Opinie o Auchan Polska w Warszawa Mszczonowska 3

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Auchan Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auchan Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska w Warszawa Mszczonowska 3

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Auchan Polska?

Patologiusz

Na stosunkowo szybkie rozwiązanie współpracy przez nie przedłużanie umów i wysoki standard rotacyjności pracowników!

Czy w auchanie są zniżki dla studentów ?

Wyzysk i nic więcej. Na wszystko jest tylko nie na pracowników. Narzekają że kasy nie ma ale na wymianę lodówek mają. Co chwilę ktoś się zwalnia. Nie polecam.

Odradzam pracę. Senior PF kawał (usunięte przez administratora) Zero szacunku do pracownika.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Auchan Polska? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Auchan Polska?

DJiO

Akurat tu dobre księgowe działają, wynagrodzenie wpływa ok 10 dnia miesiąca, razem z premiami.

DJiO

Pracowałam ponad rok w Auchan Jubilerska, na stanowisku Pracownika działu dekoracji. Nie jest to tylko pracownik działu, ale jak widziałam na innych serwisach, zakres obowiązków jest taki jak dekoratora marketu. Pensja najniższa + śmieszne bony i premie, które nie są zapisane w umowie o pracę. W umowie nie miałam nic z zakresu obowiązków - tylko tyle, że muszę wykonywać polecenia przełożonego. A przełożonym uważał się każdy menager, z każdego działu, dla którego miałam wykonać zamówienie na projekty reklamowe. Jeżeli managerowie mają dla Ciebie zlecenie, to masz rzucić wszystko co robisz i biec, bo inaczej poskarżą się dyrektorowi. Zapomnij o dziale dekoracji, o przygotowaniu sklepu przed wejściem klientów. Pomijam już fakt, że niespójności było dużo z tym co jest reklamowane, a z tym co było faktycznie. Podsumowując wypracowałam tam rok i się zwolniłam. Lepiej się nie wychylać. Kadra nie idzie na rękę, wystarczy jeden problem, a uważają Cię za wroga. Plus jest jeden - wypłata na czas.

Auchan Radom w M1 nie polecam. Bardzo duże wymagania a pensje słabe. Pracuje 12 lat i ok 1600 zł a narobić i nadzwigac się trzeba a do tego dochodzi stres nałożony przez dyrekcje.

Awert

To chyba na pół etatu robisz bo ja pracuję 5 miesięcy i zarabiam z premią 2400 Warszawa Al. Krakowska

manager asia

Czy ktos sie wrescie weszmie za pewna manager supera z warszawy joanne a nazwisko kto ma znac ten wie co ona robi z ludzmi

Beata
@manager asia

Czyżby z Wola Park?

zarobki

Na jakie zarobki brutto może liczyć manager w Auchan? Jakie są premie w zależności od obrotu? Prosze o odpowiedz.

Jak jest z awansem w Auchan Polska?

Awans jest do roboty za dwoch trzech pracownikow do zapierdolu i za kopiejki w pensji

Awans? Jaki awans? Chyba ,że pracujesz ponad 1 etatową normę i jesteś lizusem to tak. Słabe zarobki, stała praca, zwrot z podatku to prawie nic albo kilka złotówek albo co najgorsza na minusie bo się zdarza.

@Anonim

Wspominasz o słabych zarobkach w Auchanie. Ale wiesz, tak naprawdę kwestia zarobków jest indywidualna - każdy z nas będzie wymagał czegoś innego. Gorzej z nikłymi możliwościami rozwoju. A co, jeśli chodzi o szkolenia? Organizują Wam od czasu do czasu jakieś specjalistyczne?

A

Polecam pracę w Auchan Wola na BZZ i BZW wspaniali ludzie tylko szkoda że wypłata słaba.

A...
@A

Co Ty piszesz, praca a i owszem może i wspaniała, jak się lenisz, tak jak niektórzy, ale nie jak zapierd..., ponad swoją normę, bo kolega z działu się leni, zgłaszasz to wielokrotnie przełożonemu, a on mówi, że nie ma sposobności z leniem pogadać, a Ty dalej (usunięte przez administratora) za dwóch, kolejny tydzień i kolejny, to (usunięte przez administratora)chyba coś jest nie tak. Ja tak miałam, a dziś jako niedawno zatrudniony ponownie na okres próbny, pracownik mam początki zwyrodnienia kręgosłupa i jeszcze na Ciebie składają, że to Twoja wina. Po prostu awansowane są osoby nie odpowiednie, albo po znajomości, albo po dłuższym stażu. Nieważne, że się do tego nie nadaja. Z całego serca odradzam, jak ktoś chce być zdrowy niech omija to miejsce szerokim łukiem. Pisze o Auchan Wola.

