Opinie o Lisner w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Lisner. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Lisner o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lisner w Poznań

Pracownica

Praca jak kazda inna . Na produkcji . Owszem zdarzaja sie osoby ,ktorym sie wydaje ,ze pojadly wszystkie rozumy . Dotyczy to osob zatrudnionych przez firme . Lizing jest przez nie traktowany jako nieudacznicy. . I to jest tym minusem . Nowe osoby sie przez to zniechecaja I szybko rezygnuja . Mobbing niby jest niedopuszczalny w tej firmie . Ale niestety dalej istnieje . To nie praca jest zla tylko ludzie.

Igor

Niektórzy chyba nie potrafią żyć bez narzekania. Taki rodzaj pracy i albo pracujesz albo szukaj innej człowieku!

Kuba

Czy firma potrzebuje pracowników?

Jasiek

Konkurencja bardzo aktywnie działa na forum!!!

romeo
@Jasiek

To jak dobrze się pracuje w rybach zimno mocno czy nie bo chyba ide ,bo ten hm

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Lisner? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Specjalista ds.sprzedaży
Poznań
Loewe & Partner Sp. z o.o.
pysia

Hejka ja zapytaniem Jak się pracuje w lisner to prawda co mówia ludzie ze jest zimno ? że jest zapach jak tam jest warto tam iść czy lepiej do magazynów

Eska

Buahhaha . Prowadzą rekrutacje od kwietnia. Ale do pracy przyjmą na sezon czyli od sierpnia. Umowa na 3 m . Akurat skończy się zezon . Potem wypad. Myślą że ktoś głupi czy Jak. Ludzie nie chcą pracowac przez posrednikow . Wiec oglosili sie ze przez lisnera . To nic nie zmienia no I tak przedluzenia nie bedzie. . Po sezonie brak zamowien wiec trzymac nie beda ..

@Eska

To nie do końca tak. Po pierwsze nie jest tak, że teraz trwa rekrutacja a do pracy przyjmują w sierpniu. Jeśli teraz rekrutują to po to aby uzupełnić jakieś braki. Po drugie umowa co prawda jest na 3 miesiące ale potem firma przedłuża umowę jeśli pracownik się sprawdzi. Wszystko zależy od zaangażowania, a naprawdę wielu do tej pracy się nie nadaje.

widolub

Witam.Kupowałem wyroby waszej firmy ale obecnie tj.06.12.2017r kupiłem: śledziki na raz i podczas konsumpcji omal nie wymiotowałem bo wyciągnąłem z ust 35cm włos.W tej chwili chyba już nie kupię waszego wyrobu.

Bartek
@widolub

To jest forum pracownicze. Żale odnośnie produktu gdzie indziej.

Iwvia
@widolub

Ja znowu przestanę kupować wyroby lisnera bo zamiast śledzia sama cebula, coraz gorzej po prostu.

lisnerowa

Za te 2 tys zł z hakiem to lepiej poszukać sobie lepszej płatnej pracy na produkcji ja jestem stała pracownica i mam 2300zł na reke bez sb i ndz .

Z tą firmą jest coś nie tak, począwszy od samej rekrutacji.

Edi

Starasz sie o prace przez firme ? Na jakie stanowisko ?

@Edi

Już się nie staram, bo w IT jest o wiele więcej poważniejszych miejsc, niż to tutaj. Swoją drogą, jeżeli już na poziomie rekrutacji są problemy, to wiedz że jest to złe miejsce.

Edi

Moja koleżanka wysłała CV na produkcję . Ma doświadczenie że spozywka . I cisza nic . Oni nie wiem kogo szukają . Ministrów chyba . Wysoko się cenią .

@Edi

Jeśli wysłała teraz to odzewu raczej nie będzie, większe szanse na zatrudnienie będzie miała w sierpniu gdy ruszy sezon, wtedy zapotrzebowanie na pracowników będzie bardzo duże.

@Lisnerman

Ale oglaszaja sie na olx od kwietnia ,ze przyjmuja na umowy przez lisner .

@Edi

Jakoś nowych twarzy w firmie nie widziałem. Jeśli kogoś przyjęli to może jakieś pojedyncze osoby. Poza tym duże przyjęcia zaczną się w lipcu/sierpniu.

