clipper sp. z o.o.

Opinie o clipper sp. z o.o.

anonim 2010-12-20 13:14:52
krótko mówiąc jaki interes taka firma,(usunięte przez moderatora) ineteres i (usunięte przez moderatora) firma, pare lat temu było na prawdę nieźle, ale kasa uderzyła do głowy i teraz to już totalne dno, jeśli komuś nie przeszkadza pomiatanie to powodzenia, bo ludzie w tej firmie niewiele znaczą, bez wzglęsu na to czy jest sie pracownikiem biurowym czy fizycznym, no i najwazniejsze !!! znajomi bez wiedzy i kompetencji z przywilejami - tragedia - pani dyrektor po szkole ogrodniczej z manią wyższości, szkoda że taka(usunięte przez moderatora)
Kupa Radośći 2016-07-09 00:04:03
po upływie tylu lat nic się nie zmienia, pani B. i synek K. nie mają pojęcia o prowadzeniu firmy. Ogólnie nie polecam bo i tak później w cv głupio wygląda. A co do rodziny tu nic się nie zmienia, cały czas takie samo traktowanie, Ty jesteś nikim a my to inna półka. Ogólnie nikt z tą firmą nie rozstał się w zgodzie.
Zostaw swoją opinię o clipper sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie clipper sp. z o.o.