za duża odpowiedzialność jak za takie pieniądze i ciągle wchodzące jakies nowe przepisy ( mozna się czegoś nauczyc, ale nie za takie pieniadze, ponieważ odpowiedzialność jest bardzo duża). 8) Według mnie atmosfera nieprofesjonalna 9) Nakładanie planu naprawczego na osoby bardzo dobrze pracujące po to tylko żeby mozna było je zwolni ć 10) Brak szacunku dla znakomitych pracowników, a wręcz przeciwnie dokładanie im obowiązków i nie zauważanie że to jest ponad ich siły Chciałabym napisać coś pozytywnego więc sie postaram: 1) troche osób jest spoko:) 2) Manager HR Natalia S - super babka, mega ogarnięta, prosto z mostu mówi o obowiązkach i planach bez pieprzenia jak teamleader. Naprawdę spoko, mozna pogadać, wysłucha ludzi i trzeba powiedzieć z ich szanuje, docenia prace, chce ja ułatwic. Konkretna i zorganizowana ( dla mnie bomba) bardzo lubię takie osobowości.

KASIA
@123456

To w końcu jak jest z tym szacunkiem? Piszesz, że nie szanują znakomitych pracowników i dokładają sporo obowiązków. HR Manager- super babka i szanuje ludzi. Zdecyduj się jak jest naprawdę....

@KASIA

Z wyjatkiem tej osoby o której wyraziłam się pozytywnie w moim poprzednim komenatrzu nie ma szacunku dla pracowników. Teamleader jest przełozonym konsultantów nie hr manager.

Bożena

W biurze krk jedynie mobbing, obgadywanie i niekompetencja.. porażka

????

Zastanawiam się tylko kto mądry pracuje w biurze w Krakowie. Opinie macie tragiczne, płacicie śmieszne pieniądze, (usunięte przez administratora)z opinii większości osób wynika, że atmosfera w miejscu pracy też nie należy do mocnych stron tej firmy. Ludzie co wy tam jeszcze robicie? szanujcie się to i Was będą szanować! pracy jest sporo, więc nie siedźcie w tym (usunięte przez administratora)

Były pracownik jobman Kraków

To od zawsze było ulubionym zajęciem tej liderki. Wiecie jak wygląda kwestia wynagrodzenia dla konsultanta? Czy coś się zmieniło? Pytam z ciekawości, nie zamierzam tam wracać:) W Krakowie jest masę pracy dla osób z doswiadczeniem na stanowisku konsultanta hr i z o wiele lepszym wynagrodzeniem :)

Igor

Nie każda firma jest tak silna finansowo żeby zatrudniać drogich fachowców. Młodzi pracownicy również potrzebują miejsce na dokształcenie.

@Igor

Tu nie chodzi o zatrudnianie drogich fachowców. Młodzi ludzie również potrzebują miejsca, w którym mogliby zdobyć doświadczenie, natomiast ogrom obowiązków i odpowiedzialności powinien być związany z wyższym wynagrodzeniem niż najniższa stawka na umowie zlecenie. Inwestowanie w młodych ludzi wiąże się również z ich szkoleniem, którego po prostu w tej firmie nie ma. Skoro na podobnych stanowiskach w konkurencyjnych firmach są lepsze możliwości rozwoju i wyższe wynagrodzenie to może warto się nad tym zastanowić.

Czy zmieniło się coś w tej firmie, która w bezczelny sposób wykorzystuje pracowników? Widziałam na wystawianych ogłoszeniach formą zatrudnienia jest umowa o pracę, czy może ktoś to potwierdzić? czy coś się zmieniło?

Były konsultant

Bardzo niska stawka, umowa zlecenie dla konsultanta w centrali w Krakowie. W porównaniu do innych firm w tej branży, Jobman Group wypada niestety bardzo słabo. Bardzo dużo obowiązków, brak szkoleń. Premie do wypracowania dla dosłownie paru osób (potwierdzam opinie poprzedników). Brak możliwości zatrudnienia w oparciu o UoP dla konsultantów z dłuższym stażem. Brak możliwości awansu w strukturze działu centralnego biura obsługi. Konsultanta zarabia mniej od osób, ktore rekrutuje na przydzielone mu projekty, np. obsługa kasy w markecie. Ogólnie jest to praca dla osób, które stawiają swoje pierwsze kroki w rektutacji. Dla bardziej doświadczonych stawka jest zbyt niska jak na dzisiejsze realia. Na plus atmosfera w teamach, elastyczny grafik oraz karta multisport.