Don Teymano

Jaka umowę dają na początku??

@Don Teymano

Jeśli przez agencję to umowa o pracę tymczasową (Randstad - umowa co tydzień), jeśli bezpośrednio przez Lisnera to także umowa o pracę tymczasową ale na 3 miesiące.

Maja

@Lisnerman nie brzmi to źle, szczególnie dla osób, które nie boją się pracować trochę więcej niż podstawowy etat. Ciekawi mnie jeszcze jedna kwestia - możesz napisać, czy wynagrodzenie podstawowe wzrasta wraz ze stażem pracy w Lisnerze? To często bardzo motywujący aspekt zatrudnienia, który powoduje, że chce się gdzieś zostać na lata. Na rynku pracy ciągle są osoby, które szukają stabilnego miejsca pracy.

@Maja

Jak dotąd osobiście nie spotkałem się z sytuacją w której wzrost wynagrodzenia byłby powiązany ze stażem pracy. Jednakże wzrost wynagrodzenia następuje corocznie i jest powiązany z oceną pracowniczą. Oznacza to, iż wysokość podwyżki jest zależna od oceny zaangażowania w pracę dokonywanej przez przełożonego. Podwyżka jest tym większa im wyższa jest ocena, którą się otrzymało.

Edi

Jak nie zrobią nic żeby zapanować nad mobbingiem stosowanym wszechoobecnie na terenie zakładu . Nie zwolnią tempa lin . Nie dadzą podwyżki. To niebawem na stanowiskach staną brygadzisci i kierownicy . To już nie te czasy że nie było pracy na rynku i ludzie płakali i pracowali .

Alicja

Podczas mojej pracy w tej firmie miłych wspomnień brak, panowało kumoterstwo i lizusostwo.Kierownik wiecznie biegający i mała kierowniczka lini marynat to moje przykre wspomnienia.

Maja

@Witek na stronie internetowej firmy można odnaleźć różne oferty pracy. Jakim stanowiskiem jesteś wstępnie zainteresowany? @Lisnerman rozumiem, że Ty jesteś pracownikiem firmy. Jak więc oceniasz swoje warunki zatrudnienia? Jaka atmosfera panuje w firmie? To są dla wielu osób podstawowe aspekty, które bierze się pod uwagę w wyborze miejsca zatrudnienia.

@Maja

Atmosfera i ludzie to chyba najlepsze co jest w tej firmie. Sam nie trafiłem na jakieś nieprzyjemne osoby, no może raz się zdarzyło. Oprócz tego ludzie są super. Ogólnie mówiąc warunki płacowe a w szczególności płaca zasadnicza powinna być większa ponieważ na tak dużą firmę i osiągającą takie duże dochody to "szału nie ma". Oczywiście jeśli ktoś pracuje więcej (nadgodziny) to wypłata wygląda dużo sensowniej ale możliwość nadgodzin istnieje raczej w czasie sezonu. Co do dodatkowych benefitów to w firmie jest możliwość korzystania z karty sportowej i prywatnej opieki medycznej (zakład coś tam dopłaca). Oprócz tego na święta paczka i gotówka. Ogólnie długo by pisać o warunkach ale to takie najbardziej podstawowe rzeczy.

Witek

Słyszałem, że firma to bardzo dobry pracodawca. Podpowiedzcie czy szukają pracowników?

@Witek

Pracowników szukają praktycznie cały czas więc z zatrudnieniem raczej nie powinno być problemu. Ale że to "bardzo dobry pracodawca" to bym nie przesadzał.