Gosc
@A

Czlowieku co ty piszesz jakie polecanie widocznie bardzo krotko pracujesz albo jestes eunuchem i (usunięte przez administratora) innych jest wyzysk i niegodne traktowanie ludzie co rusz odchosza z samego dolu pgc odeszli 3 menagerow bo mieli dosyc tego co sie z ludzmi wyprawia i jak traktuje ludzie maja dosc jest zle traktowanie i pogarda dla pracownikow brak szacunku dla ludzi ciagle malo i malo i zle i niedobrze ile sie nie zrobi to Malo podwyzek nie ma bo firma biedna i tak to sie slyszy ciagle z daleka omijac starych pracownikow to na palcach mozna liczyc a nowi przychodza to nie chca pracowac jak sie ludzie pytaja o prace i uslysza zarobki to sie smieja w oczy poprostu zenada

Czy w firmie Auchan Polska są regularne szkolenia pracownicze?

odp

nie ma nic

Oleg

Tak, Auchan posiada wewnętrzną platformę szkoleniową. Kazdy pracownik jest przeszkolony w każdej dziedzinie zawodowej od BHP po Kontakt z klientem

Anonim2

Ja przeżyłem taką traumę tam że nawet za 5tyś bym nie wrucił wolał bym iść cieciować albo sprzątać niż tam wrzucić

Nie tylko Auchan się żyję a zwłaszcza tam stary pracownik nic nie znaczy a nowy jest lepiej traktowany i na początek ma niewiele mniej od tego starego żenada ,jak pracujesz w tej firmie radzę odkładać pieniądze bo po 50 będziesz mieć kręgosłup i nogi do leczenia no i nie wspomnę o psychice zrytej

@Anonim

Szczera prawda stary pracownik jest olewany nowi dostają grafiki pracy takie jakie chcą starzy tylko 2 zmiany lub środki szczególnie na kasach pani senior wogole nie szanuje pracowników tylko lizusów i donosicieli - modlińska

@Anna

Forum dotyczy Auchan Polska na ulicy Mszczonowskiej. Zachęcam Ciebie do założenia oddzielnego wątku dotyczącego wspomnianego przez Ciebie oddziału. Ułatwisz tym jego pracownikom możliwość wypowiedzi, a na obecnym forum nie będzie wprowadzało to nieporozumień.

Roman
@Helena

co tu dużo k gadać oszołomy to (usunięte przez administratora) na każdym kroku

eklert

Generalnie za leżenie to nikt nie płaci. Praca w takiej firmie nie jest lekka ale z pewnością jest ok!!

Anonim111

Wjechałem do stacji przypadkowo i musiałem zatankować ZEBY MNIE WYPIŚCILI CO TO JEST nie polecam

kola

napisze tak Auchan to bezpieczeństwo finansowe skoro jestes tak ambitna/y to załóż własny biznes albo idż do urzędu pracować

on

Masz w 100% racje. To co napisałaś/eś to najprawdziwsza prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rozsądek :)

Za bony trzeba zdjąć podatek ponieważ takie jest prawo Polskie. Bony dostaje się o ile dobrze pamiętam od rocznego stażu. Kwota jest ustalana co roku i co roku jest podobna. Rzadko wyższa niższa. Po za tym warunki pracy zależą od osób, a nie od firmy. Czyli jak trafi się jakaś kiepska kadra Kierownicza, która wprowadza złą atmosferę to i pracownicy na dole narzekają. Ale są sklepy gdzie naprawdę dobrze się pracuje i jest się docenianym, tylko to wszystko oparte jest na wzajemnym szacunku. Manager dostaje po głowie od DYR, za kogo za pracowników z którymi współpracuje i np. nie wykonali pracy tak jak życzył tego sobie DYR. Automatycznie taki MNG wprowadza złą atmosferę na dole. Jeżeli wszyscy robią to co do niego należy to i atmosfera jest ok :) Wszystko zależy od zarządzania i kompromisów między ludźmi. :)

@Rozsądek :)

Nie napisałeś nic odnośnie kontaktów między współpracownikami w zespole. Jak one się prezentują? Zgranie zespołu wpływa na poprawę efektywności jego pracy, więc użytkowników forum może zainteresować ta kwestia w Auchan Polska. Dlatego skoro znasz firmę, to zachęcam Ciebie do kolejnej wypowiedzi w tym temacie.

biedroneczka

Zapomniałes dodać że za bony zabieraja z pensji podatek.

evejul

A na jakich zasadach dostaje sie bony, od kiedy trzeba byc zatrudnionym

Pracuje w woj mazowieckim od ponad 1.5 roku. W tym czasie pensja wzrosła mi od tej wyjściowej o ponad 26% i do tego wzrost comiesięcznej podwyżki o 50%. Atmosfera pracy jest ok jeśli ktoś potrafi pracować samodzielnie bez tzw bata nad sobą. Gdybym wiedział,że jest tak dobrze to bym się zatrudnił w tej firmie o wiele wcześniej.Pracuje na stanowisku pracownik hali tj wykładam towar na półki i nie chodzę na żadne kasy w odróżnieniu do pracy w B czy L.Polecam Auchan osobom stabilnym emocjonalnie.

@Andrzej

To pracujesz w dużym auchanie,bo w mniejszych nie tylko wykłada się towar,ale trzeba robić wszystko,nawet pracować na kasie, a pensja taka sama.

