Opinie o Forni Rossi w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Forni Rossi. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Forni Rossi o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Forni Rossi w Poznań

Czy w Forni Rossi zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Były pracownik Nowy wpis

Tam jest o tyle spoko ze idzie standardowy proces, pierwszy miesiąc zlecenie a potem już zależy od umiejętności i czy się sprawdzisz, ale ze spokojem dają umowę o prace. Ale gastro jest tak kochana branża, ze jak dasz za szybko umowę o prace bez wybadania gruntu to potem dostajesz L4 itd. Ps. Mega fajny klimat maja w restauracji na Naramowicach Pozdrawiam

Cezary Nowy wpis

Jaki jest powód, że przestaliście zupełnie pisać?

renata Nowy wpis

Napisali, że zamknięty "do odwołania" @Jowita więc może jeszcze będą otwarci ale w innym msc :)

Jowita

Szkoda, że tak dobra restauracja została zamknięta, lubiłam tam wpaść na pizze. Mam nadzieję, że w zamian za to powstania jakaś inna pomyłowa restauracja.

Firma Forni Rossi poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
zawiedziony

A nie mówiłem że przy takiej skandalicznej atmosferze pracy to ta restauracja nie pociągnie długo a szkoda bo mogło być super jeszcze miałem pomysł by rozwozić pizzę po Poznaniu i okolicach a samochodziki z reklamą dałyby bardzo dużo zaistniała by po prostu na mieście ale już za późno mleko się wylało źli podpowiadacze osiągnęli sukces tzw pyrusowe zwycięstwo sami są na aucie.Pozdrawiam PS wystartujcie raz jeszcze bez podpowiadaczy ale z kadrą która zaczynała z Wami tu apel do Pana Jarka

dlpa

Ero - chyba jednak za często nie jesteś,bo restauracja jest już od jakiegoś czasu zamknięta. Widocznie większość ludzi miała rację, że takie zarządzanie i praktyki na dłużej się nie sprawdzą.

zawiedziony

Szanowni Państwo miało być pięknie a wyszło jak zwykle wszystkie wpisy o atmosferze pracy w tej restauracji są jak najbardziej prawdziwe to z autopsji,rzeczywiście nie znasz dnia ani godziny gdy bez ważnego powodu możesz zakończyć pracę mimo że pracowałeś o początku, ale szefowa nie jest jest odporna na plotki i złych podpowiadaczy którzy prowadzą Ją do do ruiny a szkoda bo energia i potencjał był ale się zmył,proszę pamiętać że firmę tworzą ludzie a ludzie którzy współtworzyli tę całkiem nie złą restaurację- pizernię odeszli lub zostali zwolnieni. Szefowa dostała telefon o jakiego złego podpowiadacza i z chwilę był koniec współpracy ale zasoby pracowników chętnych do pracy w tej restauracji się skończą i dodatkowo za parę miesięcy za miedzą otworzy się dużo większy obiekt handlowy na Łacinie RATAJE i zdaję się że to będzie finał.Niech mi nikt nie opowiada a szczególnie Mikołaj że te wpisy to nie prawda a nawiasem mówiąc to Mikołaja też zwolniła PANI SZEFOWA,kolejna ofiara podpowiadaczek z wydawki.Radzę szefowej zastanowić nad tym co czyni bo krzywdzi ludzi myślę o pracownikach czy rzeczywiście wszyscy byli tacy źli przychodzili na czas pracowali ciężko nie raz po 13 godzin czy naprawdę Pani szefowa nie swojego zdania zdania cdn

rudy

Witam. Wszystkie opinie są adekwatne do zajmowanych pozycji. Jednakże należy stwierdzić że jedzenie jest smaczne obsługa przyzwoita jak na osoby mało doświadczone. Menager restauracji, z opinii beszczely, ale owinął sobie właścicieli wokòł palca, plus dla niego innym się nie udało, być może dlatego już tam nie pracują. Szefowa może wie co robi ale robi to zbyt chaotycznie i spontanicznie, może bo to jej. Szefa interesują tylko zyski, ale nie ma się co dziwić natym rzecz polega. Pracowałem tam było fajnie ale trzeba być bardzo odpornym na zagrywki szefostwa bo faktycznie dziś jesteś jutro cię nie ma. Życzę smacznego picermeni wiedzą co robią słabiej z resztą kuchni. Wielu tam pracuje bo liżą d...

