Opinie o Lisner w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Lisner. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Lisner o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lisner w Poznań

Gosia

Dzien dobry wiele lat temu bylam pracownikiem Firmy Lisner i musze stwierdzic ze za moich czasow salatka z jajkiem O Mamo byla o wiele smaczniejsza w tej chwili zjadlam z jajkiem i jajka jest za malo i salatka za ostra

zwolennik śledzi

Śledzie wiejskie z cebulą w oleju większego dziadostwa i syfu być nie może 40% poszarpanych ochłapów ze śledzi rwszta to cebula i śmierdząca woda z odrobiną oleju

Goodys

Jak ktoś nie ma ambicji i zna swojej wartości to idzie tyrac do kombinatu gdzie panuje wyzysk i mobbing !

IZI
@Goodys

Z LISNERA PRZYCHODZA LASKI DO RPC BEBO BO TAM LEPIEJ PŁACA SA JUZ 4 DZIEWCZYNY OD WAS.

Wyzyskiwany

Najgorsza firma !!!! W jakiej pracowałem ukraincow czyli nygusow tirami przywoza typowy (usunięte przez administratora) leserr ze wschodu ostatni wyjezdzajacy Ukrainiec na granicy niech zgasi swiatlo porządny Poznaniak nie powinien tam pracować ta firma i tak z czasem padnie , dzis nie te czasy dziś jest czas pracownika nie pracodawcy!!!!!!!!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Lisner? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Nonono

Szukają teraz do Działu Księgowości - warto? Jaka atmosfera? Jakie zarobki?

brazylia

Generalnie wyzysk i tyle . Typowy obóz pracy.

Zainteresowana

Witajcie. Dostalam oferte pracy bezposrednio przez firme. Na poczatku kokosow nie zaoferowali lecz czy jest jakas perspektywa na przyszlosc tam czy jak osiade na danym stanowisku to ani grosza wiecej . Jak tam jest ? Polecacie te firme ?

Maja

@Zibo nie wiem, jak to wygląda w praktyce. Nie jestem pracownikiem Lisnera. Ale z praktyki ogólnej wiem, że umowa jest zawsze kluczem do wszystkiego i warto ją przeczytać bardzo dokładnie. Czy już masz to za sobą? @Jaca nie popieram takiego rozwiązywania problemów w pracy. Nie sadzę, że to cokolwiek rozwiązuje.

ZlotaRybka

Od teraz, doświadczonych oraz na przyuczenie ( na pełny etat), Lisner poszukuje obsady na następujące stanowiska: Pracownik Kuchni Operator Maszyn Homogenizujących Pracownik Linii Produkcyjnej Pracownik Pomocnik Produkcji Pracownik Dystrybucji Wewnętrznej Operator Wózka Widłowego Operator Maszyn Operator Maszyn - grupa myjąca Magazynier Działu Produkcji Brygadzista Mechanik Kandydaci z doświadczeniem z przemysłu spożywczego preferowani. Swoje podania, życiorysy można przesyłać na adres : rekrutacja@lisner.com.pl Wiecej informacji na stronach OLX i Lisnera.

Maja

@Zibo to dostałeś się już do pracy, czy na razie masz na myśli rekrutacje? Nie poznałeś warunków zatrudnienia w firmie? Wszelkie są opisane w umowie, która zawsze warto przeczytać.

@Maja

Dostałem się , już pracuje ale umowy jeszcze nie mam. Czekam . A czy o czymś muszę wiedzieć? Co nie jest mówione jasno o tym ?

@Zibo

Jezeli sie sprawdzisz to dostaniesz spolojnie tym bardziej ze ludzi potrzebuja.

Gall
@Maja

Jakie są stawki i dodatki jeśli sie pracuje przez Agencję MANPOWER? Ile można wyciągnąć z nagdodzinami i weekendami?

Omm

Co do brygadzistow to prawda. Lenie smierdzace. Ale atmosfera fajna, wesolo jest i to umila prace. A (usunięte przez administratora) trzeba no niestety. Ale to tak jak wszedzie. Przeważnie 2 zmiany nocki rzadko, bynajmniej ja na produkcji jeszcże nocek nie mialam. Przeważnie magazyn i kuchnia. Zadnych nadgodzin nie ma. Wszedzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Wszystko zalezy od nastawienia. Jezeli ktos musi pracowac bo pieniadze potrzebne to bedzie pracowal.

