Opinie o JARHEAD Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie JARHEAD Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w JARHEAD Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JARHEAD Sp. z o.o. w Warszawa

Insun

Profesjonalna firma. Polecamy.

NIKO

Polecam firmę. Pomimo, iż musiałem się z tymi wspaniałymi ludźmi rozstać z powodu zmiany miejsca zamieszkania zawsze mogę na Nich liczyć. Pozdrawiam Pana Koordynatora Mirka, ekstra człowiek.

Najbardziej śmieszy mnie stwierdzenie że ludzie mają kwalifikacje. Bla bla. W serwisie sprzątającym zwalniają bez wypowiedzenia, informując godzinę przed pracą że wczoraj był ostatni dzień. Oprócz tego to wypłata na czas, ludzie ok.

BOS

Polecamy firmę JARHEAD. Z powierzonych obowiązków wywiązuje się w sposób wzorowy.

Czy po rozmowie w JARHEAD Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Tomyca

Polecam firmę Jarhead ponieważ jest to bardzo żetelna i solidna firma.Pracuję w firmie dwa lata i jestem bardzo zadowolony z pracy ponieważ panuje tutaj miła i rodzinna atmosfera .Wypłaty są na czas oraz kierownictwo jest super wraz z panem dyrektorem oraz prezesem firmy na czele .

Agnieszka
@Tomyca

Napisałeś, że jesteś zadowolony z pracy w Jarhead i bardzo się cieszę z tego powodu, dlatego też chętnie poczytałabym coś więcej. Jakie są plusy zatrudnienia w tej firmie? Oprócz tego, że wypłata jest na czas, bo ciężko to zaliczyć do plusów, to bardziej obowiązek pracodawcy.

Zibi

A jak przebiega rekrutacja i czy aktualnie są w ogóle szanse na pracę w firmie?

Adam Z.
@Zibi

Tak są wolne miejsca pracy. Zapraszam do wysłania CV przez stronę www.jarhead.com.pl lub biuro@jarhead.com.pl.

Mariusz Sz.

Firma godna polecenia. Współpraca układa się ekstra. Moim zdaniem w obecnej chwili firma jest bezkonkurencyjna. Pozdrawiam Pana Prezesa, super człowiek.

Jaro-stal

Polecam firmę za profesjonalizm, szybką reakcję oraz wzorową komunikatywność

Olgierd

Firma godna polecenia. Nic dodać nic ująć.

AndrzejW

Pracowałem w ochronie w innej firmie przez 13 lat non stop bylo obcinanie kasy, wiele nadgodzin oraz zero poszanowania w JARHEAD zmieniło się dla mnie. Szefostwo przyjazne nikt nie patrzy na nikogo z góry. Powiem jedno do osób oceniających negatywnie dla nie których praca leżąca by była okropna bo poduszka uwieralaby w głowę.

Greg

I recommend this company. It is a reliable business partner.

BOK

Firma spełniła Nasze wymagania. Polecam.

Cichy

Wynająłem tę firmę do ochrony mojej firmy. Myślałem, że wszystkie firmy ochroniarskie są takie same. tę firmę mogę Polecić Państwu w ciemno, pełna kultura, komunikatywność i szybka reakcja kadry kierowniczej.

Antonii

Super firma. Chyba jedyna rodzima z Podlasia co utrzymała się na rynku. Ludzie super. Panie w biurze rzyczliwe i pomocne.

BARTEK N.

Super atmosfera. Polecam.

Bartek

Podpowiedzcie jaką umowę proponuje firma na początek i czy coś z dodatków socjalnych macie?

SPARTAN

Witam, mimo kryzysu coronovirusa firma nie zwalnia swoich pracowników, nie ucina pensji,a na dodatek zwiększa zatrudnienie. Nigdy nie zostałem (usunięte przez administratora) nawet o 1 zł. Jeśli chodzi o atmosferę to super. Ze swojej współpracy z firmą JARHEAD ja osobiście jestem zadowolony. Polecam Piona.

Krzysiek

Polecam firmę Jarhead, uważam, że firma jest w porządku. wcześniej pracowałem w innych firmach ochroniarskich, ale dopiero tu spotkałem normalnych ludzi (usunięte przez administratora)

Mikołaj
@Krzysiek

Firmę polecasz przede wszystkim pod względem atmosfery, która tam panuje? A co z poziomem oferowanego wynagrodzenia? Chcę wiedzieć, czy wyróżnia się ono na tle innych firm z branż ochroniarskich.

Rafał P.

Firma godna polecenia. Na Podlasiu jest mało firm z którymi tam dobrze się współpracuje. Umową jest, pieniądze na czas. Atmosfera ok. Ludzie, jak to ludzie, zależy którą noga z rana w stali.

Olga
@Rafał P.

Dzięki wielkie za opinię! Na pewno pomogła ona nie tylko mi, ale i wielu innym ludziom. Wiem oczywiście, że firma JARHEAD świadczy usługi z zakresu profesjonalnej ochrony osób, obiektów i mienia. Dlatego tak się zastanawiałam, czy przyjmują tam osoby, które nie mają żadnego doświadczenia w takiej branży?

Arek

Ja pracowałem w tej firmie i widzę że opinię piszą sami w kierownicy a może nawet sam pan dyrektor .....A , Z KPINA nie firma tyle powiem nie chce mi się pisać co tam się dzieje ale to porażka nie firma a zwłaszcza pan wielki dyrektor który kiedyś pracował selgrosie i tam sobie nie radził tym bardziej nie zna się na ochronie nie polecam tej firmy bo szkoda czasu w chwili obecnej pracuję w firmie uczciwej i mogę polecić firmę DEFENSE

Adam Z.
@Arek

Komentarz firmy konkurencyjnej. Rozumiemy przegrane wasze przetargi. Pozdrawiamy i życzy większej odwagi.

Arek
@Adam Z.

Nie przegrałem żadnego przetargu bo nie mam firmy a wiem co mówię bo pracowałem u pana i wiem co u was się dzieje sam mnie pan zatrudniał. Żenada

krzyś
@Arek

niechce wybielać jarhed-u ale powiedzieć o defensa ze jest uczćiwy to wielka głupota

Zostaw merytoryczną opinię o JARHEAD Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w JARHEAD Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JARHEAD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JARHEAD Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 13 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JARHEAD Sp. z o.o.