Lisner

Poznań

Opinie o Lisner

Basia 2016-03-08 11:25
poszukajcie dla tej firmy technologa zywnosci:) moze bedzie mniej octu i cebuli
xman 2016-03-12 14:41
jak z pracą w biurze? Jest możliwość rozwoju? Jestem zainteresowany pracą w księgowości. Można liczyć na wsparcie koleżanek, kolegów czy przełożonych? Jest dużo siedzenie po godzinach?
Fakt 2016-03-22 03:10
Zarobki w lisnerze przez agencję pracy ramsztad zarobki na produkcji to 11 zł netto !!! Więc zarobić to można w Amazonie,bryczstone.W lisnerze to się można zapracować !!!
asia 2016-07-12 17:23
Jakie sa zarobki na produkcji ile max zarabiają dziewczyny z umowa na stałe w tym zakładzie i takie które długo tu pracują na 3 zmianyna produkcji i sa zwykłymi pracownikami i bez nadgodzin .
hipo 2016-08-29 07:45
Witam, czy to prawda, że na produkcji stawka godzinowa wynosi na start 11 zł. netto. potem 13zł.? Jeśli chce się dorobić to nie ma problemów z pracą w nadgodzinach płaconą plus 50% lub pracą w weekend i w nocy płaconych plus 100%? I jeszcze podobno dopłacają do mieszkania lub zapewniają kwaterę darmową pracownikom z poza Polski? ?? Jak tak to można zaoszczędzić.
hipo 2016-08-29 12:48
najniższa ma być 12zł. brutto czyli 9 zł. netto - a lisner płaci 16zł. brutto na start, potem więcej.
hipo 2016-08-29 12:49
hipo 2016-08-29 14:21
Przez Agencję Randstad i jak się sprawdzisz to bezpośrednio. Randstad teraz rekrutuje.
mirek 2016-08-30 07:32
Znajomy mówił, że posiłki regeneracyjne dostaje każdy pracownik na produkcji. Z nadgodzinami na produkcji wyciąga 3.000zł. na rękę. jako prosty pracownik.
B H O !!!!! 2016-09-05 10:12
Witam.
No dzisiaj widzialem na autobusie ogloszenie ze poszukuja do pracy :-)
Jedno bylo dla mnie niezrozumiale.
Zarobki chyba z tego co pamietam Uwaga !!!!
Od 13.5 zl
Do 15. 50 zł
Rozumiem zmowe placową zachodnich bydlakow.
Wiem ze pensja dla Was to koszt ktory umniejsza zyski transferowane z Polski.
15 z kawalkiem to sadtzm ktory stosuje Amazon :-)
Pracowac 3 godz aby moc jechac autem przez godzine !???? Buahahhaahhahahahahahah
Jedno mnie rozj3balo dzisiaj a mianowicie to 13.5 !!!!!!!! Za co ta stawka za lezenie !!!!???????
Takie ogloszenia to w jezyku Ukrainskim czy Bialoruskim i na ichnie trolejbusy chciwe patalachy.
Zabraniak kupowania tego g...a !!!!!!
Wypi3rdalać z mojej lodowki Panie doradca smaku !!!!!!!!
Godnosc po przepracowaniu 168 godz i pala w oko palantom ktorzy pisza z nadgodzinami wyjade do 3000 !!!!!!!!!
Palant !!!!!!
Przeciwstawiam sie dymaniu moich rodakow.
Chcesz dyrekorku zwiekszyc zyski ? Obetnij dobie pobory palo !!!!!!
Pozdrawiam
PIP 2016-09-05 17:54
Czy ty masz z glową ?
15.5 brutto to 10.8 netto
Za 10zl mozesz byc nikim w Poznaniu !!!!!
168 razy 10= 1680 zl
59telefon
200zl paliwo
50ubezpieczenie
100 zl kultura buahahahahahha
Zeby zachwala takie stawki to trzeba byc chyba debil3m.
Jak tam pod deklem ? Od mocarza juz sie zagotowalo?
Takie klepanie spowoduje ze pracodawca ma wytracone argumenty aby podnosic place buahahaha
Co za wory :-)
Wasza godzina pracy jest warta 180 gram frytek
z KFC :-) no i pieknie.
Pozdrawiam
lala 2016-09-16 07:58
witam czy ta agencja manopawer jeszcze jest ,to nr bym chciała
ktoś 2016-10-10 15:03
Czy przyjmują teraz do pracy?
ktoś 2016-10-10 15:03
Czy przyjmują teraz do pracy?
szczęściasz 2016-10-22 16:45
hurrrrra wszystkie soboty pracujące BEZ PŁATNE nie ma to jak motywacja do pracy .......
Uhuhra 2016-10-23 10:40
Planowanie nadgodzin jest niezgodne z prawem, to nadajesz do PIP. Zróbcie zdjęcie pisma i wyślijcie do odpowiednich organów.
urolog 2016-10-30 21:09
Zeby doradzać, to trzeba zapytac o okres rozliczeniowy nadgodzin nie pisac farmazony A w Lisnerze jest rok na rozliczenie nadgodzin, i wiadomo, ze wysoki sezon na ryby jest w listopadzie i grudniu.
Uhuhra 2016-10-31 07:51
Sam nie pisz farmazonow, bo na prawie to widać, że się nie znasz.

