Opinie o cersanit.pl - Cersanit S.A. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cersanit. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cersanit na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cersanit w Krasnystaw Leśna 6

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić aktualny stan firmy cersanit?

HR

W związku z ciągłym rozwojem firmy CERSANIT IV Sp. z o. w Krasnymstawie poszukujemy osób na stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu Pneumatyk, Technik Utrzymania Ruchu Elektronik, Technik Utrzymania Ruchu Mechanik, Modelarz, Pracownik Produkcji Jeśli jesteś zainteresowany złóż swoje CV bezpośrednio w siedzibie Spółki przy Ul. Leśnej 6 w Krasnymstawie, wyślij na adres rekrutacja.cersanit4@cersanit.com.pl lub zadzwoń 82 576 52 51 Cersanit oferuje: - pakiet świadczeń socjalnych - program dowozu pracowników - możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy za rekomendowanie kandydatów do pracy - odzież roboczą, środki ochrony osobistej - grupowe ubezpieczenia Wymagania: - gotowość do pracy w systemie zmianowym - motywacja do pracy, dobry stan zdrowia W podaniu o pracę prosimy o dopisanie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych W treści podania prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).

Wadys
@HR

Jak wygląda praca w dziale UR Cersanit IV? W jakim systemie się pracuje, 3-4-5 brygad? Jak wyglądają zarobki ? Pracuje się w firmie Cersanit czy jakiejś zewnętrznej firmie/ agencji pracy? Jakie są warunki szkodliwe zapylenie/ hałas/ inne?

aga
@HR

nie rozwojem tylko z tym ze ludzie odchodza z pracy bo nie chca za grosze pracowac bo zrobki sa tragiczne i sytuacja bedzie taka jak nie podniesienie plac

Ile pracowników jest zatrudnianych w fabryce?

adella

ludzie ten zaklad to tragedia kasa dno urlopu nie mozna wziac bo pracownikow nie ma, wazelina leje sie strumieniem awansuja ci co maja szwagera wyzej albo podpierdalaja, podwyszka sciema stawke podniesli a zabrali premie ludzie mniej zarabiaja nisz wczesniej zapylenie chemia wszedzie

Czy to prawda ,że Pani B. z HR awansowała w |Kielcach i czy to prawda ,że jej następczynią będzie nowa z kadr. Jeśli tak to po co ta cała rekrutacja?

Kierownik Sprzedaży

Konkretna,rzeczowa rozmowa, kompetentna profesjonalna Pani prowadząca z działu HR (Małgorzata Litwińska) oraz współprowadzacy/uczestniczący zadając konkretne pytania (nie bicie piany)

Zakres obowiązków,przebieg kariery wszystkie inne związane ze stanowiskiem której dotyczyła rekreacja.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
mirek poznań

szanowni państwo.... jest tu wiele opinii dotyczących pracy ,zarobków itd. ...ja z innej beczki... 3 lata temu kupiłem deskę w markecie.... ,,prawie" ją założyłem...nagle ciężka choroba...dopiero dziś dochodzę do siebie,choć nigdy nie będzie dobrze....okazało się ,że w markecie mnie oszukano--nie te zawiasy....minęła gwarancja,paragon wyblakł....JEDEN,POWTARZAM JEDEN TEL.do przedstawiciela Cersanitu....bez zbędnej dyskusji dostałem to co prosiłem ....za darmo,szybko....Panie Marku dziękuję.. w markecie mnie ,,olano"....Polska firma taki poczynaniami sama się broni....Mirek z Poznania

Co w Cersanicie - ogólnie d..pa. Brak ludzi. Projekty : Ukraińcy , Białorusini, Gruzini nieudane. Może ktoś to w końcu policzy ile kasy wpompowane było i jakie są tego efekty. Co do efektów to odpowiadam : żadnych. Polacy odchodzą bo jesli mają obok ukrańca lenia któremu daje się lżejsze prace a relatywnie podobna kasę to trudno się dziwić. Acha właśnie mija termin kolejnego projektu : rozmowy rozwojowe , kolejne pieniądze wyrzucone w błoto. Słaba sprzedaż , słaba produkcja, jakoś tak nijak , bez energii. Nowe wdrożenia lipa, nowe maszyny lipa. Dobrze nie jest a i nie widać na horyzoncie jakiegoś człowieka który weźmie to w garść.

jjkgjgfs

niech zapanują na głównym ochroniarzem co robi różne rzeczy

Tom78
@jjkgjgfs

A który TO niby główny JS? A co Talibów wyrabia?