Eska

(usunięte przez administratora) ,linie pokręcone do max . Przez 8 h pracownicy nie mają możliwości spojrzenia w bok . Non stop na najwyższym obrocie pracują.są przypadki zgonów na terenie zakładu . Wyczerpane organizmy . Do tego mobbing i stres . Zimno i wilgoć. Unoszaca się chemia dezynfekujaca hale . Nigdy więcej . !!!! Ze względu na szacunek dla własnej osoby

jarek

witam. pracowalem w tej firmie w 95 lub 96 roku o ile dobrze pamietam :) czy jest tu jeszcze ktos z tamtego okresu ?pamietam ze zaklad przeniesiono z wolsztyna (od 92 r tam dzialal) bo mieli problemy z oczyszczaniem sciekow . wybrano poznan gdyz na ul strzeszynskiej kiedys za komuny tez byla tam centrala rybna wiec zaklad byl pod taka produkcje przystosowany .pamietam ze na poczatku do poznania przywozono kobiety z wolsztyna ze starego zakladu .pamietam jak zaklad byl na samym rozruchu a sam pracowalem tam jako mechanik .kurcze to byly czasy : 2 brygadzistow na zakladzie i kierownik ktorego przez pol roku na oczy nie widzialem :) pamietam jak z kolega elektronikiem ( nazwisko Pastuszka) z rana okolo godz 9 bralismy z tasmy smazone rolmopsy :) kurcze mozna by pisac i pisac jakie wtedy odchodzily jazdy :) aaa taka ciekawostka : na poczatku pracy dostalem od brygadzisty karte obecnosci na ktora mialem sam wpisywac sobie godziny przyjscia i wyjscia z zakladu a ktora pod koniec kazdego miesiaca odddawalem jednemu z 2 brygadzistow .powiem wam tylko tyle ze w pierwszym miesiacu majac sporo nadgodzin w 96 r odbieralem wyplate okolo 1900 zl .pozdrawiam

Stella
@jarek

Tak Pastuszka był bardzo dobrym elektronikiem, każdą maszynę potrafił naprawić, a szmelcu dużo przywieźli.Pozdrawiam Ciebie serdecznie.S

Stella
@jarek

Była trzecia zmiana Pastuszka naprawił maszynę której mechanik niemiecki nie mógł uruchomić, następnie wyłączył ją pokazał że Polak potrafi.Niemieccy mechanicy nie potrafili jej uruchomić przez miesiąc .Pastuszka się zlitował i naprawił.

Dawid
@Stella

Dzisiaj Niemieccy mechanicy sa o rok świetlny przed naszymi mechanikami w każdej dziedzinie .

lisnerowiec

witam robie w lisnerze 3lata praca jest ciężka i nie dla każdego ale można zarobić prawdą jest że pracownicy przez agencje zarobiaja wiecej bo płacą im za urlop do wypłaty a stali mają wolne wypłata stałego pracownika w grudniu 2320zł lizing 3150 gdzie tu logika 168g plus 2soboty dział myjnia 3zmiana

Gabi
@lisnerowiec

No tak moze lizing troche wiecej zarabia .ale nie az tak wiele . Zeby dostac ponad 3 tys to trzeba pracowac w weekendy . I Urlopik wyplacany na biezaco . Rowniez zauwaz ,ze TERAZ masz prace a lizing siedzi w domu na pdwolaniu.

LISNEROWA OD LAT
@lisnerowiec

PODOBNO OD TERAZ NA 3 ZM MACIE 2800ZŁ NA REKE BEZ SB I NDZ BO BYŁA PODWYZKA.

Czy ktoś się orientuje ile zarabia pracownik kontroli procesu w firmie Lisner? Mam iść tam na rozmowę i czytając opinie zastanawiam się czy warto. W ogłoszeniu było podane 2500 - 3000 zł, tylko nie wiem czy to netto czy brutto jest, bo nie napisali. Wymagane jest wykształcenie wyższe na to stanowisko. Jeżeli to jest stawka brutto to dla mnie za mało (8 lat doświadczenia). Pisze co prawda o jakichś tam dodatkach, ale mnie przede wszystkim podstawa interesuje. Druga sprawa praca w systemie zmianowym. Czy na tym stanowisku pracuje się również w godzinach nocnych i w weekendy?

Gosia

Dzien dobry wiele lat temu bylam pracownikiem Firmy Lisner i musze stwierdzic ze za moich czasow salatka z jajkiem O Mamo byla o wiele smaczniejsza w tej chwili zjadlam z jajkiem i jajka jest za malo i salatka za ostra

Zostaw merytoryczną opinię o Lisner - Poznań

• Jak się pracuje w Lisner?

Zobacz opinie na temat firmy Lisner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 193.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lisner?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 149, z czego 11 to opinie pozytywne, 98 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lisner