Opinie o MCK w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MCK. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MCK o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MCK w Warszawa

Magda Nowy wpis

Dostajecie telefon służbowy ?

klak Nowy wpis

wacek, ja pracowałem u polskiego przedsiębiorcy przeszło 3 lata - według mnie jest to wystarczający okres do tego aby zrobić postęp.

maja Nowy wpis

to z tego wynika, że sytuacja i ogólnie atmosfera w firmie zmieniła się aż tak bardzo @jago? czy coś się stało takiego, że miało wpływa na całą firmę, nie wiem, dla mnie to jakaś dziwna sprawa jest albo nie znam bliżej tematu i to dlatego, no ale nie wiem serio. Czekam na Wasze opinie bo może znowu jest jednak lepiej.

jago Nowy wpis

Hej, znajomy który pracował kiedyś w MCK i bardzo chwalił sobie to miejsce serdecznie polecał mi tutaj aplikować . Dobrze jednak , że nie zrobiłem tego od razu a zajrzałem tutaj na goworka , bo widzę, że delikatnie rzecz biorąc , nie podzielacie na fourm jego zdania. Czy obecnie jest równie źle jak było ten rok temu gdy pisaliście?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MCK. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
ewela

witam. ja też napisałam do tej firmu e-maila i tez kazali wysłac cv ale po przeczytaniu waszych wpisów to rezygnuję z takiej współpracy z nimi. Dzięki za Wasze opinie. Pozdrawiam.

ugotowany

Dzięki za Wasze wpisy. To skandal, że istnieje taki proceder! Znalazłem adres MCK: Ul. Pocztowa 12, 00-198 Warszawa 80. Nie dajmy się ogłupiać. Pozdrawiam.

Robert

Praca w domu przy drukach polega na wypełnianiu druków otrzymanych z firmy i przesyłaniu wypełnionych druków z powrotem do firmy. Osoby zainteresowane współpracą proszone są o przysłanie do dnia 02.09.2013 r. zwykłego listu pocztowego zawierającego: imię, nazwisko, adres, nr tel., e-mail oraz luzem 3 znaczki pocztowe na listy priorytetowe na adres: CENTRALA MCK. 00-198 WARSZAWA UP 80 / S.P. 12/ UM.OF. Wyślemy Państwu informację, decyzję o przyjęciu i wzór umowy o współpracy. Chyba nic zlego siedzisz i wypelniasz druki a co mi tam niech placa bo jak nie to osobiscie im wizyte zloze i [usuniete przez moderatora] !!!! UWAGA [usuniete przez moderatora] CZY PRAWDA A MOZE JESTEMWLASCICIELEM !!!

Tylicka

Dziś dostałam odpowiedź od MCK tj Formularz osoby przyjętej do współpracy. Nie wiem co o tym myśleć ponieważ chcą aby odesłać im formularz z dobrowolną opłatą za przygotowanie, wydruk i pakowanie umowy i jeszcze do tego chcą znów 3 znaczki po 2.35zl. Może ktoś wie jak to jest??

inga

czyli co to jest firma ,,jedna wielka ściema,,

Z ciebie prawnik jak z koziej (usunięte przez administratora) reise tasche, jak to mawiała moja babcia! Firma nie wtedy jest wiarygodna kiedy ma skrytkę, tylko kiedy podaje adres swojej siedziby, by można było sprawdzić czy w ogóle istnieje! Skrytkę mogę wynająć jako osoba prywatna i skąd poczta będzie wiedziała, że użytkuje ją firma. A ja mogę za tą skrytką ukryć miejsce mojego zamieszkania, a więc i siedziby firmy. Tak czuję, że jesteś właścicielem tej firmy i robisz ludziom wodę z mózgów. A wy ludziska pomyślcie czemu ktoś miałby wam płacić za wypełnianie druków? Druki to są wzorce które trzeba uzupełnić o brakujące informacje, skąd będziecie wiedzieć co tam wpisać? Czemu nie wpisze tego zleceniodawca? Bo mpże chodzić np. o zbieranie danych osobowych, których zleceniodawca zbierać nie może, ale wolno mu np. kupić je od was. W razie "wpadki", zleceniodawca jest kryty, a pretensje do tego co danne zbierał. Temat był wałkowany pod koniec lat 90, kiedy jeszcze wisiały na klatkach "spisy lokatorów" i można było łatwo pozyskiwać te informacje. Teraz widzę pomysł wraca. Może go cokolwiek udoskonalili, ale to chyba to.

Sylwuś

[usuniete przez moderatora]!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie dajcie się nabrać, otrzymałam maile z wyzwiskami, banda [usuniete przez moderatora]!!!!!!! OSTRZEGAM!

paulina

Chciałabym podjąc współprace z firma MCK. Czy naprawdę warto? Jestem zainteresowana

soma

Dzięki opiniom między innymi na tej stronie, odmówiłem współpracy z firmą M.C.K., wysyłając e-mail do osoby określającej się jako [usuniete przez moderatora]. Jakie było moje zdziwienie gdy odebrałem taką oto odpowiedź: [usuniete przez moderatora] Czy potrzeba jeszcze to komentować? Serwisowi gowork.pl mogę przesłać moją korespondencję z panią [usuniete przez moderatora], reprezentującą firmę M.C.K., poto by rozważył komu udziela miejsca na swojej stronie.

Madzia

Dzieki za Wasze posty,aktualnie ogloszenie w Ofercie,Rejon Warszawski ;-)

Krysia

Dziewczyny. A ja zauważyłam, że tam jest napisane współpraca. A zatem nie rozumiem, dlaczego ktokolwiek miałby się ich czepiać. Prawnie wszystko jest ok. To tylko niektóre z was ( czytając to co piszecie ) są niestety kiepsko wyedukowane w znajomości przepisów. Zachęcam, aby uważnie czytać i rozumieć to, co się czyta.

Lidia

Swoją wypowiedzią pokazujesz swój jakże "wybitny" poziom wyedukowania. W ogóle aż szkoda to komentować...

kama

u mnie było podobnie,też im napisałam,że rezygnuję w odpowiedzi otrzymałam niewybredny epitet ze strony pani [usuniete przez moderatora]. Na szczęście nie wysłałam im CV, chociaż pani [usuniete przez moderatora].zna mój nr tel i adres,ale tylko tymczasowy, nie jestem pod nim zameldowana. Uważam,że sprawą powinna się zająć policja.

oszusci

Zwykli [usuniete przez moderatora]... wysłałam cv, a później przeczytałam Wasze posty i napisałam, że rezygnuję, a szanowna pani - uwaga, uwaga - [usuniete przez moderatora] (gdzie moja czujność?!) przesłała w odpowiedzi kilka żenujących epitetów. Dlaczego nikt się za nich nie weźmie?

Kla

Też dzisiaj nacięłam się na to ogłoszenie o prace. zdziwiły mnie trochę zarobki ale wysłałam maila na szczęście nie załączyłam cv. A czy ktoś próbował dodzwonić się na numer podany w ogłoszeniu??

ktoś

Dodaję maila jaki funkcjonuje w radomskich anonsach [usuniete przez moderatora] i jest związany z tą firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o MCK - Warszawa

MCK