Pracodawca nie może stale zlecać pracownikom pracy w godzinach nadliczbowych. Stanowi to naruszenie przepisów o czasie pracy, naraża go na odpowiedzialność za wykroczenie i karę grzywny od 1 tys. do 30 tys. zł.

Zaba 003 2016-11-01 20:07
ogólnie robię to po raz pierwszy, ale myślę że jest to stosowne warunki pracy no cóż w sezonie łamie się kodeks pracy np 7 dni w tygodniu odrabia się święta w niedzielą i oczywiście duża rotacja ludzi spowodowana mobbingiem pracowników za przyzwoleniem brygadzistów, a kierownictwo no cóż udaje że nic nie widzi ludzie płaczą po kątach lub znikają z chwili na chwilę ogólnie trzeba tam mieć znajomości ciocia wujek mama albo inną rodzinę to jest szansa na przetrwanie a w innym wypadku daję max 2 dni.
Ale żeby nie było to nie praca jest ciężka tylko LUDZIE którzy już tam pracują od X lat i zdaje się że pozjadali wszystkie rozumy i upokarzają nowych ludzi a brygadziści się śmieją, a kierownik nie widzi no tak to wygląda faktycznie szału nie ma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie urywa!!!
Uhuhra 2016-11-03 11:27
Zaba 003 2016-11-07 22:55
no widzisz a Lisner ma swój kodeks i podpisujesz umowę na 40 g w tygodniu a tyrasz 56g no cóż i kodeks no wiesz troszkę się w nim zmieniło i jak by to napisać mogą cię wykorzystywać ile chcą he he życie to nie bajka
Zaba 003 2016-11-07 23:03
coś mi się zdaje, że kp Panu obcy jest mogą zmusić do sobót i niedziel jeśli jest praca zmianowa byłam w PIP i gadałam z prawnikiem, ale nie wolno odrabiać świąt bo to już przesada a co kogo sezon jak robisz po 7 dni w tygodniu a od lutego zakład wykorzystuje twój urlop albo cię odwołuje bo nie ma pracy powinni wykorzystywać tylko połowę urlopu a zdarza się że wykorzystują prawie cały bo nie ma pracy a w lizingu można nawet zarobić 500zł za mc he he bo tak szaleją z odwołaniami.
pozdrawiam
kik 2016-11-08 14:54
ja pracuje już przez firme Randstad ponad rok. co prawda są umowy krótkie ale caly czas są przedłuane. mam nadzieję, ze się nie zdziwie że mnie odwołąją, ale kierownik chce mnie na stałe. Praca spoko, wynagrozdenie też. Na produkcji bez nagdodzin ok 2000 tyś na reke. Umowy od początku o pracę wiec tez spoko. Kto chce pracować to nie narzeka, wiadomo że jak w każdym zakładzie do czegoś można się doczepić ale praocwałem już w tylu firmach i mam duże powrownaiei że tu jest ok.
ja 2016-11-08 19:10
jak się dostać do firmy przez te agencje Randstad?
Zaba 003 2016-11-09 13:57
2000 tyś to masz w sezonie przez 2 mc he he nie wciskaj ludziom kitów bo nawet stałe końcówkowe nie raz nie widzą 2000 na końcu a pracę mają na maxa odpowiedzialną więc nie wkręcaj, a jak masz dostać umowę to czemu dalej przez firmę lizingową pracujesz? co wolisz mieć dużo umów o pracę bo chyba co tydzień?? czyż nie tak? no 1600 zł to się zgodzę ;-))))
