Opinie o JARHEAD Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie JARHEAD Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w JARHEAD Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JARHEAD Sp. z o.o. w Warszawa

Tomek L.

Polecam. Firma pomocna dla pracownika. Pomagają nie tylko w sprawach służbowych ale również w prywatnych.

Brak środków na szkolenia, czy na wypłaty? Pieniądze to jest powód, dla którego podejmuję się wykonywać pracę. Koniecznie więc napisz, jak ta firma stoi finansowo. Z góry dzięki.

Maciek Nowy wpis

Nareszcie znalazłem spokój psychiczny. Kadra pracownicza na najwyższym poziomie.

Kacper

Polecam firmę, ze swoich obowiązków wywiązuje się bardzo profesjonalnie. Pełna kultura.

Były pracownik Nowy wpis
@Kacper

Oczywiście że jest to doskonała firma dla osób mających minimum umiarkowane orzeczenie o niepełnosprawności których jedyną ambicją jest posiadanie jakiejkolwiek pracy za pensję minimalną. Na nic więcej nie ma co liczyć. O zapłatę za nadgodziny trzeba się mocno wykłócać że nawet gdy coś zapłacą to pozostaje niesmak . Szybciej dadzą wolne za nadgodziny w pasujących dla nich terminie a jak ktoś się nie upomni to nadgodziny wsiąkną.Wypłata jest na czas ale to norma w zakładach pracy chronionej gdyż w razie opóźnienia nie byłoby dla pracodawcy dofinansowania z Pfronu W każdym razie praca jest lekka i łatwa zarówno w ochronie jak i na sprzątaniu i może spełniać wymagania osób schorowanych i mało ambitnych

@XXX

Najlepiej jest usunąć część komentarza przez administratora firma nie jest warta zaufania ani podjęcia w niej zatrudnienia.Omijac szerokim łukiem.A ,,bezczelna"Dorotka powinna zmienić stanowisko bo do zarządzania personelem to się zdecydowanie nie nadaję.Brak szacunku, kultury do drugiego człowieka.Tragedia i żenada!!!!!

EWA Nowy wpis
@@XXX

Zgadzam się z tą opinią . Pani Dorota jest chamska. Jakiś czas temu chciałam podjąć pracę w jej firmie. Miałam pracować na obiekcie , który mi zaproponowała. Okazało się potem ,że będę miała zupełnie inny obiekt do sprzątania . Pani Dorota jest nieslowna osobą i nie szanuje człowieka. Omijać szerokim łukiem tą firmę ,a przede wszystkim unikać pani Doroty!

Zuzka Nowy wpis
@EWA

A nie wytłumaczyła skąd ta nagła zmiana obiektu? Ja właśnie szukam pracy przy sprzątaniu ale nie znalazłam żadnych ofert pracy. Teraz mają tutaj komplet pracowników? Natrafiłam jedynie na ofertę sprzed kilku lat i tym bardziej jestem ciekawa firmy, bo widziałam, że oferowali wtedy umowę o pracę.

Tomek U

Polecam w 100%. Szefostwo to zwyczajni ludzie, Panie w biurze zawsze pomogą i podpowiedzą. Pan Mirosław jak nie w biurze to jeździ po hali na maszynie :P. Kasa się zgadza. firma godna polecenia.

@Tomek U

Kasa się zgadza czyli jest na czas czy odpowiednia wysokość również? Szukając (usunięte przez administratora) znalazłem ogłoszenie archiwalne dla konserwatora i tam najniższą krajową proponowali, ale to też dwa lata temu. Zarobki się zmieniły u was od tego czasu i pododawali jakieś benefity może?

Czy po rozmowie w JARHEAD Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Alicja
@Tomek L.

Czyli co, można poczuć zaopiekowanym? A pomagają np w rozwoju zawodowym? I czy te aspekty idą w parze z dobrą wypłatą i konkretną umową o pracę?

@Alicja

Alicjo, jak najbardziej, kursy, szkolenia oraz dobra atmosfera. Pieniądze jak w ochronie :) lepiej niż na uczelni :)

Alicja
@Tomek L.

Często się zdarzają tego typu szkolenia? Na terminowe wypłaty też mogłabym tu liczyć tak w ogóle? To wazny aspekt jednak.

@XX

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie w Białymstoku wykorzystywanie, (usunięte przez administratora) i nie mają szacunku do człowieka a chodzi mi konkretnie o panią Dorotę brak kultury i szanowanie drugiego człowieka.