@Omm

A ile wychodzisz na ręke z kasa ?

martuskka
@Omm

zgadzam się . co jak co ale na pensje i dodatki w lisnerze nie można narzekac bo wiele firm w poznaniu oferuje mniej . teraz jeszcze wprowadzili dodatek za obecność wiec mimo ze praca ciezka jak na każdej produkcji to jak ktoś chce pracować to może zarobić

Lisnerman
@Omm

Jak to nie ma nadgodzin ? Np. we wszystkie soboty w sierpniu były nadgodziny.

olka
@martuskka

Ja pracuje w unileverku i mam 2500zł bez nadgodzin i premie co 4 mscy po 800zł wiec wasz zarobek a mój wy to macie z nadgodzinami a ja ze sb i ndz mam ponad 3 koła na reke wiec lisner słabo płaci zarobek liczy się bez nadgodzin.

Mark
@olka

Tez tam pracuje ????

Zibo

Dostałam sie do lisnera, na pakowanie w pudelka , czy ktoś może mi powiedziec czy to nie jest akord? I jak wogóle tam jest ?

Maja

@mała a na jakim stanowisku pracowałaś dokładnie, że miałaś takie warunki? Ważne, żeby podając opinie precyzować szczegóły, żeby poszukujący pracy - a ofert pracy jest dużo - wiedzieli na czym stoją w Lisnerze.

Maja

@Luna czy te informacje się sprawdziły? Czy ktoś odbywał staż w Lisnerze? Aktualnie firma poszukuje wielu pracowników - w tym uruchomiona została rekrutacja na Stażysta (-tka) w Dziale Personalnym. Czy po ewentualnym stażu można liczyć na zatrudnienie?

Maja

@POLAK bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Przypominam, że komentarze nie mogą łamać zasad regulaminu.

max

Witam, Mam pytanie, pojawiło się ogłoszenie na Magazyniera Produkcji. Jak wygląda stawka brutto ? Zatrudniają przez agencje czy od razu przez firmę ? Cieżka praca ? Z góry dziekuje za odp.

Maja

Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie, jednak bardzo proszę o nie skupianie się w komentarzach na poszczególnych pracownikach firmy. Szczególnie jeśli chodzi o podawanie ich danych personalnych. Przypominam, że komentarze nie mogą naruszać zasad regulaminu, w tym między innymi naruszać dóbr osobistych. Jeśli macie jakieś zastrzeżenia co do pracy pracowników firmy, to warto taki problem zgłosić i załatwiać wewnętrznie. @jemioła wspominasz, o dużych brakach personalnych. Czy oznacza, to że w najbliższym czasie będzie łatwiej o dostanie się do pracy w firmie?

kura

Tam masz racje wylali go z Unilevera za kablowanie

jemioła

Obecnie jest ok 40 pracownikow z Ukrainy - po 20 na kazdej zmianie. Dramatu nie ma, ale dogadac sie trudno. Latem zamowienia zawsze spadają, wiec roboty mniej. W okresie urlopów dużo zamieszania za to pracy mniej. Dopiero w połowie sierpnia rusza sezon. Mechaników brak. Operatorów brak. Wózkowych brak. Dobrych ludzi brak. Dyscypliny brak. Pomocy brak. Fajnych dziewczyn za mało. :) A rekrutacje są .

ali
@jemioła

Duzo osób odeszło od was i niektórzy zatrudnil się i tzn dziewczyny w rpc bebo i mówili ze wypłata marna była na 3 zm w lisnerze no u nas sa zarobki wyższe i w unilewerze tez sa wyższe niż u was.

mała
@jemioła

pracowałam tam kiedyś i było jak było mokro ,zimno i dużo nadgodzin .czy pracuje tam jeszcze Konrad mechanik?

Jolka

W lisnerze Polakow maja gleboko w du..e. sila robocza przybyla z Ukrainy .DlA naszych sa wielkie dlugo terminowe odwolania . Po to zeby nie dac umowy . Popracujesz jakis czas I wypad . Albo dostaniesz odwolanie I sie nie doczekasz powrotu . Odradzam szkoda czasu . Tym bardziej ,ze praca ciezka w zimnych I wilgotnych warunkach .

Zostaw merytoryczną opinię o Lisner - Poznań

• Jak się pracuje w Lisner?

Zobacz opinie na temat firmy Lisner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lisner?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 150, z czego 11 to opinie pozytywne, 99 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lisner