gdrhdtjf

Praca bywala cieszka ale przy pelnej premi i setkach mozna nawet zarobic, jest opcja przejscia na inny dzial zeby tam dostawiac wincej kasy ale ciezko z tym przejsciem - ja czekalem na jakies pozwolenie i tu chyba jest letki chaos. Wiem ze chociaz w kadrach mozna bylo dostac dobre info co jak pozalatwiac, ta młoda Aneta zawsze znalazla czas by wytlumaczyc, starsza na wejsciu jest niemila niczym w dziekanacie a ta nowa nic nie wie

Mirek
@gdrhdtjf

Potwierdzam Aneta B jest zyczliwa i pomoze z dokumentami. No i daj spoko nowa dziewczyna w kadrach to dopiero zatrudniona.... moze kiedys sie nauczy :D

Pytający

Szanowni, proszę o rzetelną informacje o firmie Cersanit centrala Kielce chodzi konkretnie o atmosferę,ludzi,wynagrodzenie czy jest to firma z "duszą" pomimo że jest korporacją? Dotyczy stanowisk kierowniczych. To że marka znana i rozpoznawalna to oczywiste czy w związku z tym samograj na rynku dotyczy sprzedaży?Tu proszę handlowców o wypowiedź. Nie interesują mnie opinie,komentarze ludzi którzy będą pisać "gorzkie żale" i mało obiektywne opinie (głównie byli pracownicy firmy z urażoną dumą i ambicjami) Dzięki z góry wszyskim za konkretne informacje.

Anty

Trzeba być mocno zdesperowanym , albo bez mózgu i końskie zdrowie, źeby w tym czymś pracować

Kacy

Proszę o informację jakim autem porusza się pH, oraz w jakich granicach otrzymuje podstawę.. Dziękuję za info

HR ha ha

A niby kto miał ją czegokolwiek nauczyć. Szefowa HR przecież niewiele umie. Ją najpierw powinno się nauczyć zasad normalnego zachowania.

Hardy Tom

DNO - brak nawet podstawowej informacji zwrotnej odnośnie procesu rekrutacji. MOżna się przypominać telefonicznie czy mailowo a po drugiej stronie beton.

Luke
@Hardy Tom

p.Ewelina z HR nawet nie raczy głupiego zwrotnego maila (czy jakiegokolwiek na temat rekrutacji) odpisać na temat rekrutacji. "Rekrutować" chce a podstaw nie ogarnia.

Don vito

Na stanowisku inżynier produkcji ile można brutto zarobić (widełki chociaż).

Gereb133

Jaka teraz panuje tam sytuacja co do zatrudnien, jeszli ktos mialby ochote odpowiedziec. (Krasnystaw)

Guru
@Gereb133

Biorą wszystkich abyś miał PESEL :D

teodor

w Krasnystawie od 12-18 zł brutto za godzinę w zależności na jakim dziale, umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące stawka 11zl brutto na czysto wychodzi 1471zł

Piotr M.

@1234

to za co dostał te zawiasy? ja też ciekawy jestem bo chyba wiem o którego gościa chodzi

RLew

Zaraz, zaraz bo juz sie pogubiłem. Tyle od nas dyrektorów wyleciało, ze juz nie wiem, który jest u Was. Czy to ten co ma "zawiasy"?

mario
@RLew

Za co dostal te zawiasy? Bede mogl potwierdzic czy to "ten"

Krasnystaw

Roco trzymaj się. Ten nowy spad od nas to totalny bałwan i analfabeta. Dyrektor niby, a jakie robi błędy ortograficzne. Nawet kilka zdań pisze za niego żona, która na marginesie tez juz jest w drodze do Was. Wyrazy współczucia. Predzej, czy później i tak wyleci od was, ale to co zarobi nikt mu nie odbierze

Zmenczony
@Krasnystaw

Bardziej trzeba powiedzieć krasny trzymaj się, bo teraz to dramat, będzie tylko gorzej

brakarz

Stary teraz to nam możesz współczuć jak nie ma tego dyrektora bo to koleś był co się znał na rzeczy szkoda że odszedł do Was.

Zostaw merytoryczną opinię o Cersanit - Krasnystaw

• Jak się pracuje w Cersanit?

Zobacz opinie na temat firmy Cersanit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cersanit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cersanit?

Kandydaci do pracy w Cersanit napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cersanit
2.2/5 Na podstawie 210 ocen.

Cersanit