kik 2016-11-09 15:19
mam umowę na maila, więc nie ma znaczenia dla mnie ile ich jest :D przykro mi, że masz 1600 ja mam zdecydowanie więcej :D
Masa 2016-11-10 19:04
Witam.Do roboty rodacy LISNER wola !!!!
Masa 2016-11-10 19:45
Umowa na 7 dni :(
Masa 2016-11-29 19:13
Jest duzo pracownikow z ukrainy.Dlatego to jest twoje zycie i wybor pozostawiam kazdemu z osobna.Przyjdz przekonaj sie na wlasnej skorze jak sie tobie bedzie pracowalo czy takie miales oczekiwania ?!!!!.
Blackhole 2016-11-30 07:22
Ile to jest 2000tyś
Polak 2016-12-05 13:05
praca dobra dla os.Student,uczen,emeryt,rencista !!!wynagrodzenie uniemozliwia prawidlowy byt na tym padole !!!
Maja 2017-03-13 14:10
@Masa dalej jesteś pracownikiem Lisner? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia i tego jakie są plusy pracy w firmie.
Evelajn 2017-03-29 10:16
Hej bylam zatrudniona przez agencje i niedawno dostalam umowe od Lisnera. Mi sie podoba takze polecam
Maja 2017-03-29 10:23
@Evelajn chętnie dowiemy się więcej na temat tego co podoba Ci się w pracy w Lisner. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy firmy?
Evelajn 2017-03-31 02:39
Nie bylam w biurze sie dowiedziec ale cos pamietam ze jakies pakiety sa np bilety do kina 50%taniej jak i jedzenie w restauracjach, basen, mozliwoac korzystania za darmo z uslug lekarzy roznych specjalizacji. Nie pamietam wszystkiego i dokladnie co tam jeszcze bylo
Rybcia 2017-05-23 12:08
@Evelajn
faktycznie sa pakiety medyczne ale jak dla mnie to jednak te darmowe dojazdy i obiady sa wazniejsze.

Dla pozostalych zainteresowanych moge powiedziec, ze ostatnio nawet podwyzki byly takz e chyba bedzie coraz lepiej :)
Rikson 2017-05-25 15:34
Powiem tak, pracuje już tam trochę i szczerze powiedziawszy nie mam dobrej opinii na temat brygadzistów. Zachowują się jak swięte krowy, przychodzisz coś się zapytać to jeszcze wywracanie oczami że im [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zawracasz a jest tak że jeżeli jest problem to Ty później obrywasz a oni umywają ręce. Z pracą nie jest źle, raz lepiej raz gorzej, trochę się pozmieniało ale pod względem kultury niektórych osób to żenada. Ludziom słoma z butów wystaje a myślą że mogą traktować Cię jak popychadło. Nie można się dać, bo później będzie tak cały czas!

Maja 2017-05-31 11:38
@Rybcia to ważna informacja, że w firmie zachodzą pozytywne dla pracowników zmiany. Benefity, o których wspominasz rzeczywiście są atrakcyjne. Czy mogłabyś jeszcze powiedzieć, czy benefity te oraz podwyżki dotyczyły wszystkich pracowników firmy, czy też konkretnych jej działów?