Każdy ma swoją opinie ale to nie jest forum by się obrażać a pomóc potencjalnym pracownikom. W Forni pracowało mnóstwo osób które miały doświadczenie w branży gastronomicznej i to naprawdę sporę i nie była to budka z kebabem. Pracownicy Ci zostali zwolnieni lub sami odeszli bo chcieli pomóc szefostwu to prowadzić, tylko że to było jak walenie głową w mur. Szanujmy się i słuchajmy po co zatrudniać ludzi, żeby potem mówić im że się nie znają...bez sensu. Właściciele nie mają pojęcia o gastronomi co w Polsce to 99% przypadków. Jeżeli chodzi o samą pracę w Forni super fajna restauracja, fajny pomysł ( szacunek dla Pana Jarka). Zaczynają się teraz schody bo o ile szef chce na tym zarabiać(o to chodzi) to szefowa chce rządzić i gotować...trzeba się znać na jednym i drugim a brak tej wiedzy powoduje takie sytuacje. Szefowa mąciła wśród pracowników a jak któryś miał inne zdanie to wylot. Bądźmy fair wobec każdej ze stron nie którzy wylecieli bo byli kiepscy a inni bo chcieli pomóc albo mieli inne zdanie lub pomysły. Ogromna rada dla Szefostwa, proszę traktujcie ludzi jakbyście chcieli być sami traktowani to wtedy negatywne opinie będą sporadyczne a więcej będzie tych dobrych bo Szef powinien dawać przykład a u was z tym ciężko. Dziś pieniądze są jutro może ich nie być a nigdy nie wiecie z kim was los jeszcze skojarzy a niestety palicie mosty traktując ludzi jak swoje zabawki. Nie w tych czasach,

Ruda tańczy jak szalona

Co za bzdury wypisujecie ??? Szefostwo nikogo nie szanuje... nie wiem ??? ceny totalnie za drogie każdy to mówi - Tak bo byłem wczoraj i zjadłem MINIATURĘ. Ale czytam to i ktoś śmie informować że pisać nie wolno tylko cicho siedzieć ...to wszystko to totalna WYDMUSZKA ...jedynie co można docenić i to bardzo !!! to produkty które są super i to jest na super plus dla nich!!! a reszta .....to tylko Polskie Prawdziwe Gówno tylko drożej i albo coś się zmieni albo Mikołaj ich przejmie w całości.. ON WSZYSTKICH WYKOSIŁ I DA RADĘ :)

Co wy tutaj wypisujecie za pierdoly? Wszystkie te negatywne opinie są nieprawdziwe :) ludzie co wy macie w głowach? Pozwolę sobie to wszystko podsumować jednym zdaniem: kozak w necie (usunięte przez administratora) w świecie. Serdecznie pozdrawiam :)

Cieplutko tutaj jak w polskim piekiełku

Na pierwszy rzut oka widać, że z NADMIARU WOLNEGO czasu, właściciele autoreklamują się. Pytanie jest jedno, kto z wizytujących gości specjalnie wchodziłby na gowork, gdzie jest to strona poświęcona opiniom o pracodawcach, a nie komentowaniem jakie to "PYSZNE" jedzenie macie w Waszej restauracji. Niestety muszę Was właściciele zmartwić, bo kiedy padnie pytanie o opinie o Forni Rossi, to niestety ludzie mają bardzo (usunięte przez administratora) ne miny. Ten statek powoli tonie, dobrze, że nie ma mnie na pokładzie :-). Pozdrawiam Mikołaja :* :*

Jerry

TRAGEDIA z tym wszystkim jest Totalnie za drogo !!!, dajcie spokój już totalna porażka i żenada, pracowałem i mnie oszukali a miało być tak pięknie te wpisy pozytywne to właściciele ale życzę jak najlepiej.Pozdrawiam z knajpy w Malcie