@@XX

A czym to się niby objawia? Pytam, bo właśnie czytam kilka pozytywnych opinii o atmosferze i że firma pomaga pracownikom. Czyli masz odmienne zdanie? Próbowałeś zgłaszać te sytuacje szefostwu? Jak reagują na takie informacje?

Xnnk

Firma jak 1000 innych nie ma co się podniecać jesteś cieciem robisz swoją robotę i masz przelew ,tak samo bazuje na niepełnosprawnych i tyle w temacie ,pan który rozmawiał ze mną w sprawie pracy rozbawił mnie ,nasza firma świadczy najwyższy poziom usług na wymagających obiektach ,odp krótko i na temat a czym wasi pracownicy różnią się od tych z innych firm przecież to jeden grom tu inwalidzi i tu inwalidzi w większości

@Xnnk

Wiesz Ty, lub też ktoś inny, czy i bez orzeczenia o niepełnosprawności również można się tu dostać? Od razu dodam, że nie mam licencji pracownika ochrony, dlatego chętnie bym się też dowiedział, czy firma może sfinansować taki kurs?

Kuba K.

100% Pozytyw. Polecam dla klienta i dla pracownika.

Aneta
@Kuba K.

cześć, dopiero tu weszłam i widzę, że chwalisz. dasz znać jakieś konkrety? fajnie wiedzieć co i jak w szczegółach. jakie warunki dla pracowników są tu obecnie, że tak ludzie polecają?

Michał Ch.

Polecam na 100%, Przynajmniej uchowała się jedna normalna firma u Nas na Podlasiu. Normalni ludzie, a nie tylko wyzysk.

Sławek O.

Super firma, polecam.

Hubert

Szybko i profesjonalnie. Polecam.

Olgierg

Polecam

Darek L

Pracowałem w tej firmie przez 9 lat, niestety sprawy rodzinne zmusiły mnie do zrezygnowania z pracy. Bardzo ciężko mi było rozstać się z Tymi wspaniałymi ludźmi. Panie Prezesie dziękuję za szansę i pomoc. Panie z Kadr Pozdrawiam Serdecznie. Panie Adamie dziękuje za wszystko. Koledzy i Koleżanki dziękuję Wam i życzę wszystkiego dobrego. Firma godna polecenia zarówno dla Pracownika jak i Klienta.

Waldek

Firma poradziła sobie szybko i skutecznie z problemem u mnie w firmie, którym inne firmy z branży SECURITY nie dały sobie rady. Pełen profesjonalizm i dyskrecja. Gorąco Polecam.

Stasiek

Polecam firmę za fachowe podejście do klienta. Współpracowałem wcześniej z popularną firmą S, i niestety muszę stwierdzić, że tam płaciłem za nic. Odpowiedzi na zgłoszenia otrzymywałem po 3 miesiącach. Z firmą Jarhead tak nie ma, wszystko jest w porządku i na czas. Polecam

Mam nadzieje że w tej firmie będę pracować do emerytury. :) Jest Rodzinnie i normalnie.

Leszek K.

Polecam firmę. Wszystko jest tak jak należy, pieniążki na czas, atmosfera ok. Panie z Księgowości super.

szczepan

Uwaga na tą firmę szukają (usunięte przez administratora) do pracy zwłaszcza na ofery sprzątania dają pracę lecz zwlekają z umową a wywalają pod byle pretekstem tylko aby na chwile. Uwaga na kordynatora na rozmowie o pracę zadaje czasem głupawe pytania nie mające nic wspólnego z pracą Płaća smieciowe stawki a wymagają super specjaliste, również (usunięte przez administratora) osoby z orzeczeniem. Może kiedyś była dobra firma teraz schodzi (usunięte przez administratora). Nie dają żadnych papierów bądzie ostrożni na ich oferty prcy bo szukają (usunięte przez administratora)od zaraz

Elżbieta
@szczepan

A ile obiecują na rozmowie i jak to się ma do rzeczywistości? Napisz jakieś konkretne stawki, żeby inni wiedzieli.

szczepan
@Elżbieta

Stawka najnisza krajowa czyli nie ma faherwerków po za tym jak nie daha umowy nie wiadomo na jaka kwote cie rozliczaja ale na rozmowie mówia ze najnisza krajowa

Piotrek S

Wszystko ok. Firma godna polecenia.

Rafał
@Piotrek S

Polecam firmę Jarhead.

Adrian R

Polecam firmę Jaread za jej profesjonalizm.

Zostaw merytoryczną opinię o JARHEAD Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w JARHEAD Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JARHEAD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JARHEAD Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 13 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JARHEAD Sp. z o.o.