Praca w firmie Jobman Group jest może dobrym rozwiązaniem dla studentów lub osób, które chcą zdobyć pierwsze doświadczenie w zakresie rekrutacji. Nie jest to na pewno praca na dłużej. Firma w zasadzie nie daje możliwości rozwoju, nie prowadzi szkoleń dla pracowników, ani nie podnosi ich kompetencji. Jedynym plusem jest elastyczny grafik, który można pogodzić ze studiami. Pozostałe aspekty pracy są zdecydowanie negatywne. Umowa zlecenie, najniższa stawka krajowa (13,70 zł brutto za godzinę), konieczność pracy w niektóre soboty i/lub niedziele. Premie są znikome (ok. kilkadziesiąt złotych) i bardzo ciężko jest jakąkolwiek otrzymać, ponieważ jest ona liczona jako suma osiągniętych wyników w stosunku do liczby przepracowanych godzin. Co za tym idzie osoby najczęściej otrzymują ją pracujące na niepełen etat. Firma zdecydowanie nie idzie z duchem czasu, a wręcz cofa się w rozwoju. Przełożeni zupełnie nie liczą się z prośbami, pomysłami i sugestiami konsultantów. Na przestrzeni lat są im wręcz dokładane obowiązki, a niestety nie ma to odzwierciedlenia w wysokości wynagrodzenia. Atmosfera zależy od konkretnego teamu. Osoby pracujące powyżej kilku miesięcy odchodzą z pracy z wszystkich wymienionych wyżej powodów. Jeżeli ktoś dopiero zaczyna swoją przygodę z obszarze rekrutacji i odpowiada mu najniższa stawka to może spróbować. Natomiast osobiście uważam, że są lepsze firmy, które inwestują w swoich pracowników i zdają sobie sprawdzę z aktualnych potrzeb rynku pracy.

Anonimowy

Na plus: elastyczny grafik i atmosfera w teamach. Na minus: stosunek pracodawcy do pracownika. Brak możliwości UoP, brak jakiegokolwiek rozwoju. Firma jest bardzo nieprofesjonalna i nierzetelna. Nie interesuję ich zdanie pracowników, którzy w jasny sposób mówią jakie są ich oczekiwania i potrzeby. Ogromnym minusem jest również to, że trzeba być przynajmniej jedną sobotę w pracy. Bardzo duża rotacja pracowników- jest to praca na chwilę. Stawka najniższa- 13.70 brutto/h ( na stanowisku konsultant ds. personalnych).

@Anonimowy

Witamy, Bardzo dziękujemy za opinię. Zapewniamy, że zdanie naszych pracowników jest bardzo ważne i bierzemy pod uwagę wszystkie ich oczekiwania i potrzeby. Jeśli chodzi o jedną pracującą sobotę w miesiącu to nasi pracownicy pracują również w weekendy więc w biurze musi być choć jeden Konsultant, aby taki pracownik mógł się skontaktować w celu uzyskania pomocy. Pozdrawiamy, Zespół JobmanGroup

Wstydź się Jobmann!!

A może sam Jobman by się wypowiedział w kwestii tylu negatywnych opinii? Nie wstyd Wam, że dorobiliście się takich opinii? Czy zamierzacie coś zmienić? I nie zasłaniajcie się elastycznym grafikiem- każdy wie o co chodzi i Wy również. Nie wiem kto odpowiada za tak niskie wynagrodzenia oraz formę zatrudnienia, ale radzę iść po rozum do głowy, a do osób pracujących w tej firmie mam jedno pytanie- po co? Pozdrawiam wszystkich, którzy nie zgodzili się nie pracę w tejże firmie lub odeszli z wiadomych względów! Powodzenia!

@Wstydź się Jobmann!!

Witamy, każda opinia jest dla nas bardzo ważna i bardzo dziękujemy za wygłoszone opinie. Zapewniamy, że robimy wszystko co w naszej mocy, aby zapewnić naszym pracownikom odpowiednie warunki. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia, Zespół JobmanGroup

Gosia

Firma to tragedia. Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ( brak jakiejkolwiek możliwości ubiegania się o UoP), brak możliwości awansu i jakiegokolwiek rozwoju. Stawka najniższa z możliwych, czyli 13.70zl brutto/h. Jeśli chodzi o premie to maksymalnie może ona wynieść 150zl i jest to premia dla jednego, najlepszego konsultanta. Firma w ogóle nie dba o swoich pracowników. Ta firma to porażka , moim zdaniem Państwowa Inspekcja Pracy powinna zainteresować się tym miejcem

@Gosia

Witamy. Dziękujemy za Pani opinię. Zapewniamy, że w naszej firmie rozwój oraz awans jak najbardziej są możliwe - wielu naszych Specjalistów zaczynało właśnie od stanowiska Konsultanta. Również jeśli chodzi o premię to nie jest ona zarezerwowana dla jednego pracownika. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia, Zespół JobmanGroup

sol

jawne wykorzystywanie pracowników biura - najniższa krajowa przy umowie zlecenie. dużo obowiązków, spore ciśnienie liderek, a jak ktoś zwróci uwagę to tekst "wiedziałeś za ile tu przychodzisz", a na rozmowie liderka kłamie, że będzie więcej.... mega dno

@sol

Witamy, jest nam niezmiernie przykro z powodu opinii. Możemy zapewnić, że osoba, która przeprowadzała rozmowę rekrutacyjną jest pracownikiem doświadczonym i od początku jasno określającym zasady zatrudnienia oraz wynagrodzenia - to do potencjalnego kandydata należy decyzja o podjęciu współpracy. Co do wynagrodzenia to składa się na nie podstawa + premia, o czym na rozmowie rekrutacyjnej kandydaci są informowani. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia, Zespół JobmanGroup

Zostaw merytoryczną opinię o Jobman Group Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Jobman Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobman Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobman Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 15 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jobman Group Sp. z o.o.