Orlen wydawnicza 4331

Opinie o Orlen wydawnicza 4331

anonimowy 2011-03-09 08:21:13
super zarobki i super szefostwo,planuje tu pracowac do samej emerytury.Kierownik bardzo wyrozumialy i pomocny po prostu aniol nie czlowiek.Spotkania integracyjne dla zalogi,premie finansowe,paczki na swieta.Polecam kazdemu prace na stacji na wydawniczej.Pan Artur dusza nie czlowiek.Ci ktorzy wbijaja mu szpilki to nieroby okradajace stacje,zlapani na kradziezy i zwolnieni i teraz wypisuja bzdury pod jego adresem.Jeszcze raz polecam praca i szefostwo na medal!!!!!!!!
anonim 2011-03-14 21:00:41
Super szefostwo i super zarobki,polecam każdemu pracę na Wydawniczej,choć bardzo ciężko się tu dostać.Zarobki są w pełni zadowalające,a do tego każdego miesiąca dochodzą niezłe premie.Szef naprawdę wyrozumiały i naprawdę spoko facet,nie rozumiem tych opinii powyżej,pewnie pisze pracownik który się nie sprawdził i został zwolniony i ucierpiała jego ambicja.POLECAM JAK DLA MNIE DYCHA.
aloelo 2011-03-21 09:24:13
[usunięte przez admina].a co do pracy u ( usunięte przez administratora )to premie tak jak ktos napisal wcale nie sa przyznawane...za konkurs z choinkami nie wyplacil nikomu ato bylo cos kolo 1000zl...i gdzie sa te pieniadze?obiecywac to on potrafi ale tylko tyle...a i te jego powidzenie...bedziesz zadowolony z pensji...
anonim 2011-03-22 08:42:57
jestem ciekaw czy ktos kiedys widzial paczke na swieta..hahaha...panie zastepco nie rob z siebie posmiewiska bo jak dobrze pamietam to sam smarowales szefa za jego plecami...do tego jeszcze dzien na zadanie nie istnieje w kodeksie pana prowadzacego bo chyba sam go pisal...nie zachwalaj tej stacji w ten sposob bo to zenujace
Była pracownica 2011-04-09 16:45:47
Pracowałam na tej stacji ale niestety musiałam sie przenieść na inną stację bliżej miejsca zamieszkania,Współpracę z Kierownikiem wspominam bardzo miło,super mi sie tutaj pracowało w sumie żałuję mej decyzji o przeniesieniu.
welaz 2011-04-15 08:23:42
Zarobki mogly by byc troszke wyzsze ale nie ma co narzekac wszystko wynagradza atmosfera w pracy,niemalze rodzinna do tego dochodza comiesieczne premie,takze szeregowy pracownik dwojke spokojnie wyciaga.Kierownictwo spoko chlopaki(zartownisie) nie zmienil bym teraz tej pracy na inna.pozdro ekipa z wydawniczej yo.
anonimowa 2011-08-15 20:49:01
dobrze mi sie tutaj pracuje jestem zadowolona z pensji i z szefa.Szef jest na medal,ktoś tu wypisuje totalne bzdury pod jego adresem ze taki czy owaki.Dobry z niego człowiek,potrafi docenić pracownika.POZDRO DLA EKIPY
maniek 2012-04-01 19:54:30
Premia?Pic na wodę ...Tyrasz a i tak nie zostaniesz doceniony...Człowiek czasem potrzebuje motywacji...dobrego słowa..może uznania..popchnięcia do przodu,powiększania horyzontów,nie ma co liczyć na awans...Morał jest taki...Premi niet uznania niet więc po co się starać???
Anonimowy 2013-04-26 14:55:53
Polecam,super atmosfera,wszyscy tutaj jesteśmy niczym jedna wielka rodzina.Piątka z plusem
stat 2015-02-04 01:02:46
Troszku Was nie poniosło ?? czego można spodziewać się po pracy na szeregowej stacji benzynowej ?? Trzeba robić swoje i tyle, dbać o klienta, dla siebie ogarnąć korzystny grafik i tyle. Warto się starać o posadę we wspomnianym miejscu skoro tyle osób rezygnuje z pracy ?? może faktycznie brak umowy o pracę i kiepska płaca nie jest rzeczą wyssaną z palca ??
kamil 2016-05-20 09:25:25
jak dla studenta bez zobowiazan to podejrzewam,ze kasa jest jak najbardziej okej, tylko pytanie jaka jest umowa ale podejrzewam, ze na zlecenie pracujesz i w jakim systemie sie tez pracuje czy zwykle 8godzin?
Zostaw swoją opinię o Orlen wydawnicza 4331 - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Orlen wydawnicza 4331