DermaMed Instytut

Wrocław

Opinie o DermaMed Instytut

zadowolona 2014-05-05 19:25:39
co tu dużo mówić - wyjątkowy poziom obsługi. Najlepszy ośrodek medycyny estetycznej we Wrocławiu!
pomarańcze 2015-03-03 22:23:53
Wysoki poziom usług. Chcą również zachować taki w przypadku personelu.
Bardzo dobrze wspominam współpracę. Dobre wynagrodzenie. Uczciwe podejście do pracowników. Bonusy oraz możliwość zabiegów
la 2015-07-31 16:05:20
dodam jeszcze ze mi kazali przychodzić na początku kiedy będę chciala.(usunięte przez administratora) i później i tak podziękowali i nic z tego nie miałam tylko stres. Nikomu tego nie życze,tak się postępuje z ludźmi
anonimowa 2015-08-05 18:19:48
Niestety tutaj nie dowiesz się o negatywnych opiniach bo wiadac że skutecznie usuwają co jest dla nich niewygodne czy szkodliwe i jak ktoś prawdę o nich napisze.Ale i tak kiedyś wyjdzie.Samo to już pokazuje że boją sie prawdy i tego jak jest w tym dermamedzie (usunięte przez administratora).Chciałam tylko uchronić ludzi. I tak sami wybiora ale teraz mają więcej do myslenia jak zobaczą ze usuwane sa niewygodne dla nich opinie. coś jest na rzeczy
anonimowa 2015-08-11 20:22:54
chodzi o dermamed na żeromskiego we wrocławiu.Czy to też otrzyma notatkę"usunięte przez administratora"-jestem ciekawa
ALA 2016-05-19 16:16:21
Mozliwe ze na recepcje lub jakies sprzataczki beda szukac no chyba ze na specjalsitow ale chyba raczej nie zmaieszczaliby tu fert na stanwosika lekarskie?
Zostaw swoją opinię o DermaMed Instytut - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DermaMed Instytut