Bywalcy

Byliśmy tam kilka miesięcy temu. Pizza super, ale kasjerki i obsługa sali beznadzieja. Przy okazji niedzielnej wizyty w Malcie wstąpiliśmy jeszcze raz. Byliśmy w pozytywnym szoku. Pizza, grill i sałatki super, za niską kasę. Wiele jeździmy i nie jedliśmy lepszej pizzy i włoskich dań w Polsce. Obsługa jest chyba też inna niż kiedyś, miła i sympatyczna. Rozumiem w 100% właścicieli, że zmienili obsługę, a oni nieźle sobie po nich pojechali - polskie piekiełko. Wszyscy szukają winnych u innych a nie u siebie. Życzymy wam wszystkiego najlepszego, a hejtem zwolnionych pracowników się nie przejmujcie, ci dobrzy nie piszą bzdur tylko pracują i się rozwijają. W przyszłym tygodniu zabieramy naszych znajomych. Szczęka im opadnie gdy spróbują pizzę z rukolą i grila. Nawet sobie nie zdają sprawy, że takie dobre jedzenie jest w Poznaniu i to w Galerii Malta.

PizzaMan

Czytam to wszystko i żal mi i jednych i drugich. Jedni udawali że pracują albo i nie a drudzy byli naiwni bo wierzyli że ktoś za nich to poprowadzi i samo się rozkręci bo byli "uśpieni". Byłem ostatnio jedzenie bardzo dobre - ceny średnie - obsługa uśmiechnięta

Darco

To żenujące, nie daliście rady to nikt was nie będzie trzymał.to są pieniądze właścicieli a nie wasze i mogą z nimi robić co zechcą i zatrudniać kogo chcą. Zawsze możecie sprawdzić się w innej pracy pytanie czy ktoś będzie was chciał. Jadam tam i jestem zadowolony

Forni Rossi

Szanowni Państwo. Lokal jest pod stałą kontrolą Sanepidu. Po Państwa donosach oczekujemy kontroli codziennych, również z PIP. Groźby oraz próby zniesławienia są w Polsce karalne i zostały przekazane do naszego biura prawnego z prośba o przygotowanie informacji na policję i do sądu.

Forni Rossi

Restauracja jest regularnie kontrolowana przez Sanepid. Po donosach oczekujemy, że kontrole będą częstsze. Groźby, pomówienia i zniesławienia są w Polsce karalne. Odpowiednie dokumenty zostały przekazane do naszego prawnika, aby przygotował dokumentację dla policji i sądu. Mam nadzieję, że następne tego rodzaju wpisy będą podpisane i nie będziecie tchórzowsko ukrywać się pod nickami.

szukajacy pracy

szukając pracy, czytam opinie w tym serwisie, poniewaz jestem z gastro to takie firmy mnie interesują. Po lekturze powyższego, duzy SZACUN dla Pracodawcy, mieli "jaja" żeby odpisać i odezwać się! Nie mam IQ 140, ale to co mam wystarcza, żeby wyraźnie widzieć, ze wszystkie "negi" pisała ta sama osoba, bo ciagle blubra o tym samym! Zapewne gdyby popatrzeć na IP to byłoby potwierdzenie mego przypuszczenia. Definitywnie składam do nich CV bo widać, że nie sa tchórzami! Menu tez zajefajne!

Forni Rossi

Szanowni nasi byli pracownicy. Po tych opiniach i hejcie w sieci już wiecie, dlaczego nie ma was z nami. Po waszych opiniach widać, że przeprowadzone zmiany włącznie ze zwolnieniami były niezbędne. Wielu z was tak jak w sieci, tak samo działało w naszej firmie. Pamiętajcie, wasze opinie czytają również potencjalni wasi nowi pracodawcy, którzy często szukają referencji w poprzednich firmach. Mamy świetny zespół, który ze zdziwieniem czyta wasze opinie. Każdego, kto chce nam coś powiedzieć, zapraszamy do nas i niech nam to powie lub podpisze się pod opinią. Każdy, kto chce się dowiedzieć jak jest w Forni Rossi może porozmawiać z naszymi pracownikami - wszyscy są do dyspozycji. Jesteśmy i pracujemy dla dobra firmy codziennie, a was na szczęści dla niej już w niej nie ma. Oczerniajcie nas dalej lub zmieńcie swoje podejście do pracy dla dobra swojego i nowego pracodawcy. Tym komentarzem kończymy z naszej strony tą dyskusję i nagonkę na nas w sieci. Pozdrawiamy Szefowa, Mikołaj i Jarek.

Zostaw merytoryczną opinię o Forni Rossi - Poznań