Opinie o Prywatna Agencja Wywiadowcza Redigo Sp. z o.o. w Wrocław

Misją naszej Firmy jest: Kompleksowa obsługa klientów w pełnym zakresie usług i produktów zwi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prywatna Agencja Wywiadowcza Redigo Sp. z o.o. w Wrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jaka umowa obowiązuje w Prywatna Agencja Wywiadowcza Redigo Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Klient Nowy wpis

Nie polecam tej agencji . Nic nie robią w sprawie tylko kasują i to nie mało. Dużo klientowi obiecują że zrobią to czy tamto a później chory tekst " cały czas próbujemy ale odbijamy się jak od ściany " Szkoda że od pieniędzy się nie odbijają. Nie polecam

Redigo Nowy wpis
@Klient

Witamy. Poniższa opinia jest prawie kopią, wklejoną na podstawie negatywnej opinii Google na naszej wizytówce, umieszczonej przez osobę która popełniła na naszą szkodę szereg czynów karalnych, niestety proces toczący się z ta osobą został przerwany Z POWODU JEJ ŚMIERCI, nie podajemy jej danych (pomimo, że mamy takie prawo) jedynie z powodu szacunku do śmierci, tak więc powtarzanie tych samych fraz, BEZWZGLĘDNIE MOŻLIWYCH do identyfikacji na podstawie powszechnie dopuszczonych narzędzi informatycznych, służących ustaleniu tożsamości autora treści na podstawie składni (oprogramowanie działa podobnie jak system rozpoznawania odcisków palców) jest z pewnością wykonane przez osobę która właśnie umieszczając ten wpis popełniła przestępstwo z art. 212 k.k., na nasza szkodę. Jedynym racjonalnym uzasadnieniem takiego działania, może być naszym zadaniem chęć wyłudzenia usługi "wyczyszczenia", wspomnianych wyżej negatywnych komentarzy na witrynie Google, przez firmę, która wcześniej składała nam tego rodzaju ofertę - UDŁAWCIE SIĘ (usunięte przez administratora)!!! Jeżeli na tym portalu będą się pojawiać dalsze tego typu wpisy, podejmiemy, uciążliwe ale wówczas konieczne działania, ustalimy sprawcę ... i dajemy słowo, mając tego rodzaju praktykę, dwudziestoletnią, że doprowadzimy do jego skazania i DŁUGOTRWAŁEGO NIEPRZYJEMNEGO POBYTU W ZAKŁADZIE KARNYM.

admin

Pracowałeś lub pracujesz w firmie Prywatna Agencja Wywiadowcza Redigo sp. z o.o.? Pomóż innym podjąć decyzję, czy warto tam pracować. Komentuj na naszym forum.

wisła
@admin

Korzystałem z uslug tej agencji. Spryciarze , manipulanci i intryganci.

xxx Nowy wpis
@wisła

Uwaga. Tylko kasa sie dla nich liczy. Nie klient i rozwiązanie problemu, a jak ktoś zapłaci więcej, to pewnie by skorzystali i Cię wkopali. Taka moja opinia.

kli3nt

popisują się kontaktami, wiedzą i umiejętnościami - w rzeczywistości to(usunięte przez administratora)kasa, kasa, kasa, kaaaassssaaa!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Prywatna Agencja Wywiadowcza Redigo Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Wypłacają dodatkowe nagrody w Prywatna Agencja Wywiadowcza Redigo sp. z o.o.?

a

jaja sobie robisz, czy tak na poważnie pytasz?

Zostaw merytoryczną opinię o Prywatna Agencja Wywiadowcza Redigo Sp. z o.o. - Wrocław

Prywatna Agencja Wywiadowcza Redigo Sp. z o.o.

Prywatna Agencja Wywiadowcza Redigo Sp. z o.o.