@Rikson w przypadku nieodpowiednich zachowań poszczególnych pracowników takie sprawy najlepiej załatwiać wewnętrznie w firmie. Próbowaliście zgłaszać takie sytuacje, o których wspominasz? Rozumiem, że jednak odpowiada Ci praca w Lisner?
UKRAINCZYK 2017-06-03 17:25
Jak nie praca w LISNERZE to jeden z drugim won !!!
Artio 2017-06-07 18:47
Ogolnie powiem Tak .. bylo Milo ale sie skonczylo dla osob pracujach przez posrednikow .. byla praca I nagle nie ma na wszystkich dzialach . Ludzie pracowali niektorzy po dwa lata z nadzieja na umowy . J nagle bum .. odwolania . Nikt nic nie wie . Czy bedzie praca ,kiedy .I na Jak dlugo . I Jak tu sie mobilizowac . Brak perspektyw na pezyszlosc . Owszem niektorym sie udalo dostac umowy . Lecz nie na wszystkich dzialach jest Tak piknie . Pytanie Co dalej . ? Odp brzmi . Nie wiemy .
Jolka 2017-06-08 13:56
W lisnerze Polakow maja gleboko w du..e. sila robocza przybyla z Ukrainy .DlA naszych sa wielkie dlugo terminowe odwolania . Po to zeby nie dac umowy . Popracujesz jakis czas I wypad . Albo dostaniesz odwolanie I sie nie doczekasz powrotu . Odradzam szkoda czasu . Tym bardziej ,ze praca ciezka w zimnych I wilgotnych warunkach .
jemioła 2017-06-08 20:54
Obecnie jest ok 40 pracownikow z Ukrainy - po 20 na kazdej zmianie. Dramatu nie ma, ale dogadac sie trudno. Latem zamowienia zawsze spadają, wiec roboty mniej. W okresie urlopów dużo zamieszania za to pracy mniej. Dopiero w połowie sierpnia rusza sezon. Mechaników brak. Operatorów brak. Wózkowych brak. Dobrych ludzi brak. Dyscypliny brak. Pomocy brak. Fajnych dziewczyn za mało. :) A rekrutacje są .
kura 2017-06-10 13:40
Tam masz racje wylali go z Unilevera za kablowanie
Maja 2017-06-12 11:11
Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie, jednak bardzo proszę o nie skupianie się w komentarzach na poszczególnych pracownikach firmy. Szczególnie jeśli chodzi o podawanie ich danych personalnych. Przypominam, że komentarze nie mogą naruszać zasad regulaminu, w tym między innymi naruszać dóbr osobistych. Jeśli macie jakieś zastrzeżenia co do pracy pracowników firmy, to warto taki problem zgłosić i załatwiać wewnętrznie.

@jemioła
wspominasz, o dużych brakach personalnych. Czy oznacza, to że w najbliższym czasie będzie łatwiej o dostanie się do pracy w firmie?
Pablo 2017-06-12 17:43
1500 ZŁ to dostają z 500 + za siedzenie w chacie
max 2017-06-14 08:49
Witam,

Mam pytanie, pojawiło się ogłoszenie na Magazyniera Produkcji. Jak wygląda stawka brutto ? Zatrudniają przez agencje czy od razu przez firmę ? Cieżka praca ?
Z góry dziekuje za odp.
Rikson 2017-06-15 16:51
Próby były, ale brygadziści w ogóle nie reagują, dla nich praca tylko ma być zrobiona a jak i że nie masz nikogo do pomocy to ich to nie obchodzi. Sami nic nie robią, siedzą na stołówce i spijają kawki a później Panią Brygadzistkę plecki bolą, albo jest zmeczona ;)
ali 2017-06-25 20:07
Duzo osób odeszło od was i niektórzy zatrudnil się i tzn dziewczyny w rpc bebo i mówili ze wypłata marna była na 3 zm w lisnerze no u nas sa zarobki wyższe i w unilewerze tez sa wyższe niż u was.
Maja 2017-07-03 12:58
@POLAK bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Przypominam, że komentarze nie mogą łamać zasad regulaminu.
Luna 2017-07-09 09:37
Slyszalam ,ze lisner dal TERAZ podwyzki placy dla najemnikow . Czy to prawda ? I jaka to ma byc TERAZ stawka ? Kto cos?
Zostaw swoją opinię o Lisner - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lisner