Roko

zarobki na piekarni są 2500zł na netto na rękę plus premie od 50do 200zł netto ale poziom mam zaawansowany zamówienia ceny plansze i praca na dole to nie są zarobki na to co wykonuje lecz jest 8godz i to tylko mnie powstrzymuje od zwolnienia ,bo trzeba sobie gdzieś jeszcze dorobić.

@Roko

Dostajecie premie,to jesteście szczęśliwi,my premii już dawno nie dostaliśmy,a obiecują,starajcie się .I tak się robi,ale ciągle mało i zero premii.

Zadowolony_Pracownik

Po trzech miesiącach każdy pracownik dostaje swoją kartę celów rozwoju zawodowego.Jeśli wejdziesz w poziom zaawansowany to możesz dostać nawet 400zł netto więcej do wypłaty.Więc przykładowo kasjer na 7/8 etatu zarabia 1420zł plus od 100-400zł netto premii jeśli spełnia kartę celów więc zarobek nie tragiczny jeśli ktoś chce pracować a nie lenić się.Widzę wielu takich pseudo pracowników co chowają się po regałach by poplotkować o niczym zamiast wykładać towar albo doradzać klientom produkt a gdy kierownik takiego zwolni to wejdzie tu i wypisuje bzdury jaki to wyzysk itd. Owszem parszywe lenie nie awansują ale nie tyczy się to tylko i wyłącznie Auchan.

Szejbek
@Zadowolony_Pracownik

Premia max to 410 brutto na poziomie wysokim (od tego roku po 10 latach podniesli) ktorego nikt nie dostaje, dla oszczednosci nawet nie daja zaawansowany. Na papierze jest super ale rzeczywistosc jest tragiczna w tej firmie. Najnizsza krajowa plus premia jak sie menager postara. Podwyżki tylko dla sciemniaczy i du..wlazow ktorzy nic nie robia. Firma upada przez kadre zarzadzajaca ktora mysli tylko zeby dobre przed centrala wrażenie zrobić w danej chwili a nie mysli o przyszłości. Wieszosc kadry odeszła na dole więc wynik jest tego odzwierciedleniem.

Mała Mi

Witam ile mozna zarobić na dziale cukiernia.

Mi end ju
@Mała Mi

Jam ci jest
@Zadowolony_Pracownik

Co ty pier....sz zero możliwość awansu od dekad ta sama ekipa managerów czy to bazar czy nie a max premiera nie zobaczysz nigdy pracowałem tam prawie 3 lata i szczerze żałuję że tak długo nie ma podwyżki tylko coroczne dorównywanie do pensji nowo zatrudnionych na ten przykład koledzy ze startem powyżej 10 lat teraz dostają 2800 brutto nowy pracownik zgadnijcie ???? tak jest 2800 brutto po 10 latach pracy dostaniesz niewyobrażalnie dużo ok. 1300 za staż bardzo nie polecam jak ktoś pisze że jest tam tak wspaniale to oni sami bo przez 3 lata nie słyszałem od żadnego pracownika takich słów i piszę to szczerze bardzo żal mi tych ludzi bardzo ich Lubie do tej pory i chętnie odwiedzam nawet w tym pierdzielniku pozdro

Stefan Figura

"to są CI zwłaszcza DDŁUŻEJ PRACUJĄCY ze stażem minimum Czteroletnim, bo rok to za mało. Czuja się kierownikami, bo prawdziwy KieROWNIK ma inne zajęcia i nie wtrąca się w dział. " I przez takie myślenie ludzie się zwalniają bo uważacie że starzy się lenią, i dla tego ludzie z 10 letnim stażem albo i dłuższym odchodzą i to w masowych ilościach, jeżeli chodzi o pokazywanie że się potrafi to nie polecam tej metody w tej firmie bo jakie tępo se narzucicie tak będziecie robić, jak ktoś udaje że nie potrafi to tak będzie miał do końca i nie będzie się od niego wymagało, a jak pokarzesz to będziesz orał za trzech w firmie.

@Jam ci jest

Nawet pracownik ze stażem 10-letnim nie ma takiego zarobku,choć jest na stanowisku większym niż zwykły pracownik.Premie -można pomarzyć,wymagania rosną,chętnych do pracy nie ma-cóż się dziwić,przy takich zarobkach.Brakuje ludzi do pracy,przyjmują każdego,ale co z tego jak nowi nie chcą pracować,myślą że usiądą na kasę i nic więcej nie robią-choć co dla niektórych i to siedzenie to za ciężka praca i rezygnują.Można dużo pisać,ale to i tak nic nie daje,te opinie czytają tylko ludzie zwykli ,góra ma to gdzieś,a pracownicy biur,będą bronić góry.

@Stefan Figura

To prawda,jak pokażesz że potrafisz jesteś prawie przegrany,choć można zwolnić o ile nie starasz się dostać wyżej.Ale traci się zdrowie,coś wiem na ten temat,moje ambicje już spadły do zera ,szkoda zdrowia

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Auchan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska