Opinie o DermaMed Instytut w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DermaMed Instytut. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DermaMed Instytut o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DermaMed Instytut w Wrocław

Dermamed Nowy wpis

Dzień dobry, pomyliła Pani firmę, klinika, którą Pani opisuje to Derma Instytut : https://dermainst.pl/ . Nie pracuje u nas lekarz osoba o tym imieniu i nazwisku, prosimy o usunięcie wpisu.

Ola Nowy wpis

Zazwyczaj rekrutacja to stres, ale na rozmowie panowała przyjazna atmosfera, więc był on mały. Spotkałam się z pytaniami o doświadczenie zawodowe, moja osobowość i podstawową wiedzę branżową. Drugim etapem rekrutacji był dzień próbny, podczas którego obie strony miały możliwość poznania się w warunkach pracy. Przepracowałam w tej firmie 3 lata i byłam bardzo zadowolona, ale podjęłam decyzję o wyprowadzce z Wrocławia i niestety musiałam zakończyć współpracę z DERMAMED. Te 3 lata spędziłam w super atmosferze i otrzymałam możliwości rozwoju zawodowego i osobistego. Specyfika pracy i dynamiczna branża wymaga aktualizacji wiedzy, ale pracodawca stwarza jak najlepsze możliwości do jej zdobywania. Polecam tego pracodawcę i pracę w zespole DERMAMED - są tam ludzie z dobrą energią życiową i zawodową.

Marta Nowy wpis
@Ola

Dzięki za tą opinię, dość wyczerpująco podjęłaś temat. Ale dopytam jeszcze. Jak stwarzają te możliwości do aktualizowania wiedzy? Posyłają na jakieś szkolenia czy jak to wygląda? Pokrywają koszty szkoleń i transportu?

Basia

Zawsze stresuje się przed rozmowami o prace jednak w Dermamed osoby rekrutujące starały się rozluźnić atmosferę. Cała rozmowa o prace przebiegła bardzo przyjemnie. Pytania były zarówno z zakresu działalności instytutu jak i moich własnych doświadczeń oraz wiedzy kosmetologiczne. Bardzo profesjonalne podejście do potencjalnego pracownika. Po rozmowie zostałam zaproszona na dzień próbny. Zespół jest bardzo pomocny, stara się przekazać jak najwiecej wiedzy. Moje wrażenia- bardzo pozytywne.

Magda

Praca nie jest standardową pracą na recepcji, trzeba zdobyć dużą wiedzę na temat zabiegów, które oferuje firma. Byłam na okresie próbnym, wybrali mnie ale sama zrezygnowałam-miło wspominam, personel pomocny, menadżerka życzliwa, zawsze chętna do pomocy. Nie zdecydowałam się z powodu tego, że nie czułam tego klimatu, specyficzna klientela, do ktorej trzeba podchodzić w odpowiedni sposób. Ogólna ocena pozytywną, dla osób które interesują się branżą na pewno miejsce odpowiednie

Recepcjonistka

Standardowa

Dotyczące firmy, oferowanych usług, specjalistów

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ta

Niestety bardzo mało profesjonalne podejście do potencjalnego pracownika. Kilka miesięcy temu (w okolicach maja) byłam na rozmowie, dość przyjemnej poza pytaniem o plany związane z potomstwem. Zaproponowano mi dzień próbny, na który się stawiłam. Spędziłam tam cały dzień, starałam się jak najwięcej z tego skorzystać, ale okazało się, że nikt nawet się nie pofatygował, żeby zadzwonić i dać znać, że jednak nie są zainteresowani moją kandydaturą. Totalny brak profesjonalizmu

I ja
@Ta

Miałam dokładnie taką samą sytuację. Najpierw pytanie o plany związane z dzieckiem, potem propozycja dnia próbnego,(usunięte przez administratora) a później brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej. To czyste (usunięte przez administratora) wykorzystywanie człowieka i totalny brak profesjonalizmu.

Aska
@Ta

Pytania standardowe, dzień próbny jak najbardziej na plus ( człowiek przynajmniej jest w stanie określić czy jest to jego bajka), sama zrezygnowałam. Kompletnie nie moja dziedzina i branża. Wspominam rozmowę i kontakt pozytywnie

Rozmowa jak na obronie pracy licencjackiej tudzież na prezesa firmy, komisja 3 osobowa w gabinecie lekarskim zza biurka rodem z belle epoque. poszłam z ciekawości o co chodzi, ponieważ ogłoszenie na internecie "wisi" od ponad pół roku. Pomimo moich wysokich kwalifikacji i wieloletniego doświadczenia egzaminu u komisji nie przeszłam i nie wiem czy od października 2018 ktokolwiek przeszedł ;)

Klaudia

Normalna rozmowa, warunki ok, standardowe pytania. Nie mam zastrzeżeń

Jola

Pracowałam w Dermamed pół roku, ze względów osobistych musiałam zrezygnować. Jak oceniam - po trzech miesiącach okresu próbnego dostałam umowę na czas nieokreślony. Menadżerki pomocne. Praca nie jest łatwa - duży ruch, ale dzięki temu nie nudna. Utrudnieniem jest konieczność zdobycia naprawdę dużej wiedzy na temat firmy. Moje sugestie dla DermaMed Instytut: Nie mam sugestii. Lubię atmosferę w DermaMed Instytut za: Przyjazna atmosfera w zespole

Byłam na dniu próbnym i oceniam go pozytywnie. Każda z dziewczyn starała się przekazać jak najwięcej informacji pomimo dużego natłoku zajęć. Nie zdecydowałam się na podjęcie pracy ale tylko ze względu na pracę zmianową. Resztę oceniam ok

Absolutnie się nie zgadzam. Panie bardzo miłe. Potrafią rozładować stres i rozmowa przebiega płynnie i w miłej atmosferze. Rozmowę wspominam jako jedna z lepszych w moim życiu.

@Monika

Jeśli stresujesz się na rozmowie o taką pracę?? życze powodzenia w dalszej karierze. Zgadzam się z opinią Pani Aleksandry. Rozmowa i cała reszta - bez komentarza.

ALA

Mozliwe ze na recepcje lub jakies sprzataczki beda szukac no chyba ze na specjalsitow ale chyba raczej nie zmaieszczaliby tu fert na stanwosika lekarskie?

anonimowa

chodzi o dermamed na żeromskiego we wrocławiu.Czy to też otrzyma notatkę"usunięte przez administratora"-jestem ciekawa

anonimowa

Niestety tutaj nie dowiesz się o negatywnych opiniach bo wiadac że skutecznie usuwają co jest dla nich niewygodne czy szkodliwe i jak ktoś prawdę o nich napisze.Ale i tak kiedyś wyjdzie.Samo to już pokazuje że boją sie prawdy i tego jak jest w tym dermamedzie (usunięte przez administratora).Chciałam tylko uchronić ludzi. I tak sami wybiora ale teraz mają więcej do myslenia jak zobaczą ze usuwane sa niewygodne dla nich opinie. coś jest na rzeczy

la

dodam jeszcze ze mi kazali przychodzić na początku kiedy będę chciala.(usunięte przez administratora) i później i tak podziękowali i nic z tego nie miałam tylko stres. Nikomu tego nie życze,tak się postępuje z ludźmi

pomarańcze

Wysoki poziom usług. Chcą również zachować taki w przypadku personelu. Bardzo dobrze wspominam współpracę. Dobre wynagrodzenie. Uczciwe podejście do pracowników. Bonusy oraz możliwość zabiegów

zadowolona

co tu dużo mówić - wyjątkowy poziom obsługi. Najlepszy ośrodek medycyny estetycznej we Wrocławiu!

Zostaw merytoryczną opinię o DermaMed Instytut - Wrocław

• Jak się pracuje w DermaMed Instytut?

Zobacz opinie na temat firmy DermaMed Instytut tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DermaMed Instytut?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DermaMed Instytut?

Kandydaci do pracy w DermaMed Instytut napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DermaMed Instytut
3.7/5 Na podstawie 30 ocen.

DermaMed Instytut